forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Ultimate Fighting Championship
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 72

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 08/02/2019 : 15:20:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
@Reem CP

Znaš li kada je vaganje?
Danas ili sutra?

Edit:
Večeras u 01:00

Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 08/02/2019 : 16:52:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote

UFC 234: Whittaker vs. Gastelum (09.02.2019.)

Rod Laver Arena | Melbourne, Australia

MAIN CARD (Pay-per-view, 10 p.m. ET)
Champ Robert Whittaker vs. Kelvin Gastelum – for middleweight title
Israel Adesanya vs. Anderson Silva
Ricky Simon vs. Rani Yahya
“Maestro” Dong Hyun Kim vs. Devonte Smith
Sam Alvey vs. Jim Crute

PRELIMINARY CARD (ESPN, 8 p.m. ET)
Austin Arnett vs. Shane Young
Montana De La Rosa vs. Nadia Kassem
Kai Kara-France vs. Raulian Paiva
Teruto Ishihara vs. Kyung Ho Kang

PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass, 6:30 p.m. ET)
Marcos Rosa vs. Lando Vannata
Jalin Turner vs. Callan Potter
Wuliji Buren vs. Jonathan Martinez

Nakon strašnog eventa održanog u Brazilu prošlog vikedna, ovaj vikend putujemo za Australiju, točnije u Melbourne. Imamo ovdje borbu za pojas u srednjoj kategoriji, dva mlada lava, jako dobar matchup. Također veliki Anderson Silva u co-main eventu, a protiv mladog Adesanye kojeg mnogi s pravom opisuju kao nova nada, kombinacija Andersona i Jonesa, o takvom strašnom borcu se radi.

Jedna 2 zanimljiva dokumentarca kako su se pripremali do dana današnjeg:




"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 08/02/2019 16:53:07
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 08/02/2019 : 16:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

@Reem CP

Znaš li kada je vaganje?
Danas ili sutra?

Edit:
Večeras u 01:00



Je, točno u 1h na tom linku prijenos U Australiji je, pa je zato to vaganje nešto kasnije. Imali su preključer i otvoreni trening za javnost, ta publika dolje u Australiji je odlična, to su oni pravi MMA fanovi A jučer je bila i standardna presica, pa možemo ispod vidjeti staredowne (video ispod):




"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 08/02/2019 16:56:58
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/02/2019 : 00:46:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Za manje od 15 minuta prijenos vaganja.
Može se pogledati ovdje:

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/02/2019 : 15:32:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Reem hoćeš gledati?
Kada počinje?
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 09/02/2019 : 19:17:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Tonka, nazalost necu nocas moci gledat, probat cu sutra navecer da pogledam snimku pa da komentiram.
Ako budes gledao, u 00.30h je prijenos po nasem vremenu (zamisli, kod njih dolje u Australiji ce bit 10.30h ujutro, ono, probudis se i moras se ici tuci, a u k...c ).
Glavni program u 4h kod nas, kod njih ce biti 14h.

Ako mi se bude dalo, da se probudim pred zadnje dvije borbe.
Znaci, trebao bi se ustat bar oko 5.30h.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/02/2019 : 20:10:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Hvala ti, ova njihova vremena me bune. Kada je velika vremenska razlika.
Mogao bi biti jak event iako malo boraca znam. Zapravo samo legendu Silvu.
Svi su laganije kategorije pa bi moglo biti dobro, iako ne mora značiti, nepoznata su imena.
Ako budeš gledao javi se.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 09/02/2019 : 22:01:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ako se uspijem probudit, navratim ovdje u temu oko 5.30h.
Dvije zadnje borbe su strasne, Anderson je legenda, a Adesanya bi rekao "Jon Jones" srednje kategorije, ali ozbiljno. I po fizickim predispozicijama, ali i po nacinu borbe. Tko od njih 2 bud nocas slavio, ide na prvaka - a to nam je ovdje glavna borba veceri, dal ce Whittaker ostati prvak ili ce Gastelum postati novi prvak.

