forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Ranjena priroda i svijet prirode
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/08/2019 : 22:35:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Sad sam vidio da Tonka nosi krunicu.
Ima frajer na plaži sav istetoviran, ali dominira tetovaža ogromne krunice oko vrata i na plućima.
Mislim da je on najveći vjernik na plaži, barem deklalirani.
Ni pljuga u gubici, ni cuga te ne mogu zavarati, onako nabildan i preplanuo izgleda poput sveca.


Ako bolje pogledaš, vidjeti ćeš da nema križa.
Nisam religiozan, nekad bio duboko u tome.
Vjerujem ali na totalno drugačiji način od ove današnje sotonizirane Crkve i njihovih licemjera i farizeja.
Također vjerujem u energiju, duha prirode... poštujem sve religije isto.
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 16/08/2019 : 23:56:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
(A, neokatekumeni..?)
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/08/2019 : 20:29:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic

(A, neokatekumeni..?)


To je posebna priča, tragedija za napisati ali sama Crkva je ispiranje mozgova i onda postoji unutar te Crkve još jedna organizacija koja je ispiranje mozgova na kvadrat - neokatekumeni.
A sve u zajedničkom cilju, izvlačenje novaca od naivnih ljudi.

Edited by - Tonka24 on 17/08/2019 20:30:27
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/08/2019 : 22:53:05  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Sigurno je da pripadanje takvoj organizaciji i bivanje kolekcionarom (barem u zloćudnijim varijantama, gdje se jedan te isti strip nabavlja u različitim izdanjima) ima određenih sličnosti, odnosno da iza oba takva stanja stoje duboki, mračni problemi koje pojedinac na ovakve načine nastoji potisnuti.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/08/2019 : 23:03:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ima nešto i u tome... ja ponavljam samo zagora LL i period slobodne dalmacije mister noa, što je zanemarivo.
Ali kad sagledam činjenicu da sam preko 20. puta pročitao Zagore u izdanju SD, nije da je to neka dijagnoza LL kolekcija, nije da je nužno potrebna, ali eto...
Generalno, LL je Babilon, barem Zagorova kolekcija pod uvjetom da nemaš sd/lu.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 18/08/2019 : 05:17:17  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Nemam nazalost fotografije ali me je zadesio, makar meni rijedak slucaj gdje sam u danu vidio dvije zmije. Kao malac sam imao fascinaciju sa gmizavcima koja me i danas prati. Idem tako magistralom kada gle divan primjerak bebe bjelouske koja stoji nepomicno sa uzdignutom glavom. Nije mi izgledala mrtvo jer joj polozaj tijela nije naglasavao na to. A drugi susret sam dozivio u sumici, odnosno u malom prolazu u grmlju koji vodi od jedne njive ka drugoj. Bila je neka crna zmija, odokativno bi se reklo raspona od metar knap. Isla je vijugavo i bas sam uzivao u tom divnom prizoru.

U mladosti su me vrsnjaci podjebavali sto sam gajio fascinaciju prema zmijama jer je to po njima bilo cudno, nekima cak bizarno do mjere da sam im bio bolestan. Ali ja nisam slusao te sam nastavio diviti se ovim stvorenjima. Jedno kao osnovnoskolac sam slucajno presao preko velike sarke a da to nisam ni primijetio. Shvatio sam tek kada sam se slucajno okrenuo. Malo je reci da sam se preplasio ali sam poslao osjecao divljenje.

Neki dan sam gledao zanimljivu emisiju o otrovnim i udavo-likim zmijama sirom svijeta. Volio bih naci neku specificnu knjigu koja se bavi proucavanjem zmija te eventualno mega enciklopediju sa svim vrstama. Ako ko mozda zna za ovakvo nesta?

Edited by - WOLF-HUNTER on 18/08/2019 05:18:38
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 18/08/2019 : 07:07:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

https://www.index.hr/vijesti/clanak/sto-stoji-iza-nemilosrdne-sjece-hrvatskih-suma/2079318.aspx

https://www.index.hr/vijesti/clanak/znanstvenici-su-prestravljeni-brazilski-predsjednik-zeli-unistiti-amazonu/2036179.aspx

Gdje ova država i njezini stanovnici idu... ovi će u roku tri godine imati samo brda i kamen po cijeloj državi onaj degenerik ( inače ne posežem za ovakvim riječima ali kako nazvati drugačije čovjeka koji želi uništiti pluća svijeta ) od Brazilskog predsjednika Jair Bolsonaro želi iskrčiti Amazonsku prašumu i napraviti autoput... samo nastavite, jedite novce za 30 godina. Mene zanima tko ovakvim monstrumima daje vlast u ruke.



