forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 DR. ZAGOROLOG: Trenuci zebnje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 16/12/2018 : 13:33:46  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by nagor

quote:
Kompetentan kandidat jesi samo time sto volis Zagora i o tome ostavljas traga.



Kad smo već kod kompetencije kandidata. Možda bi trebalo poraditi na promjenama finalnog izbora i općenito kompetenciji izbornog tijela. Već sad se guraju naprijed i prije ili kasnije neki trol će, potpomognut trolovima, ovojiti titulu. Možda bi bi bilo bolje da se za finalni izbor izaberu kandidati koji stvarno imaju i veze s Zagorom odnosno neki koji nešto čak i ozbiljnije pišu o Zagoru (tu je ZGUZ i više nego legitiman za potvrđivanje finalista).

Finalni izbor bi pak trebao biti ostavljanje komentara s imenom tvojeg kandidata, a ne sakupljanje virtualnih glasova koji dolaze iz laptopa ruskih hackera. :)

Čak bi i dodao uvjet za pravo glasa. Ako ne znamo tko si i ako nemaš veze s Zagorom, nemaš pravo glasa. Ono, darkvudska "demokracija" baš u duhu našeg omiljenog teokrata Zagora. :)



Nista mutne vode i antiteroristicki pokreti.
Ako nekoga ova igra toliko pece da mora da je uzurpira, to je njegov problem i socijalni kompleksi. Na nama je da uzivamo




Neće bit "njihov" problem niti ćemo "uživati", kad ćeš krunu na glavu početi stavljati likovima koji te otvoreno sprdaju odnosno smatraju da Zagora čitaju samo glupi ljudi.

Evo, par glasova su neki takvi ovdje već pokupili. Glasači iz "Rusije" samo čekaju da ih mogu dodatno pogurat onim otvorenim "demokratskim poll-om". Kome to treba...

Edited by - nagor on 16/12/2018 13:35:49
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 16/12/2018 : 15:07:30  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Ne sekiraj se

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/12/2018 : 15:09:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Krunu na glavu.



Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6366 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/12/2018 : 18:09:45  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Za Nagora su ovo zaista trenuci zebnje...
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 16/12/2018 : 18:17:10  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Zanimljivo, da ste vas dvojica osjetili potrebu se javiti...
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6366 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/12/2018 : 18:23:08  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Ne sekiraj se, ionako je sve uzalud. Ako američke protuobavještajne službe nisu uspjele spriječiti pobjedu ruskog kandidata na predsjedničkim izborima, a kako ćete onda vi spriječiti pobjedu nekog od nas antizagoroloških kandidata!?
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 16/12/2018 : 18:54:47  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Ne sekiraj se, ionako je sve uzalud. Ako američke protuobavještajne službe nisu uspjele spriječiti pobjedu ruskog kandidata na predsjedničkim izborima, a kako ćete onda vi spriječiti pobjedu nekog od nas antizagoroloških kandidata!?


Zašto bi ti i tinton bili "antizagorološki kandidati", pa obadvojica čitate Zagora, ako vas forumaši izaberu to je sasvim ok.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/12/2018 : 18:55:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Objasni to nagoru.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 16/12/2018 : 19:16:22  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Bravo solare, svaka ti dala! Da si ne bi slučajno zamjerio liku kojemu je najveći forumski doseg izjaviti da su zagorovci glupi.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6366 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/12/2018 : 19:23:47  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Bit će da ga je netko uplašio, pa je snishodljiv. Sve se slaže...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 16/12/2018 : 19:26:29  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Bravo solare, svaka ti dala! Da si ne bi slučajno zamjerio liku kojemu je najveći forumski doseg izjaviti da su zagorovci glupi.


Svi znamo da VALTER voli trolati i da je mrzovoljan, ali čovjek čita Zagora pa ako ga forumaši hoće izabrati to je njihova stvar.

Što se tiče nezamjeranja, to je nemoguće na moderatorskoj funkciji, pogledaj malo listu kazni na Punisheru.

Edited by - solar on 16/12/2018 19:27:10
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/12/2018 : 19:29:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Nominiram Valtera!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 16/12/2018 : 19:49:29  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Nominiram Valtera!


Sram te bilo... covjek uvijek tvrdi da su zagorovci glupi a ti ga smatras za "naj" medju njima....
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 16/12/2018 : 19:53:19  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by nagor

Bravo solare, svaka ti dala! Da si ne bi slučajno zamjerio liku kojemu je najveći forumski doseg izjaviti da su zagorovci glupi.


Svi znamo da VALTER voli trolati i da je mrzovoljan, ali čovjek čita Zagora pa ako ga forumaši hoće izabrati to je njihova stvar.



Čisto da ukažem na nešto što se olako zaboravlja. O finalistima i samom pobjedniku na kraju ne odlučuju ljubitelji Zagora nego odlučuje anonimno "glasačko tijelo" za koje uopće nije potrebno da zna što je to Zagor. Dovoljno je imati account i to je to... imaš pravo glasati odnosno zatrolati izbore. To ko da bi na izborima za palestinsko vodstvo odlučivali i susjedi Izraelci. Kužiš, što hoću reći. Nije baš toliko jednostavno reći "forumaši su tako odlučili". "Forumaši" bi, da danas staviš poll King&Patak&Stinky&Solar vs Valter, sigurno odlučili u korist Valtera. Toliko o "demokraciji".

