forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Ex Machina 1 i 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 19/11/2018 : 15:30:53  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Kakvo širenje laži, jesi lamentirao nad sudbinom Bonelija što idu u onaj eksperiment sa DC-jem?
Što se tiče ophođenja, ako imaš problem obrati se moderatorima. Ne određuješ ti kako će ti se ko obraćati.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/11/2018 : 15:39:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ne. Naravno. To odreduju eurpske stecevine. A pocinje odgojem. Nesto gdje neces stici, i sto nisi imao. Dalje ces pricati sa nekim od moderatora zbog onog i onakvog izricaja, koji si imputirao. A siguran sam da imas jos na lageru, spremnih kletvi za korespodenciju, koju srecom vise neces vrsiti sa mnom.
I samo jos ovo, ne radi tebe vec zbog auditorija, nije isto ne slagati se s politikom nekog nakladnika ,koji ide u krizanje kukuruza i breskve, i sa objedom, da ja pljucam po necemu ili nekome.

Los cukar na fritulama!

Edited by - ivanl on 19/11/2018 15:44:42
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11684 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 19/11/2018 : 16:03:10  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Dobro se sjećam da sam počeo ovo čitati ali i odustao brzo.
U međuvremenu sam sazrio pa ću pokušati još jedanput.
Vidim ljudi hvale a i Fibra je neka garancija kakvoće.

Have mercy
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 19/11/2018 : 16:54:23  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Ne. Naravno. To odreduju eurpske stecevine. A pocinje odgojem. Nesto gdje neces stici, i sto nisi imao. Dalje ces pricati sa nekim od moderatora zbog onog i onakvog izricaja, koji si imputirao. A siguran sam da imas jos na lageru, spremnih kletvi za korespodenciju, koju srecom vise neces vrsiti sa mnom.
I samo jos ovo, ne radi tebe vec zbog auditorija, nije isto ne slagati se s politikom nekog nakladnika ,koji ide u krizanje kukuruza i breskve, i sa objedom, da ja pljucam po necemu ili nekome.


Ajd ne palamudi
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 19/11/2018 : 19:16:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Da se vratimo na temu, ne nije klasični superherojski strip. Kao što rekoh naš junak je slučajno dobio moći, nije sazreo u nekom svijetu punom superheroja, no poanta je kako on se kao gradonačelnik nosi sa problemima vođenja, ajmo reći glavnog grada svijeta, dok ga istodobno opterećuju njegove superherojske moći i prošlost. što se tiče političkog svjetonazora, glavni lik bude neka sredina koja balansira između dvije glavne političke struje u americi. Meni je to interesantno čitati kako gradonačelnik donosi i brani neke političke odluke zbog svog svjetonazora pa makar se katkad ne složio s njime.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/11/2018 : 19:28:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

Da se vratimo na temu, ne nije klasični superherojski strip. Kao što rekoh naš junak je slučajno dobio moći, nije sazreo u nekom svijetu punom superheroja, no poanta je kako on se kao gradonačelnik nosi sa problemima vođenja, ajmo reći glavnog grada svijeta, dok ga istodobno opterećuju njegove superherojske moći i prošlost. što se tiče političkog svjetonazora, glavni lik bude neka sredina koja balansira između dvije glavne političke struje u americi. Meni je to interesantno čitati kako gradonačelnik donosi i brani neke političke odluke zbog svog svjetonazora pa makar se katkad ne složio s njime.


