forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Indoktrinacija potomstva stripom, knjigom i filmom
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
9996 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 09/06/2019 :  13:00:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
kakva gomila neukusa i nesklada
odrasli ljudi, koji čitaju stripove i drže do njih, pokazujući time porobljenost svijetom, suprotstavljaju se tome istome svijetu na jedan inferioran način (tako da nabrajaju kojekakve bendove i daju sami sebi na važnosti što slušaju alternativu--a ustvari industriju)

moj mali i ja, spremamo se na thompsonov koncert. ja mu puštam Bosnu i Crven ti rubac mala. odemo na trčanje, napravim mu štap i onda siječe maslačke, biljke, udara po grmlju itd. kad gledam Griffithovo Rođenje nacije, objašnjavam mu da je to onaj sroljo Spike Lee ocrnio u svom filmu, ali njemu se fućka i za jedno i za drugo. hoće gledati Pumpkinheada i takve polubezvezne horore. uzme lopticu, složi vojnike i onda ih gađa.

to je to, to je prava stvar.

za 20 godina će biti bolji od svih vas i pametniji i ljepši. možda će i spaliti sve moje knjige, makar bih ja volio da ih pročita i da daje bolje sinteze od mene. vjerojatno će tako i biti, ali to će biti zbog toga što ja znam da je bolje lupati maslačke nego indoktrinirati. svi indoktrinirani će propasti u sivilu, a oni koji lupaju maslačke jedino mogu ozbiljiti čovjeka (o kakvom maštate).
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member

Croatia
3366 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 09/06/2019 :  16:24:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Nažalost, roditelje ne možeš birati.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member

Colombia
39103 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/06/2019 :  16:45:25  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Thompson Bosna? Koje iživljavanje

La libertad sublime derrama las auroras de su invencible luz.La humanidad entera,que entre cadenas gime,comprende las palabras del que murió en la cruz

Go to Top of Page

fandango
Junior Member

492 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 10/06/2019 :  07:57:58  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Nažalost, roditelje ne možeš birati.

Ovaj komentar bi bio smijesan da u svojoj ozbiljnosti zapravo ne konstatira tragediju.

quote:
Originally posted by lwood

Thompson Bosna? Koje iživljavanje

Pusti maslacka, vidis da trola.
Go to Top of Page

GGG
Senior Member

Slovenia
1505 Posts

Member since 08/11/2003

Posted - 12/06/2019 :  08:40:32  Show Profile Show Extended Profile  Send GGG a Private Message  Reply with Quote
Najbolji maslačak je sa krumpirom, špekom, mladim lukom i indoktrinacijom
Go to Top of Page

fandango
Junior Member

492 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 13/06/2019 :  10:02:01  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Od maslacka se moze napraviti i domace vino: https://commonsensehome.com/dandelion-wine-recipe/

Bas bih mogao probati.

Treba samo dodati malu dozu indoktrinacije:

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000