forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Locke & Key 1, 2 & 3
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/11/2018 : 14:27:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Okej.
Mislio sam na sveukupno izdana njegova djela na ovim prostorima u zadnjih 30 godina. Ja te sve knjige imam doma. A na putu uvjek imam 3,4,5 komada pa ponavljam gradivo...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11683 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 12/11/2018 : 20:40:22  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Pročitao sam, naravno.
Dobro je ovo samo nije grom gromova i ne bih ga toliko dizao.

Have mercy
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 12/11/2018 : 21:06:48  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Pročitao sam, naravno.
Dobro je ovo samo nije grom gromova i ne bih ga toliko dizao.


bogami,i nije da nije.

nego,kad će recenzijica Smogi Boja???

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 13/11/2018 : 10:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Jel to cijeli Locke ili se joša nastavlja?
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 13/11/2018 : 11:08:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Cijeli.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 13/11/2018 : 11:11:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Thnx!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/11/2018 : 14:12:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Bit ce prava nedoumica, sto predloziti za izdanje/album godine. Ma i svih 10 mjesta...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 15/11/2018 : 14:25:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Kupio i tek malo prolistao. Učinilo mi se da crtež liči na onaj iz Velike tajne predstave i stvarno je isti crtač.
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 17/11/2018 : 23:07:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

Jel to cijeli Locke ili se joša nastavlja?


Ako se ne varam, mislim da je najavljen nastavak. :)

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 17/11/2018 : 23:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

Jel to cijeli Locke ili se joša nastavlja?




to je cijeli Locke
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 17/11/2018 : 23:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hajo

quote:
Originally posted by Kerempir

Jel to cijeli Locke ili se joša nastavlja?


Ako se ne varam, mislim da je najavljen nastavak. :)


I inače ima nešto materijala koji nisu uvršteni u ove tri knjige. Četiri samostalne epizode.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 18/11/2018 : 09:11:44  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Pročitao sam, naravno.
Dobro je ovo samo nije grom gromova i ne bih ga toliko dizao.



Dopusti da se ne složim, ali ovo je grom gromova.
Nikad ni jednu fibru nisam hvalio nešto posebno, ali ovaj strip me baš ono oduševio.
Znači, ko voli misteriju, nadnaravno, akciju to je to.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 18/11/2018 : 09:30:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Hajo

quote:
Originally posted by Kerempir

Jel to cijeli Locke ili se joša nastavlja?


Ako se ne varam, mislim da je najavljen nastavak. :)


I inače ima nešto materijala koji nisu uvršteni u ove tri knjige. Četiri samostalne epizode.


To nisam znao. Koliko su duge te cetiri epizode? Pitam posto nisu uvrstene ovdje, mozda zbog prostora... steta. Jel isto Rodriguez crtao?

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 18/11/2018 : 19:54:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Hajo

quote:
Originally posted by Kerempir

Jel to cijeli Locke ili se joša nastavlja?


Ako se ne varam, mislim da je najavljen nastavak. :)


I inače ima nešto materijala koji nisu uvršteni u ove tri knjige. Četiri samostalne epizode.


To nisam znao. Koliko su duge te cetiri epizode? Pitam posto nisu uvrstene ovdje, mozda zbog prostora... steta. Jel isto Rodriguez crtao?


Sve četiri epizode zajedno imaju stotinjak stranica. Rodríguez ih je sve crtao.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/11/2018 : 02:06:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Hvala lijepa. Mislio sam da je toga vise...pa nije uslo u ove knjige. Steta, moglo je to i ovdje naci mjesta. Ko zna mozda u buducnosti, dobijemo jos jedan album od Fibre, steta je to ostaviti sa strane.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 19/11/2018 : 08:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
da jako neobično da to nije uvršteno....imam darkwoodovo izdanje i čak sam razmišljao o nabavi ovog jer sam mislio da ce biti dodataka
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/11/2018 : 08:55:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Morali smo se držati originalnog izdanja.

Trouble will find me
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/11/2018 : 10:14:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Morali smo se držati originalnog izdanja.


Ima li nade u izdavanje te cetiri epizode,u buducnosti, kao zasebnog albuma?

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/11/2018 : 10:33:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Naravno, mislim da bi ih moglo biti još u budućnosti, pa ćemo čekati da se malo još nakupi.