Obojica mladi, krasni decki, stvarno borci za uzor. Gastelum ima tu prednost partera jer ima sjajno hrvanje, ali i ima dosta dobru stojku, moze nokautirat ljude. Dok Whittaker vise preferira stand-up, jao brz i jako dobar tdd (takedown defence), odnosno jaku dobru obranu od rusenja. Ako ga i srusis, evo njega za 2 sekunde gore. To ti je poslastica samo takva

U ovim prvim uvodnim, izdvojio bi Vannatu, covjek je zamalo nokautirao Fergusona. Vannata je dosta atraktivan. Spomenuo bi u uvodnim i mec Isihara i Kanga, to ocekujem da bude dobro. Ove ostale u uvodnim bas i ne znam, cak i frend iz Zg-a mi isto to rekao uoci ovog eventa.

Ukupno gledajuci, slab PPV card, to je tako jer nije na americkom tlu gdje bi bio sigurno jaci imenima, ali ima tu dosta pojedinacnih borbi koje su dobre, pogotovo ta zadnja 2 meca. Al moze event iznenadit i ispasti dobar, obicno manje poznati borci se zele iskazati i iskoristit svoju priliku pa budu dobre borbe. Pisem preko moba brzo, pa sorry na eventualnim greskama.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/02/2019 : 22:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Nema problema u vezi grešaka.
Zaboravio sam reći da sam gledao ovog Adesanya, vrlo opasan protivnik.
Puno bolje znaš od mene borce, ja sam napravio preveliku pauzu i još uvijek nakon 20 pregledanih evenata, još uvijek su mi mnogi borci nepoznanica.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/02/2019 : 22:50:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Whittaker je ozlijeđen i otkazuje se borba. Kao glavna borba večeri uskače Anderson Silva vs Israel Adesanya.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/02/2019 : 07:53:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Vidio sam da si ovo sinoc pisao, ali ne mogu vjerovat :(
Da skoro svako malo otpadne glavna borba.
Zato sam odlucio da se ne budim, vec cu probat danas pogledat u snimci.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 10/02/2019 : 17:17:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Odličan je bio event.
Odlične pobjede Smitha i Simona.
Ovaj Simon vrlo zanimljiv borac, vrlo atraktivan.
Milina je bilo gledati Adesanyu i Silvu. Iako mislim da je nepravedno prema Silvi što su suci dali pobjedu Adesanyu. Po meni nije bio bolji.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/02/2019 : 06:36:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Bio je Adesanya ipak bolji, ali i po statistici. Zapravo, nekako sam prizeljkivao takav mec. Vise je bio kao neki revijalni, rekli bismo. Nisam htio da Anderson bude nokautiran, kao sto ne zelim nikome tko je veteran i opcenito legenda, a opet na neki nacin sam htio da Adesanya pobijedi jer je pred njim velika buducnost. Anderson nista nema dokazivat nikome u UFC-u, on je napravio ogromne stvari i velik dio je povijesti UFC-a. Po meni Adesanya dosta mudro u ovom mecu, oprezan i nije srljao. Iako on moze puno vise od ovoga, ali kao da se vidilo da postoji veliki respekt prema Andersonu.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 13/02/2019 06:37:58
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/02/2019 : 16:25:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Baš sam obratio pozornost na parter u borbama.
Znaš li ti Reem, koliko tu ima ilegalnih radnji koje sudac pa čak ni kamera ne vide.
Ja nisam vjerovao dok nisam doživio.
Svojevremeno na treningu došao je jedan borac s imenom i prezimenom u svijetu MMA na balkanu. Čovjek je bio teži od mene možda pet kg. Radili smo BJJ, čovjeku sam napravio gušenje i vidiš gotovo, koprca se a neće tapka i ja ne puštam, i znaš što je čovjek napravio. Zabio mi je prste kod ključne kosti i morao sam pustiti stisak od boli, ja govorim njemu kao što to radiš. On prvi se marsovac, kao o čemu ja govorim. Ništa hajde drugi puta, drugi puta ga isto zagušim i čovjek mi je zabio prste u rebra da se izvuče.
Nitko mi nije vjerovao jer se nije vidjelo. Spasio se sramote, borac, meni tada bio 7-8 trening BJJ-a.
Nikada to neću zaboraviti. Znači troje ljudi je gledalo borbu i niti jedan nije vidio ni prvi ni drugi puta.
Pitam se koliko tih stvari ima na borbama.
To su ti prljavi potezi, mislim da sudac to vidi da bi se odmah dobila diskvalifikacija.
Zamisli imaš čovjeka, nema šanse se izvući, gotovo, mlataranje nogama... i tako ti podmuklo zabije prste u ključnu kost ili rebra da se izvuče.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/02/2019 : 16:52:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Uff, zaista prljave stvari to što si opisao
Sad ne znam jel ima toga u profi mečevima, pogotovo kad ga protivnik "zaključa" kako treba i kad ne bi smio "mrdnut" iz te pozicije, osim da tapka. Ali bude nekad pridržavanja za kavez kad sudac ne vidi, a netko tako izbjegne rušenje ili držanje za hlačice..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/02/2019 : 16:57:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote

