forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Traper Kerry
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 25/01/2019 : 20:43:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

I meni ovo bilo šokantno za McBulla, taman smo čovjeka upoznali, a ovi ga upucaju pomislih, pa nije valjda ovo na foru Ken Parkera gdje skoro svaku osobu koja nam se svidi uz Kena, biva odmah ubijena malo crnog humora

Aha, ova priča se komotno može sa prvom pročitati u komadu, baš je povezano.



Ma ukupno ove dvije prve priče su odlične, a ova slijedeća je prava Sclavijevska. Komentar uskoro slijedi!!

Nego, primijetio sam da ne ostavljaš ocjene!
Mene će sigurno smatrati luđakom nakon ovih mojih, ali nije me briga. Imam svoj stav i ne marim za kritike.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/01/2019 : 20:47:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
A kad sam vidio da je Igor u istoj recenziji obradio prve 3 priče, pa nisam za pojedine stavljao ocjene, već sam mislio kad budem kopirao tamo kod njega u komentare, dat neku konačnu ocjenu za sve 3 priče

Ili da sam ocjenjujem pojedinačno i sam pretvorim u postotke, ovako sam navikao na stranici tamo da mi se automatski izračuna postotak

edit: mislim da je Velka tamo stisnuo sve desetke, 100%

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 25/01/2019 20:48:19
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 25/01/2019 : 20:49:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

A kad sam vidio da je Igor u istoj recenziji obradio prve 3 priče, pa nisam za pojedine stavljao ocjene, već sam mislio kad budem kopirao tamo kod njega u komentare, dat neku konačnu ocjenu za sve 3 priče

Ili da sam ocjenjujem pojedinačno i sam pretvorim u postotke, ovako sam navikao na stranici tamo da mi se automatski izračuna postotak

edit: mislim da je i Velka tamo stisnuo 100%



Svaka mu čast, napisao je odličnu recenziju, a i Velki za desetke!

Nego, poslao je i recenziju druge knjige, pa bi uskoro i to trebalo osvanuti na stranici!!

Ja ću to matematički odraditi. Zalijepiti komentare sve tri epizode, pa izračunati prosječnu ocjenu.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 25/01/2019 20:51:45
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/01/2019 : 20:58:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ma da, i drugu recenziju je odradio ideš, onda će baš biti još veći gušt to iskomentirati. Vidiš, nije ti loša to ideja dat ocjene svakoj, pa dobit neku srednju vrijednost, prosječnu ocjenu za komentar ispod recenzije

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 25/01/2019 20:59:07
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 25/01/2019 : 21:30:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP



Scenarij: Tiziano Sclavi
Crtež: Marco Bianchini

Zlatna Serija:
06. Ratnici bez lica (ZS 905)
07. Kandža sablasti (ZS 911)

Ako je dosad radnja išla laganim tokom, vestern kakav znamo, ovdje Sclavi podiže stepenicu više i pomalo zahuktava stvari. Ne čitam inače Dylana i nisam poznavatelj tog junaka, ali Sclavija znam iz Zagorovih priča pa mi je koliko toliko poznat njegov pristup pričama.

Ovdje sve počinje jednostavno, na početku odmah vidimo uz Kerrya nove prijatelje, Queega i starog McBulla. Iako je Kerry još u prošloj epizodi saznao da mu je otac ubijen i da ga sad više ništa ne drži tu, on je ipak odlučio ostati. Ali kao lik, djeluje još skroz tvrdoglavo i pomalo se djetinjasto ponaša u nekim situacijama.

Radnja se komplicira kad Queeg biva ranjen od "ratnika bez lica" i iako rana koja je naizgled bezazlena, Queeg polako umire! Tu je Kerry koji mu silno želi pomoći, pošto pomalo osjeća krivnju što je uopće došlo do te situacije. Kerry kreće na put gdje će se ispremiješati san i java, halucinacije u kojoj će čak vidjet i lik svojeg mrtvog oca. A konačna destinacija mu je tzv. "Planina Ništavila" gdje se mora sukobiti sa zlom (zli blizanac Queega) ne bi li na taj način spasio svog prijatelja Queega..


