forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ken Parker (kiosk) br. 1 - od četvrtka!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 29/11/2018 : 09:54:50  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

Vidim da je ovdje nesporazum, ili možda i namjerno sljepilo Kenovih fanboja da mi koji prvi put čitamo Kena komentirali smo i kritizirali isključivo prvi broj, NE SERIJAL. Možda bude kasnije bolje no to ćemo prosuditi kada dođemo do tih brojeva, ali reći da je ovaj prvi broj pretežak, prerealan, dajte, sa proštenjem ne serite. Pitam se što ste dosad čitali u životu da vam je ova naiva od priče "teška"

Jedini komentari su dosad bili juuuu vidi jebote izdanja, ajme što ako se zgužva, jao odljepljuje mi se, jao kako će mi izgledati na polici, šteta što nije HC, čak na IL sam čak gledao tipa koji je dugo mjerkao dva Kena usporedo jedno s drugim da li su na mm isti, pa mislim...

Kada konačno komentiramo sadržaj i crtež, a tu ste nas vi zajebali jer smo na osnovu vaših hvalospjeva očekivali nešto "realno i depresivno", da bismo dobili šupljikavu priču, i još sa bude paradoksalno, kritizirate da očekujemo previše realnosti onda se ponašate poput uvrijeđenih frajli.

Od Bonellija još pratim Nathana Nevera pa tamo normalno hračnemo po epizodama koje nam se ne sviđaju, kako vidim i u topicu od Zagora to isto rade premda ne čitam taj strip, ali ovdje ste fakat Kena uzdigli na status božanstva pa na kritike odgovarate ad hominem napadima.

Srećom postoje komentatori koji kažu da tek postane bolje i srećom je cjenovno dostupan pa ću dati šansu nastavcima. I srećom nitko ni ne navodi ove prve tri priče da su među najboljim epizodama jer bih tek onda posumnjao u kvalitet serijala


Kako je krasno kad čovjek krene nešto dokazivati pa se sam zapetlja u svojim glupostima.
Eto, mi veliki fanovi Ken Parkera u svom sljepilu ne vidimo da vi kritičari mislite isključivo na prvi broj, a ne cijeli serijal. Kako smo samo glupavi i slijepi kraj zdravih očiju. Ovi šupci od Zagorovaca nam nisu ni do koljena koliko smo zatucani 😁
Ali zato ti veliki vizionaru u isto vrijeme uopće nisi shvatio da fanbojovi Ken Parkera cijelo vrijeme hvale serijal, a ne isključivo prvi broj. Uostalom, da si samo malo više obratio pažnju u recenzijama primjetio bi da epizoda Duga puška nije niti približno među bolje ocjenjenim epizodama serijala. Ali neka, još jedan koji na silu hoće dokazat nešto pa se prosere.
Mislim da je ovo peto ili šesto izdanje prvog broja Ken Parkera na ovim prostorima. Ovisno o tome kako gledamo Fibrino ponavljanje prvih brojeva. Prije samo nekoliko mjeseci je i Darkwood krenuo od prvog broja. Poanta je da se sadržaj epizode već nebrojeno puta komentirao od strane fanova. Bilo u recenzijama, bilo na forumu. Tako da se na tvoje zgražanje sada više posvetila pažnja dizajnu i 3u1 verziji nego samom sadržaju epizode. Ali eto tebi još jedan razlog za sreću i veselje 😁
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12529 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 29/11/2018 : 10:01:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

.. ili turska sapunica..


Nekad smo pričali o meksičkim sapunicama; "Divlja ruža", "Marisol", "Stakleno carstvo".. pa i "Santa Barbara" se nije propuštala niti jedna ep, a vidi danas, na što smo spali..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 29/11/2018 : 10:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
E majstore, znaci gospodin kerempir je napisao prvi svoje vidjenje stripa, i vi fanboyi ste se odmah nakostrijesili i poceli smisljat raznorazne isprike, zasto je nesto ovako ili onako, umjesto da priznate da je zesca naiva, kao sto i je.
Covjek napise svoje misljenje ( u potpunosti tocno ) i ljudi se naljute...

Drugo, shvatio sam da se drka na serijal, a ne na prve epizode, ali nazalost procitao sam samo prve tri epizode pa sam njih i komentirao. Ili mozda vidis da negdje komentiram tu baladu o pat o shane, ili chemaka o kojem svi pricate ?