Brzo ce mi stici, te knjige, pa cu procitati...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 27/11/2018 : 15:29:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Pročitao, zanimljivo štivo.
Malo drugačiji pogleda na superjunaka, nešto moooožda kao Watchmeni, ali ovo je puno blaže. Da budem precizniji te njegove supremoći su tu valjda samo da malo začine dosta dobru a opet jednostavnu priču o tome kako je voditi ogroman grad. Mitchell mi je baš simpa glavni lik i sviđa mi se njegovo razmišljanje, on je čovjek ''iz naroda'' i nije ga sram napravit i reći što misli iskreno. Nije u nijednoj stranci i to mu daje svojevrsnu slobodu da donosi odluke bez da razlmišlja koliko bi to naštetilo njegovoj stranci. Superherojštine ima taman, ni previše ni premalo.
Crtež je odličan, šaren i izgleda mi nekako kao da sve u stripu svijetli, neke čudne ''vesele'' boje. Jako puno se koristi neka dominantna boja i tako su ajmo reći većinom odvojene radnje u drugim vremenima što je fora efekt. Da, ima jako puno flashbackova u stripu,pomalo otkrivamo što se i kako desilo glavnom liku.

Sve u svemu topla preporuka za nešto malo drugačije.
I da već sam naglasio, pa ću opet, malo sam slab na Vaughna, sviđa mi se sve njegovo što sam čitao a najviše...Saga
Nego, jel još netko čitao (osim Izivka)? Baš me zanimaju mišljenja.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3745 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 27/11/2018 : 16:26:36  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Pročitao, zanimljivo štivo.
Malo drugačiji pogleda na superjunaka, nešto moooožda kao Watchmeni, ali ovo je puno blaže. Da budem precizniji te njegove supremoći su tu valjda samo da malo začine dosta dobru a opet jednostavnu priču o tome kako je voditi ogroman grad. Mitchell mi je baš simpa glavni lik i sviđa mi se njegovo razmišljanje, on je čovjek ''iz naroda'' i nije ga sram napravit i reći što misli iskreno. Nije u nijednoj stranci i to mu daje svojevrsnu slobodu da donosi odluke bez da razlmišlja koliko bi to naštetilo njegovoj stranci. Superherojštine ima taman, ni previše ni premalo.
Crtež je odličan, šaren i izgleda mi nekako kao da sve u stripu svijetli, neke čudne ''vesele'' boje. Jako puno se koristi neka dominantna boja i tako su ajmo reći većinom odvojene radnje u drugim vremenima što je fora efekt. Da, ima jako puno flashbackova u stripu,pomalo otkrivamo što se i kako desilo glavnom liku.

Sve u svemu topla preporuka za nešto malo drugačije.
I da već sam naglasio, pa ću opet, malo sam slab na Vaughna, sviđa mi se sve njegovo što sam čitao a najviše...Saga
Nego, jel još netko čitao (osim Izivka)? Baš me zanimaju mišljenja.



Ako si povukao paralelu s Cuvarima jel se onda moze ocekivati nesto manje plot twistova nego u Y serijalu? Tamo mi je bilo pak previse da skoro u svakom poglavlju neki sokovi i drame

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 28/11/2018 : 05:51:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by don_draper

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Pročitao, zanimljivo štivo.
Malo drugačiji pogleda na superjunaka, nešto moooožda kao Watchmeni, ali ovo je puno blaže. Da budem precizniji te njegove supremoći su tu valjda samo da malo začine dosta dobru a opet jednostavnu priču o tome kako je voditi ogroman grad. Mitchell mi je baš simpa glavni lik i sviđa mi se njegovo razmišljanje, on je čovjek ''iz naroda'' i nije ga sram napravit i reći što misli iskreno. Nije u nijednoj stranci i to mu daje svojevrsnu slobodu da donosi odluke bez da razlmišlja koliko bi to naštetilo njegovoj stranci. Superherojštine ima taman, ni previše ni premalo.
Crtež je odličan, šaren i izgleda mi nekako kao da sve u stripu svijetli, neke čudne ''vesele'' boje. Jako puno se koristi neka dominantna boja i tako su ajmo reći većinom odvojene radnje u drugim vremenima što je fora efekt. Da, ima jako puno flashbackova u stripu,pomalo otkrivamo što se i kako desilo glavnom liku.

