forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Forumaš godine 2018. - ReemCP
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 16/01/2019 : 12:26:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Nemoj sada predugo spavati na lovorikama, samo tako dalje i u 2019.
Je, pozitiva godine. Dobro se to cuje.


Nema Poli opuštanja, idemo odmah dalje "radno"

quote:
Originally posted by Caleb

Cestitke, ReemCP.
Forum je pozitivniji tvojim dolaskom.



Hvala ti Caleb

quote:
Originally posted by mladjo

Evo i mene je ganuo...A priča se da moderatori nemaju osjećaje :D

Čestitke Reem!


Hvala Mladjo a što ćeš, takve su predrasude da su moderatori hladnokrvna bića

quote:
Originally posted by King Warrior

Čestitke bratu. Drago mi je da je srećan.


Hvala King

quote:
Originally posted by anto

khm,khm...
Reem,nema na čemu.


Ako ništa, barem si mi dao tu "mirnoću" da izdržim tih zadnjih sat vremena, pol sata prije kraja, da ne gubim nikako nadu jer poznata mašinerija je tu da proradi u ključnom trenutku

Ali gotovo su se ispunile one tvoje riječi s početka da sam napravio pogrešku što sam glasao za Bushida, a ne za sebe

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 16/01/2019 : 12:30:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Čestitke ReemCP!





quote:
Originally posted by Peyo

Čestitam ReemCP!


Tutta i Peyo, hvala ljudi

quote:
Originally posted by stripnik

Čestitke!

Bio bi red da sad pročitam par tvojih postova ...



Hvala Stripnik što se tiče postova, slobodno pročitaj, samo nemoj imat velika očekivanja

quote:
Originally posted by tex2

Čestitke ReemCP!!!



quote:
Originally posted by DiSkAcH

Bravo Reem, čestitam ;)


Tex2 i DiSkAcH, hvala

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 16/01/2019 : 12:34:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Čestitke
Upao si u izabrano društvo


Hvala Supermark

quote:
Originally posted by roby05

Cestitam ReemCP!


Hvala ti Roby05

quote:
Originally posted by zeljko

čestitamo


zasluženo
jedini forumaš koji me može preteći i pretekao me svaka čast



Hvala Zeljko i tebi

quote:
Originally posted by Dexters

Čestitam Reem, očekivao sam uvjerljiviju pobjedu, ali prihvatamo i ove "sa zvukom sirene".


Doslovno sa zvukom sirene, kako je Dwayne komentirao, tako je valjda najslađe, iako je dosta stresno

Hvala ti Dexters

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 16/01/2019 : 12:38:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Nego... kako je bilo danas ujutro, ustajanje iz kreveta, mamurluk? Zakasnio na posao?





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 16/01/2019 : 12:47:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Emotivno i fizički ispražnjen a posla nema zasad još, tek tamo od 4.mjeseca (sezonski posao), tako da se moglo duže spavati

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 16/01/2019 : 12:53:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Dobro je onda! Sigurno su bili prijatni snovi... a tek probuditi se kao Forumas godine 2018!

Zena zna?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 16/01/2019 : 12:58:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Lijep je osjećaj se probudit kao takav, a nikome nisam rekao niti ne mislim, jer samo mi fali da dođu ovdje na forum i "pronjuškaju" te vide tamo u temi "koji ste strip kupili/ukrali..." da sam dao za Libellus komplet Zagora toliko i toliko i za ostale stripove, bolje da nitko ne zna

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 16/01/2019 : 13:14:05  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Mudro!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 16/01/2019 : 13:25:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ovi mladi danas stvarno brzo sazrijevaju.