UFC on ESPN 1: Ngannou vs. Velasquez (17.02.2019.)

Talking Stick Resort Arena | Phoenix, Arizona

Main Card (ESPN, 9 p.m. ET)
Francis Ngannou vs. Cain Velasquez
James Vick vs. Paul Felder
Cortney Casey vs. Cynthia Calvillo
Alex Caceres vs. Kron Gracie
Vicente Luque vs. Bryan Barberena
Andre Fili vs. Myles Jury

Preliminary Card (ESPN, 7 p.m. ET)
Jimmie Rivera vs. Aljamain Sterling
Benito Lopez vs. Manny Bermudez
Ashlee Evans-Smith vs. Andrea Lee
Scott Holtzman vs. Nik Lentz

Preliminary Card (ESPN+, 5:30 p.m. ET)
Renan Barao vs. Luke Sanders
Jessica Penne vs. Jodie Esquibel
Aleksandra Albu vs. Emily Whitmire

-
-

Nema predaha, nakon UFC 234 i Australije, UFC se vraća na američko tlo i ono što je najvažnije, vraća se Cain Velasquez! Tu je opasni Ngannou koji se vratio nokautom u prošloj borbi. Ali sveukupno gledajući, cijeli card je strašan, od prve uvodne do zadnje borbe. Jedan Barao (donedavni prvak kojeg je sa trona srušio TJ) nalazi se u najranijim uvodnim borbama, što sve ukazuje koliko je jak card Nažalost, malo nezgodan prijenos, nedjelja večer na ponedjeljak. To je zato što Bellator ima 2 eventa ovaj vikend pa da se ne preklapaju.

Kratka najava:


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/02/2019 : 18:12:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Uff, zaista prljave stvari to što si opisao
Sad ne znam jel ima toga u profi mečevima, pogotovo kad ga protivnik "zaključa" kako treba i kad ne bi smio "mrdnut" iz te pozicije, osim da tapka. Ali bude nekad pridržavanja za kavez kad sudac ne vidi, a netko tako izbjegne rušenje ili držanje za hlačice..


Obrati pozornost drugi puta.
To se ne vidi, jer kad su dva borca dole u parteru kao pijavica jedan na drugom, nemoguće je vidjeti sve.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 14/02/2019 : 23:32:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
I onda se čude kako je prvak.

Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 15/02/2019 : 17:57:04  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Odličan je bio event.
Odlične pobjede Smitha i Simona.
Ovaj Simon vrlo zanimljiv borac, vrlo atraktivan.
Milina je bilo gledati Adesanyu i Silvu. Iako mislim da je nepravedno prema Silvi što su suci dali pobjedu Adesanyu. Po meni nije bio bolji.



