forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Podcast Inkubator
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 08/05/2019 : 17:49:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Prije sat vremena Marko ugostio Alistaira "The Reem" Overeema kao gosta ideššš, ja ne mogu vjerovat


"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 08/05/2019 17:50:56
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 08/05/2019 : 22:28:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Sada bi bilo fer od tebe i da pogledaš druge podcaste s borcima na ovom djelu Europe.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 08/05/2019 : 22:55:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Jesi mislio na mene Gledao sam ja i sa Rakićom, Pokijem..tko je još bio, Zelg mislim, Džakić (on mi je fora lik), Stošić..gledam kad stignem, e da, Satoshi mi je bio super, baš sam se nasmijao kad je pričao o ćevapima Odavno ja pratim to otkako je Marko krenuo, inače on je prije toga pisao kolumne za FightSite (mislim da i danas piše), a i bio je na vaganju komentator (najavljivao borce) kad smo gledali uživo vaganje u areni Zagreb 2016.

Poslao mi frend danas sms da će Mirko CRO COP bit gost podcasta 24.5., to ja čekam iako je Mirko već bio na tome jednom. Ali bila ona glupa Dea, kad je ona voditelj, onda ne volim gledat.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 08/05/2019 22:57:31
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 09/05/2019 : 00:02:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Pogledao sam ovo sa Overeemom danas prije lige prvaka...od hrpe raznoraznih intervjua i ovakvih emisija sa borcima ili recimo onih epizodica na youtubeu koje prate borce prije velikih glavnih borbi u ufc-u, mene je iznenadilo da jedan ovakav borac poput Overeema koji je već 26 godina u borilačkim sportovima i koji već 26 godina prima udarce u glavu ima ovakvu osobnost i inteligenciju...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 09/05/2019 : 08:40:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Mene to ne iznenađuje uopće, čovjek je proputovao čitav svijet (i danas to radi), danas je većinom stacioniran po Americi, često i promijeni kamp, upoznaje nove ljude, stječe nova iskustva, radi seminare (kao i sad pošto je i došao u Zg).. U Karlovcu je 13.2.2010. u dvorani bila "Noć škorpiona", borilački event gdje je u glavnoj borbi bila legenda "Big Daddy" Gary Goodridge. A specijalni gost priredbe je upravo bio Overeem. Ja, moj tata i zet išli na tu priredbu. Kad je priredba završila, uspio sam se sa Goodridegom slikati, ali i preskočio onu ogradu i potapšao Overeema po leđima i zamolio ga da se slika sa mnom i pristao je odmah, možda nas se svega 5 s njim tada slikalo. Baš imam lijepu uspomenu na to (otud i moj nick na forumu).

A tek Oki da vidiš Dominicka Cruza, što je taj čovjek inteligentan ja bih ga mogao satima slušat i presretan sam što ga je UFC uzeo i za svog komentatora UFC priredbi, pa mi bude extra onda slušat i pratit program.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 09/05/2019 : 12:24:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
A gledaj, meni je iznenađujuće zbog toga jer za nekog tko se dopingirao i uzimao raznorazne hormone ne mogu zaključiti da je inteligentan...u jednom dijelu karijere se naglo napuhao, a i bio je kažnjen ako se ne varam nekom blagom kaznom za doping.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/05/2019 : 15:39:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Jesi mislio na mene Gledao sam ja i sa Rakićom, Pokijem..tko je još bio, Zelg mislim, Džakić (on mi je fora lik), Stošić..gledam kad stignem, e da, Satoshi mi je bio super, baš sam se nasmijao kad je pričao o ćevapima Odavno ja pratim to otkako je Marko krenuo, inače on je prije toga pisao kolumne za FightSite (mislim da i danas piše), a i bio je na vaganju komentator (najavljivao borce) kad smo gledali uživo vaganje u areni Zagreb 2016.

Poslao mi frend danas sms da će Mirko CRO COP bit gost podcasta 24.5., to ja čekam iako je Mirko već bio na tome jednom. Ali bila ona glupa Dea, kad je ona voditelj, onda ne volim gledat.

Da mislio sam na tebe. Vidim dosta si toga gledao, nisam znao, isprika. Ja gledam po redu sve, apsolutno sve. Dea nije više u podcastu radi šefova iz indexa, iz nekog razloga joj ne dozvoljavaju.
Mirko će ponovo biti kada si rekao, možda prizna kako je izlažirao moždani da se ne mora više boriti.
Do sada sam gledao Pokrajca, zega i pejića od boraca.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/05/2019 : 15:41:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Pogledao sam ovo sa Overeemom danas prije lige prvaka...od hrpe raznoraznih intervjua i ovakvih emisija sa borcima ili recimo onih epizodica na youtubeu koje prate borce prije velikih glavnih borbi u ufc-u, mene je iznenadilo da jedan ovakav borac poput Overeema koji je već 26 godina u borilačkim sportovima i koji već 26 godina prima udarce u glavu ima ovakvu osobnost i inteligenciju...