Kerry ispred "Planine Ništavila"


Ovom pričom ujedno i završava ta prva knjiga PP-a. Crtež je isto dobar, likovi možda nešto drugačiji nego što ih Di Vitto crta, ali ok. U recenziji Igor je naveo da je ova "Planina Ništavila" zapravo Dewils Tower, dio Crnih brda u Wyomingu. Visok čak 386m, a poslužio je i kao jedna od lokacija za snimanje Spielbergovog filma "Bliski susreti treće vrste".






3. epizoda: Ratnici bez lica (Planina ništavila)

Ova epizoda je tipična Sclavijevska. Najviše me podsjeća na "Demona ludila", samo je jako kratka pa se Sclavi nije uspio razmahati. Kasnije u "Demonu" je opet upotrijebio sličnu temu u vidu halucinacija, kruga života i mitskoga sukoba dobra i zla. Ovdje se vidi začetak tih njegovih ideja, kojima je na briljantan način zaključio svoj rad na Zagorovom serijalu. Zbog malog broja stranica, ovdje to nije mogao interpretirati na pravi način, pa vjerujem da je to razlog što ova priča nema kultni status. Ipak, u vidu njegovih kasnijih radova na Dylanu, a posebno Zagorovom "Demonu ludila", lako je prepoznati ono što daje pravu vrijednost ove priče. Moje ocjene su maksimalne, prvenstveno zbog originalnosti priče i scenarija, zbog kojeg se epizoda čita u jednom dahu s izražajem šoka na licu i danas - 25 godina kasnije!

Ma bravo Sclavi majstore!! Legendo!!!!

Bianchini je ovdje puno bolji u odnosu na premijernu epizodu. Čak bih mogao reći da briljira. Ima puno scena koje ostavljaju bez daha, a Bianchini je to savršeno predočio. Perspektive su savršeno pogođene, a ni likovi nisu kruti kao u prvoj epizodi. Dinamika crteža izvrsna.

(priča: 10, scenarij: 10, crtež: 10) - 100%

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 25/01/2019 21:32:51
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/01/2019 : 22:24:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ti si čitao "Demone" pa još više možeš osjetit taj opus Sclavija mene oni uskoro očekuju. Meni se isto svidjela ova epizoda, pogotovo gore na vrhu te "planine" je bilo dosta napeto.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 25/01/2019 22:24:53
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 25/01/2019 : 23:28:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Stavio sam komentar na recenziju i stavio sve devetke. Ocjena naslovnice je više za ukupan dojam, nego stvarna ocjena za naslovnicu, a nezahvalno je ocjenjivati 3 epizode zajedno, pa je ovako i prosječna ocjena tu negdje.

Nego, ReemCP, mogao si promijeniti ime ovog topica u Ultimate Traper Kerry - Traper Kerry fanovi!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/01/2019 : 23:37:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Bome jest nezahvalno zajedno ocjenjivati, pogotovo kad se crtači izmjenjuju (ajde da je isti skroz). A naslovnica nažalost nemamo, osim tih od PP.

Jel ozbiljno za naslov topica ako si ozbiljan, može, i meni se dopada, ha

edit: jesam

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 25/01/2019 23:44:33
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 25/01/2019 : 23:51:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Bome jest nezahvalno zajedno ocjenjivati, pogotovo kad se crtači izmjenjuju (ajde da je isti skroz). A naslovnica nažalost nemamo, osim tih od PP.

