forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Što se događa u Hrvatskoj?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/02/2019 : 14:35:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
https://www.index.hr/vijesti/clanak/svjetski-mediji-pisu-o-hororu-na-pagu/2067460.aspx

Kako svaki dan letimično bacim pogled na naše portale, zadnjih 4-5 mjeseci sigurno, stanje je blago rečeno katastrofalno.

Znači 4-5 mj. nema dana da netko nekoga nije ubio, pokušao ubiti, fizički obračuni, palež auta, kuća, obiteljska nasilja, pljačke.

Najviše ima mrtvih, gotovo svako treći dan.

Hrvatska je država koja je pala ispod 4 milijuna stanovnika, nije to država od 10-15 milijuna stanovnika pa da je normalno da se to dešava.

U svemu ovome se ističu Split i Zadar, grad od 75 000 stanovnika, svaki tjedan netko mrtav.

Što vi mislite o svemu ovome?

Ja imam svoj stav o svemu ali ću sačekati da vidim mišljenja drugih.

Edited by - Tonka24 on 28/02/2019 14:36:29

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/02/2019 : 14:39:08  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
prvo pravilo ne idi na imbex.orgijanje i uživanje nad problemima u hrvatskom narodu
drugo pravilo ne gledaj crnu kroniku ni vijesti na dnevnoj osnovi
treće pravilo prati samo portale koji nude nešto pozitivno npr zimo.dnevnik.hr/, narod.hr, tribun.hr bitno.net, ika.hr



Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6602 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 28/02/2019 : 14:47:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
Događa se da žene preuzimaju prevlast u braku, o djeci ne vodi dovoljno računa, ljudi se natječu u glupim stvarima (npr. čija će mama prirediti sinu ljepši rođendan). Muško-ženski odnosi su iz neke uravnoteženosti naglo prešli u njihovu dominaciju i reagiramo tako kako reagiramo, kraći fitilj, pomaknuta agresija, kako se god to nazivalo, ovisno od situacije do situacije. Tu su i pokvareni mediji, internet koji nudi puno loših stvari itd.

Najbolje se živjelo u doba Ćaće koji će "nama" za nešto loše biti kriv i 2050.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 28/02/2019 14:48:20
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 28/02/2019 : 14:51:02  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24
Ja imam svoj stav o svemu ali ću sačekati da vidim mišljenja drugih.



Crna magija i uroci?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/02/2019 : 14:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

prvo pravilo ne idi na imbex.orgijanje i uživanje nad problemima u hrvatskom narodu
drugo pravilo ne gledaj crnu kroniku ni vijesti na dnevnoj osnovi
treće pravilo prati samo portale koji nude nešto pozitivno npr zimo.dnevnik.hr/, narod.hr, tribun.hr bitno.net, ika.hr





Lako za mene,meni je žao ljudi dole. Ne gledanjem nečega neće se spriječiti to što se događa; napisao to index ili bitno. net.
Kad smo kod bitno. net, reci mi što tu imam gledati? Laudacije na don Damira Stojića i uhljebljenog klerika koji ljudima peru mozgove i nakon svega što im svakodnevno ispada iz ormara?

Edited by - Tonka24 on 28/02/2019 14:57:52
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/02/2019 : 14:54:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by Tonka24
Ja imam svoj stav o svemu ali ću sačekati da vidim mišljenja drugih.



Crna magija i uroci?


Ne nego Libellus u boji.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/02/2019 : 14:55:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Događa se da žene preuzimaju prevlast u braku, o djeci ne vodi dovoljno računa, ljudi se natječu u glupim stvarima (npr. čija će mama prirediti sinu ljepši rođendan). Muško-ženski odnosi su iz neke uravnoteženosti naglo prešli u njihovu dominaciju i reagiramo tako kako reagiramo, kraći fitilj, pomaknuta agresija, kako se god to nazivalo, ovisno od situacije do situacije. Tu su i pokvareni mediji, internet koji nudi puno loših stvari itd.

Najbolje se živjelo u doba Ćaće koji će "nama" za nešto loše biti kriv i 2050.