Ovoga bi bilo potrebno zaustaviti, taj Bolsonaro je totalno poludio
https://havanatimes.org/latin-america/are-jair-bolsonaro-and-donald-john-trump-a-menace-to-the-planet/

Ovdje dole sam gledao komentare, puno ih kaže, da je fake news(možda su to ekonomisti?). Premalo je informacija o brazilskoj džungli. Šta se u stvari dešava tamo? je li uistinu seču prebrzo u ekonomske svrhe?
https://www.youtube.com/watch?v=__6rUca4ryg

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 18/08/2019 07:22:57
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/08/2019 : 07:44:55  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Dobro jutro! kad san prije par miseci govorija da je bolsonaro luđak ovde su ga neki branili. Sad možete uživat. Ah da,kupite boce kisika, mogle bi vam zatribat.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 18/08/2019 : 22:04:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by Tonka24

https://www.index.hr/vijesti/clanak/sto-stoji-iza-nemilosrdne-sjece-hrvatskih-suma/2079318.aspx

https://www.index.hr/vijesti/clanak/znanstvenici-su-prestravljeni-brazilski-predsjednik-zeli-unistiti-amazonu/2036179.aspx

Gdje ova država i njezini stanovnici idu... ovi će u roku tri godine imati samo brda i kamen po cijeloj državi onaj degenerik ( inače ne posežem za ovakvim riječima ali kako nazvati drugačije čovjeka koji želi uništiti pluća svijeta ) od Brazilskog predsjednika Jair Bolsonaro želi iskrčiti Amazonsku prašumu i napraviti autoput... samo nastavite, jedite novce za 30 godina. Mene zanima tko ovakvim monstrumima daje vlast u ruke.



Ovoga bi bilo potrebno zaustaviti, taj Bolsonaro je totalno poludio
https://havanatimes.org/latin-america/are-jair-bolsonaro-and-donald-john-trump-a-menace-to-the-planet/

Ovdje dole sam gledao komentare, puno ih kaže, da je fake news(možda su to ekonomisti?). Premalo je informacija o brazilskoj džungli. Šta se u stvari dešava tamo? je li uistinu seču prebrzo u ekonomske svrhe?
https://www.youtube.com/watch?v=__6rUca4ryg


Uglavnom tip nije normalan, izjavio je da Brazil ima previše šume i da planira izgraditi autocestu kroz cijelu Amazonsku prašumu, možda će netko reći da sam nenormalan, ali to treba ubiti.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 18/08/2019 : 22:57:56  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by Tonka24

https://www.index.hr/vijesti/clanak/sto-stoji-iza-nemilosrdne-sjece-hrvatskih-suma/2079318.aspx

https://www.index.hr/vijesti/clanak/znanstvenici-su-prestravljeni-brazilski-predsjednik-zeli-unistiti-amazonu/2036179.aspx

Gdje ova država i njezini stanovnici idu... ovi će u roku tri godine imati samo brda i kamen po cijeloj državi onaj degenerik ( inače ne posežem za ovakvim riječima ali kako nazvati drugačije čovjeka koji želi uništiti pluća svijeta ) od Brazilskog predsjednika Jair Bolsonaro želi iskrčiti Amazonsku prašumu i napraviti autoput... samo nastavite, jedite novce za 30 godina. Mene zanima tko ovakvim monstrumima daje vlast u ruke.



Ovoga bi bilo potrebno zaustaviti, taj Bolsonaro je totalno poludio
https://havanatimes.org/latin-america/are-jair-bolsonaro-and-donald-john-trump-a-menace-to-the-planet/

Ovdje dole sam gledao komentare, puno ih kaže, da je fake news(možda su to ekonomisti?). Premalo je informacija o brazilskoj džungli. Šta se u stvari dešava tamo? je li uistinu seču prebrzo u ekonomske svrhe?
https://www.youtube.com/watch?v=__6rUca4ryg


Uglavnom tip nije normalan, izjavio je da Brazil ima previše šume i da planira izgraditi autocestu kroz cijelu Amazonsku prašumu, možda će netko reći da sam nenormalan, ali to treba ubiti.



