forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ken Parker (kiosk) br. 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 17/12/2018 : 21:36:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Obi-wan


A čuj, ako ne ide čemu siliti...
Meni su prva 3 broja sasvim solidni. Inače ne čitam više Bonelli i slično, ali Ken mi je ok. Čitao sam ranije prve brojeve pa znam da se kvalitet diže pa će sa solidnog (bar meni ići na vrlo dobro i odlično). S tim da ima i slabijih priča...
Daj mu još malo sansu, recimo iduća 2 trobroja pa ćeš vidjeti.
Ako ti se ne svidi, zašto forsirati. Pa ne moraju svi voljeti sve. Ja recimo Zagora više ne mogu čitati, a većina ljudi ga voli. Također mi ne odgovaraju neka apsolutna remek djela u izdanju Fibre i ubili bi me u pojam da priznam koji su to stripovi. Ukus je vrlo osobna stvar. Jedan čitatelj drugome može preporučiti šta mu se sviđa i čini dobro, ali to ne znači baš ništa. Tom drugom čitatelju se to ne mora svidjeti ni najmanje. Preporučio Metabarone prijatelju, a on mi sutradan kaže: Jesi ti normalan, koje ti je to sranje!
Ken nije strip koji udara jarkom bojom i krupnim planom na obje strane gdje Hulk nekome otkida glavu. Ken je suptilna poezija i melankolična oda kraju starog svijeta i dolasku vrlog novog u Americi. Za mene tu ima i nekih paralelnih osjećanja sa Kortom, ali to sam samo ja. To su mi stripovi koji djeluju nekako sekundarno na čula, ali utisak koji ostavljaju traje duže. Ken je strip za one koji znaju gledati slike polako i čitati između redova. I opet bez ikakvih potcjenjivanja, ne mora se svidjeti svakome.


sjajan post i jedan od najboljih opisa suštine Parkera Kena koji sam pročitao.
A i ovo što kažeš za ukuse je pogodak u centar!

Jedino se nadam dameđu tim Fibrin remek delima koja ti ne odgovaraju nema Zekana,Tvrđi i svetova Aldebarana!


Naravno da ne, božesačuvaj.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7744 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 20/12/2018 : 09:04:07  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
kupljeni broj 1 i 2, sve pohvale za izdanje!

eh sad, samo da nađem vremena za čitanje :)

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 23/12/2018 : 11:02:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino
Mislim da zbog tog tipa nema vise na forumu vidjeti Cromwella, bar ga ja ne vidjam, imamo hrpu gnojiva od postova umjesto pokojeg istinskog post dragulja.


Uh, hvala na pohvalama ali mislim da ipak nisam toliko dobar. Teško da bih zbog nekog forumaša napustio forum pa makar taj bio teški snob i materijalistički nabijač postova poput ivanl-a. Svi imaju svoju ulogu u ovom mikrosvemiru.

A nije me bilo na forumu jer sam preko ljeta doživio gadnu prometnu nesreću i završio u kolicima.
Fate worse than death, ali kao što svi znamo život je kurva.
Inače, najava kiosk Ken Parkera je bila jedna od malobrojnih stvari koje su me istinski razveselile dok sam ležao totalno potrgan i sjeban u bolničkom krevetu.

Tolika je jakost Parkera Kena :D


Bok, kako si.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/12/2018 : 11:31:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote


ajme

quote:
Originally posted by Cromwell
A nije me bilo na forumu jer sam preko ljeta doživio gadnu prometnu nesreću i završio u kolicima.



iskreno se nadam samo privremeno
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28966 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/12/2018 : 11:59:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Iskreno se nadam da se samo šališ.

Trouble will find me
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 23/12/2018 : 12:19:01  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Ajme Bogo dragi
Sta bi i kakva je perspektiva???

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18400 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/12/2018 : 13:53:35  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Cromwellu, care moj..baš si me raztužio tom viješču...
moj si drag forumaš i drž se..samo to ti želim reći.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/12/2018 : 14:18:19  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Drži se care, što reći pametno
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12901 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 23/12/2018 : 14:48:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Žao mi je čuti, stvarno me potreslo...
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 23/12/2018 : 20:15:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Hvala ljudi! :)

A nažalost nije šala :(, sve ostale kosti su zacijelile ali kralježak se rasprsnuo tako da su mi noge oduzete.
Da li je privremeno ili ne nitko ne može reći. Ozljeda je gadna ali "srećom" nije došlo do kompletnog prekida moždine tako da ima neke male nade. Ali sigurno je da ništa neće biti isto kao prije :/

Sutra dvojka! Btw već danas navodno viđena u Kauflandu!




Bok, kako si.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/12/2018 : 20:24:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Cromwelle, drži se, čovječe...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28966 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/12/2018 : 20:25:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
O, Bože. Strašno mi je žao. Iskreno se nadam da ćeš se uspjeti oporaviti.

Trouble will find me
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 23/12/2018 : 20:25:36  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
bice to ok, samo da nije prekinuta
ali nema vise nosanja 15 stripova odjednom

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1236 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 23/12/2018 : 20:29:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
Nema većeg horora od stvarnog života
Drži se i ne gubi nadu.

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10365 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 23/12/2018 : 20:30:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote


Drži se! Nade uvijek ima, a ako postoji i najmanji "protok" moždine, onda pogotovo, i to velike!

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 23/12/2018 : 20:31:53  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Cromwell želim ti ozdravljenje i puno stripova .Na žalost život je težak i tumoran ali moramo izdržat .
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/12/2018 : 21:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ne daj se i ne gubi nadu, lako je to reci, ali pozitivna čini čuda, sretno
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/12/2018 : 21:37:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Drž se Cromwelle.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/12/2018 : 21:40:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
I ja se pridružujem željama za što bržim oporavkom! Samo budi uvijek pozitivan i nemoj se predavati.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11681 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 23/12/2018 : 22:06:04  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Cromwell, želim ti skori oporavak u 2019. i da staneš opet na svoje noge!

Have mercy
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/12/2018 : 23:03:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Uf! Samo pozitivno, zelim ti sigurni oporavak. Nema predaje!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 23/12/2018 : 23:09:07  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Hvala ljudi! :)

A nažalost nije šala :(, sve ostale kosti su zacijelile ali kralježak se rasprsnuo tako da su mi noge oduzete.
Da li je privremeno ili ne nitko ne može reći. Ozljeda je gadna ali "srećom" nije došlo do kompletnog prekida moždine tako da ima neke male nade. Ali sigurno je da ništa neće biti isto kao prije :/

Sutra dvojka! Btw već danas navodno viđena u Kauflandu!







U tri pizde materine!!!!

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 23/12/2018 : 23:41:46  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Dvojka je već jučer, 22. prosinca (to je ono bio Dan armije nekada?) bila na kioscima, ja je kupio.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29271 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 24/12/2018 : 19:59:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Drž se Cromwelle!!!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 24/12/2018 : 20:21:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Drž se Cromwelle!!!



Ne daj se, cvrst si ti momak.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.15 seconds. Snitz Forums 2000