Da vam se i ja malo pridružim u komentiranju.

Po meni je ovo bio jedan od lošijih evenata, još kad se pogleda da je to glavno izdanje UFC-a, a ne Fight Night ili nešto drugo. Teoretski dva zanimljiva matchupa od kojih je jedan otpao.

Silva i Adesanya su to odradili s puno respecta, vidjelo se da mlađi želi pobjedu, ali i da nema želju poniziti svog idola. Silva u svom klasičnom stilu, i dalje u njemu ima jako puno potencijala, ali nedostaje mu ono ključno, a to je želja za pobjedom pod svaku cijenu. To je nešto što vremenom izblijedi kod većine boraca.

Prethodni Fight Night je bio daleko uzbudljiviji i bolji sa puno dobrih borbi, barem 4-5 odličnih mečeva.

Sada nas čeka poslastica, povratak Caina i to odmah ide na zvijer. Mislim da mu to nije bila dobra odluka i da je ipak trebao povratak graditi sporije, ipak je predugo van kaveza. Po meni 50-50 borba, čak bi dao nešto više šanse Kameruncu ukoliko ga opet psiha ne blokira.

Uz to me zanima Vick - Felder, pa Gracie njegov BJJ i UFC debi, Fili i Jury bi isto mogla biti dobra borba, Rivera - Sterling, Lopez - Bermudez, veteran Barao koji je spao na preliminarne dio programa... samo da ne bude otkazivanja i mogao bi to biti dobar program.

Čini mi se da Cain ide na sve ili ništa, već se spominje WWE kombinacija, a sada vidim i najave za umirovljenjem ukoliko ne ostvari dobar rezultat, što bi bila velika šteta i zato mislim da je trebao ići na drugog protivnika tipa Volkov, Overeem i slično.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 15/02/2019 : 21:19:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Dobro došao!

Ne slažem se.
UFC 234 unatoč otkazivanja glavne borbe večeri, ponudio je dobre mečeve.

Vrlo dobri mečevi Turner-Potter, Young-Arnett, De la Rossa-Kassem.
Odlični mečevi Ishihara-Kang, Smith-Ma i Adesanya-Silva.
Po meni najbolja borba večeri je bila između Yahya i vrlo zanimljivog i atraktivnog Simona.

Zadnji Fight Night je bio gotovo pa perfekcija.

Vrlo dobri mečevi Ramos-S.Nurmagomedov, Alves-Griffin, Perez-Hernandez, De Freittas-Colares, Souza-Flota, Maia-Good i Assuncao-Moraes.
Fantastične borbe Walker-Ledet, Oliveira-Teymur i Aldo-Moicano. Posebno naglasak na zadnje dvije.

Sljedeća priredba me zanima kako će proći Cain.

Vidi se da si dobro upućen u ovaj sport. Dođi nam češće.

I ne zaboravi Nelson-Mirko u Bellatoru je prekosutra.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/02/2019 : 20:51:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
UFC on ESPN: Ngannou vs. Velasquez.

Prijenos vaganja u 00:00 na linku.


Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 18/02/2019 : 11:26:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
26 sekundi!

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 19/02/2019 : 18:05:52  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Dobro došao!

Ne slažem se.
UFC 234 unatoč otkazivanja glavne borbe večeri, ponudio je dobre mečeve.

Vrlo dobri mečevi Turner-Potter, Young-Arnett, De la Rossa-Kassem.
Odlični mečevi Ishihara-Kang, Smith-Ma i Adesanya-Silva.
Po meni najbolja borba večeri je bila između Yahya i vrlo zanimljivog i atraktivnog Simona.

Zadnji Fight Night je bio gotovo pa perfekcija.