Jel ozbiljno za naslov topica ako si ozbiljan, može, i meni se dopada, ha

edit: jesam



Nego šta nego ozbiljan - nek se zna!! Ovako ljepše izgleda, a svi junaci imaju Ulitimate topice, pa može i Kerry.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/01/2019 : 00:56:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
U pravu si Spock

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 26/01/2019 00:56:32
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/01/2019 : 01:34:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote


Scenarij: Tiziano Sclavi
Crtež: Domenico e Stefano Di Vitto

Zlatna Serija:
08. Onaj-Koji-Ne-Umire (ZS 916)
09. Osveta Okane (ZS 919)

Nova priča počinje dosta kasnije što se tiče vremenskog razdoblja od proteklih događaja. Zanimljivo da se u Zlatnoj seriji spominje na samom početku priče "prošlo je mnogo mjeseci", a u PP knjizi 2 u kojoj počinje ova nova priča, "prošlo je mnogo godina".

Kako god bilo, možemo iz toga svakako zaključiti da je naš junak sada dosta iskusniji za život u divljini, a i odmah u prvom kadru ga vidimo da radi na svojoj novoj kući!


Kerry sam radi na novoj kući u prelijepom prirodnom okruženju


Uskoro mu dolazi i njegov prijatelj McBull u posjetu. Nakon kratkog susreta sa McBullom, Kerry odlazi u lov i upoznaje indijanca Okanu s kojim se ubrzo sprijateljuje. Okana ga poziva u svoje selo da podijele divljač i potvrde na neki način to novo prijateljstvo. Sve izgleda idealno do jutra poslije kad idu u lov, svatko u svojem smjeru i tad dolazi skupina zločinaca koji rade masakr u selu. Kerry se ubrzo vraća u selo, ali nažalost prekasno. Okana poslije njega i krivo tumači stvari, misli da je Kerry počinio taj užas. U tom nasrtaju Okane na Kerrya nedopustivši da mu Kerry objasni situaciju, Okana biva ubijen..

Još jedna dobra priča u nizu, a ono što je interesantno da uopće indijanca Queega nije bilo u ovoj priči. Čak se nije ni osjetilo da ga nema. Svidjela mi se i zamisao, način na koji je Sclavi vratio Okanu u priču, te pogotovo ta noć sa grmljavinom i pravim zločincima u brvnari, zajedno sa Kerryem i Meryl, gdje je sve izvjesnije da će biti nešto između njih dvoje.


Nepoželjni gosti kod Kerrya


I scene gdje su zločinci padali jedan po jedan je bilo odlično napravljeno. Baš me zanimalo što će na kraju biti kad Kerry ostane sam sa Okanom. Lijepo izveden završetak ove priče, Okana je dobio svoju osvetu i pozdravio svog prijatelja zauvijek.

(priča: 9, scenarij: 10, crtež: 10) = 97%


Nova kuća je još bolja



"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 26/01/2019 01:45:05
Go to Top of Page

chris.tower
Junior Member



Croatia
380 Posts

Member since 17/12/2011

Posted - 26/01/2019 : 11:49:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit chris.tower's Homepage  Send chris.tower a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

quote:
Originally posted by chris.tower

quote:
Originally posted by ReemCP




Ma naci cemo podatke, ja sam isto istrazivao neke popratne junake pa imam vec neke biljeske! Bas sam mislio krenut s citanjem Tora, to je bio drugi po redu sporedni junak sta je isao s Markom i cini mi se najzanimljivijim. Ali nikak da uhvatim vremena!



jesi istrazio kociza? ima onih 5 brojeva u lms gdje isao kao glavni junak..mislim da su to one epizode sta su isle u zenith gigante i kasnije reprintovane u ediciji tutto west...

a imaju i one epizode sta su isle kao dodatak marku, a siguran sam i jos nekim junacima u zs, oko broja 1 000, i te epizode su radili francuzi...