Ništa nije laga, pa zar Brazil ima koncesiju da osigura zrak svijetu.
Ko brani nama da pošumljavamo Hrvatsku kao i mnogim zemljama.
Evo konačno su se sjetili oni u Africi da i oni mogu pošumljavati a ne znam ko im je branija i prije da pošumljavaju svoju zemlju, vjerovatno su se bojali žuljeva.

Zato Tonka nemoj slat novce onima u Africi, pošalji im motike i lopate a možeš i pakovanje kondoma u pošiljci.

Svašta svi gledaju u Pluća svijeta, umjesto da svoje zemlje pošumljavaju
A Brazilci mogu sve i zapaliti ako hoće jer su njihove šume, a mi se bavimo svojima

Edited by - RAKOSI4 on 18/08/2019 23:04:08
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 19/08/2019 : 12:27:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Jako zanimljivo razmišljanje Rakosija. Drugačije od ovih fake news prepucavanja, to jest tko uopće čita taj fake news portal inekshr?

Rakosi ušao si u bit problema. Točno u sridu.
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1549 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 19/08/2019 : 13:10:11  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Pa Brazil i ima "koncesiju" za amazonsku prasumu. Vise zemalja razvijenog Zapada subvencionira brazilski program odrzavanja prasume. Odnosno, subvencioniralo je, a sada vise nece, odustaju jedna za drugom jer im se ne da natezati s idiotom. Zadnja koja je odlucila prestati financirati je, koliko sam citao, Norveska. Bit ce ih jos.

Posumljavanje isto ne drzi vodu. Mlada suma, stara suma i prasuma imaju sasvim razliciti efekt u prociscavanju zraka. Zato je najkriticnije odrzati prasumu.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 19/08/2019 : 14:37:51  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Zato Tonka nemoj slat novce onima u Africi, pošalji im motike i lopate a možeš i pakovanje kondoma u pošiljci.



Jedina istina!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/08/2019 : 15:09:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Zanimljiva razmišljanja.
Jedino se ne slažem baš s RAKOSIJEM jer čitam između redaka " bitno je gledati svoje dupe, druge tko šiša ".
Ja to tako vidim, zar nisu sve šume zapravo iste, zar nije šteta svakog stabla koje se obori?
S druge strane super si ovo napisao da bi svaka država trebala gledati u svoje dvorište po pitanju toga a ne kako ti kažeš gledati u pluća svijeta, opet moraš priznati da je Amazonska prašuma jedinstvena na svijetu.
Ovo u vezi Afrike, također točno si napisao.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 19/08/2019 : 15:20:19  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
https://www.weforum.org/agenda/2018/09/africas-rapid-population-growth-puts-poverty-progress-at-risk-says-gates

Asked about the best ways of tackling the growing population and poverty challenge, Gates said improving access to birth control was key, and this should be combined with investment in young people’s health and education.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 19/08/2019 : 17:46:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Fandango, nije dobro nekog nazivati idiotom zato što to tako tvrde neki fake newsovci, ne valja vjerovati svemu što ti likovi piše. Što se tiče sječe amazonske prašume gledao sam dokumentarac o tome prije jedno 10 godina, tada je to bio veliki problem, sad je bogami još i veći. A taj rat oko subvencioniranja zaštite prašume je vjerojatno igrokaz za mase te također međusobni obračun velikih moćnika oko love iliti plijena.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/08/2019 : 19:24:10  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fandango

Pa Brazil i ima "koncesiju" za amazonsku prasumu. Vise zemalja razvijenog Zapada subvencionira brazilski program odrzavanja prasume. Odnosno, subvencioniralo je, a sada vise nece, odustaju jedna za drugom jer im se ne da natezati s idiotom. Zadnja koja je odlucila prestati financirati je, koliko sam citao, Norveska. Bit ce ih jos.

Posumljavanje isto ne drzi vodu. Mlada suma, stara suma i prasuma imaju sasvim razliciti efekt u prociscavanju zraka. Zato je najkriticnije odrzati prasumu.



Tropska prašuma je neusporediva u usporedbi sa šumama umjerenog pojasa.
Samo po broju vrsta je smiješno uspoređivat.
A uništi li Brazil šumu ,osjetičemo svi to. Virovali u to neki ili ne.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1549 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 19/08/2019 : 20:11:44  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Krugeru, evo i ovo sto ti je lwood napisao. Naravno da smijem nazvati Bolsonara idiotom jer ga zbog vlastitog pozitivnog rezultata na izborima boli briga za planetu. On rezonira da ce ionako riknut do sredine stoljeca, a sto bude, bude. Kulise ovakve, onakve, kakve god, ako ja nekome placam da mi odrzava sumu u dobrom stanju, a on to ne radi, naravno da cu prestati placat.