Markov cilj je da pokaže ljudima da su bori vrlo inteligentni i normalni ljudi kao svatko drugi, a ne divljaci i stoka kao što ih većina prezentira. Baci malo pogled na trenutne UFC borce, na njihove profesije i vidjeti ćeš koliko tu ima fakultetski obrazovanih ljudi, što naravno nije mjerilo.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 09/05/2019 : 22:09:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Da mislio sam na tebe. Vidim dosta si toga gledao, nisam znao, isprika. Ja gledam po redu sve, apsolutno sve. Dea nije više u podcastu radi šefova iz indexa, iz nekog razloga joj ne dozvoljavaju.
Mirko će ponovo biti kada si rekao, možda prizna kako je izlažirao moždani da se ne mora više boriti.
Do sada sam gledao Pokrajca, zega i pejića od boraca.


Nemaš se što ispričavat, Marko zaista ima super goste, ali i one van MMA svijeta gledao sam i onog lika što preživljava u j.Americi pa je u Africi bio, Indiji, mislim da bi to tebi moglo bit zanimljivo ali sam zaboravio kako se lik zove.. odlični podcasti budu, samo nemam nekad vremena to sve ispratit, pogotovo ove koji su od 3h trajanja.

quote:
Originally posted by Tonka24

Markov cilj je da pokaže ljudima da su bori vrlo inteligentni i normalni ljudi kao svatko drugi, a ne divljaci i stoka kao što ih većina prezentira. Baci malo pogled na trenutne UFC borce, na njihove profesije i vidjeti ćeš koliko tu ima fakultetski obrazovanih ljudi, što naravno nije mjerilo.


Ma ja mislim da su to samo glupi stereotipi da su sportaši glupi i sl., ovi recimo u UFC-u više manje imaju sastrane još svoje dr. poslove, skroz normalni ljudi, jer ne možeš ti od godišnje 2 borbe (pogotovo ako nisi među top-top borcima) imat za normalan život, ako ne radiš neki posao i sastrane. Pisao sam u dr. temi da su neki i prof. matematike, inženjeri strojarstva, imamo dosta olimpijaca..svakako, to nisu ljudi sa ulice.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 09/05/2019 22:12:29
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 10/05/2019 : 21:14:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Vedran Bađun se zove lik. Baš sam si naručio tri njegove knjige. Bio je u podcastu šest puta do sada.
I mogu slobodno reći da sam onako dosta pao na životnoj cesti unazad skoro dva mjeseca. I slučajno sam naišao na njega, i hajde ja poslušao, par puta u šumu i tako, prva tri puta bez veze i četvrti put mi se počeo otvarati cijeli jedan svijet ispred mene...
Da sad ne pišem iskustva i pozitivne posljedice svega toga, ali nekako od njega sam počeo sve to i imam dosta kilometraže divljine iza sebe, naravno to je još uvijek u povojima i lokalnim mjestima gdje živim, ali u skoro vrijeme planiram ostatak Njemačke, Luxemburg, Nizozemska, Belgija i Francuska; pod možda Danska i Norveška.
Za neki dulji period Jamajka, Madagaskar, Namibija i Mauricijus sigurno... za dalje ćemo vidjeti.
Naravno pitanje je što će se sve od ovog ostvariti tj. da li je ovo neka moja faza ili je stvarna promjena.
U međuvremenu ove godine možda odem na Filipine.
Svakako pogledaj Vedrana na podcastu, nešto što se ne sluša i viđa baš često.
Go to Top of Page

djoxi
Starting Member



Serbia
98 Posts

Member since 08/05/2019

Posted - 10/05/2019 : 21:38:08  Show Profile Show Extended Profile  Send djoxi a Private Message  Reply with Quote

Jesen prode, ja se ne oženi
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/05/2019 : 23:11:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
E da Tonka, to je taj lik

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 11/05/2019 : 02:44:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Eto uživaj, stvarno ga se isplati slušati.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 11/05/2019 : 10:13:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Steta Tonka sto Marko nema ovaj podcast kao neki "talk show" na tv-u, recimo da ide cetvrtkom veceri i da svi onda gledaju ovako gledaju samo mi koji naidjemo na to, a velim steta, jer budu zanimljivi gosti i stvarno uz neke brzo prodje vrijeme.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 11/05/2019 : 15:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Zato je dobro to što je na yt pa možeš gledati kad hoćeš.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 11/05/2019 : 18:07:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Aha, to je super, samo sam probao par puta skidati da si stavim na stick i gledam preko tv-a, ali nisam uspio. Kao da su zastitili. Inace, sve na YT-u sto je preko 10 min., skinem si i onda gledam na tv-u (mislim na ono sto me zanima).

