forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Kolorka 117 - Love
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Ernie Pike
Senior Member

Croatia
1530 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 27/01/2019 :  14:47:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Lijep crtež i dobro otvaranje s Tigrom. Slijedeći album Lisica je još OK, a nakon toga postaje repetitivno i dosadno.
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member

Croatia
1962 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 28/01/2019 :  09:47:05  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ernie Pike

Lijep crtež i dobro otvaranje s Tigrom. Slijedeći album Lisica je još OK, a nakon toga postaje repetitivno i dosadno.

I ja sam bio takvog dojma. Tigar najbolji, lisica ok.

Začudo, ovo su mi prolistali/čitali svi klinci sa zanimanjem. Dečkima (7 i 9 god) najbolja je priča s dinosaurima, a curici (4) sve podjednako. Dojma sam da im je to kao da gledaju neki dokumentarac.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Senior Member

Croatia
2043 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 28/01/2019 :  10:17:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Neka gledaju i Daktari ako toga uopće ima negdje :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 28/01/2019 10:17:37
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

5637 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 28/01/2019 :  20:57:01  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Neka gledaju i Daktari ako toga uopće ima negdje :)

Ima, ima.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member

Croatia
1279 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 28/01/2019 :  21:04:37  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
Treću priču, onu sa lavom, opet nitko nije skužio ... ufffff
Previše se sagledava prizemno, treba i upoznati svijet životinja (lavova naročito) da bi se skužilo da ona je zapravo rang šekspirijanske tragedije

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3068 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 28/01/2019 :  22:50:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Citajuci ovo imam osjecaj da se autor malo dosadjivao gledajuci dokumentarce o zivotinjama pa je odlucio malo ih zaciniti. Tako smo dobili borbu dvije vrste medvjeda na santi leda, lavove i lavice koji love skupa itd.
Sto se samog stripa tice, interesantno i originalno. Nista vise od toga.
Go to Top of Page

don_draper
Average Member

543 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 07/07/2019 :  00:53:46  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Od svih troznamenkastih kolorki ovaj je jedan od naslova koji mi je jako upao u oči, to nije ni tako teško kad se radi o stripu gdje su svi likovi životinje i gdje nema niti jednog dijaloga (a ni monologa)
Ovisno o tome koliko se tko zadržava na stranicama i upija ovaj stvarno fantastični crtež, strip se može ekstremno brzo preći, ali mislim da se gubi značajan dio uživanja u ovome.
Jer ovo je oda prirodi, divljini i njenim stanovnicima, borbi za preživljavanje i za očuvanje svoje vrste, gotovo kao jedan od onih dokumentaraca što se vrte po televiziji.
Glavna mana ovog strip je što kako odmiče tako sve više gubi na zanimljivosti i postaje repetetivan i pomalo zamoran, a zadnji dio s dinosaurima mi uopće nije imao smisla.
Šteta zbog 2.polovice ovog stripa, ali sama ideja mi se toliko svidjela da će ovo dobiti solidnih 4/5
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000