I opet osjecam neki hospitality, sa ovim nazivom veliki vizionar. Jesi ti neki komedijas mozda ?
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18406 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/11/2018 : 10:11:23  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Kerempir

Vidim da je ovdje nesporazum, ili možda i namjerno sljepilo Kenovih fanboja da mi koji prvi put čitamo Kena komentirali smo i kritizirali isključivo prvi broj, NE SERIJAL. Možda bude kasnije bolje no to ćemo prosuditi kada dođemo do tih brojeva, ali reći da je ovaj prvi broj pretežak, prerealan, dajte, sa proštenjem ne serite. Pitam se što ste dosad čitali u životu da vam je ova naiva od priče "teška"

Jedini komentari su dosad bili juuuu vidi jebote izdanja, ajme što ako se zgužva, jao odljepljuje mi se, jao kako će mi izgledati na polici, šteta što nije HC, čak na IL sam čak gledao tipa koji je dugo mjerkao dva Kena usporedo jedno s drugim da li su na mm isti, pa mislim...

Kada konačno komentiramo sadržaj i crtež, a tu ste nas vi zajebali jer smo na osnovu vaših hvalospjeva očekivali nešto "realno i depresivno", da bismo dobili šupljikavu priču, i još sa bude paradoksalno, kritizirate da očekujemo previše realnosti onda se ponašate poput uvrijeđenih frajli.

Od Bonellija još pratim Nathana Nevera pa tamo normalno hračnemo po epizodama koje nam se ne sviđaju, kako vidim i u topicu od Zagora to isto rade premda ne čitam taj strip, ali ovdje ste fakat Kena uzdigli na status božanstva pa na kritike odgovarate ad hominem napadima.

Srećom postoje komentatori koji kažu da tek postane bolje i srećom je cjenovno dostupan pa ću dati šansu nastavcima. I srećom nitko ni ne navodi ove prve tri priče da su među najboljim epizodama jer bih tek onda posumnjao u kvalitet serijala


onda je vrijeme da ozbiljno posumljaš...
meni je početak baš najbolji...plus Milazzo u naponu snage..kud češ bolje...one priće sa Dolaldom Velšom su zakon...
ali ajde, meni je dobar i Miki pa se ne nasloni na moj ukus.





S ovim "posumljaš" mi je sve jasno, a onda nama inteligencija nije dovoljna za citat Kena, bahahaha.
Sumlja je majka svih sumlji... s kime se mi raspravljamo ^^


valjda nečeš zameriti jednom janezu da ne poznaje u nulu hrvatski pravopis...
ajde da na forumu progovorimo slovenski, pa da ja tebe vidim.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 29/11/2018 : 10:18:22  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
Oprosti, al alergican sam na ljude koji govore sumlja, nisam znao da si slovenac, sve pet. Moj slovenski je nepostojeci, bokte dodjem u Ljubljanu, trazim odredjenu lokaciju, likovi mi govore da idem na zahod ( wc kod nas ), ja ga pitam, jel me jebes majstore ?, a covjek mi zapravo objasnjava da je na zapadu....

Isprike jos jednom ( :
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18406 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/11/2018 : 10:27:19  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

Oprosti, al alergican sam na ljude koji govore sumlja, nisam znao da si slovenac, sve pet. Moj slovenski je nepostojeci, bokte dodjem u Ljubljanu, trazim odredjenu lokaciju, likovi mi govore da idem na zahod ( wc kod nas ), ja ga pitam, jel me jebes majstore ?, a covjek mi zapravo objasnjava da je na zapadu....

Isprike jos jednom ( :


sve ok...
zato smo zanimljivi, jer se razlikujemo..
i po ukusu...nadam se da te kasniji Parker oduševi ako te več ovaj prvi razočarao...Perker se razvija kroz cijeli serijal...sigurno če te kad tad i oduševit...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 29/11/2018 10:27:51
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 29/11/2018 : 11:07:40  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

E majstore, znaci gospodin kerempir je napisao prvi svoje vidjenje stripa, i vi fanboyi ste se odmah nakostrijesili i poceli smisljat raznorazne isprike, zasto je nesto ovako ili onako, umjesto da priznate da je zesca naiva, kao sto i je.
Covjek napise svoje misljenje ( u potpunosti tocno ) i ljudi se naljute...

Drugo, shvatio sam da se drka na serijal, a ne na prve epizode, ali nazalost procitao sam samo prve tri epizode pa sam njih i komentirao. Ili mozda vidis da negdje komentiram tu baladu o pat o shane, ili chemaka o kojem svi pricate ?