Za fake news ne znam sto je to, osim sto je to Trumpova spin-kovanica da prikrije vlastito neznanje i nesposobnost. Ha valjda ne citam portale po kojima se tvrdi da svijetom vladaju ljudi-gusteri iz druge dimenzije koji ne cijepe djecu i prde chemtrailse. A ne citam ni Index.

U biti, glavni je problem ovo sto Tonka tvrdi - problem je ekonomski sistem u kojem sjecom prasume dobijes ekonomski dobitak, a negativan dugorocni utjecaj te sjece u bilanci se ne prikazuje kao trosak.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 19/08/2019 : 22:12:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Ah Trump mora biti u tu. Trump je prekinuo slijed Baraka Obmane širenja nasilja i ratova po svijetu, dakle pozitivac je na svjetskoj sceni kako god bilo. Nije ni Barak Obmana bio nešto inteligentan momak, još je gluplji od Trumpa, Hilari jest nešto inteligentnija ali je zla osoba i nastavila bi širiti zlo da je pobijedila. Tko zna kakvi bi se ratovi vodili i da li bi svijetu još uvijek postojao, no srećom nije pobijedila.
Svijetom vladaju elite, također upravljaju događajima na planeti, sječe šuma, prašuma je stari problem, ništa novo i od sad.
To što Tonka tvrdi je djelić, kapi u moru, on još istražuje i otkriva. Rakosi je postavio daleko inteligentnije konstatacije na koje nemate odgovore jer ne znate čitati između redova i pratite vijesti kao roboti, zdravo za gotovo.
fandango, ne znam što bi ti odgovorio nego ovako, lwood je dečkić od pola godine što se tiče informacija, on nema blage veze o ničemu, njegov je domet djeteta joj vidi ovo, joj vidi ono, poli je još gori. Ti si inteligentniji ali nekako radiš slične stvari. Rakosi je razbio to razmišljanje djece od pola godine, trebalo bi se pomaknuti na višu razinu što se tiče protoka informacija.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/08/2019 : 22:40:16  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by Tonka24

https://www.index.hr/vijesti/clanak/sto-stoji-iza-nemilosrdne-sjece-hrvatskih-suma/2079318.aspx

https://www.index.hr/vijesti/clanak/znanstvenici-su-prestravljeni-brazilski-predsjednik-zeli-unistiti-amazonu/2036179.aspx

Gdje ova država i njezini stanovnici idu... ovi će u roku tri godine imati samo brda i kamen po cijeloj državi onaj degenerik ( inače ne posežem za ovakvim riječima ali kako nazvati drugačije čovjeka koji želi uništiti pluća svijeta ) od Brazilskog predsjednika Jair Bolsonaro želi iskrčiti Amazonsku prašumu i napraviti autoput... samo nastavite, jedite novce za 30 godina. Mene zanima tko ovakvim monstrumima daje vlast u ruke.



Ovoga bi bilo potrebno zaustaviti, taj Bolsonaro je totalno poludio
https://havanatimes.org/latin-america/are-jair-bolsonaro-and-donald-john-trump-a-menace-to-the-planet/

Ovdje dole sam gledao komentare, puno ih kaže, da je fake news(možda su to ekonomisti?). Premalo je informacija o brazilskoj džungli. Šta se u stvari dešava tamo? je li uistinu seču prebrzo u ekonomske svrhe?
https://www.youtube.com/watch?v=__6rUca4ryg


Uglavnom tip nije normalan, izjavio je da Brazil ima previše šume i da planira izgraditi autocestu kroz cijelu Amazonsku prašumu, možda će netko reći da sam nenormalan, ali to treba ubiti.



Ništa nije laga, pa zar Brazil ima koncesiju da osigura zrak svijetu.
Ko brani nama da pošumljavamo Hrvatsku kao i mnogim zemljama.
Evo konačno su se sjetili oni u Africi da i oni mogu pošumljavati a ne znam ko im je branija i prije da pošumljavaju svoju zemlju, vjerovatno su se bojali žuljeva.

Zato Tonka nemoj slat novce onima u Africi, pošalji im motike i lopate a možeš i pakovanje kondoma u pošiljci.

