forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 DR. ZAGOROLOG 2018: Polufinale B
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 23/12/2018 : 19:09:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

Na ovom sajtu imam 42 recenzije, od kojih su 18 Zagorovih i 2 teksta (o Zagoru naravno). Igor ima 60, od kojih su 13 Zagorovih. Moje brojke konkretnog rada i nisu baš toliko loše u usporedbi s njegovim.
Također, tu je i tekst kojeg sam napisala za obljetnicu 50 godina Zagora. U zbirki tekstova što od fanova, što profesionalaca „Zagor iz našeg sokaka“. Dakle kad pogledaš te brojke možeš vidjeti da i sa moje strane ipak stoji neki rad na ovom sajtu ,a i šire.




Ovo su tacni podaci, jer sam maloprije provjerio. A to sam uradio jer su po meni sve troje eventualnih finalista podjednako dragi i podjednako veliki ljubitelji Zagora te sam odlucio da svoj glas u finalu dam na osnovu statistickih podataka.

A statistika kaze sljedece:
a) grofica Varga - 18 recenzija i 2 teksta o Zagoru
b) igor 12 - 13 recenzija i 1 tekst o Zagoru
c) velka031 - nema recenzija i tekstova o Zagoru

Shodno navedenom, moj glas u finalu ce ici grofici Vargi, no ko god od njih da ponese titulu bit cu podjednako zadovoljan jer od cetvero forumasa koje sam na pocetku nominovao, jedna je sigurni finalist a dvojica vode mrtvu trku za ulazak u finale.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19614 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/12/2018 : 19:12:27  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

quote:
Originally posted by tinton

Jasno je kao dan da jedino Igor ima šanse protiv Varge.
Velka je alibi kandidat, ili ti "trojanski konj". Zagorološki establišment će ga žrtvovati bez imalo razmišljanja svojoj primarnoj kandidatkinji.



E kada si već krenuo u tom smjeru, sad ćeš me malo čuti...

Želiš me predstaviti kao kandidata nekakve zagorološke sekte, koja bez neke osnove stoji u ovoj kandidaturi. Doveo si me u situaciju da ipak moram braniti svoj rad. Na ovom sajtu imam 42 recenzije, od kojih su 18 Zagorovih i 2 teksta (o Zagoru naravno). Igor ima 60, od kojih su 13 Zagorovih. Moje brojke konkretnog rada i nisu baš toliko loše u usporedbi s njegovim.
Također, tu je i tekst kojeg sam napisala za obljetnicu 50 godina Zagora. U zbirki tekstova što od fanova, što profesionalaca „Zagor iz našeg sokaka“. Dakle kad pogledaš te brojke možeš vidjeti da i sa moje strane ipak stoji neki rad na ovom sajtu ,a i šire. Nisam samo nekome podobna, pa eto me tu.

Ja znam da ćeš ti sada izbaciti svoj argument „Ovi sve shvaćaju ozbiljno u što se pretvorio ovaj izbor bla bla.“ Ali gledaj srićo moja, mi se možemo šaliti o ugrizima vampirice itd., ali baš da ću dozvoliti da netko kaki po mom radu. Neće to tako! Pogotovo kad se sjetim da sam za spomenuti tekst obljetnice, letjela iz Rima, došla doma umorna ko pas. Unatoč tome što sam krepana, unatoč tome što sam se morala ujutro dizati raditi, uhvatila sam se tipkati samo da ispoštujem rok predaje. I sad si mi ti uhvatio pišati po tome. E nećeš! Tu ćemo povući crtu.
-------------------------------------------------


A sada kada sam izbiflala svoje možemo nastaviti sa zajebancijom.


Zabrijala si.
Koju god tvoju recenziju da sam pročitao, bila je odlična. E sad, kakve to veze ima s mojim postom, ne znam.
Koliko god bila "zaslužna", ne možeš pobjeći od činjenice da te podupire ZGUZ-ova centrala.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 23/12/2018 : 19:15:23  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Ja sam u ZGUZ-ovoj centrali pa sam glasao za Baneta!

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19614 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/12/2018 : 19:18:20  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Dokaži!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 23/12/2018 : 19:21:07  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Evo sad ću.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22305 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/12/2018 : 19:28:38  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Takodje sam dao glas Banetu.
Kunem se u Zagora da je istina, samo budala moze sad i dalje sumnjati u ovo sto sam napisao.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19614 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/12/2018 : 19:50:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 23/12/2018 19:51:36
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12988 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/12/2018 : 19:59:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Malo su mi sumnjivi glasovi ovdje, khm.

104 glasa, a u A grupi 81.

Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 23/12/2018 : 20:35:09  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Malo su mi sumnjivi glasovi ovdje, khm.

104 glasa, a u A grupi 81.





Vjerojatno ruski!
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 23/12/2018 : 20:49:42  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by grofica Varga

quote:
Originally posted by tinton

Jasno je kao dan da jedino Igor ima šanse protiv Varge.
Velka je alibi kandidat, ili ti "trojanski konj". Zagorološki establišment će ga žrtvovati bez imalo razmišljanja svojoj primarnoj kandidatkinji.