Jesam iako napola volio bih jos vremena ulozit bas da vidim jesu li te francuske epizode vezane za istog junaka ili samo imaju isto ime. Takodjer je bilo i par talijanskih izdavaca Kociza u 70tima ali nisam uspio naci skenove.
Evo raspisao sam nesto ovdje: http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=49794&whichpage=5

https://photos.app.goo.gl/VCzp2QfWvMgWF1WZ8 - Rasprodaja stripova iz moje kolekcije, glanceri i rijetke stvari!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/01/2019 : 01:49:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote


Scenarij: Tiziano Sclavi
Crtež: Domenico e Stefano Di Vitto

Zlatna Serija:
10. Skelet u ledu (ZS 924)
11. Košmar (ZS 927)

Kako sam počeo čitat ovog junaka, potajno sam se nadao da će biti koja avantura sa snijegom. Tako da sam otvorivši ovu epizodu jako se ugodno iznenadio već prvom tablom! Pogotovo što i kod mene vlada upravo ta zimska idila dok ovo pišem, pa mi je ova epizoda bila pun pogodak! A snijeg obožavam u stripu!


Kerry u snijegu


Naš Kerry je ponovno otišao u lov, ali ovaj put izgleda da je zalutao. Igrom slučajnosti izaziva lavinu te saznaje za jedan stari, napušteni rudnik. Scena kad ga konj izvlači iz snijega neopisivo podsjeća na "superkonja" od našeg M.Rendžera koji se u nebrojeno puta pokazao pametnom životinjom. Kerry odluči nakratko istražiti rudnik i tamo nalazi jedan kostur u ledu!


Zimska idila


Tražeći izlazak iz situacije u kojoj se nalazi, uskoro saznaje da nije sam. Neki čovjek je u šumi kojemu treba pomoć, a Kerry pokazuje svu svoju sposobnost u pružanju prve pomoći. Također i sposobnost preživljavanja gdje me jako podsjetio na običnog zeca koji usred jakih hladnoći tijekom zime iskopa dubok ležaj ispod snijega i tako se zaštiti. Upravo je to i Kerry napravio sa svojim novim gostom. Nakon prospavane noći, nalaze put ka brvnari u kojoj ih čekaju Queeg i McBull..

Meni je ovo bila dosad još najbolja epizoda! Obožavam zimske priče, a pogotovo kad su ispremiješane sa horor elementima i elemntima nadnaravnog. Jedino što mi je žao što je priča na manji broj stranica, pa nekako brzo završi taj ugođaj koji nam je pružila ova epizoda. U priči ima jako puno lijepih kadrova, jednostavno čovjek malo zastane u njima i uživa.

(priča: 10, scenarij: 10, crtež: 10) = 100%


Noćna mora ili stvarnost?


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 27/01/2019 : 10:19:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP



Scenarij: Tiziano Sclavi
Crtež: Domenico e Stefano Di Vitto

Zlatna Serija:
08. Onaj-Koji-Ne-Umire (ZS 916)
09. Osveta Okane (ZS 919)

Nova priča počinje dosta kasnije što se tiče vremenskog razdoblja od proteklih događaja. Zanimljivo da se u Zlatnoj seriji spominje na samom početku priče "prošlo je mnogo mjeseci", a u PP knjizi 2 u kojoj počinje ova nova priča, "prošlo je mnogo godina".

Kako god bilo, možemo iz toga svakako zaključiti da je naš junak sada dosta iskusniji za život u divljini, a i odmah u prvom kadru ga vidimo da radi na svojoj novoj kući!


Kerry sam radi na novoj kući u prelijepom prirodnom okruženju


Uskoro mu dolazi i njegov prijatelj McBull u posjetu. Nakon kratkog susreta sa McBullom, Kerry odlazi u lov i upoznaje indijanca Okanu s kojim se ubrzo sprijateljuje. Okana ga poziva u svoje selo da podijele divljač i potvrde na neki način to novo prijateljstvo. Sve izgleda idealno do jutra poslije kad idu u lov, svatko u svojem smjeru i tad dolazi skupina zločinaca koji rade masakr u selu. Kerry se ubrzo vraća u selo, ali nažalost prekasno. Okana poslije njega i krivo tumači stvari, misli da je Kerry počinio taj užas. U tom nasrtaju Okane na Kerrya nedopustivši da mu Kerry objasni situaciju, Okana biva ubijen..

