forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 DR. ZAGOROLOG: Trenuci zebnje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 15/12/2019 : 15:23:36  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

velka031



Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12534 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 15/12/2019 : 20:19:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

@reem
nemo' se vređamo



Morao sam i tebe staviti, ostalo mi u memoriji da si u nekoliko navrata komentirao friško čitane Zagore (ona kolor edicija, čini mi se, pa i neki maxiji), uglavnom, neka te ovdje

quote:
Originally posted by tinton

Kakva prevara, samo me Reem nominirao.
Opet će biti izbornih mahinacija.

Btw.
Ja bih nominirao Valtera, adriana, sebe i Maura Bosellija.


Iako je tek prvi dan "kvalifikacija", ali nekako slab odaziv forumaša zasad Očekivao sam ih više, valjda će biti do četvrtka.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

zagor2805
Starting Member

Croatia
50 Posts

Member since 14/04/2012

Posted - 15/12/2019 : 20:55:20  Show Profile Show Extended Profile  Send zagor2805 a Private Message  Reply with Quote
igor 12
nagor
Velka031
ReemCP
Dexters
DODSFERD
going going
hamzik
Dwayne_Looney
Spock
adriano




When life gives you lemons, make a lemonade

Edited by - zagor2805 on 15/12/2019 21:01:04
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16874 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 15/12/2019 : 21:42:45  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
igor12
Spock
adriano
Dexters
nagor
going_going
hamzik
DeeCay
ReemCP
goghy
dzoni
cat claw
DODSFERD
emirem
WOLF-HUNTER
Anto123
Duke Zill
Kontrast2
REJS
legaz
djukak
RAKOSI4
teller
Džedson

Edited by - velka031 on 15/12/2019 21:46:33
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 15/12/2019 : 22:06:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
igor 12
velka031
Kontrast 2
ReemCP
Spock
Go to Top of Page

Gru
Average Member



818 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 15/12/2019 : 22:20:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
igor12
Dexters
nagor
going_going
DeeCay
ReemCP
DODSFERD
emirem
WOLF-HUNTER
Kontrast2
legaz
RAKOSI4
teller
tinton
VALTER
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 16/12/2019 : 00:28:16  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

@reem
nemo' se vređamo


Bićeš prebrojan, braco

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 16/12/2019 : 00:32:21  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by anto

@reem
nemo' se vređamo



Morao sam i tebe staviti, ostalo mi u memoriji da si u nekoliko navrata komentirao friško čitane Zagore (ona kolor edicija, čini mi se, pa i neki maxiji), uglavnom, neka te ovdje

quote:
Originally posted by tinton

Kakva prevara, samo me Reem nominirao.
Opet će biti izbornih mahinacija.

Btw.
Ja bih nominirao Valtera, adriana, sebe i Maura Bosellija.


Iako je tek prvi dan "kvalifikacija", ali nekako slab odaziv forumaša zasad Očekivao sam ih više, valjda će biti do četvrtka.


Bolje i to nego titranje, veruj mi. Nek sam i to doziveo: nit Sizif gura, nit Edip mater svoju

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 16/12/2019 00:33:05
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11352 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/12/2019 : 00:39:53  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
velka031
igor 12
Legaz
ReemCP
Kontrast2
Poncho
mpavin
nagor
hamzik
Dwayne_Looney
Džedson
Spock
Vlaadisha
emirem
koze123
I naravno tinton


Edited by - going going on 16/12/2019 00:40:12
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 16/12/2019 : 11:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Nominiram Tintona.


Sad il' nikada!

Go kneel and weep
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/12/2019 : 14:33:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

Nominiram Tintona.


Sad il' nikada!


Više mi se sviđa slogan:

"Zagorolog s karakterom."

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 16/12/2019 : 17:35:54  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Guraj, Sizife!!!

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Altairfan
Junior Member



449 Posts

Member since 12/12/2019

Posted - 16/12/2019 : 21:04:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Altairfan a Private Message  Reply with Quote
Hvala kolegama @ReemCP i @Spock što su me nominirali .
Ovdje sam tek početnik , mada sam forumu hr. dosta prisutan na Zagoru .