Trouble will find me
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/11/2018 : 10:45:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Naravno, mislim da bi ih moglo biti još u budućnosti, pa ćemo čekati da se malo još nakupi.


Prva liga!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 19/11/2018 : 21:10:02  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

i od mene preporuka,al ne ko kuća,već ko soliter od 27 spratova!
Inače,imam DW HC izdanje,i zadovoljan sam njime,ali se bojim da kad budem uzeo u ruke ove albume,da ću se polakomiti da ih kupim.


Meni se upravo to dogodilo
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 21/11/2018 : 10:07:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Počeo jučer čitati... danas završio. Uh što je ovo dobro, jezivo i dirljivo (neki bi rekli na kraju pomalo i patetično). Ovo će se svidjeti i mojim tinejdžerkama koje i same generalno kao i sva djeca njihove dobi imaju problema sa pripadanjem. Ono što se događa likovima koji su ti se svidjeli, ono kada vidiš kako zlikovac potajice plete oko naših glavnih likova a ti bi zavrištao "dajte pazite na njega!", propadanje i ponovno uzdignuće likova, ma preodlično i sve lijepo zaokruženo. Ne znam doduše da li bi ovo bilo dobro i u manjem formatu poput nekih drugih fibrinih amerikanaca, ali znam da oni koji su kupili samo prvi broj, kada ga dočitaju pokajat će se što nisu kupili odmah i druge knjige.
Go to Top of Page

Dennis_112
Starting Member

10 Posts

Member since 21/11/2018

Posted - 21/11/2018 : 17:10:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dennis_112 a Private Message  Reply with Quote
U četvrtak uzeo ovo, do subote navečer riješio sve 3 knjige. Odlične su, od prve do zadnje stranice :) Zanimljivi likovi, napeta radnja, zadovoljavajuć rasplet. Nisam imao pojma da je autor sin od Stephen Kinga dok nisam ovdje pročitao. Pikirao sam eng izdanja ovoga već par mjeseci, kad sam vidio premijeru hrvatskog na interliberu i bio je već tako blizu reko ajde da probamo :) Malo me bilo strah jer preferiram eng. stripove čitati na izvornom jeziku. Osobno mi se npr. prijevod Hawkeye-a nije dopao, vratio sam drugi dan hrv izdanje i naručio nakon toga ipak orginal sa amazona. Nekako je prijevod na previše mjesta bio predoslovan i dosta humora tog stripa se izgubilo u prijevodu. No humor nikad nije lagano prevoditi. Ovdje mi prijevod nije nimalo smetao i bio je jako dobar. Cijelo izdanje je jako kvalitetno i odlično. Tako da svaka čast.

Pozdrav svima od novog člana foruma :)
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/11/2018 : 08:23:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Pozdrav novi clane, dobar si serijal ubo' na Interliberu.


Ocekujemo jos novih recenzija i razmisljanja na odgovarajucim topicima.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 25/11/2018 : 13:49:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Evo pročitao i ja, krenu jučer, dovršio danas.
Strip je jako dobar, ali da složio bi se sa Izivkom da nije baš toliko koliko ga se uzdiže.
Usporedbe radi a nevezano tematski, Metci su mi bolji i napetiji.
Crtež mi se jako svidio, kao da mrvu baca na mange sa tim velikim očima, lijepe boje, ima i dosta detalja, likovi su mi odlično nacrtani.
Priča je isto jako dobra i što strip ide dalje postaje napetije...ali kao da mi nešto fali, jako me setting podsjeća na seriju Stranger Things (klinici protiv nestvarnog) koja mi je odlična i možda čak još malo više i na isto odličnu njemačku seriju Dark (ko se odluči gledat neka gleda sa njemačkim govorom jer je engleski očajan), možda sam se zasitio tako nečega u serijama? Znam da je strip izašao prije tih serija, ali sam ga ja pročitao tek sada
Priča se fino razvija i kraj je dobar, nema praznog hoda, zapravo kad razmislim ima odličan crtež ima dobru priču, a opet je meni samo dobar strip a ne savršen...zašto? Ne znam :( Svakako ću ga pročitati još koji put, možda mi se na drugo/treće čitanje više svidi? A možda su u šumi.
I za kraj izdanje je za 5+ kao uostalom bilo što od Fibre, i zbog ovog crteža mi je drago da je išao veliki format.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 25/11/2018 13:50:14
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000