Još jedna dobra priča u nizu, a ono što je interesantno da uopće indijanca Queega nije bilo u ovoj priči. Čak se nije ni osjetilo da ga nema. Svidjela mi se i zamisao, način na koji je Sclavi vratio Okanu u priču, te pogotovo ta noć sa grmljavinom i pravim zločincima u brvnari, zajedno sa Kerryem i Meryl, gdje je sve izvjesnije da će biti nešto između njih dvoje.


Nepoželjni gosti kod Kerrya


I scene gdje su zločinci padali jedan po jedan je bilo odlično napravljeno. Baš me zanimalo što će na kraju biti kad Kerry ostane sam sa Okanom. Lijepo izveden završetak ove priče, Okana je dobio svoju osvetu i pozdravio svog prijatelja zauvijek.

(priča: 9, scenarij: 10, crtež: 10) = 97%


Nova kuća je još bolja








4. epizoda: Onaj-koji-ne-umire

Broj stranica: 64

Zanimljivost:

- Po izgledu revolvera kod razbojnika, izgleda da se radnja ovog serijala odvija u drugoj polovici 19. stoljeća, a po načinu punjenja istog revolvera (metak s čahurom) i poslije Građanskog rata. Revolveri prije i za vrijeme Građanskog rata punili su se na sličan način kao i puške s jednim punjenjem, samo što se revolver punio na bubnju, a ne kroz cijev, da bi se, nakon punjenja s prednje strane bubnja, na zadnji kraj bubnja, trebale staviti kapica za aktiviranje za svaki metak. Postojale su i papirnate čahure, ali svejedno se trebala stavljati aktivirajuća kapica. Tek nakon Građanskog rata, revolveri su se počeli preuređivati za korištenje metalnih čahura.
Normalno, postoji mogućnost da su braća Di Vitto krivo nacrtala pištolj i municiju, a što je još važnije, razbojnici pištolje koriste kao da imaju jedno punjenje, pa im nisu ni trebali crtati revolvere.

Prva slika pokazuje Colt Paterson Belt 2nd Model s alatom za čišćenje i punjenje, kao i rezervnim bubnjem, a druga način punjenja.


Komentar:

Tragična priča na tragu serijala o Kenu Parkeru. Razlika je u tome što Kerry, za razliku od "androida" Kena, ima osjećaje, a Sclavi i braća Di Vitto to vjerno dočaravaju, čak i na ovako limitiranom broju stranica. Sclavi ne bi bio Sclavi da ne ubaci fantastične ili horor elemente. Ti elementi razlikuju Kerryja od drugih vestern serijala i približavaju ga Manfredijevom Magičnom Vjetru. Zamjerka kod scenarija bi bila za način kako su Okana, pa onda i koliba planuli. Kao da ih je netko polio benzinom!

Braća Di Vito ovdje lošiji nego u prvom uratku. Ovdje Sclavi nije zamislio nikakve zadivljujuće perspektive ni scene, kao u prve tri epizode, pa ni s tim nisu mogli impresionirati, za razliku od njihovog prvijenca u drugoj epizodi. Sveukupno solidan, atmosferičan crtež, ali facijalne ekspresije likova su im jako loše. Kao da se nisu pretjerano trudili. Ne znam što je s revolverima i kada se radnja serijala odvija, pa još nisam siguran dali je to greška. Za neuvjerljivu scenu s požarom smatram i njih odgovornima.