Svašta svi gledaju u Pluća svijeta, umjesto da svoje zemlje pošumljavaju
A Brazilci mogu sve i zapaliti ako hoće jer su njihove šume, a mi se bavimo svojima



E vidiš ,ovo ti je Vatikan bojkotira na konferenciji u Kairu 1993. u kombinaciji sa nekoliko islamskih država . i zato danas imamo rapidno povećanje stanovništva Afrike. I ako ovako nastave vjerovatno će se ponovit genocidi tipa Ruande i Dr Conga.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/08/2019 : 23:12:15  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Tonka,ovde imaš gomilu članaka o Amazoni i krčenju https://www.elespectador.com/tags/deforestacion-en-amazonas

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1549 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 20/08/2019 : 07:40:25  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

Ah Trump mora biti u tu. Trump je prekinuo slijed Baraka Obmane širenja nasilja i ratova po svijetu, dakle pozitivac je na svjetskoj sceni kako god bilo. Nije ni Barak Obmana bio nešto inteligentan momak, još je gluplji od Trumpa, Hilari jest nešto inteligentnija ali je zla osoba i nastavila bi širiti zlo da je pobijedila. Tko zna kakvi bi se ratovi vodili i da li bi svijetu još uvijek postojao, no srećom nije pobijedila.
Svijetom vladaju elite, također upravljaju događajima na planeti, sječe šuma, prašuma je stari problem, ništa novo i od sad.
To što Tonka tvrdi je djelić, kapi u moru, on još istražuje i otkriva. Rakosi je postavio daleko inteligentnije konstatacije na koje nemate odgovore jer ne znate čitati između redova i pratite vijesti kao roboti, zdravo za gotovo.
fandango, ne znam što bi ti odgovorio nego ovako, lwood je dečkić od pola godine što se tiče informacija, on nema blage veze o ničemu, njegov je domet djeteta joj vidi ovo, joj vidi ono, poli je još gori. Ti si inteligentniji ali nekako radiš slične stvari. Rakosi je razbio to razmišljanje djece od pola godine, trebalo bi se pomaknuti na višu razinu što se tiče protoka informacija.



Dobro jutro, Krugeru! Da, Trump mora biti tu jer je od njega potekao spin fake news. Odnosno, od njegove Kellyanne. Trump je dokumentirano nekompetentan za posao koji radi - njegovi najblizi suradnici mu pred nosom micu dekrete i dokumente koje bi on kao predsjednik trebao potpisati da Americi ne nanese jos vecu stetu i blamazu. A on, koji je narucio da mu se ti dekreti napisu, na njih zaboravi.

A donio je doduse i pozitivnih stvari, to je. Demokrati ce zbog njega na dugi rok postati daleko progresivniji, sto je itekako pozitivno. Da je malo razrovao svjetsku politiku, i to je pozitivno.

Malo on-topic, zanima me kako ce ovaj eksperiment s carinama zavrsiti. S aspekta ocuvanja prirode, carine bi se mogle pokazati kao dobro rjesenje, ali ostaje za vidjeti.

Sto se Rakosijevog posta tice, nije to bilo nista inteligentnije od uobicajenijih mudrosti koje svi tu po forumu prosipamo, bilo je jedino drugacije. Ali nije bilo sasvim tocno. I nemoj vrijedjat druge forumase jer svatko ima svoj stil i svoje misljenje, a ima i onih koji namjerno provociraju. To ih Rusi placaju

Slozili smo se da se na slazemo uvijek u svemu, ajde sada prije nego sto topik ode u vrazju mater, da se vratimo na glavnu temu!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/08/2019 : 08:09:29  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Ma šta se zamaraš tim šizoidom. Nema on pojma o ičemu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/08/2019 : 10:14:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fandango

quote:
Originally posted by Kruger

Ah Trump mora biti u tu. Trump je prekinuo slijed Baraka Obmane širenja nasilja i ratova po svijetu, dakle pozitivac je na svjetskoj sceni kako god bilo. Nije ni Barak Obmana bio nešto inteligentan momak, još je gluplji od Trumpa, Hilari jest nešto inteligentnija ali je zla osoba i nastavila bi širiti zlo da je pobijedila. Tko zna kakvi bi se ratovi vodili i da li bi svijetu još uvijek postojao, no srećom nije pobijedila.
Svijetom vladaju elite, također upravljaju događajima na planeti, sječe šuma, prašuma je stari problem, ništa novo i od sad.
To što Tonka tvrdi je djelić, kapi u moru, on još istražuje i otkriva. Rakosi je postavio daleko inteligentnije konstatacije na koje nemate odgovore jer ne znate čitati između redova i pratite vijesti kao roboti, zdravo za gotovo.
fandango, ne znam što bi ti odgovorio nego ovako, lwood je dečkić od pola godine što se tiče informacija, on nema blage veze o ničemu, njegov je domet djeteta joj vidi ovo, joj vidi ono, poli je još gori. Ti si inteligentniji ali nekako radiš slične stvari. Rakosi je razbio to razmišljanje djece od pola godine, trebalo bi se pomaknuti na višu razinu što se tiče protoka informacija.