Sve u svemu topla preporuka za nešto malo drugačije.
I da već sam naglasio, pa ću opet, malo sam slab na Vaughna, sviđa mi se sve njegovo što sam čitao a najviše...Saga
Nego, jel još netko čitao (osim Izivka)? Baš me zanimaju mišljenja.



Ako si povukao paralelu s Cuvarima jel se onda moze ocekivati nesto manje plot twistova nego u Y serijalu? Tamo mi je bilo pak previse da skoro u svakom poglavlju neki sokovi i drame



Ma paralela sa Čuvarima je više reda radi jer oba spadaju u domenu netipičnih stripova o superjunacima i sad sam se sjetio da ga po tom pitanju mogu usporedit i sa Sokolom koji se bavi svim onim što se superjunacima događa van superjunaštine ako to mogu tako napisat
Probaj bar privju pročitat, nije da strip obara s nogu ali ga je gušt čitat, pogotovo ako voliš laganu (jednostavnu) političku priču. Meni je dobro sjeo, a sad plot tvistovi...a pa to i je gušt, da te pisac malo izmajmunira, ali da ako pretjera...meni recimo nije sjelo ono ono mislim prvotno objašnjenje u Y-u da je problem nastao zbog kolektivne svjesti, pretpostavljam da nije sjeo ni drugima pa da je autor zato išao pisat tvistove?
I da, mislim da ih ovdje nema, bar ja nisam skužio da ih ima, tj ne znam da li neke događaje mogu okarakterizirat kao tvistove.
Sve u svemu drugačiji strip i meni zanimljiv iako me nije oborio s nogu. Jednostavno mislim da Vaugnh ima tu neku shemu da od bilo čega napravi nešto zanimljivo, a i kao što sam već napisao crtež je jako dobar, sviđa mi se opčenito Vaughnov izbor crtača, uvijek je sve veselo i šareno, pomaknuto i to mi je kul.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3745 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 28/11/2018 : 08:39:21  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
E super, hvala ti
Vaughan je nekad u Y znao "prodati dusu" (ne znam bolju frazu) da bi napravio zanimljiviju radnju pa mi je to malo smetalo ali serijal je na kraju bio vrlo dobar. Ako bude i Ex pomalo pomaknut kao Saga i pritom upola toliko zanimljiv onda ce ovo biti must read serijal tako da definitivno ce se nabaviti.(Saga me ipak oborila)
A i izvana ovo izdanje mi je neobicno dobro dizajnirano

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 28/11/2018 : 13:08:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Vaughan ima taj stil pripovijedanja sličan kao u y, ali srećom nema nikakve druge sličnosti.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 22/02/2019 : 10:32:10  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
prilicno, prilicno mi je dobra ova ex machina. superherojstina na drugi nacin. al zapravo, na ovo ne gledam kao na superherojstinu i sta sve ide uz to. elem, vaughan je skapirao kako drustvo (ili barem deo) kod njega funkcionise i koje su tu dileme, pa je na prilicno (meni) zabavan nacin sve to izlozio u stripu. prilicno jedistven strip mora se reci. e sad, tu je scenarista pricu zacinio drugim delom, gde spada i superherojstina, razne opscene scene i slicno. taj spoj mi je skroz iskusno i zanatski izveden.
debljina ovih stripova mi je taman, ne volim kad ode preko 400 strana.

marko da li ostatak ide ove godine?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/02/2019 : 10:37:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ide.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 22/02/2019 : 10:53:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Odlično, veselim se nastavcima
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6934 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 22/03/2020 : 20:12:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ponukan skorim izlaskom preostale tri knjige u Fibrinom ruhu, napokon sam odlučio pročitati ovaj serijal i...mogao sam i bez toga. Iako sama ideja ima potencijala, izvedba je, jednostavno rečeno, bezveze. Nije to čak ni toliko loše, koliko je dosadno. Hrpa bespotrebnog skakanja napred-nazad kroz vrijeme, nedovoljno razrađeni sporedni likovi i sporedne priče koje ne vode nikud i ne služe ničem, nisu mi baš pružili puno užitaka i da nije mog ocd-a sigurno ne bih priveo serijal kraju. Svoju ulogu je odigrao i Harrisov crtež, odnosno kompletan vizualni segment koji mi je baš slab, s iznimkom gostujućih crtača na specijalima (Sprouse i pogotovo Leon). Naravno, sve je to samo moj dojam, a u pitanju je prilično ujednačen serijal, zato pročitajte prvu knjigu i bit će vam jasno je li u pitanju strip za vas.