E kada si već krenuo u tom smjeru, sad ćeš me malo čuti...

Želiš me predstaviti kao kandidata nekakve zagorološke sekte, koja bez neke osnove stoji u ovoj kandidaturi. Doveo si me u situaciju da ipak moram braniti svoj rad. Na ovom sajtu imam 42 recenzije, od kojih su 18 Zagorovih i 2 teksta (o Zagoru naravno). Igor ima 60, od kojih su 13 Zagorovih. Moje brojke konkretnog rada i nisu baš toliko loše u usporedbi s njegovim.
Također, tu je i tekst kojeg sam napisala za obljetnicu 50 godina Zagora. U zbirki tekstova što od fanova, što profesionalaca „Zagor iz našeg sokaka“. Dakle kad pogledaš te brojke možeš vidjeti da i sa moje strane ipak stoji neki rad na ovom sajtu ,a i šire. Nisam samo nekome podobna, pa eto me tu.

Ja znam da ćeš ti sada izbaciti svoj argument „Ovi sve shvaćaju ozbiljno u što se pretvorio ovaj izbor bla bla.“ Ali gledaj srićo moja, mi se možemo šaliti o ugrizima vampirice itd., ali baš da ću dozvoliti da netko kaki po mom radu. Neće to tako! Pogotovo kad se sjetim da sam za spomenuti tekst obljetnice, letjela iz Rima, došla doma umorna ko pas. Unatoč tome što sam krepana, unatoč tome što sam se morala ujutro dizati raditi, uhvatila sam se tipkati samo da ispoštujem rok predaje. I sad si mi ti uhvatio pišati po tome. E nećeš! Tu ćemo povući crtu.
-------------------------------------------------


A sada kada sam izbiflala svoje možemo nastaviti sa zajebancijom.


Zabrijala si.
Koju god tvoju recenziju da sam pročitao, bila je odlična. E sad, kakve to veze ima s mojim postom, ne znam.
Koliko god bila "zaslužna", ne možeš pobjeći od činjenice da te podupire ZGUZ-ova centrala.



Previše ste me počeli trolati i proicirate sliku kao da sam „odabrana“ od ZGUZ-a. (Ova rečenica zbilja zvuči smješno, na više nivoa.)

Mene ne smetaju te zajebancije, u kojima se vi koljete protiv ZGUZ-a, na mojoj grbači. Na forumu smo punom testosterona i shvaćam da se igrate politike i rata. Ali isto tako znam, tintone, da se ti ponekad previše zaigraš i vidim gdje to vodi. Moram te u startu srezati zato što ne želim da iskriviš sliku o meni. Ispasti će kako sam ja tu neka odabrana koja tralalaće po forumu, a nema pokrića na drugim poljima.
Možda to nije bila tvoja namjera, ali to radiš, bio svjestan toga ili ne.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10224 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 23/12/2018 : 20:55:43  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Samo žensko može ovoliko komplicirat.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26697 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 23/12/2018 : 21:33:43  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ko kupuje glasove i kako to da mi nitko ništa nije ponudija?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4598 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 23/12/2018 : 21:42:22  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
glas velki

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19614 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/12/2018 : 21:46:00  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Ko kupuje glasove i kako to da mi nitko ništa nije ponudija?


Mislio sam da ono što sam ti napisao u mesendžer podrazumijeva da bih ti dugovao pivu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 23/12/2018 21:46:16
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16981 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/12/2018 : 21:47:12  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

glas velki




Ja za tebe, ti za mene, u duhu Zagora
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 23/12/2018 : 21:51:34  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Ko kupuje glasove i kako to da mi nitko ništa nije ponudija?


Ja sam ponudila NESVRSTANOM da ću producirati dokumentarni film o Jugoplastici. Možda kod tebe pali u vezi Hajduka.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 23/12/2018 : 21:54:17  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Sve te jeblo
Ovde napeto do zadnje

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1526 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 23/12/2018 : 21:56:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Prodajem glas za polovni Diabolik!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19614 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/12/2018 : 21:57:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

Prodajem glas za polovni Diabolik!


Bidam!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6846 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 23/12/2018 : 21:57:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Sad će anto keca iz rukava. Ili, pak, tinton? 🍿🍿

loading...
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1526 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 23/12/2018 : 21:57:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Dexters

Prodajem glas za polovni Diabolik!


Bidam!


Ok, prodano, jel za igora?
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19614 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/12/2018 : 21:58:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Je.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6846 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 23/12/2018 : 21:59:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
tintooooon zakucava, šta je ovo ljudi moji... 21:59:10

loading...
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6846 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 23/12/2018 : 22:00:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
anto uzvraća, remi u 21:59:45
Ključaaaaj

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 23/12/2018 22:00:32
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19614 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/12/2018 : 22:00:33  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ajde jaki, čekam te.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000