Nisam mislio samo na ovaj slučaj nego općenito na događanja zadnjih 4-5 mj.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6602 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 28/02/2019 : 14:58:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Događa se da žene preuzimaju prevlast u braku, o djeci ne vodi dovoljno računa, ljudi se natječu u glupim stvarima (npr. čija će mama prirediti sinu ljepši rođendan). Muško-ženski odnosi su iz neke uravnoteženosti naglo prešli u njihovu dominaciju i reagiramo tako kako reagiramo, kraći fitilj, pomaknuta agresija, kako se god to nazivalo, ovisno od situacije do situacije. Tu su i pokvareni mediji, internet koji nudi puno loših stvari itd.

Najbolje se živjelo u doba Ćaće koji će "nama" za nešto loše biti kriv i 2050.


Nisam mislio samo na ovaj slučaj nego općenito na događanja zadnjih 4-5 mj.



Pa ni ja, ovo je odvojen slučaj ali brakovi se ne sklapaju iz ljubavi, puno je razvoda a puno brakova u kojima su prešutna, praktički dogovorena varanja i gdje razvoda nema jer se ne žele "okaljati" u društvu itd.

I kad je brak kao neki temelj takav šta se onda može očekivati? No, problem je generalan, bližimo se smaku svijeta.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 28/02/2019 15:00:18
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 28/02/2019 : 15:00:12  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Događa se da žene preuzimaju prevlast u braku, o djeci ne vodi dovoljno računa, ljudi se natječu u glupim stvarima (npr. čija će mama prirediti sinu ljepši rođendan). Muško-ženski odnosi su iz neke uravnoteženosti naglo prešli u njihovu dominaciju i reagiramo tako kako reagiramo, kraći fitilj, pomaknuta agresija, kako se god to nazivalo, ovisno od situacije do situacije. Tu su i pokvareni mediji, internet koji nudi puno loših stvari itd.

Najbolje se živjelo u doba Ćaće koji će "nama" za nešto loše biti kriv i 2050.


Pa nije samo to. Vlast želi da stvori generacije budućih neobrazovanih poslušnika, sve ono što valja odlazi u inostranstvo, a ostaju samo oni koji nemaju izbora. Djeca se vaspitavaju po principu "ne daj na sebe" i to je sve od vaspitanja. U svemu ostalom su nevaspitani. I kod nas je loše, ali nekoliko puta kad sam se zadesio na moru imao sam prilike da vidim ponašanje manje djece iz unutrašnjosti Hrvatske, ne sjećam se sad iz kojih mjesta su bili, i mogao sam da se uvjerim da su ovdje u mom kraju djeca još uvijek preprana u hiljadu voda u odnosu na tu djecu. A i kod nas je loše.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6602 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 28/02/2019 : 15:02:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
Da, delboj. Bila je dobra karikatura: 1985. otac "napada" dijete zbog loših ocjena a 2015. zbog toga napada učiteljicu.
E sad što vlast želi stvoriti... dovoljno od mene za ovu temu

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 28/02/2019 15:03:50
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/02/2019 : 15:04:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Događa se da žene preuzimaju prevlast u braku, o djeci ne vodi dovoljno računa, ljudi se natječu u glupim stvarima (npr. čija će mama prirediti sinu ljepši rođendan). Muško-ženski odnosi su iz neke uravnoteženosti naglo prešli u njihovu dominaciju i reagiramo tako kako reagiramo, kraći fitilj, pomaknuta agresija, kako se god to nazivalo, ovisno od situacije do situacije. Tu su i pokvareni mediji, internet koji nudi puno loših stvari itd.

Najbolje se živjelo u doba Ćaće koji će "nama" za nešto loše biti kriv i 2050.


Nisam mislio samo na ovaj slučaj nego općenito na događanja zadnjih 4-5 mj.



Pa ni ja, ovo je odvojen slučaj ali brakovi se ne sklapaju iz ljubavi, puno je razvoda a puno brakova u kojima su prešutna, praktički dogovorena varanja i gdje razvoda nema jer se ne žele "okaljati" u društvu itd.

I kad je brak kao neki temelj takav šta se onda može očekivati? No, problem je generalan, bližimo se smaku svijeta.



Ljudi se žene i vežu iz krivih razloga. Ljudi danas ne znaju definiciju riječi ljubav.