Iako sam tek koji dan ovdje , čitam vas već skoro 1,5 godinu i za to vrijeme sam si zapamtio podosta imena za koje mislim da bi mogli ponijeti ovu titulu ove godine i koji još nisu pobijedili .

Evo liste ( neka se ne ljute oni koji nisu spomenuti i neka ne bacaju kamenje na mene ) :

ReemCP
Spock
nagor
velka031
igor 12
sumohrvat
WOLF-HUNTER
Vlaadisha
delboj
tinton
Dwayne-Looney
going going



Sa foruma hr :

Constantine
Nick7
DinkoJ

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 16/12/2019 : 21:51:34  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ma najzajebanije su mi te nominacije. Kako se postaviti. Tražimo li naj forumaša godine ili naj forumaša ukupno.

Here it goes...

Složeno po abecedi. Ljudi koji se kolko tolko javljaju na Zagorovima topicima ili pišu recenzije. Vjerojatno sam nekog zaboravio.

adriano
DeeCay
Dexters
džedson
djukak
Dodsferd
Džedson
elderane
emirem
going going
hamzik
igor 12
Kontrast 2
Legaz
mladjo
mpavin
poncho
Rakosi4
Spock
sumohrvat
Terminator
Tonka24
velka 031
WOLF-HUNTER

Ove godine se istaknuo Reem. Jedan od najvećih pozitivaca foruma. Još uvijek čekam da ga netko naljuti. :)
Čita kronološki i redom to bilježi na forumu odnosno u komentarima.

Autor topica na forumu.hr. To je jaka stvar za promidžbu najboljeg stripovskog junaka u ovim djelovima galaksije.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=988201
Go to Top of Page

Altairfan
Junior Member



449 Posts

Member since 12/12/2019

Posted - 16/12/2019 : 22:08:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Altairfan a Private Message  Reply with Quote
Moja neka zapažanja oko ovih nominacija .
Možda se je trebalo ograničiti max. broj nominacija .
Ne znam : 10-15 imena .
Jer vidim da će neki predložiti možda 1-2 imena , a neki 20-25 imena .

Ali i ovako je zanimljivo .
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 16/12/2019 : 22:11:14  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Bolje spomenuti više imena. Ne škodi spomenuti čovjeka više. To su samo nominacije. Na kraju se ipak isfiltriraju top imena i počinje drama.
Go to Top of Page

5ypo
Junior Member

Serbia
461 Posts

Member since 09/03/2017

Posted - 17/12/2019 : 13:59:29  Show Profile Show Extended Profile  Send 5ypo a Private Message  Reply with Quote
Tinton
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4818 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 17/12/2019 : 16:28:03  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
ReemCP
Spock
Mladjo
Jaki
Gru
Velka31
Nagor
Tonka24
Teller
Dodsferd


Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 17/12/2019 : 21:27:57  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Altairfan

Moja neka zapažanja oko ovih nominacija .
Možda se je trebalo ograničiti max. broj nominacija .
Ne znam : 10-15 imena .
Jer vidim da će neki predložiti možda 1-2 imena , a neki 20-25 imena .

Ali i ovako je zanimljivo .


Mislio sam i ja jer ljudi znaju da nagomilaju po 20ak imena pa se na mom prebrojavanju javi lepa gomila koju ja moram da upisem na osnovu samo jednog glasa, ali ogranicavanje ubija zabavu. Bolje je ovako.

Samo, milosti za Patka

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 17/12/2019 : 21:31:27  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Bolje spomenuti više imena. Ne škodi spomenuti čovjeka više. To su samo nominacije. Na kraju se ipak isfiltriraju top imena i počinje drama.



I vise od drame

https://youtu.be/bfu64nKLn3Y

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12534 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/12/2019 : 21:38:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Ma najzajebanije su mi te nominacije. Kako se postaviti. Tražimo li naj forumaša godine ili naj forumaša ukupno.