I opet osjecam neki hospitality, sa ovim nazivom veliki vizionar. Jesi ti neki komedijas mozda ?


Kerempir kada napiše da mi seremo je gospodin, a ja sam komedijaš jer njemu kažem da je vizionar zbog toga što mi jadni ne vidimo da on govori o prvom broju, a ne serijalu, ali zato kupi prvi broj jer smo mi hvalili cijeli serijal, a nikako ne prvi broj ? Krajnje ti nepristran sud 😁😁😁😁😁😁😁
Kao drugo... a gdje ti vidiš da se tebi obraćam kad govorim o nesporazumu komentiranja prve epizode ili cijelog serijala ?

Edited by - sumohrvat on 29/11/2018 11:20:41
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/11/2018 : 11:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Na divljem zahodu su se i najhrabriji usrali, a gdje neće običan čovjek kao Ken.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Jocko
stripovi.com suradnik



Serbia
1138 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 29/11/2018 : 11:41:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Na divljem zahodu su se i najhrabriji usrali, a gdje neće običan čovjek kao Ken.



Post meseca!



Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 29/11/2018 : 18:22:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13


E majstore, znaci gospodin kerempir je napisao prvi svoje vidjenje stripa, i vi fanboyi ste se odmah nakostrijesili i poceli smisljat raznorazne isprike, zasto je nesto ovako ili onako, umjesto da priznate da je zesca naiva, kao sto i je.





Čuj sad ovo naiva, čovjek koji uspoređuje Kena sa Spidermanom i kaže taje Thor bolji od Spidermana. Radi se o totalno različitom svijetu. Ken nije naivan strip, možda nekima koji svijet gledaju kroz igrice ili moderan stresan agresivan način života ovo jest nešto nerazumljivo, ali nije naivno. Sve što se u te tri epizode dogodilo je moguće, možda bi moglo ovako ili onako ali je moguće, za razliku od recimo Nathana ili Zagora i neki drugih strip junaka.
Recimo ta kritika oko pogotka dalekometnom preciznom puškom, da li je tebi jasno da je takvo oružje postojalo, čak se i današnje oružje u tom pogledu nije nešto promijenilo, automatsko oružje današnjeg doba je dosta neprecizno kao i vinčesterka onog doba. Današnji snajperi su precizni kao što je i ta Kenova puška.
Go to Top of Page

Bosko
New Member



Croatia
143 Posts

Member since 16/11/2018

Posted - 29/11/2018 : 18:37:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Bosko a Private Message  Reply with Quote
Vrhunski strip.
Kupio ga na interliberu ni ne znajuci sta je. Vidio sam ovdje najavu da ide od prvog broja pa reka ajde..

Vidim da neki pljuju po crtezu i slazem se da nije za 10, ali je sigurno cvrstih 8. Neke scene su me toliko odusevile da sam ih odmah i ponovno prosa; Duga puska - kada ulazi u izvidacku spavaonicu, Mine town - cijela scena u saloonu, i Prava gospoda - kada bjeze iz zatvora.

Price su mi isto cisto iznenadenje, pozitivno. Doslovno sam usa sa nula ocekivanja i poznavanja KP ali mogu rec da sam siguran kupac iducih brojeva. Likovi nisu plitki, imaju emocije, vidi se da imaju neku svoju individualnost u smislu kolimo se nesto takvo moze prikazati na ovo malo stranica. Daju dojam da je svijet ziv, a ne samo scenografija koja ceka da se KP useta u nju.
Rasprave tipa, 'napravio je deset koraka ali u snijegu je samo osam tragova...bla bla...nije realno', ne utjecu niti malo na kvalitetu cijelog stripa. Za takve ljude je knjiga, a ne strip. Nemam nista protiv knjiga, dapace.

Jedina zamjerka mi je sta se rasplet u sve tri epizode dogodi vrlo brzo, cca kroz 4-5 stranica. Prica ima uredan, ujednacen tempo i onda mi na kraju sve ispadne nekako isforsirano.