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 16/01/2019 : 18:37:16  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Zasluženo ReemCP. Čestitke
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12895 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 16/01/2019 : 19:03:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Bravo Reem čestitke!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12895 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 16/01/2019 : 19:05:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Lijep je osjećaj se probudit kao takav, a nikome nisam rekao niti ne mislim, jer samo mi fali da dođu ovdje na forum i "pronjuškaju" te vide tamo u temi "koji ste strip kupili/ukrali..." da sam dao za Libellus komplet Zagora toliko i toliko i za ostale stripove, bolje da nitko ne zna



Lukavo Poznajem nekoliko osoba koji zbog takvih situacija kupuju stripove van aukcija: ako žena zaviri u računalo...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/01/2019 : 19:26:48  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
jasta zene znaju za to
onda su muski

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 16/01/2019 : 20:42:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@logo111 & Hercule - hvala vam

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4337 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 16/01/2019 : 21:17:13  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Drago mi je da je zagorovac sampion. Tako Mora Bit svaki put.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 16/01/2019 : 21:27:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hehe, hvala Adriano i hvala ti što si glasao za mene, svaki glas je bio važan, pošto je taj jedan upravo presudio

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 16/01/2019 : 21:38:45  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Glasao sam tiho i izgubio se u noći :)
Bila je dilema, pa pomislih kako je Bushido već ovenčana konstanta i kako valja nagraditi mlade entuzijaste. Bravo, ReemCP. Zaslužen venac

A pro po napisanog za mene: Stay here, I'll be back

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 16/01/2019 21:39:17
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/01/2019 : 21:43:57  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripnik

Čestitke!

Bio bi red da sad pročitam par tvojih postova ...





COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 16/01/2019 : 22:01:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Eto, moj kandidat nije preuzeo mandat, ali takav je život.
Između dva finalista bi onako kako sam i predvidio.
Čestitke novom strip ultimat fajteru.

neka živi Dinamo i strip forum

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4814 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 17/01/2019 : 09:21:04  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Čestitka Reemi
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15683 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/01/2019 : 09:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
ReemCP, ti si po svemu sto vidim i citam normalna i simpaticna osoba. I volis strip. Sto je osnovno. I bitno.
Zato cestitke!
Ne znam da li je tebi vazna ova 'titula', mozda ti laska ovaj naslov, sto je prirodno, ali pusti te bedastoce, budi ti i dalje samo normalan i simpatican.
Ovo djeluje kao one slike djelatnika mjeseca u McDonaldsu... ti mi se 'paris' iznad toga.
Al' dobro, na kraju nisi ti nista ni kriv, ovo se odvijalo mimo tebe...
Ja nisam glasao za tebe, glas sam dao Mr.Bushidu jer covjek zna masu o stripovima, ('jebe' ga samo taj zar prema Marvelu), a to se i trazi na ovakvom siteu. Covjek zna da zna. A posto se uopce nije ni osvrnuo na ovu 'kampanju' jos mi je i drazi.
Pozz. Mr.Bushido!
Za tebe jos ima vremena da zaplivas u ogromnom oceanu stripova...
A pro po, tvog komentara meni, thx! Takav sam. I ako sto zatrebas o, i u svezi stripa, slobodno... Preporucam se.
Uglavnom cestitke, i gustaj, htio, ne htio...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/01/2019 : 13:05:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Glasao sam tiho i izgubio se u noći :)
Bila je dilema, pa pomislih kako je Bushido već ovenčana konstanta i kako valja nagraditi mlade entuzijaste. Bravo, ReemCP. Zaslužen venac

A pro po napisanog za mene: Stay here, I'll be back


Hvala ti Patak ovo I'll be back mi je drago za čut, nadam se da ćeš jednom naći vremena kao prije pa da možeš češće doći ovdje

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by stripnik

Čestitke!

Bio bi red da sad pročitam par tvojih postova ...








Bome mi ga fino smjestio

quote:
Originally posted by ivi skoj

Eto, moj kandidat nije preuzeo mandat, ali takav je život.
Između dva finalista bi onako kako sam i predvidio.
Čestitke novom strip ultimat fajteru.