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 11/05/2019 18:08:30
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 11/05/2019 : 18:34:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Pa što ne povežeš kabelom laptop i tv i gotova stvar.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 11/05/2019 : 18:53:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Tako gledam utakmice, a i nekad prijenos UFC-a. Pa ga nastojim (laptop) sto je vise moguce manje palit da mi ne crkne, da se "odmori" jer sam misljenja sto duze radi, da ce mi prije otic'..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 11/05/2019 : 22:27:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Tako gledam utakmice, a i nekad prijenos UFC-a. Pa ga nastojim (laptop) sto je vise moguce manje palit da mi ne crkne, da se "odmori" jer sam misljenja sto duze radi, da ce mi prije otic'..


Moj se ne gasi, znači upaljen u struju i kad ne radim samo je u stanju mirovanja, toliko o tome.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 12/05/2019 : 10:35:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote


Ja bih volio da mi izdrzi bar jos 5 godina, pazim i na iskapcanje i ukapcanje kad se baterija napuni, da bude sto duzeg trajanja, jer ako je stalno ukopcan u struju, baterija valjda brze crkne.. A ja ti inace tako pazim na te stvari, meni ti onda sve duze traje. Mob vec nekih 10 godina skoro i jos ce dosta vjerujem..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 12/05/2019 : 13:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP



Ja bih volio da mi izdrzi bar jos 5 godina, pazim i na iskapcanje i ukapcanje kad se baterija napuni, da bude sto duzeg trajanja, jer ako je stalno ukopcan u struju, baterija valjda brze crkne.. A ja ti inace tako pazim na te stvari, meni ti onda sve duze traje. Mob vec nekih 10 godina skoro i jos ce dosta vjerujem..


Neće baterija crknuti ako je laptop uključen u struju Kad je baterija puna, napajanje se automatski zaustavi.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/05/2019 : 18:29:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP



Ja bih volio da mi izdrzi bar jos 5 godina, pazim i na iskapcanje i ukapcanje kad se baterija napuni, da bude sto duzeg trajanja, jer ako je stalno ukopcan u struju, baterija valjda brze crkne.. A ja ti inace tako pazim na te stvari, meni ti onda sve duze traje. Mob vec nekih 10 godina skoro i jos ce dosta vjerujem..


Meni isto stvari dugo traju, evo mobitel 7 godina i još bi ali kako sam se aktivirao u prirodu, stvarno mi treba novi i uzeo sam si, fotke i video su užasni.
Remm evo poslušaj kolegu gore i u buduće se za sve informiraj što nisi siguran. Meni je laptop na struji 0-24, bateriju ne mogu vaditi.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/05/2019 : 12:05:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Pa upravo mi je i jedan lik u mikro-makro dućanu prije nekih 10-tak godina rekao da laptop (bateriju) trebam punit do 100% i onda ištekat kabel. Jer ako ostane uštekan, da se suše neke ćelije na bateriji i bateriji se skraćuje vijek trajanja. Taj sam podatak zapamtio i otad se držim toga kad god imam neki laptop

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/05/2019 : 12:11:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Zamisli koliko je tehnologija napredovala u pet godina, jesi? A sada zamisli koliko je napredovala u deset godina.

Iako je tvoj laptop star deset godina, vjerovatno. Slobodno bez straha drži na struji, bez obzira da li je punjač unutra ili van. Ja sam imao isto tako laptop, izvadio bih bateriju i na struji držao.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/05/2019 : 12:39:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Nije 10 god., ovaj je iz proljeca 2018., sjecas se da smo pricali da moram kupit kad sam dosao na forum ovdje: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=49353&REPLY_ID=2115447.

A volio bi da mi potraje, uvijek se bojim tih dodatnih troskova

Evo, da nam se Vice ne bi ljutio jer smo malo otisli u off, sto se tice podcasta, ja bih spomenuo i Gorana Pecanca, taj lik je isto zanimljiv mislim da je bio par puta kod Marka, gledao sam samo jednu emisiju s njim.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000