Znači do stepenice da nekome kažeš da ga voliš treba doći, a da ne govorim kad se istoga/u upita zašto me voliš? To je neka druga stepenica.
90 % ljudi ne zna što je ljubav.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/02/2019 : 15:09:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Događa se da žene preuzimaju prevlast u braku, o djeci ne vodi dovoljno računa, ljudi se natječu u glupim stvarima (npr. čija će mama prirediti sinu ljepši rođendan). Muško-ženski odnosi su iz neke uravnoteženosti naglo prešli u njihovu dominaciju i reagiramo tako kako reagiramo, kraći fitilj, pomaknuta agresija, kako se god to nazivalo, ovisno od situacije do situacije. Tu su i pokvareni mediji, internet koji nudi puno loših stvari itd.

Najbolje se živjelo u doba Ćaće koji će "nama" za nešto loše biti kriv i 2050.


Pa nije samo to. Vlast želi da stvori generacije budućih neobrazovanih poslušnika, sve ono što valja odlazi u inostranstvo, a ostaju samo oni koji nemaju izbora. Djeca se vaspitavaju po principu "ne daj na sebe" i to je sve od vaspitanja. U svemu ostalom su nevaspitani. I kod nas je loše, ali nekoliko puta kad sam se zadesio na moru imao sam prilike da vidim ponašanje manje djece iz unutrašnjosti Hrvatske, ne sjećam se sad iz kojih mjesta su bili, i mogao sam da se uvjerim da su ovdje u mom kraju djeca još uvijek preprana u hiljadu voda u odnosu na tu djecu. A i kod nas je loše.


Dobro razmišljanje, djelom je to i zato što ljudi čim se rode imaju program koji se ubacuje u njih. Kao Windows, isto, imaš xp, 7, 8, 10... samo kod nas je to windows primitivizam xp, windows primitivizam 7 itd.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 28/02/2019 : 15:20:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message
Uf, ja pojma, blage veze nemam što se događa u HR Niti što se događa u mom mjestu, iako svi sve znaju. Nit gledam vijesti, nit te portale, nekako me boli briga za sve

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/02/2019 : 15:23:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by ReemCP

Uf, ja pojma, blage veze nemam što se događa u HR Niti što se događa u mom mjestu, iako svi sve znaju. Nit gledam vijesti, nit te portale, nekako me boli briga za sve


To je izvrsno za tebe, ne truješ se tuđim zlom, ali s druge strane si nekako u ne znanju a to i nije baš tako dobro.
Zamisli izbije revolucija ( što bi za Hr bilo čudo ) dođu do Krasnog, krene show program, divljanje, Valter razbija prozore s Libellusovim Zagorom itd... a ti kao s Marsa pao.

Edited by - Tonka24 on 28/02/2019 15:24:42
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 28/02/2019 : 15:26:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message
Hehe, zato sam si ja Tonka kupio "The Walking Dead" od Fibre, pa ću se dobro pripremit ako do takvog nečega dođe

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/02/2019 : 15:28:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

https://www.index.hr/vijesti/clanak/svjetski-mediji-pisu-o-hororu-na-pagu/2067460.aspx

Kako svaki dan letimično bacim pogled na naše portale, zadnjih 4-5 mjeseci sigurno, stanje je blago rečeno katastrofalno.

Znači 4-5 mj. nema dana da netko nekoga nije ubio, pokušao ubiti, fizički obračuni, palež auta, kuća, obiteljska nasilja, pljačke.

Najviše ima mrtvih, gotovo svako treći dan.

Hrvatska je država koja je pala ispod 4 milijuna stanovnika, nije to država od 10-15 milijuna stanovnika pa da je normalno da se to dešava.

U svemu ovome se ističu Split i Zadar, grad od 75 000 stanovnika, svaki tjedan netko mrtav.

Što vi mislite o svemu ovome?