(priča: 7, scenarij: 8, crtež: 7) - 73%

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 27/01/2019 20:00:42
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/01/2019 : 13:14:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Spock, možda su prilikom one pomutnje kad su zločinci padali jedan po jedan, netko u međuvremenu srušio fenjer ili slično i vatra je planula, ionako je brvnara sva od drveta Fora ovo za oružje

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 27/01/2019 13:15:40
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 27/01/2019 : 14:07:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Spock, možda su prilikom one pomutnje kad su zločinci padali jedan po jedan, netko u međuvremenu srušio fenjer ili slično i vatra je planula, ionako je brvnara sva od drveta Fora ovo za oružje



Da, ali kako je Okana planuo

Hvala!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Goran100
Starting Member



42 Posts

Member since 25/06/2010

Posted - 27/01/2019 : 14:49:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Goran100 a Private Message  Reply with Quote
To bi moglo biti nekakvo pročišćavanje vatrom, oslobađanje od negativnosti prije samog odlaska u smrt. Nerijetko je to koristio i u Dylanu Dogu. Inače i sam sam skupljao Keryja paralelno sa Dylanom a nisam znao da je isti autor u pitanju. Sada su mi priče ok, ali ni približno kao prije. Treća je obećavala. Da je na većem broju stranica bilo bi to puno bolje.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 27/01/2019 : 14:57:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Goran100

To bi moglo biti nekakvo pročišćavanje vatrom, oslobađanje od negativnosti prije samog odlaska u smrt. Nerijetko je to koristio i u Dylanu Dogu. Inače i sam sam skupljao Keryja paralelno sa Dylanom a nisam znao da je isti autor u pitanju. Sada su mi priče ok, ali ni približno kao prije. Treća je obećavala. Da je na većem broju stranica bilo bi to puno bolje.




Dobar zaključak! Vjerojatno je to imao na umu pri pisanju.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ddeki
Advanced Member



3297 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 27/01/2019 : 15:39:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ddeki a Private Message  Reply with Quote
Bilo bi lepo videti ovog junaka u boji.

http://ddeki.deviantart.com/gallery/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009518400153
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 27/01/2019 : 17:29:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ddeki

Bilo bi lepo videti ovog junaka u boji.



Bilo bi i zanimljivo!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/01/2019 : 19:50:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@Goran100 - odličan odgovor ah da, šteta što nije na veći broj stranica. Kad je u startu zamišljen kao dodatak i vjerojatno sa unaprijed limitiranim brojem stranica. Možda je Sclavi imao ideje sa tim junakom napravit nešto više, ali nećemo nikad saznat.

@Spock - e sad brzo digni malo ocjenu za scenarij, barem na 7

@ddeki - eh, kad bi to još radio tamo jedan forumaš pod nickom "ddeki" Vjerujej mi da kad sam vidio neke kadrove, da sam se sjetio tvojih tabli i kolora i pomislio si isto to

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 27/01/2019 19:50:56
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 27/01/2019 : 20:01:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

@Spock - e sad brzo digni malo ocjenu za scenarij, barem na 7




Evo digao sam!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 27/01/2019 : 20:14:54  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
@Reem
"Traper Kerry" je bio sasvim ok, ovo sa ovim "ultimate" forama mi je nekako usiljeno i konfuzno, pogotovo jer postoji jedan određeni broj starih tema sa tim nazivom.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 27/01/2019 : 20:23:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

@Reem
"Traper Kerry" je bio sasvim ok, ovo sa ovim "ultimate" forama mi je nekako usiljeno i konfuzno, pogotovo jer postoji jedan određeni broj starih tema sa tim nazivom.



Ja sam kriv. Ja sam ga nagovorio!

Ništa, Reem, vraćaj na staro!


Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/01/2019 : 20:27:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

Evo digao sam!


Tako treba

quote:
Originally posted by solar

@Reem
"Traper Kerry" je bio sasvim ok, ovo sa ovim "ultimate" forama mi je nekako usiljeno i konfuzno, pogotovo jer postoji jedan određeni broj starih tema sa tim nazivom.


Promijenjeno

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000