forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 281 - Dan invazije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 14/11/2018 : 12:23:50  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by sumohrvat

Kakva debilana.... otprilike godinu dana ću na kiosku gledati stripove koji su već objavljeni unatrag dvije godine. Svašta



nemojmo pretjerivat..samo pola godine...
jedan jubilarac i 5x Hellingen...


A Kaufmanov zoo si zaboravio ?


a vidiš..baš i jesam.
Oprosti, izprika,,u pravu si...
mogli smo sa tih 8 reprinta več šišnut Veseli bar..ali ljudi vole i red kod objavljivanja...meni je ok što ide redovna serija po kronologiji recimo... kriv je izdavač jer u našoj pomami za svemu od Zagora izdaje na preskok specijale, maxije,gigante..
na kraju izpadne da smo krivi mi sami.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 14/11/2018 12:24:58
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 14/11/2018 : 12:26:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Naravno da je kaufman trebao izaci i u redovnoj seriji, hellingen također. Onaj gigant i lazni maxi su bila samo bonus izdanja za nestrpljive. Jubilarac, s drug3 strane, je trebao biti preskocen, ali ok- prezivjet cemo :)
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11158 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 14/11/2018 : 12:30:29  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Reciklaza.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15620 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/11/2018 : 12:39:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

Reciklaza.


100%. Ali i sam znas da za Zagora uvjek ima mjesta, za ponovo i ponovo i ...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ray_barone
Starting Member



Croatia
16 Posts

Member since 19/10/2018

Posted - 14/11/2018 : 12:45:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ray_barone a Private Message  Reply with Quote
@ Sumohrvat

Kakvo je to pitanje? Pa specijalci su na jednoj polici a redovni su na drugim policama u drugom ormaru...

Ne pada mi na pamet ne kupiti nekog Zagora, pogotovo ako je dio serije (bilo redovne, bilo extra), bez obzira na to što je već izašao u nekoj drugoj ediciji.

To je tako i nema tu rasprave za prave kolekcionare...


Edited by - ray_barone on 14/11/2018 12:47:42
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 14/11/2018 : 12:55:05  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Naravno..samo je tempo izdavanja tu u pitanju..svi bi mi rado što prije što više...
tih 18 kuna neće bogatuna osiromašit nit če sirotinju spasit...
ja ču uzet ko sve do sada...napisao bi da u 3 primjeraka ali če neki opet slike tražit.
ne slikam da ne povredim kolekciju koja je u tami...taman mi treba da mi kolekcija propadne zbog radoznalih forumaša.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 14/11/2018 : 12:59:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ray_barone

@ Sumohrvat

Kakvo je to pitanje? Pa specijalci su na jednoj polici a redovni su na drugim policama u drugom ormaru...

Ne pada mi na pamet ne kupiti nekog Zagora, pogotovo ako je dio serije (bilo redovne, bilo extra), bez obzira na to što je već izašao u nekoj drugoj ediciji.

To je tako i nema tu rasprave za prave kolekcionare...




Ali ovo nije specijalac nego jubilarni broj 600 koji je izdan kao specijalac. Jel to onda znači da ti je ovaj jubilarac sjebao kronologiju specijalaca ? 😂
Mi nismo onda pravi kolekcionari ako mislimo da ovo možda i nije bilo potrebno jer je u identičnom obliku,koloru i prijevodu izdano nedavno ? A jesi li ti onda pravi kolekcionar Zagora ako nemaš poput recimo mene Zagora na albanskom, finskom, nizozemskom, hebrejskom...? 😂😂😂😂😂 Koja je definicija pravog kolekcionara Zagora ?
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15620 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/11/2018 : 13:07:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by ray_barone

@ Sumohrvat

Kakvo je to pitanje? Pa specijalci su na jednoj polici a redovni su na drugim policama u drugom ormaru...

Ne pada mi na pamet ne kupiti nekog Zagora, pogotovo ako je dio serije (bilo redovne, bilo extra), bez obzira na to što je već izašao u nekoj drugoj ediciji.

To je tako i nema tu rasprave za prave kolekcionare...