Ja imam svoj stav o svemu ali ću sačekati da vidim mišljenja drugih.

i gore je to nego šta se piše. Evo jučer npr satralo pješakinju u st,vozač uteka,o tome se uglavnom piše samo na lokalnim portalima. Samo promet bi moga punit crnu kroniku. Zašto se to događa? Mislim da je većina ljudi (koja nije utekla) izgubila nadu da će im išta bit bolje,pa ih boli q za bilo šta a pogotovo za druge ljude. Samo se gleda di će šta zajebat ili in se ne da više ni to.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/02/2019 : 15:30:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Sve ovo još nije toliko tragično dok jednog dana ne kreneš izvaditi malo mesa iz škrinje... kopaš, kopaš i u hladnoj dubini uhvatiš za nogu (a nije svinjska ni teleća).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 28/02/2019 : 15:32:02  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Takvi su mediji, izvjestavaju samo negativne i potresne vijesti.
Tacno je, ponekad je bas depresivno otvoriti neki portal sa vijestima.
Niko nece da objavi vijest nesto kao: Osoba X je srecna i mnogo joj dobro ide u zivotu.
Udarne vijesti su vecinom one tragicne, skandali i slicno.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/02/2019 : 15:33:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by ReemCP

Hehe, zato sam si ja Tonka kupio "The Walking Dead" od Fibre, pa ću se dobro pripremit ako do takvog nečega dođe


Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/02/2019 : 15:39:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24

https://www.index.hr/vijesti/clanak/svjetski-mediji-pisu-o-hororu-na-pagu/2067460.aspx

Kako svaki dan letimično bacim pogled na naše portale, zadnjih 4-5 mjeseci sigurno, stanje je blago rečeno katastrofalno.

Znači 4-5 mj. nema dana da netko nekoga nije ubio, pokušao ubiti, fizički obračuni, palež auta, kuća, obiteljska nasilja, pljačke.

Najviše ima mrtvih, gotovo svako treći dan.

Hrvatska je država koja je pala ispod 4 milijuna stanovnika, nije to država od 10-15 milijuna stanovnika pa da je normalno da se to dešava.

U svemu ovome se ističu Split i Zadar, grad od 75 000 stanovnika, svaki tjedan netko mrtav.

Što vi mislite o svemu ovome?

Ja imam svoj stav o svemu ali ću sačekati da vidim mišljenja drugih.

i gore je to nego šta se piše. Evo jučer npr satralo pješakinju u st,vozač uteka,o tome se uglavnom piše samo na lokalnim portalima. Samo promet bi moga punit crnu kroniku. Zašto se to događa? Mislim da je većina ljudi (koja nije utekla) izgubila nadu da će im išta bit bolje,pa ih boli q za bilo šta a pogotovo za druge ljude. Samo se gleda di će šta zajebat ili in se ne da više ni to.


Na dobrom si tragu.
Ja bih rekao da su ljudi isfrustrirani pljačkom od strane političara, razno - raznih tatinih sinova i kćeri, uhljeba i klera.
Ljudima voda dolazi do grla a novaca nestaje dok se gore navedeni ljudi moraju namiriti.
Masu ljudi je otišlo i svaki dan još ih odlaze; znači stanje je tako da će se ljudi iseliti a ovi što ostanu međusobno poubijati.
Pa meni je slabo kada vidim svaki dan neki nemili događaj kao da je u pitanju Amerika a ne Hrvatska.
Ljudi bi se trebali skupiti i stati svemu tome na kraj jednim velikim čišćenjem. Ja bi se ovog trena vratio nazad kad bi se nešto pokrenulo.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/02/2019 : 15:54:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Takvi su mediji, izvjestavaju samo negativne i potresne vijesti.
Tacno je, ponekad je bas depresivno otvoriti neki portal sa vijestima.
Niko nece da objavi vijest nesto kao: Osoba X je srecna i mnogo joj dobro ide u zivotu.
Udarne vijesti su vecinom one tragicne, skandali i slicno.


Svi to znamo, ali izbjegavanjem takvih vijesti nismo spriječili te događaje i zato nam i je tako kako je što svatko gleda sebe. Meni je dobro za drugo me nije briga.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/02/2019 : 18:19:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24

https://www.index.hr/vijesti/clanak/svjetski-mediji-pisu-o-hororu-na-pagu/2067460.aspx

Kako svaki dan letimično bacim pogled na naše portale, zadnjih 4-5 mjeseci sigurno, stanje je blago rečeno katastrofalno.

