forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 CRŠ predstavlja: TARZAN, Russ Manning, svezak prvi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

emirem
Advanced Member

7872 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 01/05/2019 :  12:30:52  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Imam sva cetiri broja na engleskom, izvrsan crtez i price.
Go to Top of Page

verab
Junior Member

Croatia
457 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 01/05/2019 :  13:04:27  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by rommel
Izdanje identično Fantagraphicsovom - znači kolor i boja (nedeljne i dnevne priče) na 300 strana uz odličan uvodni tekst...

Mali ispravak, identično IDW-om izdanju.

Fantagraphics je svojedobno objavljivao Hogarthovog Tarzana pa si vjerojatno zato to napisao.

znači imat će i (paper dust) korice + marker trakicu kao IDW-ovo izdanje?

Go to Top of Page

ROJ RENK
Junior Member

402 Posts

Member since 03/03/2011

Posted - 01/05/2019 :  13:16:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ROJ RENK a Private Message  Reply with Quote
Sve mi deluje, a verujem da i jeste, odlicno.
Ipak, ne uzimam!
Sebe jos uvek ne smatram ovcom za sisanje!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member

Serbia
12483 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 01/05/2019 :  13:58:29  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by CRŠ

Broj stranica: 288 (192 C/B, 96 u boji), Format: 28 x 21,5 cm
Cijena: 4000 dinara

quote:
Originally posted by ROJ RENK

Ipak, ne uzimam!
Sebe jos uvek ne smatram ovcom za sisanje!

quote:
Originally posted by Lord Vader89

Izdavačka kuća KOMIKO vam sa ponosm predstavlja Srednjovekovni zamak legendarnog Harolda Fostera:
- 72 strane
Promocija ovog izdanja će biti održana 2. jula na međunarodnom festivalu stripa u Kragujevcu, sa promotivnom cenom od 1100 dinara!

quote:
Originally posted by ROJ RENK

Ovo trbe imati pa da je i na grčkom alfabetu!

(288/72)x1100 dinara=4400 dinara

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 01/05/2019 13:59:50
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member

Croatia
3302 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 01/05/2019 :  14:18:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verab

znači imat će i (paper dust) korice + marker trakicu kao IDW-ovo izdanje?

Nemam tih informacija, ali za trakicu bi bilo logično, a nadam se i paper dust koricama.
Go to Top of Page

ROJ RENK
Junior Member

402 Posts

Member since 03/03/2011

Posted - 01/05/2019 :  14:24:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ROJ RENK a Private Message  Reply with Quote

Ne razumem, kakve veze imam sa Komikom i Srednjevekovnim zamkom?
Uzgred, ni to izdanje nisam kupio!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member

Croatia
3302 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 01/05/2019 :  14:30:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

quote:
Izdanje identično Fantagraphicsovom - znači kolor i boja (nedeljne i dnevne priče) na 300 strana uz odličan uvodni tekst...

Fantagraphics je svojedobno objavljivao Hogarthovog Tarzana pa si vjerojatno zato to napisao.

istina i stand corrected - hvala

Ni mene pamćenje ne služi baš najbolje. Zapravo se radi o NBM/Flying Buttress izdavaču:

https://www.mycomicshop.com/search?TID=507061

Darkwood je objavio kao integrale ovih nekoliko knjiga.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member

6474 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/05/2019 :  14:36:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ne razumijem ni ja to svakodnevno ocu-necu kupovati, dobro je-nije dobro, valja-ne valja, pa normalno je da koga ne zanima, nece ni uzesti...
Ja cu evo, kupiti s gustom. I cijena uopce nije velika, za takav dobar klasik od stripa i lijep album. I neka sto brze 'nastancaju' sve knjige...
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik

Croatia
7377 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 01/05/2019 :  15:28:00  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

quote:

quote:

istina i stand corrected - hvala

Ni mene pamćenje ne služi baš najbolje. Zapravo se radi o NBM/Flying Buttress izdavaču:

https://www.mycomicshop.com/search?TID=507061

Darkwood je objavio kao integrale ovih nekoliko knjiga.