http://onlineimpressions.blogspot.com/

Edited by - Shaner on 22/03/2020 20:15:33
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 05/10/2020 : 22:47:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Evo, ja pročitao prvu knjigu i meni se baš svidjelo. Svidio mi se i Y tako da mi izgleda pašu ovakvi stripovi...
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5614 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 06/10/2020 : 08:21:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Dosad mi se svidio svaki Fibrin "Amerikanac" u ovom formatu (Sklapirani, Hitman, Y, Bajke i Transmetropolitan) pa sam sad na Mostripu uzeo komplet Ex-Machine. S obzirom da volim i Sagu, nadam se da nisam pogriješio :D

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 06/10/2020 : 11:29:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Nakon prvotnog odusevljenja pocetnim knjigama dojam mi je splasnuo zavrsetkom serijala. Ponovnim citanjem isti se popravio jer su mi neki detalji iz prethodnih brojeva promakli pa mi je strip sada dosta dobar ali i dalje ostaje dojam vrlo zbrzanog kraja.
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 07/11/2020 : 20:35:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Nakon pročitane prve knjige mogu donijeti zaključak, al ono službeno - Vaughan je dalekoooooooo najgori i najpristraniji pisac stripova ikad. Saga, čopor, Y...ovo...Kapetan Miki i Blek su kraj svijeta za ove pamflete...Špranca je uvik ista, različitost, forsirano beštimanje, manjine, nelogična radnja koja čeka na idućoj "napetoj" stranici...malo je reć gadljivo...Dio mašinerije i agende...ono...talog stripa. Virujem da je momak pametan, osjetio je priliku da uskoči u "vlak tolerancije", s tim na zapadu danas ne možeš ostat praznih džepova

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 07/11/2020 : 20:48:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Nakon pročitane prve knjige mogu donijeti zaključak, al ono službeno - Vaughan je dalekoooooooo najgori i najpristraniji pisac stripova ikad. Saga, čopor, Y...ovo...Kapetan Miki i Blek su kraj svijeta za ove pamflete...Špranca je uvik ista, različitost, forsirano beštimanje, manjine, nelogična radnja koja čeka na idućoj "napetoj" stranici...malo je reć gadljivo...Dio mašinerije i agende...ono...talog stripa. Virujem da je momak pametan, osjetio je priliku da uskoči u "vlak tolerancije", s tim na zapadu danas ne možeš ostat praznih džepova



