forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 6344 članova s 0 poruka
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

ivanl
Advanced Member



Croatia
15695 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/01/2019 : 19:34:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by Combatrock

quote:
Originally posted by ivanl

Ljudi kupuju-prodaju stripove i gledaju svoja posla. Ne dokazuju drugima sto misle da vrijedi ili sto ne vrijedi. Na mjestu koje sluzi za pricu o stripovima, i ja sam osobno entuzijasticno mislio da je ta i takva, skupina ljudi, prvenstveno tu zato sto vole strip i raspravu o njima...ali sve vise i vise, mi se cini da nije tako. Previse je iskazivanja jala, zavisti, ljubomore i osobnih frustracija projeciranih na druge. A takvo sto precesto iz neplodnih raspravljanja neumitno ide u vrijedanje. Steta.

.

Mudre reci



Malo je reći. Ne kaže se bez veze da treba nekad i poslušati morske vukove


Pa thanks momci...
Istina jest, da sam dugo pratio ovu stranicu, jako dugo, prije nego sam se ovdje prijavio. Vagao sam to dosta, pa se eto, odlucio jer je meni strip ljubav broj jedan kako god okrenes...
Sjecam se kako su me mnogi na prvim Mafestima uvjek pitali, koji si nick? Aludirajuci na svojevrsnu pripadnost ovoj posebnoj zajednici, a ja im idgovarao da ga nemam, i uvjek bi to izazvalo cudenje...i eto odvagao sam da se prijavim, prije 6 godina, ali iskreno, dopizdilo mi je...(ispricavam se na izrazu) Bas mi nedavno, opet, par zbilja 'starih' i 'jakih' kolekcionara, (od onih koji jako vole stripove, prave su zivuce enciklopedije, ali 'gledaju svoja posla'),kaze, sto ucestvujes u raspravama po forumu, je si li blesav? Ali eto, ja sam, kazem, naivno zamisljao da je ovdje tome mjesto. Ali polako vidim da nije, i sve se vise iskreno mislim ponovo povuci u anonimnost, i 'gustat' u 'romanima' sa takvim kolegama, kojih je jako puno, ali 'gledaju svoja posla'.



Ja i ti više nismo "u dobre", al da ti kažen ovo: upravo zbog ovakvog načina pisanja, u kojem se osjeti određeni elitizam i podcjenjivanje drugih (onih ne tako jakih i starih kolekcionara), određenim članovima nisi baš simpatičan. Nije uvik sve u drugima, triba pogledat i vlastite falinge.


Prvo, elitizam mi nije ni na kraj pameti. Ni u zadnjim primislima. Mislim da ovo sto sam rekao, stoji. Ima zbilja masu ljudi koji jako puno vole strip i poznaju 'materiju', ali smatraju da bi ovdje 'izgubili vrijeme' na dokazivanju, ili raspravi, oko icega... iznenadio bi se.
Drugo, ja nemam pojma zasto ja i ti 'nismo u dobru'. Pogotovo, vise...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15695 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/01/2019 : 19:35:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

@ivanl

Ako se ti i osobe poput tebe povuku sa foruma on će izgubiti smisao.

Zato te pozivam da se ne povlačiš nego da procijeniš s kim ima smisla komunicirati, a koga se treba kloniti ili ga ignorirati.


'Klaso' zahvaljujem!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15695 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/01/2019 : 19:37:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

@ Ivanl
evo iz poštovanja prema tebi obećavam da punu godinu dana, dakle cijelu ovu 2019, neću kazati NIJEDNU ružnu riječ o Hajduku.
Velika je to žrtva i pokora za mene. Ako slučajno kažem, neka me mladjo izbaci na mjesec dana.

Nakon isteka roka, vidiću kako ću dalje.


Ni pisnit ne smijem, na ovu temu. Zakunio sam se sam sebi. Bolje da nista ne znas...ali thanks for support!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15695 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/01/2019 : 19:39:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by Combatrock

quote:
Originally posted by ivanl

Ljudi kupuju-prodaju stripove i gledaju svoja posla. Ne dokazuju drugima sto misle da vrijedi ili sto ne vrijedi. Na mjestu koje sluzi za pricu o stripovima, i ja sam osobno entuzijasticno mislio da je ta i takva, skupina ljudi, prvenstveno tu zato sto vole strip i raspravu o njima...ali sve vise i vise, mi se cini da nije tako. Previse je iskazivanja jala, zavisti, ljubomore i osobnih frustracija projeciranih na druge. A takvo sto precesto iz neplodnih raspravljanja neumitno ide u vrijedanje. Steta.

.

Mudre reci



Baš tako.


Fala in...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15695 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/01/2019 : 19:40:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

U suštini se slažem sa Peyom. Ne treba forum mjeriti po neprijateljima/onima koji te ne simpatišu, već po onima s kojima možeš da razmijeniš po koju pametnu.
Ionako se nije rodio taj koji bi svima udovoljio.
Mislim da svako od nas ima barem nekoliko osoba ovdje s kojima se može komunicirati.


Stoji. Naravno...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 04/01/2019 : 20:20:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Spiderman

6344 člana


Ovdje piše u redu, ali zašto je onda u naslovu članova



To je tako kada se prepravlja naslov teme :D


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14637 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 04/01/2019 : 20:41:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by Combatrock

quote:
Originally posted by ivanl

Ljudi kupuju-prodaju stripove i gledaju svoja posla. Ne dokazuju drugima sto misle da vrijedi ili sto ne vrijedi. Na mjestu koje sluzi za pricu o stripovima, i ja sam osobno entuzijasticno mislio da je ta i takva, skupina ljudi, prvenstveno tu zato sto vole strip i raspravu o njima...ali sve vise i vise, mi se cini da nije tako. Previse je iskazivanja jala, zavisti, ljubomore i osobnih frustracija projeciranih na druge. A takvo sto precesto iz neplodnih raspravljanja neumitno ide u vrijedanje. Steta.