Znači 4-5 mj. nema dana da netko nekoga nije ubio, pokušao ubiti, fizički obračuni, palež auta, kuća, obiteljska nasilja, pljačke.

Najviše ima mrtvih, gotovo svako treći dan.

Hrvatska je država koja je pala ispod 4 milijuna stanovnika, nije to država od 10-15 milijuna stanovnika pa da je normalno da se to dešava.

U svemu ovome se ističu Split i Zadar, grad od 75 000 stanovnika, svaki tjedan netko mrtav.

Što vi mislite o svemu ovome?

Ja imam svoj stav o svemu ali ću sačekati da vidim mišljenja drugih.

i gore je to nego šta se piše. Evo jučer npr satralo pješakinju u st,vozač uteka,o tome se uglavnom piše samo na lokalnim portalima. Samo promet bi moga punit crnu kroniku. Zašto se to događa? Mislim da je većina ljudi (koja nije utekla) izgubila nadu da će im išta bit bolje,pa ih boli q za bilo šta a pogotovo za druge ljude. Samo se gleda di će šta zajebat ili in se ne da više ni to.


Na dobrom si tragu.
Ja bih rekao da su ljudi isfrustrirani pljačkom od strane političara, razno - raznih tatinih sinova i kćeri, uhljeba i klera.
Ljudima voda dolazi do grla a novaca nestaje dok se gore navedeni ljudi moraju namiriti.
Masu ljudi je otišlo i svaki dan još ih odlaze; znači stanje je tako da će se ljudi iseliti a ovi što ostanu međusobno poubijati.
Pa meni je slabo kada vidim svaki dan neki nemili događaj kao da je u pitanju Amerika a ne Hrvatska.
Ljudi bi se trebali skupiti i stati svemu tome na kraj jednim velikim čišćenjem. Ja bi se ovog trena vratio nazad kad bi se nešto pokrenulo.



tribali su se davno skupit sad je kasno.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 28/02/2019 : 18:31:31  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
Stigla vas neka kletva ko bog
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4864 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 28/02/2019 : 19:08:08  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Događa se da žene preuzimaju prevlast u braku, o djeci ne vodi dovoljno računa, ljudi se natječu u glupim stvarima (npr. čija će mama prirediti sinu ljepši rođendan). Muško-ženski odnosi su iz neke uravnoteženosti naglo prešli u njihovu dominaciju i reagiramo tako kako reagiramo, kraći fitilj, pomaknuta agresija, kako se god to nazivalo, ovisno od situacije do situacije. Tu su i pokvareni mediji, internet koji nudi puno loših stvari itd.

Najbolje se živjelo u doba Ćaće koji će "nama" za nešto loše biti kriv i 2050.



Evo još jednog doktora kome su za nasilje od strane muškaraca najveći krivac naravno žene.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18400 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 28/02/2019 : 19:14:07  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
čak se u Bonelliju razmišlja da Dilana presele iz Londona u Zagreb...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 28/02/2019 : 19:18:48  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Događa se da žene preuzimaju prevlast u braku, o djeci ne vodi dovoljno računa, ljudi se natječu u glupim stvarima (npr. čija će mama prirediti sinu ljepši rođendan). Muško-ženski odnosi su iz neke uravnoteženosti naglo prešli u njihovu dominaciju i reagiramo tako kako reagiramo, kraći fitilj, pomaknuta agresija, kako se god to nazivalo, ovisno od situacije do situacije. Tu su i pokvareni mediji, internet koji nudi puno loših stvari itd.

Najbolje se živjelo u doba Ćaće koji će "nama" za nešto loše biti kriv i 2050.


Nisam mislio samo na ovaj slučaj nego općenito na događanja zadnjih 4-5 mj.



Pa ni ja, ovo je odvojen slučaj ali brakovi se ne sklapaju iz ljubavi, puno je razvoda a puno brakova u kojima su prešutna, praktički dogovorena varanja i gdje razvoda nema jer se ne žele "okaljati" u društvu itd.

I kad je brak kao neki temelj takav šta se onda može očekivati? No, problem je generalan, bližimo se smaku svijeta.

Daj se prestani drogirat, molim te.

Go kneel and weep
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000