Po osvrtima koje pišeš po forumu mi se čini da su moji i tvoji dojmovi za veliki broj stripova najčešće dijametralno suprotni, no s ovom izjavom o Vaughanu se jednostavno moram složiti. Čovjek je po meni jedan od najprecjenjenijih strip autora današnjice. Jedini njegov strip koji mi odgovara je Pride of Baghdad (iako sam ga davno čitao, trebam ga obnoviti ovih dana), dok mi sve ostalo baš pretenciozno, prenapuhano i dosadno. Ex Machina, Saga, Paper Girls i ono malo Y the Last Man što sam pročitao, ništa od toga mi nije ostavilo baš pozitivan dojam. Jedina dva njegova stripa kojima još uvijek mislim dati šansu su The Private Eye i Runaways.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 07/11/2020 : 21:22:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Ugodno sam iznenađen da se slažeš s mnom. Ipak je Makarska rivijera jaka u tebi.
U slučaju Vaughana...to nema veze s američkim, europskim, japanskim stripom...ovo je jednostavno jedan trend autor, stripovski populist. Nisu to antiratni mirnodopski stripovi...to su jako plitka djela. Kad je strip bio strip nekoć, kad ne osjetiš autorovu ruku koja te prisilno navodi na njemu društveno prihvatljive norme. Antiratni strip? Liberalni strip? Da li je Vaughan ikad čitao Axel Moonshinea? Kad je netko u Aster Blistoku osjetio da mu Godard nešto sugerira? Ne! Čitatelj mora sam povući zaključke što je dobro a što loše, isključivo iz radnje i iz primjera. A ne ono što Vaughan radi, jedna ispravna strana i drugi, nekakvi bezvezni nazadni likovi. Precijenjen? Malo je reći. On je dokaz vremena u kojem živimo, nije bitan talent, već tema...ma koliko silovana i politizirana bila.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6934 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 07/11/2020 : 21:56:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Ugodno sam iznenađen da se slažeš s mnom. Ipak je Makarska rivijera jaka u tebi.
U slučaju Vaughana...to nema veze s američkim, europskim, japanskim stripom...ovo je jednostavno jedan trend autor, stripovski populist. Nisu to antiratni mirnodopski stripovi...to su jako plitka djela. Kad je strip bio strip nekoć, kad ne osjetiš autorovu ruku koja te prisilno navodi na njemu društveno prihvatljive norme. Antiratni strip? Liberalni strip? Da li je Vaughan ikad čitao Axel Moonshinea? Kad je netko u Aster Blistoku osjetio da mu Godard nešto sugerira? Ne! Čitatelj mora sam povući zaključke što je dobro a što loše, isključivo iz radnje i iz primjera. A ne ono što Vaughan radi, jedna ispravna strana i drugi, nekakvi bezvezni nazadni likovi. Precijenjen? Malo je reći. On je dokaz vremena u kojem živimo, nije bitan talent, već tema...ma koliko silovana i politizirana bila.


Ovo je, nažalost, istina. S tim da moram reći da kod Vaughana nisam osjetio da mi išta sugerira, samo priča priču. E sad, drugo je što je ta priča uglavnom bezvezna i dosadna. Meni su kod njega iznimke Saga i The Private Eye, ostalo mi je za zaborav.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25903 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/11/2020 : 21:58:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Slažem se za Vaughna
Ex Machinu nisam moga ni prvu knjigu pročitati.
Saga je toliki netalentirani udar na normalnost.
Y mi je bio čisto zabavan jer nisam puno brstio o "porukama".
Pride je umjetno slatkast.
Runawayse nisam čitao jer me je već moderni Marvel dopizdija.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/11/2020 : 08:05:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Meni su i Saga i Ex Machina odlični.
Y i Bagdad su OK za jednom pročitati, ostalo nisam čitao.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Lex
New Member



Serbia
194 Posts

Member since 12/09/2004

Posted - 08/11/2020 : 09:48:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Lex a Private Message  Reply with Quote
Meni je BKV odličan popcorn autor koji previše voli da se bavi ozbiljnim temama.
Skroz je da mu se strip pročita dok se vozi u NYC metrou i onda ostavi nekom sledećem kome je dosadno, a ne da se drži na polici kod kuće - Saga je savršen primer toga.

Ex Machina mi je najkonstantnija priča koju je ispričao i jedina koja mi se dopada do kraja.
Pride of Bagdad je zanimljivo emotivan i srećom je kratak, pa lako ostaje u vrhu. (mislim i jedino njegovo što na kraju imam u kolekciji)
Y počne odlično, a pada prebrzo, slično je i za Runaways.
Paper Girls sam probao, ničega se ne sećam.

I moj je utisak da više propoveda nego što pripoveda, ali je bar promišljen i nije preusiljen kao 95% današnjeg SJW pokreta. Ne bih mu to previše uzimao za zlo.

Kick You Down Like Gravity!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000