Vrlo dobri mečevi Ramos-S.Nurmagomedov, Alves-Griffin, Perez-Hernandez, De Freittas-Colares, Souza-Flota, Maia-Good i Assuncao-Moraes.
Fantastične borbe Walker-Ledet, Oliveira-Teymur i Aldo-Moicano. Posebno naglasak na zadnje dvije.

Sljedeća priredba me zanima kako će proći Cain.

Vidi se da si dobro upućen u ovaj sport. Dođi nam češće.

I ne zaboravi Nelson-Mirko u Bellatoru je prekosutra.



Hvala Tonka

Nažalost ne stignem pogledati sve borbe, manjak vremena, mečevi koje si nabrojao su uglavnom sa uvodnog dijela programa. Naravno da tu može biti dobrih borbi, ali to govori i koliko je slab bio ovaj fight card. Od navedenih sa glavnog dijela programa si spomenuo De la Rossa - Kassem, to mi je bio solidan meč, ali totalno jednosmjeran gdje smo se mogli samo diviti koliko je Kassem fleksibilna, ali i daleko od nivoa De la Rosse koja je imala jako dobru taktiku.

Adesanya - Silva je bio više dobar sparing nego meč, ali svejedno mi je bilo gušt pogledati legendu i moguću buduću legendu, mada mislim da Adesanya treba još puno toga napraviti da bi dostigao Silvu.

Fight Night je bio ludnica, baš onako kako bi trebalo biti.
Predhodni je isto bio solidan, a Cerrone - Hernandez prava bitka, odličan meč.

Ovaj vikend se rano dizalo pa mi je sada bioritam malo u qrcu

Mirko je odradio jako dobar meč, pametno i tko od njega očekuje da će se u ovim godinama upuštati u nekakve lude razmjene udaraca će se razočarati. Meni je žao što nije iskoristio par prilika kada je mogao pritisnuti Nelsona i završiti prekidom, ali i ovako je dobro, bez velike vlastite štete je odradio posao.

Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 19/02/2019 : 18:12:27  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

26 sekundi!



Da, nažalost, kako sam ranije napisao ovo je bila velika greška za Caina. Toliko dugo biti van oktogona i onda si odabrati takvog protivnika koji se taman napunio samopouzdanjem je bio totalni promašaj.

Cain nije onaj stari već duže, tamo negdje od borbe protiv Werduma kada je bio neprepoznatljiv. Baš šteta jer je čovjek bio stroj.

Pogledao sam i otvoreni trening prije ove borbe i tamo se jasno vidi da je Cain imao ozbiljan problem s koljenom, tako da se sve mislim da je u ovaj meč ušao sa ozbiljnom ozljedom. Zašto to samo on zna, da li je u pitanju bila lova ili nije želio otkazati u zadnji tren. Otvoreni trening završava tako da Cainu propada koljeno.

Što mislite ide li sada Ngannou na DC-a? To bi bila zanimljiva borba. U tom slučaju Cain ako se oporavi ide na Stipu.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 19/02/2019 : 22:39:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Šteta za Caina, ono, kad znaš da je toliko kvalitetniji borac od Ngannoua (i sad je, unatoč porazu, bolji je), ali upravo je ovaj sport takav kad nikad ne znaš što će se dogoditi i istina je ono kad kažu da ne pobijedi uvijek najbolji borac. Ne znam što će sad biti, dal Ngannou na DC-a (iako možda Miočić ima prednost), ili je možda Lesnar u igri, nemam pojma. Ali vjerujem da će DC-a stavit na onaj card u srpnju kad imaju onaj njihov tradicionalni "international fight week".

Ali na ovom eventu nas je oduševila borba Luquea i Barberene, čudo jedno od borbe Zasad jedan od kandidata svakako za FOTY. Ja bi također istaknuo i Krona Graciea, pratio sam ga sve do sada i jedva čekao njegov nastup u UFC-u, a odradio ga je samo tako, u velikom stilu Postoje crni pojasevi u bjj-u, ali postoje i ljudi poput Krona koji su nekih 10 levela još iznad toga.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
Page: of 72 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000