neka živi Dinamo i strip forum


Aha, baš si dobro bio predvidio Hvala ti

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Čestitka Reemi


Hvala mom omiljenom "vampiru"

quote:
Originally posted by ivanl

ReemCP, ti si po svemu sto vidim i citam normalna i simpaticna osoba. I volis strip. Sto je osnovno. I bitno.
Zato cestitke!
Ne znam da li je tebi vazna ova 'titula', mozda ti laska ovaj naslov, sto je prirodno, ali pusti te bedastoce, budi ti i dalje samo normalan i simpatican.
Ovo djeluje kao one slike djelatnika mjeseca u McDonaldsu... ti mi se 'paris' iznad toga.
Al' dobro, na kraju nisi ti nista ni kriv, ovo se odvijalo mimo tebe...
Ja nisam glasao za tebe, glas sam dao Mr.Bushidu jer covjek zna masu o stripovima, ('jebe' ga samo taj zar prema Marvelu), a to se i trazi na ovakvom siteu. Covjek zna da zna. A posto se uopce nije ni osvrnuo na ovu 'kampanju' jos mi je i drazi.
Pozz. Mr.Bushido!
Za tebe jos ima vremena da zaplivas u ogromnom oceanu stripova...
A pro po, tvog komentara meni, thx! Takav sam. I ako sto zatrebas o, i u svezi stripa, slobodno... Preporucam se.
Uglavnom cestitke, i gustaj, htio, ne htio...


Hvala ti Ivanl i hvala ti na ovim riječima volio bi kad bi svi forumaši bili aktivni na forumu kao ti, tako da nam je uvijek zanimljivo, da se nešto događa, komentira jer i sam volim pisati. A kad nema novih komentara, onda niti sam ne znam što bih napisao.

Što se tiče ove titule, prvo moram reći da nisam od onih koji vole biti u centru pažnje, ali opet ne mogu priznat da mi nije bilo drago što je tih par dana sva (većina) pažnja bila usmjerena na mene. Čak će se dogodit to da će i kolega Stripnik zbog toga pročitat par mojih postova. Ako i nije netko dosad znao za mene, sad zna.

Ali i dalje želim bit običan, normalan forumaš, zezati se s vama kao i dosad, neke nove stvari usput naučit. Napisao sam upravo da mi je najveća nagrada ovi ljudi na forumu što mogu s njima komunicirati, nabavljati stripove (puno lakše nego da nisam tu) i uživati u tom stripu općenito kad znam da ima još "luđaka" pored mene samoga da čita, da slaže na police i sva ta čar ("bolest") koja ide uz to

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 17/01/2019 13:06:10
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/01/2019 : 13:20:36  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Trijumfatori su se vozili u velikim kočijama s četiri kotača koja su vukla dva bijela konja, a lice i tijelo bi im bilo obojeno u crveno. Rob se stajao iza trijumfatora i držao lovorovu krunu iznad glave (bez da je dotakne). Ovaj rob je - prema nekim izvorima - imao i zadatak da trijumfatoru stalno šapuće u uho „memento mori“ („Sjeti se da si smrtan“). Neki izvori navode da je vikao „Respica te, hominem te memento“ („Osvrni se, ti si samo čovjek“).
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12895 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 17/01/2019 : 15:27:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Trijumfatori su se vozili u velikim kočijama s četiri kotača koja su vukla dva bijela konja, a lice i tijelo bi im bilo obojeno u crveno. Rob se stajao iza trijumfatora i držao lovorovu krunu iznad glave (bez da je dotakne). Ovaj rob je - prema nekim izvorima - imao i zadatak da trijumfatoru stalno šapuće u uho „memento mori“ („Sjeti se da si smrtan“). Neki izvori navode da je vikao „Respica te, hominem te memento“ („Osvrni se, ti si samo čovjek“).



Originalna čestitka, baš u valterovom stilu
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 17/01/2019 : 15:57:53  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Glasao sam tiho i izgubio se u noći :)
Bila je dilema, pa pomislih kako je Bushido već ovenčana konstanta i kako valja nagraditi mlade entuzijaste. Bravo, ReemCP. Zaslužen venac

A pro po napisanog za mene: Stay here, I'll be back


Hvala ti Patak ovo I'll be back mi je drago za čut, nadam se da ćeš jednom naći vremena kao prije pa da možeš češće doći ovdje


Samo da rešim dva problema:
-kako sam preselio u Nemačku, koristim samo mobilni internet pa mi se ne da kucati svojom palčinom po minijaturnoj tastaturi.
-radno vreme mi je do NG bilo pakleno pa je volje generalno za išta falilo. Sad se malo popravilo, videćemo.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000