Je, malo je zeznuto kad pogledaš. Ali, ja mislim da je bolje gledati kroz godine, znači kroz duže razdoblje, a ne samo ovu godinu

Smatram da se nimalo ne varam što tvrdim da ti, Velka i Igor idete u onaj "glavni bubanj" Ja bih rekao, ovo je sad "vaše vrijeme". Netko je spomenuo i DeeCay-a, eto, ne mogu vjerovati da on još nema doktorat Prije nekih 10-tak dana sam čitao njegove recenzije na početnim epizodama Zagora, zaista je uložio truda i trebalo je imati to živaca sve recenzirati, kapa do poda

Svaka čast i ostalima sudionicima, doći će i njihovo vrijeme.

quote:
Originally posted by nagor

Ove godine se istaknuo Reem. Jedan od najvećih pozitivaca foruma.
Čita kronološki i redom to bilježi na forumu odnosno u komentarima.

Autor topica na forumu.hr. To je jaka stvar za promidžbu najboljeg stripovskog junaka u ovim djelovima galaksije.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=988201

Hvala na lijepim riječima Svakako godi isto kad te netko nominira, iako su kvalifikacije tek, ali osobno mislim da nisam još zaslužio biti među ovim društvom. Nekako kad razmisliš i pročitaš ovo - doktor Zagorolog - mene to asocira odmah na čovjeka koji dobro barata "sjekirom" i Zagorom, koji ima Zagora u "malom prstu" i koji je pročitao većinu njegovih pustolovina. Tako da ja osobno moram još dosta toga "naučiti", proći gradiva

Spock nam je stavio "mali minus" zbog "Demona", a što reći za mene još koji sam tek gnjev izazvao kod Zagor fanova kad sam se riješio Zagor LL kolekcije nedavno i uzeo Mister Noa

quote:
Originally posted by nagor

Još uvijek čekam da ga netko naljuti. :)

Morat ćeš se dobrano načekati A ja ne kužim one koji se naljute ili dignu nos i furaju taj neki svoj "ponos", mislim da je život prekratak za ta, isprike na rječniku, "sranja" Nemamo svi isto mišljenje u nečemu i super, što sad - idemo dalje

quote:
Originally posted by nagor

Bolje spomenuti više imena. Ne škodi spomenuti čovjeka više. To su samo nominacije. Na kraju se ipak isfiltriraju top imena i počinje drama.

Aha, mislim da je bolji što veći uzorak, pa ćemo, rekao bih, sa većom točnošću dobiti 10 sudionika polufinala. A tad tek kreće borba za Darkwood

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 17/12/2019 21:41:10
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7022 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 17/12/2019 : 22:26:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Da, DeeCay bi trebao dobiti počasni doktorat za sve recenzije onih početnih epizoda.


Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 19/12/2019 : 09:46:58  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Do kad imamo fore za kazati kandidate? Znaš da ne mogu kao sav normalan narod puknuti par imena. Moram si prvo dati posla. Napraviti cilu štoriju oko kandidata i ispraviti gramatiku da mi ne doleti Zli Čarobnjak. (Smeta li mu dalmatinski?)
Umjerenost mi je uvijek bila vrlina. Ili me nema ili pišem manijačke postove. Potrudit ću se biti kratka.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/12/2019 : 10:29:44  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Nominujem Baneta Kerca, covjeka koji crta Zagora (nick na forumu catclaw). Ne postoji trenunto covjek koji je zasluzio vise titulu od njega, zato cu se zaustaviti na toj jednoj nominaciji.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 19/12/2019 : 20:44:10  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

Do kad imamo fore za kazati kandidate? Znaš da ne mogu kao sav normalan narod puknuti par imena. Moram si prvo dati posla. Napraviti cilu štoriju oko kandidata i ispraviti gramatiku da mi ne doleti Zli Čarobnjak. (Smeta li mu dalmatinski?)
Umjerenost mi je uvijek bila vrlina. Ili me nema ili pišem manijačke postove. Potrudit ću se biti kratka.




Nemoj da te sanjam
Noch zwei Stunden

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000