Ali ovo nije specijalac nego jubilarni broj 600 koji je izdan kao specijalac. Jel to onda znači da ti je ovaj jubilarac sjebao kronologiju specijalaca ? 😂
Mi nismo onda pravi kolekcionari ako mislimo da ovo možda i nije bilo potrebno jer je u identičnom obliku,koloru i prijevodu izdano nedavno ? A jesi li ti onda pravi kolekcionar Zagora ako nemaš poput recimo mene Zagora na albanskom, finskom, nizozemskom, hebrejskom...? 😂😂😂😂😂 Koja je definicija pravog kolekcionara Zagora ?


Jbt. Zar neko ima i Zagora na hebrejskom?
Ali ovo sto je covjek rekao, jest prava maxima, pravog kolekcionara. Na tu foru i idu nakladnici; 'kupit ce se vidjet ces, samo osini' u tom stilu, narocito za Zagora, na njemu ce se jednom tiskarski stol slomit od silne reciklaze...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ray_barone
Starting Member



Croatia
16 Posts

Member since 19/10/2018

Posted - 14/11/2018 : 13:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ray_barone a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat


Ali ovo nije specijalac nego jubilarni broj 600 koji je izdan kao specijalac. Jel to onda znači da ti je ovaj jubilarac sjebao kronologiju specijalaca ? 😂
Mi nismo onda pravi kolekcionari ako mislimo da ovo možda i nije bilo potrebno jer je u identičnom obliku,koloru i prijevodu izdano nedavno ? A jesi li ti onda pravi kolekcionar Zagora ako nemaš poput recimo mene Zagora na albanskom, finskom, nizozemskom, hebrejskom...? 😂😂😂😂😂 Koja je definicija pravog kolekcionara Zagora ?



A gle, ne treba filozofirati, to što su naši odlučili izdavati jubilarce van redovne serije kao specijale je vjerojatno čisto financijska odluka, nisam bio oduševljen sa time što su oni pritom izbačeni iz redovne serije što je ovime ispravljeno.
Ja sam ga kupio, a kupovat ću ga i dalje, isto kao što ga kupujem već debelo preko 30 godina.
Nisam upoznat sa pravom definicijom kolekcionara Zagora, ja sam samo tip koji voli čitati Zagora i ima sve brojeve iz redovne i extra serije i još svašta nešto...
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 14/11/2018 : 14:03:06  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl


Jbt. Zar neko ima i Zagora na hebrejskom?
Ali ovo sto je covjek rekao, jest prava maxima, pravog kolekcionara. Na tu foru i idu nakladnici; 'kupit ce se vidjet ces, samo osini' u tom stilu, narocito za Zagora, na njemu ce se jednom tiskarski stol slomit od silne reciklaze...


Naravno, pa valjda pravi kolekcionar mora imati i na hebrejskom Pa ne misliš valjda da ste samo vi Fordovci grunuli 😂😂😂😂 Mislim da imam na svim jezicima na kojima se ikada pojavio.
Tako da ja razumijem vrlo dobro tu kolekcionarsku bolest, ali opet mi je glupo da imam identičan strip. Doslovno identičan samo zbog kronologije. Ubacim ovaj specijalac koji ionako nije originalno specijalac na policu umjesto ovog i meni u kolekciji super.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 14/11/2018 : 14:12:48  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ray_barone

@ Sumohrvat

Kakvo je to pitanje? Pa specijalci su na jednoj polici a redovni su na drugim policama u drugom ormaru...

Ne pada mi na pamet ne kupiti nekog Zagora, pogotovo ako je dio serije (bilo redovne, bilo extra), bez obzira na to što je već izašao u nekoj drugoj ediciji.

To je tako i nema tu rasprave za prave kolekcionare...





Očito ima rasprave, kad smo tu i raspravljamo.

Al jbg, nisam ti ja pravi kolekcionar, nego onaj falši. Ne priznaju takve lažnjake ovdje. Evo sumohrvat spominje sve jezike, meni to ni na pamet ne bi palo skupljat. Vidiš ti to, ima nas svakakvih, i čistih i šporkih.