Meni, kao zagorovcu ne pašu takve nepravde. Jedan od kandidata napiše 20ak Zagorovih recenzija, drugi sere po Zagoru i njegovim fanovima, treći patološki traži pozornost. Ja bih volio da pobijedi ovaj koji je napisao 20ak recenzija.

I ne, ne očekujem radikalne promjene u izbornom postupku. Samo sam napisao što primjećujem i o čemu bi valjalo razmisliti ubuduće. U svakom slučaju, jednom kad pobijedi jedan od trolova, prvi ću čestitati ZGUZ-u.

Edited by - nagor on 16/12/2018 19:58:54
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/12/2018 : 19:53:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Dobar biolog ne mora voljeti prirodu, samo ju mora poznavati.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 16/12/2018 : 20:09:01  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Čisto da ukažem na nešto što se olako zaboravlja. O finalistima i samom pobjedniku na kraju ne odlučuju ljubitelji Zagora nego odlučuje anonimno "glasačko tijelo" za koje uopće nije potrebno da zna što je to Zagor. Dovoljno je imati account i to je to... imaš pravo glasati odnosno zatrolati izbore. To ko da bi na izborima za palestinsko vodstvo odlučivali i susjedi Izraelci. Kužiš, što hoću reći. Nije baš toliko jednostavno reći "forumaši su tako odlučili". "Forumaši" bi, da danas staviš poll King&Patak&Stinky&Solar vs Valter, sigurno odlučili u korist Valtera. Toliko o "demokraciji".

Pa u demokraciji mora postojati mogućnost da budu izabrani kandidati koji, hipotetski govoreći, ne odgovaraju meni i tebi.
Ova usporedba sa Palestincima i Izraelcima ne vrijedi jer zagorologa biraju samo članovi foruma stripovi.com a ne forumaši darkvudskog ili Libellus foruma.
Na kraju krajeva kako bi i tko bi uopće definirao "ljubitelje Zagora".
quote:
Meni, kao zagorovcu ne pašu takve nepravde. Jedan od kandidata napiše 20ak recenzija, drugi sere po Zagoru, treći patološki traži pozornost. Ja bih volio da pobijedi ovaj koji je napisao 20ak recenzija.

I ja isto, ali ako ćemo imati poštene izbore onda treba ljudima ostavit slobodu izbora.
quote:
I ne, ne očekujem radikalne promjene u izbornom postupku. Samo sam napisao što primjećujem i o čemu bi valjalo razmisliti ubuduće. U svakom slučaju, jednom kad pobijedi jedan od trolova, prvi ću čestitati ZGUZ-u.

Sama činjenica da je kratica za organizacijski odbor "ZGUZ", govori o tome da ovaj izbor ima i određenu dozu zabave i igre i ne bi se trebao uzimati smrtno ozbiljno.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 16/12/2018 : 20:24:06  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
U 21h zatvaramo Zebnju i krecemo dalje

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 16/12/2018 : 20:31:38  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Sama činjenica da je kratica za organizacijski odbor "ZGUZ", govori o tome da ovaj izbor ima i određenu dozu zabave i igre i ne bi se trebao uzimati smrtno ozbiljno.


Da, znam, jasno je to. :)

Ali baš zbog toga je još i više žalosno što je nekima u interesu sprdati se sa i uništiti nešto tako nevino i simpatično kao što je forumski izbor za naj fana godina. :(

Edited by - nagor on 16/12/2018 20:32:24
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2596 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 16/12/2018 : 20:38:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Sama činjenica da je kratica za organizacijski odbor "ZGUZ", govori o tome da ovaj izbor ima i određenu dozu zabave i igre i ne bi se trebao uzimati smrtno ozbiljno.


Da, znam, jasno je to. :)

Ali baš zbog toga je još i više žalosno što je nekima u interesu sprdati se sa i uništiti nešto tako nevino i simpatično kao što je forumski izbor za naj fana godina. :(



imam osjecaj da je prosle godine izbor bio zivotno pitanje

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37421 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 16/12/2018 : 20:39:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

To ko da bi na izborima za palestinsko vodstvo odlučivali i susjedi Izraelci. Kužiš, što hoću reći.



Slabo poređenje. Ovdje ce glasati samo clanovi na s.com, a ne i oni sa striparne, darkwooda... iako su sve stripovski forumi.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 16/12/2018 : 20:49:24  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Patak daj mi fore +15 min, molim te. Na putu sam i tipkam po šugavom mobitelu.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 16/12/2018 : 21:01:50  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by nagor

To ko da bi na izborima za palestinsko vodstvo odlučivali i susjedi Izraelci. Kužiš, što hoću reći.