.

Mudre reci



Malo je reći. Ne kaže se bez veze da treba nekad i poslušati morske vukove


Pa thanks momci...
Istina jest, da sam dugo pratio ovu stranicu, jako dugo, prije nego sam se ovdje prijavio. Vagao sam to dosta, pa se eto, odlucio jer je meni strip ljubav broj jedan kako god okrenes...
Sjecam se kako su me mnogi na prvim Mafestima uvjek pitali, koji si nick? Aludirajuci na svojevrsnu pripadnost ovoj posebnoj zajednici, a ja im idgovarao da ga nemam, i uvjek bi to izazvalo cudenje...i eto odvagao sam da se prijavim, prije 6 godina, ali iskreno, dopizdilo mi je...(ispricavam se na izrazu) Bas mi nedavno, opet, par zbilja 'starih' i 'jakih' kolekcionara, (od onih koji jako vole stripove, prave su zivuce enciklopedije, ali 'gledaju svoja posla'),kaze, sto ucestvujes u raspravama po forumu, je si li blesav? Ali eto, ja sam, kazem, naivno zamisljao da je ovdje tome mjesto. Ali polako vidim da nije, i sve se vise iskreno mislim ponovo povuci u anonimnost, i 'gustat' u 'romanima' sa takvim kolegama, kojih je jako puno, ali 'gledaju svoja posla'.



U ovim riječima se pronalazim možda više nego ti sam sebe. Baš mi je nekako dozlogrdilo trpjeti razne ljude ovdje po forumu i njihovo pametovanje i osuđivanje, k tome još kad pomislim i vidim kakvi su zapravo ti autori komentara, kakvi su im životi i stanje uma dođe mi se smijati da nije tragično. Recimo baš se vidi da mnogima ovdje očajnički fali žena, taj očaj možeš rezati nožem.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22159 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 04/01/2019 : 20:46:11  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24
Recimo baš se vidi da mnogima ovdje očajnički fali žena, taj očaj možeš rezati nožem.


Ja bih rekao baš obrnuto, većina ih ima ženu...jednu te istu i to godinama.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14637 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 04/01/2019 : 20:49:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Možda je u tome problem
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15695 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/01/2019 : 20:56:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ako je prava, onda bogme i nije. To ti je isto kao i posao, rijetko tko voli ono što radi. Ali dogodi se ponekad...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 04/01/2019 : 21:24:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Žene su krive za sve, i ona neka stripovska nagrada je izazvala pravi rat oko kvote žena na nominacijama.
Mislim da kad bi izbacili sve žene sa foruma da bi konačno zavladao mir i sklad.
Ivanl mislim da si gore u postu sve rekao, nismo si ni mi više dobri.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14637 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 04/01/2019 : 21:43:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Nema tu pomoći, jedino suvislo riješenje je da se kompleksaši brutalno ignoriraju, znači kada ti se obrati uopće ne replicirati ništa.
Ili to ili potražiti alternativu na forum.hr npr. tamo je rasprava baš kakva bi trebala biti.

Edited by - Tonka24 on 04/01/2019 21:48:34
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 04/01/2019 : 23:10:54  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
Ja prvi neželim da trošim vrijeme i živce na neke rasprave koje su odmakle od zadane teme,a takvih je slučajeva 90%. Radije se posvetim nečemu što me opušta i zabavlja. A takvih je osoba koje tako razmišljaju jako puno...
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 04/01/2019 : 23:14:01  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
A što se tiče žena-puno ih je zanimljivije slušati dok pričaju o stripovima nego muškarce. Mislim na one žene koje se razumiju u stripove i na slušanje uživo,a ne preko tipkovnice. Toliko se užive u priču da zaborave na klasične ženske razgovore...
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 05/01/2019 : 00:03:50  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Zlatko, pa nema problema sa ženama, samo ih treba znati slušati. Ali pomaže i kad imaš jaku, gustu i prirodnu bradu, kao ova moja, kakvu nikakvi Trampyjevi eliksiri ne mogu stvoriti ni ojačati
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 05/01/2019 : 08:51:37  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Zlatko, pa nema problema sa ženama, samo ih treba znati slušati. Ali pomaže i kad imaš jaku, gustu i prirodnu bradu, kao ova moja, kakvu nikakvi Trampyjevi eliksiri ne mogu stvoriti ni ojačati

U pravu si,slažem se,a to sam zaboravio dodati- treba ih samo slušati i ne prekidati,pa stvarno ispadne baš zanimljivo njihova interpretacija stripova... Možda čak i nije potrebna brada kao tvoja, možda je dovoljna i ovakva glava kao moja, kao The Rock...
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 05/01/2019 : 16:31:38  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by wolf

Zlatko, pa nema problema sa ženama, samo ih treba znati slušati. Ali pomaže i kad imaš jaku, gustu i prirodnu bradu, kao ova moja, kakvu nikakvi Trampyjevi eliksiri ne mogu stvoriti ni ojačati

U pravu si,slažem se,a to sam zaboravio dodati- treba ih samo slušati i ne prekidati,pa stvarno ispadne baš zanimljivo njihova interpretacija stripova... Možda čak i nije potrebna brada kao tvoja, možda je dovoljna i ovakva glava kao moja, kao The Rock...



Pa da, ima raznih žena koje svašta vole.
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 05/01/2019 : 17:31:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
Moguće da su žene pod muškim nickovima da se sakriju :)


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000