forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Interliber 2018
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

ministarbubuleeja
Starting Member

27 Posts

Member since 14/01/2010

Posted - 12/11/2018 : 08:49:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ministarbubuleeja a Private Message  Reply with Quote
Udruga CRŠ ? U kojem su paviljonu ? Pokraj Columboa ili kod Strip-agenta ? Hvala !
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by TenthNazgul

Ove srijede posjećujem Interliber, pa me zanimalo koji se izlagači osim fibre i libellusa mogu naći...ugl. me zanimaju redovna ludensova izdanja



To ti je na Strip-Agentovom štandu, tamo imaš taj njhov podbrand Ludens i Bookglobe (Ovo nije njihovo samo prodaju).
A imaš svašta na sajmu, odeš i fino se prošetaš, imaš Columba i udrugu CRŠ, ima nekih naših izdavača koji prodaju Srpska izdanja po malo pretjeranim cijenama...Ugl najbolje ćeš to sam izvidit.

Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 12/11/2018 : 09:43:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote

Ma šta se mučite oko tih planova, mapa etc.?
Dođete na glavni ulaz, pozovete fino Tintona i eto vam vodiča o kakvom čak i svi oni Kinezi, Japanci & Co. samo sanjati mogu.
Redari su tamo prisutni od 9 do 20h, on po sat ranije i duže.
Prve tri informacije su mu gratis, za 4. kafa, od 5. i fritule. Zatim pivo, a onda....nadajte se da ste do tada sve bitno saznali.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 12/11/2018 : 09:51:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6605 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 12/11/2018 : 11:54:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ministarbubuleeja

Udruga CRŠ ? U kojem su paviljonu ? Pokraj Columboa ili kod Strip-agenta ? Hvala !
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by TenthNazgul

Ove srijede posjećujem Interliber, pa me zanimalo koji se izlagači osim fibre i libellusa mogu naći...ugl. me zanimaju redovna ludensova izdanja



To ti je na Strip-Agentovom štandu, tamo imaš taj njhov podbrand Ludens i Bookglobe (Ovo nije njihovo samo prodaju).
A imaš svašta na sajmu, odeš i fino se prošetaš, imaš Columba i udrugu CRŠ, ima nekih naših izdavača koji prodaju Srpska izdanja po malo pretjeranim cijenama...Ugl najbolje ćeš to sam izvidit.





CRŠ ti je u paviljonu 6 blizu Strip-Agenta/Ludensa, prema pozornici, pogledaj na prošloj stranici mape.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 12/11/2018 11:54:38
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 12/11/2018 : 13:13:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Pa šta vi uopće ne gledate ostale štandove nego ravno na ciljani štand i bok?
Biće nas jako malo čita i knjige..ili?
Ja fino obiđem sve živo (uz obaveznu upalu nogu :D), nešto kupim odmah, ali većinu obavim pred kraj.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6605 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 12/11/2018 : 14:12:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Pa šta vi uopće ne gledate ostale štandove nego ravno na ciljani štand i bok?
Biće nas jako malo čita i knjige..ili?
Ja fino obiđem sve živo (uz obaveznu upalu nogu :D), nešto kupim odmah, ali većinu obavim pred kraj.




Ma ne, obiđem sve i imam spisak željenih knjiga ali stripovi su glavno, da znam okvirno koji su izdavači u kojem paviljonu

loading...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 12/11/2018 : 14:35:29  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Pa šta vi uopće ne gledate ostale štandove nego ravno na ciljani štand i bok?
Biće nas jako malo čita i knjige..ili?
Ja fino obiđem sve živo (uz obaveznu upalu nogu :D), nešto kupim odmah, ali većinu obavim pred kraj.




Ma daj, pa ja čitam više knjiga nego stripova. :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2168 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 12/11/2018 : 14:37:32  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule


Ma šta se mučite oko tih planova, mapa etc.?
Dođete na glavni ulaz, pozovete fino Tintona i eto vam vodiča o kakvom čak i svi oni Kinezi, Japanci & Co. samo sanjati mogu.
Redari su tamo prisutni od 9 do 20h, on po sat ranije i duže.
Prve tri informacije su mu gratis, za 4. kafa, od 5. i fritule. Zatim pivo, a onda....nadajte se da ste do tada sve bitno saznali.



Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 12/11/2018 : 16:00:31  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
sajmovi
vrijeme kad banksteri trljaju ruke
a kapitalisti listaju kataloge novih automobila ful opreme
i ja :D koji niš ne kupim
prošle godine sam poslao čak 20 eura da mi se kupi svega :D a dobio sam samo 3 sirius b

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 12/11/2018 : 19:33:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ima kakvo druženje na Sajmu ? Kad tko dolazi da se popije kakva piva,konjak ili sok ?
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29297 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 12/11/2018 : 20:12:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Uvijek je veselo na svim štandovima sa stripovima!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 12/11/2018 : 21:13:58  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Uvijek je veselo na svim štandovima sa stripovima!


To sam se uvjerio prijašnjih godina. Ali me zanima kad tko dolazi, da vidim na koga bih mogao naletiti. Ili izbjeći 😁
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 12/11/2018 : 22:18:24  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

molbe za one koji će biti na IL:
1.pitajte na štandu Udruge CRŠ-a šta se dešava sa Usagijem.
2.ako vidite nekog iz BG stafa,pitajte ga kome treba da se lome noge ne bi li nastavili sa Linkolnom.

hvala unapred




Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 12/11/2018 : 22:39:38  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Ima kakvo druženje na Sajmu ? Kad tko dolazi da se popije kakva piva,konjak ili sok ?



To i mene zanima, al očito mi se nitko ne javlja s razlogom.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 12/11/2018 : 22:53:44  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Zato što službenog druženja nema već par godina. Ispadne kako tko na koga naleti.
Za mene znate da sam tamo tokom tjedna u popodnevnim satima i cijelu subotu.
Ako se nekome da baš organizirati veliko druženje tipa u subotu, slobodno, ali sumnjam da će to proći.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 12/11/2018 : 23:03:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by sumohrvat

Ima kakvo druženje na Sajmu ? Kad tko dolazi da se popije kakva piva,konjak ili sok ?



To i mene zanima, al očito mi se nitko ne javlja s razlogom.



Ja ću biti u petak više manje cijeli dan. Muvat ću se oko štandova sa stripovima. Javite se!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 12/11/2018 : 23:17:59  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Zato što službenog druženja nema već par godina. Ispadne kako tko na koga naleti.
Za mene znate da sam tamo tokom tjedna u popodnevnim satima i cijelu subotu.
Ako se nekome da baš organizirati veliko druženje tipa u subotu, slobodno, ali sumnjam da će to proći.



E jbg. Ja san sutra popodne tu al u društvu, pa san mislija u sridu neku kavu s ekipom. Jaki jedva kimne glavom iza štanda, nabaci kakav lijeno cinični komentar u svom stilu i mora čuvat poziciju. A ne muva mi se oko tog štanda satima, ka u starim Mafest danima.

Tako da, ako je itko voljan u srijedu popodne nabacit đir po sajmu, popit kavu, pojest kobasicu (ovo nije gej sleng) nek se javi u pm. :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 12/11/2018 : 23:30:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Ja ću sutra cijelo poslijepodne, ne sumnjam da ću vidjeti gomilu stripofila kako beskonačno premeću po stripovskim štandovima... vjerojatno i srijedu, subotu definitivno.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 12/11/2018 : 23:32:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Šteta što je okolo Sajma sranje s radovima, tramvaj ne vozi, danas dvije nesreće pa bila gužva neviđena. Uglavno, bit će napeto!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 12/11/2018 : 23:39:44  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
DeeCay jel možemo očekivati tvoj opsežni osvrt na Interliber sutra nevečer (sa hrpom slika jel)? :)
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/11/2018 : 00:00:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Naravno. Ako sam već započeo tradiciju...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37358 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/11/2018 : 13:05:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Vecina Slovenaca izgleda dolazi u cetvrtak, osim jednog, taj je vec tamo i ostaje do nedjelje (to jest, odlazi i dolazi svakodnevno). ;D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 13/11/2018 : 13:32:47  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Moze li neko da pogleda ima li na standu kod Bernarda AF klasika u HC varijanti po 10 kuna kao sto je bilo u Makarskoj pa da angazujem nekog da mi to pazari, sta mi fali sve. Posto mi bernard od maja nije odgovorio na mail :)
Go to Top of Page

doktor78
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
332 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 13/11/2018 : 13:53:03  Show Profile Show Extended Profile  Send doktor78 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Šteta što je okolo Sajma sranje s radovima, tramvaj ne vozi, danas dvije nesreće pa bila gužva neviđena. Uglavno, bit će napeto!


Gdje su tačno radovi? Planiram doći autom od pravca Slavonske avenije.
I ovo za tramvaj mi je Zar nisu to mogli malo odložiti?
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7619 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 13/11/2018 : 14:11:26  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
ima li texonea od strip agenta i po kojim cijenama?
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.52 seconds. Snitz Forums 2000