Slabo poređenje. Ovdje ce glasati samo clanovi na s.com, a ne i oni sa striparne, darkwooda... iako su sve stripovski forumi.



Poređenje stoji. O tebi je. Tebe (i slične) boli ona stvar za ovaj izbor, ali ti je svejedno gušt sprdati se s izborom.

Šteta, jer jednom ćete razjebati dobru stvar. :(

Edited by - nagor on 16/12/2018 21:03:01
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 16/12/2018 : 21:07:01  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

Patak daj mi fore +15 min, molim te. Na putu sam i tipkam po šugavom mobitelu.


Čekam na te Grofice

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 16/12/2018 : 21:14:01  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Cat Claw
Možemo biti sretni i smatrati se privilegiranima što jedan crtač iz Zagorovog staffa postoji na ovim stranicama. Možda nije fan na onaj način kako ja to interpretiram, ali se on uistinu bavi Zagorom, te imam dojam da gaji ljubav i poštovanje prema tome što radi.

doom
Definitivno mi ne djeluje kao netko kome je Zagor prvi izbor i više je upućen u neke druge stvari. Ali zbog toga ima sposobnost povlačiti zanimljive paralele i potaknuti 'thinking out of the box'.

Tonka24
Meni su se sviđali njegovi osvrti. Uistinu mi je žao što sam bila lijena napisati pokoji feedback čisto da čovjek zna da postoje ljudi koji zbilja čitaju komentare. Koji cijene njegov trud. Čak je pokušao pokrenuti istovremeno čitanje određene epizode kako bi animirao forum. Nadam se da će se vratiti.

Igor 12
postoje ljudi koji su kategorija za sebe. On je forumska pčelica. Možda je istina da mu fali 'zagorelosti', ali on želi rasti slobodan. U društvu gdje može birati između više vrsta junaka koje želi recenzirati.

Velka031
Ljubav prema Zagoru je bezuvjetna, poznavanje njegovog svijeta, tekstopisaca, crtača, perioda, uspona i padova je besprijekorno. Zamislite pijanog patka koji se izrazi u samo par rečenica. To je Velka.

Nellesky
Onako kako teoretičari kritiziraju Buru da je dosadan sa prepričavanjem, tako nellesky voli povlačiti neke linije po crtežu i tumačiti što tamo nije dobro. Zašto bi riječ imala veću težinu od njegovih pravaca, strelica, kružića, linijica, točkica? Strip je priča u crtežu, mislim da je ok ako se netko ovdje bavi i crtežom.

nagor
drago mi je da na forumu postoji istinski obožavatelj bosellija. Fan koji je slika svog doba. Cijenim što se zna zakačiti sa hejterima.

Kontrast 2 - moj favorit broj 1. Na prvu djeluje malo grub i previše old school za moj ukus. Ali sam se prevarila. Što ga više pratim bolje vidim da je jako raznovrsan, rijetko se ponavlja i ne mlati praznu slamu.

DODS
Upoznala sam ga kroz zajebanciju koju vodi na Brdarovom topicu. Mislila sam da je jedan od onih forumaša koji su tu samo da bi izbacivali šale i pošalice. (Što nije loše.) Međutim, kada pročitam njegove komentare na recenzijama svaki put se iznova uvjerim da itekako zna ozbiljno izložiti svoje dojmove. Na dugo i na široko.

Dwayne Looney
on piše jako dobre komentare. Djeluje kao da je uvjek loše volje, a opet ima volje prezentirati svoje znanje o Zagoru. E to je volja! Želim kazati da Mrgud nije manji štrumpf od Papa štrumfa samo zato što je Mrgud.

Spock
Nije si mogao dati bolji nick. Nevjerovatna mi je njegova moć racionalizacije. Zadivljena sam koliko su njegovi kriteriji stabilni. Nema tu nostalgija ovo ono, te stvari za neke emotivce, entuzijaste. To je za slabiće. Samo racio, Sauerkraut i pivo.

Džedson
jedan od rijetkih ljudi koji su shvatili da su se Zagi i Frida šiknuli u Tajni Fride Lang. (U onom praznom prostoru između dvije vinjete. ) Također imam feeling da zna sugovorniku dati na važnosti.

Dexters
Elokventna osoba, ima manire, zna se ponašati i što je još važnije zna se ili uvući u spiku ili je pokrenuti. Od kad je on došao Zagorove teme su dobile dodatnu živost. To se mora priznati.

Vice
Iz dišpeta! Šalim se, nije to samo dišpet. Nisam ja iz Splita. Uistinu smatram da je Vice veliki ljubitelj Zagora, veliki poznavatelj materije i veliki emotivac. Stavljam ga iz svog uvjerenja, a on nek se ljuti i gunđa koliko hoće.

Reem - Šlag na kraju...
Koji je to entuzijazam! Kad vidim to njegovo odbrojavanje kad će se regularni spojiti s extrom! Svaki novi Zagor na kiosku njemu je mali rođendan. Drago mi je da takav netko postoji ovdje. Čista pozitiva!
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 16/12/2018 : 21:14:57  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Zaboravila sam djukak
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000