istina je puno prozaičnija imam i IDW i NBM sve doma ali iz nekog razloga (starost probably) ovo IDW izdanje uvijek pripišem fantagraphicsu - ali fostera i hogartha je isto neko reprintao (loše) DH? Darkwoodow reprint Fostera je VRH (prvih 6 od 19 knjiga NBM ali sve s fosterom osim par strana nakon koje je epizodu nastavio hogarth ) a vjerujem i da će CRŠ-ov isti biti (bez obzira na sulude opaske, page marker, plastic dust cover) ja kad pričam o identičnome odnosi se na sadržaj i eventualno na korice (HC/SC) drugo me ne zanima mada se ne buinm (oovaj tu zadnji dio nije odgovor tebi Peyo, prijatelju i ne shvati ga tako)
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member

Croatia
3302 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 01/05/2019 :  15:45:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
... ja kad pričam o identičnome odnosi se na sadržaj i eventualno na korice (HC/SC) drugo me ne zanima mada se ne buinm (oovaj tu zadnji dio nije odgovor tebi Peyo, prijatelju i ne shvati ga tako)

Slažem se frende, sadržaj i kvaliteta tiska su najvažniji (plus vjerujem/nadam se da će biti tvrde korice kao kod IDWa), ovo ostalo manje više.
Go to Top of Page

verab
Junior Member

Croatia
457 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 01/05/2019 :  16:16:29  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
[/quote]
vjerujem i da će CRŠ-ov isti biti (bez obzira na sulude opaske, page marker, plastic dust cover) ja kad pričam o identičnome odnosi se na sadržaj i eventualno na korice (HC/SC) drugo me ne zanima mada se ne buinm (oovaj tu zadnji dio nije odgovor tebi Peyo, prijatelju i ne shvati ga tako)
[/quote]

ok, s obzirom da se odnosi na mene daj mi objasni zašto je moje pitanje o dust coveru i markeru suludo? zbog doslovnosti shvaćanja riječi identično ? naši izdavači nemaju običaj raditi dust cover i još manje stavljati marker, (pretpostavljam zbog cijene troška koja bi se odrazila na prodajnu) dok je vani to standard kod ovakvih i sl. luksuznih (antologijskih) izdanja. ne moraš crtati da pod identično misliš na identični sadržaj, jer to se podrazumijeva... jel'?
a eto, meni suludom bi za cijenu ovog izdanja bilo logično da ima sve gore navedeno, ma koliko to luda/suluda želja bila. ne opaska, već želja umotana u sasvim legitimno pitanje, ništa čudno ni suludo.

edit:
quote by rommel
jbg ne ide me kvotanje ;)

Edited by - verab on 01/05/2019 16:59:50
Go to Top of Page

anto
Advanced Member

Serbia
12483 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 01/05/2019 :  16:33:33  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
i od mene bravo za pokretanje Maningovog Tarzana,ali se najiskrenije nadam da će CRŠ barem sa njim krenuti stopama ostalih hrvatskih izdavača sa davanjem određenih popusta u srpskim striparnicama.
Ipak je 4000 dinara suma koju će teško neko odvojiti,pa makar i za ovakav strip.Ne želim da ulazim u komparaciju sa drugim sličnim izdanjima,niti bilo šta slično (ono gore sam se malo šalio sa Roj Renkom;ne kapiram kako nije skapirao na šta aludiram),svaka čast Slavenu što će nam podariti Maningov trk na gospodaru džungle,ali zaista je nama ovde u Srbiji sa platama koje imamo,teško da ispratimo ovako nešto.Pogotovu ako se uzimaju i razne druge stvari.

Inače,prijatelj je dobio na poklon italijansku varijantu ovog stripa,i izdanje je zaista boli glava - ne sumnjam da će CRŠ-ovo biti ipta lošije;čak se nadam i kvalitetnijoj varijanti.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 01/05/2019 16:34:20
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik

Croatia
7377 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 01/05/2019 :  16:53:15  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:

ok, s obzirom da se odnosi na mene daj mi objasni zašto je moje pitanje o dust coveru i markeru suludo? zbog doslovnosti shvaćanja riječi identično ? naši izdavači nemaju običaj raditi dust cover i još manje stavljati marker, (pretpostavljam zbog cijene troška koja bi se odrazila na prodajnu) dok je vani to standard kod ovakvih i sl. luksuznih (antologijskih) izdanja. ne moraš crtati da pod identično misliš na sadržaj, jer to se podrazumijeva...
a eto, meni suludom bi za cijenu ovog izdanja bilo logično da ima sve gore navedeno, ma koliko to luda/suluda želja bila. ne opaska, već želja umotana u sasvim legitimno pitanje, ništa čudno ni suludo.

pogledaj cijenu vani uračunaj poštu i moguću carinu pa onda usporedi - ali svak neka računa za sebe meni ni iz džepa ni u džep

Edited by - rommel on 01/05/2019 17:03:17
Go to Top of Page

verab
Junior Member

Croatia
457 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 01/05/2019 :  17:05:01  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
zašto?
nisam se žalio na cijenu... samo sam pitao hoće li imati... ma nema veze.
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik

Croatia
7377 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 01/05/2019 :  17:09:28  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:

zašto?