Sve u svemu, cista preporuka ako uopce jos postoji netko tko nije cita.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 29/11/2018 : 18:53:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

Plus kako sam skuzio, Ken je traper, shvacam da ima sposobnosti vece od normalnog gradskog covjeka, al opet sumnjam bas da niti jedan od ovih dosadasnjih protivnika, osobito posto se uglavnom bave kriminalnim radnjama, nije profesionalni revolveras. Mogu skuzit da ih Tex poskida, ili Zagor svemocni.... Al u ovako realnom remek djelu mi se to bas ne uklapa





Problem je u tome što profesionalne revolveraše gledaš kroz Texa, to je malo pogrešno. U tim borbama je odlučivala hladnokrvnost jer su ti pištolji bili dosta neprecizni, a trebalo je znati rukovati s tim oružjem, još jedna zabluda, netko je mogao imati takvo oružje a nije bio baš vičan ili je solidno rukovao njime.
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 29/11/2018 : 19:07:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Nigdje nisam uspoređivao spidermena... Plus mene kod ubijenog indijanskog vrača ne smeta dalekometni hitac već naiva da se isti izlagati pred neprijateljem kako bi malo ojkao...

Bosko, lijepo da ti se svidjelo i sve pet, poštujem tvoj doživljaj i za razliku od neke bratije na ovom topicu neću te uvjeravati da si u krivu.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 29/11/2018 : 19:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Nitko nikog u ništa ne uvjerava, a jesi uspoređivao sa Spidermanom, možda malo u šali, ti ili Džedson, nisam siguran.

Naiva je pomalo teška riječ, za Malog rendžera možemo reći da je naivan, za Spidermana nećemo reći da je naivan jer nije naivan radi se o prenasilno-agresivnom stripu, reći ćemo da je nerealističan.

Edited by - Kruger on 29/11/2018 19:19:00
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/11/2018 : 19:20:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Valjda bi bio u krivu da mu se nije svidio...😉

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 29/11/2018 : 19:34:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Moguće je i da ja nisam realan glede pogleda kritičara tih prvih brojeva Kena jer moj prvi susret s Kenom nisu bili prvi brojevi već one tamo bolje priče. Iako mi se tada Ken nije nešto specijalno sviđao jer sam bio klinac, kasnije sam počeo shvaćati što se kroz te priče želi reći.
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 29/11/2018 : 19:47:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Valjda bi bio u krivu da mu se nije svidio...😉



Zašto bi uopće bosko bio u krivu u bilo kojem pogledu? Eto stripove doma čitamo žena i ja premda ih ja kupujem, neki joj se sviđaju, neki ne, tako da joj već znam koje preporučiti, za neke znam reći i da joj se neće svidjeti, znala je dobro elaborirati stripove koji su se meni svidjeli a njoj ne, u većini bih se i složio da je u nekim stvarima u pravu, ali ja bih svjesno prešao preko tih nedostataka, jer sam vidio nešto drugo što mi se svidjelo. I to je normalna rasprava, nismo se zbog toga razveli, a sigurno nikad nismo prešli na razinu "ti si na IQ nivoa mikijevog zabavnika" ili za tebe je "ferrijev crtež", "ti to ne kužiš, to je štivo za nas snobove, a ne za vas kmetove".
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/11/2018 : 19:59:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

quote:
Originally posted by ivanl

Valjda bi bio u krivu da mu se nije svidio...😉



Zašto bi uopće bosko bio u krivu u bilo kojem pogledu? Eto stripove doma čitamo žena i ja premda ih ja kupujem, neki joj se sviđaju, neki ne, tako da joj već znam koje preporučiti, za neke znam reći i da joj se neće svidjeti, znala je dobro elaborirati stripove koji su se meni svidjeli a njoj ne, u većini bih se i složio da je u nekim stvarima u pravu, ali ja bih svjesno prešao preko tih nedostataka, jer sam vidio nešto drugo što mi se svidjelo. I to je normalna rasprava, nismo se zbog toga razveli, a sigurno nikad nismo prešli na razinu "ti si na IQ nivoa mikijevog zabavnika" ili za tebe je "ferrijev crtež", "ti to ne kužiš, to je štivo za nas snobove, a ne za vas kmetove".