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 14/11/2018 14:20:41
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 14/11/2018 : 14:36:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
debilana na osmu.
ali zna Bernard dobro kakva mu je publika.
bah… mozda se i prevari.
Pridruzujem se HP-ovim zeljama da mu remitenda bude 90% pa nek se malo zabavlja u skladistu.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/11/2018 : 14:41:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Naravno..samo je tempo izdavanja tu u pitanju..svi bi mi rado što prije što više...
tih 18 kuna neće bogatuna osiromašit nit če sirotinju spasit...
ja ču uzet ko sve do sada...napisao bi da u 3 primjeraka ali če neki opet slike tražit.
ne slikam da ne povredim kolekciju koja je u tami...taman mi treba da mi kolekcija propadne zbog radoznalih forumaša
.



Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15620 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/11/2018 : 14:49:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
@sumohrvat, ✌😉👍.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 14/11/2018 : 15:12:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
Kao djeca u vrticu
Kmekmekme
Nevjerovatno
Ima sto godina se znalo da ce izac
I opet kuknjava

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 14/11/2018 : 15:40:14  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

Kao djeca u vrticu
Kmekmekme
Nevjerovatno
Ima sto godina se znalo da ce izac
I opet kuknjava



zašto si napisao ono "kao dijeca"?
radije pitaj Bernija ima li nade za Blek kolora uskoro!
Kaži pita Teller..to je onaj ludak iz dežele koji ti pokupuje pola tiraža koji šalješ u Slo..a Malog Rendžera kompletnog!
Sigurno če se odobrovoljit!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 14/11/2018 15:40:36
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12168 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 14/11/2018 : 16:40:10  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

debilana na osmu.
ali zna Bernard dobro kakva mu je publika.
bah… mozda se i prevari.
Pridruzujem se HP-ovim zeljama da mu remitenda bude 90% pa nek se malo zabavlja u skladistu.



+1
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12168 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 14/11/2018 : 16:40:44  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
redovnu seriju preskačem za pola godine!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15620 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/11/2018 : 16:54:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Curunir

debilana na osmu.
ali zna Bernard dobro kakva mu je publika.
bah… mozda se i prevari.
Pridruzujem se HP-ovim zeljama da mu remitenda bude 90% pa nek se malo zabavlja u skladistu.



+1


Pobogu, probi mi usi...🎧

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 14/11/2018 : 17:40:53  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Šaka u lice svima nama koji smo kupili (skuplji) specijal + debilana s repriziranjem 5-6 brojeva.
Neka hvala, pola godine preskoka za mene. Čak mi je palo i na pamet da se prebacin na VČ.
Go to Top of Page

Bombas1969
Starting Member

24 Posts

Member since 18/09/2015

Posted - 14/11/2018 : 18:57:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Bombas1969 a Private Message  Reply with Quote
Stigao na kioske
Go to Top of Page

Gru
Average Member



817 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 14/11/2018 : 19:22:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Šaka u lice svima nama koji smo kupili (skuplji) specijal + debilana s repriziranjem 5-6 brojeva.
Neka hvala, pola godine preskoka za mene. Čak mi je palo i na pamet da se prebacin na VČ.



Da, isto preskačem ovaj jubilarac i potom onaj smor od Hellingena, nema brige, drugog materijala na kiosku ima poprilično tako da neće biti dosade.
Go to Top of Page

Anto_123
Average Member

761 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 14/11/2018 : 19:31:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
Već sam negdje napisao da sam preskočio prokleto blago zbog istog razloga pa sam ga nakon 4-5 godina svejedno nabavio jer mi je kod preslagivanja serijala zapala za oko ta rupa između dva broja.Eee sad istu grešku neću ponoviti.Kao što netko reče neću propasti za tih 18 kn.A što se tiče Helingena u redovnom mu i je mjesto a u maxiju ne.A da sada najave novi maxi za koji znamo da nije iz te serije nego iz dogledne redovne, opet bi ga svi poletili kupiti jer tko god da čita Zagora koristiti će uvjek ali baš uvjek prvu priliku za nabavu
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 14/11/2018 : 20:44:22  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Koja dramaturgija...
Kaj pizdite bez veze...
18 kuna je propast svjeta ako odvojite za reprint...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 14/11/2018 : 20:53:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Zašto bi kupovali opet isto telleru?
Bi li ti iša gledati film u kino pa opet sutra gledati isti film iako ima još filmova u ponudi koje nikad nisi gleda?
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000