Dobro jutro, Krugeru! Da, Trump mora biti tu jer je od njega potekao spin fake news. Odnosno, od njegove Kellyanne. Trump je dokumentirano nekompetentan za posao koji radi - njegovi najblizi suradnici mu pred nosom micu dekrete i dokumente koje bi on kao predsjednik trebao potpisati da Americi ne nanese jos vecu stetu i blamazu. A on, koji je narucio da mu se ti dekreti napisu, na njih zaboravi.

A donio je doduse i pozitivnih stvari, to je. Demokrati ce zbog njega na dugi rok postati daleko progresivniji, sto je itekako pozitivno. Da je malo razrovao svjetsku politiku, i to je pozitivno.

Malo on-topic, zanima me kako ce ovaj eksperiment s carinama zavrsiti. S aspekta ocuvanja prirode, carine bi se mogle pokazati kao dobro rjesenje, ali ostaje za vidjeti.

Sto se Rakosijevog posta tice, nije to bilo nista inteligentnije od uobicajenijih mudrosti koje svi tu po forumu prosipamo, bilo je jedino drugacije. Ali nije bilo sasvim tocno. I nemoj vrijedjat druge forumase jer svatko ima svoj stil i svoje misljenje, a ima i onih koji namjerno provociraju. To ih Rusi placaju

Slozili smo se da se na slazemo uvijek u svemu, ajde sada prije nego sto topik ode u vrazju mater, da se vratimo na glavnu temu!



Ne vrijeđam ja nikog, napisati da netko ne zna nije uvreda. Doduše malo sam karikirao i slikovito opisivao ali je doista tako, nije da oni doslovno ne znaju ništa nego su lwood i poli najlošiji što se tiče baratanja informaciju, ne znaju ništa logično povezati. A to što netko provocira to je također njegov problem ionako ga nitko ne doživljava, bilo bi bolje da piše nešto konstruktivnije, ne plaćaju ga Rusi, možda ga plaća Vatikan.

Što se tiče Trumpa, pa svi svjetski predsjednici su marionete, a i te podijele republikanci i demokrati su zabava za mase, biti će onako kako svjetski vladari kažu.

Rakosijev post je razina više od ovog uobičajenog našeg mudrovanja, naravno nećemo se u svemu složiti, no što se tiče tih prašuma ništa novo, stari problem. Inače te svjetske udruge za zaštitu ovog onoga, Unicef, Un to su organizacije za pranje love. Iako i ja plaćam za pomoć tamo nekome, pa znajući da će od tih nekih 30 kn onome što stvarno treba doći možda 5 kn, a ostalih 25 kn će pozobati razni nakupci, prekupci, dokupcu, mešetari opet mi je drago ako pomogne i to malo što će preostati od te moje male pomoći.

Edited by - Kruger on 20/08/2019 10:15:34
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 20/08/2019 : 12:55:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Tonka,ovde imaš gomilu članaka o Amazoni i krčenju https://www.elespectador.com/tags/deforestacion-en-amazonas


Hvala stari ali ja teško s Eng. kamoli s ovim.

@Kruger
Možemo mi znati sve te kriminalne radnje na svijetu, ali i dalje ništa ne možemo po tom pitanju. Evo, naletio sam ovih dana na video koji je snimljen u Srbiji negdje. Tip ti je u sred šume stavio tablu privatan posjed, u koritu rijeke bagerom bukvalno miče rijeku, devastira i tko zna što planira raditi, stabla sve potaracao, stijene bakerom ruši...reci mi kako se protiv toga boriti kada je njemu vjerojatno država omogućila da to kupi i radi.
Isto tako, viđam po Njemačkoj na ulaze u šumu, neke sklepane kućice, bungalove, pa ograđeno nešto, kriminal, očaj teški, to bi sve trebalo potaracati i zakonom ne dozvoliti takvo što.
Ali nema tu mira, recimo ovaj s bagerom, što ti možeš osim da se sakriješ, tj. priđeš neopaženo i baciš mu bombu pod bager?!
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000