Sve stoji i s mojom suprugom. Do prije nekog vremena. Sad samo govori, ajme ponovo paketi, kutijetine, kartusina...dabogda ti sve izgorilo, samo ti je to bitno. Dokle vise...jbg. dokle, dok ne crknem, eto dokle. A voljela je Kena,100%, sad ne moze nista na oci, koliko toga ima...😉

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 29/11/2018 : 20:01:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10061 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 29/11/2018 : 20:34:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl
Sve stoji i s mojom suprugom. Do prije nekog vremena. Sad samo govori, ajme ponovo paketi, kutijetine, kartusina...dabogda ti sve izgorilo, samo ti je to bitno. Dokle vise...jbg. dokle, dok ne crknem, eto dokle. A voljela je Kena,100%, sad ne moze nista na oci, koliko toga ima...😉



Vaš odnos je de-evoluirao.
Sada te tretira kao dijete.
Koje se izmaklo kontroli, narafski!
Moglo bi ti se dogoditi "garage sale" ili da supruga "ode po cigarete" u jednom smjeru.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/11/2018 : 20:39:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ma karikiram. Ali dok sam ja ziv i u snazi, ovo se ne dira... a jednog dana sto ce biti...pa ja ionako to necu fala bogu vidjeti...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/11/2018 : 20:47:56  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

quote:
Originally posted by ivanl

Valjda bi bio u krivu da mu se nije svidio...😉



Zašto bi uopće bosko bio u krivu u bilo kojem pogledu? Eto stripove doma čitamo žena i ja premda ih ja kupujem, neki joj se sviđaju, neki ne, tako da joj već znam koje preporučiti, za neke znam reći i da joj se neće svidjeti, znala je dobro elaborirati stripove koji su se meni svidjeli a njoj ne, u većini bih se i složio da je u nekim stvarima u pravu, ali ja bih svjesno prešao preko tih nedostataka, jer sam vidio nešto drugo što mi se svidjelo. I to je normalna rasprava, nismo se zbog toga razveli, a sigurno nikad nismo prešli na razinu "ti si na IQ nivoa mikijevog zabavnika" ili za tebe je "ferrijev crtež", "ti to ne kužiš, to je štivo za nas snobove, a ne za vas kmetove".


Prvi brojevi Kena i nisu smili bit revolucionarni.
Zamisli da su autori došli sa prijedlogon starome Bonelliju za prvi broj u kojen uopće nema teksta, ili sa prvon epizodon stripa "Ken Parker" u kojen se Ken Parker pojavi na zadnjih 20 strana, ili epizodon u kojoj glavnom junaku pomaže homoseksualac/cross dresser, ili epizodon u kojoj indijanci masakriraju bjelačku obitelj uključujući i malu bebu?
Ove prve priče i nisu smile bit daleko od Bonelli standarda i imaju jednu crtu naive koje će s vrimenon bit sve manje.
Prvi brojevi Ken Parkera nisu nikakava remek djela, ali su vrlodobri stripovi.
Ako te Ken ne kupi nakon 15-ak brojeva, jebi ga...
Inače, zahvaljući kontinuitetu koji je kod Kena prisutan, meni jedan od vrhunaca serijala dolazi u tridesetoj epizodi koja i na ovu pomalo banalnu prvu epizodu baci skroz novo svitlo.
Šta se crteža tiče, Milazzo je (kasnije)vrh. I to nema veze sa ukuson, nego zato šta mu je kadriranje vrhunsko i zato šta niko ne crta tako žive crteže. Čovik je u stanju nacrtat oči sa dvi crte a da ti taj pogled istovremeno govori sve šta triba reć.
Maraffa mi je na Kenu odličan, Trevisan je dobar al mi ne leži, Alessandrini užas, Tarquinio loš. Na kasnijin brojevima praktički nema loših crtača.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 29/11/2018 21:05:19
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 29/11/2018 : 22:02:11  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
Meni je najdraza stvar kod cijelog ovog strip serijala, sto je Kruger jos uvijek tu. Covjek mi je kao klincu od 12 godina, nabavio toliko masu stiva za citat.

Iskreno svidja mi se serijal, ali ove prve tri epizode me se zbilja nisu nista pretjerano dojmile, dobar, nista specijalno, jbg imam jos 80ak epizoda da se uvjerim da je izrvstan.

Btw, Spider-Man je zakon, opcenito Marvel je zakon ( :
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12529 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 29/11/2018 : 22:10:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

Meni je najdraza stvar kod cijelog ovog strip serijala, sto je Kruger jos uvijek tu. Covjek mi je kao klincu od 12 godina, nabavio toliko masu stiva za citat.


Kruger je zakon lik - i ovaj na forumu i onaj u stripu

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 29/11/2018 : 22:49:44  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
Nazalost nisam previse upoznat sa Krugerom SSovcem, kad sam bio klinac, nisu bas ljudi brijali na mister noa, tako da sam ostao dosta zakinut... Mozda nakon Ken Parkera, dodje trobroj izdanje ( dao Bog ) ili Martin ( nada umire posljednja ). Al nas Ivica je covjek i po
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000