žalio si se na riječ identično koju sam ja upotrijeebio - ove nebitne detalje ni sam nisam mogao znati dok ne vidim knjigu....ali evo biti će marker - info da se ne ljutiš više od toliko :)
Go to Top of Page

verab
Junior Member

Croatia
457 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 01/05/2019 :  17:20:52  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

zašto?

žalio si se na riječ identično koju sam ja upotrijeebio - ove nebitne detalje ni sam nisam mogao znati dok ne vidim knjigu....ali evo biti će marker - info da se ne ljutiš više od toliko :)

opa, bit će trakica. predivno:)
tnx za info.
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik

Croatia
7377 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 01/05/2019 :  17:29:32  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

quote:

zašto?

tnx za info.

imma idwove knjige od trenutka pojavljivanja jer je to meni nešto bilo nešto trenutačno must have - ali čitao ih nisam opet pa si mi ti prvi otkrio kako izgleda ispod dust covera :) a čitao ih nisam jer sam ih iščitao u stripotekama i njemačkim albumima hetkea
Go to Top of Page

veber
Average Member

963 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 01/05/2019 :  19:20:13  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

quote:

zašto?

tnx za info.

bit će trakica, omot neće, nešto je knjiga deblja od IDW izdanja , a bit će i još nekih malih iznenađenja
Go to Top of Page

veber
Average Member

963 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 01/05/2019 :  19:24:03  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

quote:

quote:

zašto?

tnx za info.

imma idwove knjige od trenutka pojavljivanja jer je to meni nešto bilo nešto trenutačno must have - ali čitao ih nisam opet pa si mi ti prvi otkrio kako izgleda ispod dust covera :) a čitao ih nisam jer sam ih iščitao u stripotekama i njemačkim albumima hetkea

Super.Vrhunski potez Sad ćeš moći pročitati naše izdanje
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member

Croatia
3302 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 01/05/2019 :  20:14:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by veber
... bit će trakica, omot neće, nešto je knjiga deblja od IDW izdanja , a bit će i još nekih malih iznenađenja

Na prethodnoj strani piše da će knjiga imati 288 stranica, a toliko na Amazonu piše da ima i IDWovo izdanje?
Go to Top of Page

verab
Junior Member

Croatia
457 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 01/05/2019 :  20:16:47  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
deblji papir?
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik

Croatia
7377 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 01/05/2019 :  20:23:34  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:
Originally posted by veber
... bit će trakica, omot neće, nešto je knjiga deblja od IDW izdanja , a bit će i još nekih malih iznenađenja

Na prethodnoj strani piše da će knjiga imati 288 stranica, a toliko na Amazonu piše da ima i IDWovo izdanje?

da napokon znam o čemu pričam? :)
Go to Top of Page

veber
Average Member

963 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 01/05/2019 :  21:55:40  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message  Reply with Quote
quote:

deblji papir?

deblji.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member

6474 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/05/2019 :  07:56:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
U svakom slucaju, Slavene svaka cast na ovom odlicnom novinskom klasiku na nasem jeziku! Koliko ce vremena trebati za tiskanje/objavljivanje svih knjiga? Znas li tocno?
Go to Top of Page

C Celtic
Average Member

Serbia
859 Posts

Member since 20/05/2009

Posted - 02/05/2019 :  19:10:36  Show Profile Show Extended Profile  Send C Celtic a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu da verujem, bio sam izgubio svaku nadu da će ovo ikada izaći kod nas. Fantastično, za ovo se mora odvojiti, ako treba i od piva (uh, nisam mislio da ću ovo ikada izgovoriti ). za CRŠ. Ostaju još Fantom i Flaš Gordon, braće Beri.

What a long strange trip it's been

Edited by - C Celtic on 02/05/2019 19:11:46
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000