forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibrini ljetni popusti!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/06/2019 : 11:54:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Stiže nam ljeto, a s njim i tradicionalni Fibrini ljetni popusti! Od 15.06.2019. do 31.7.2019. na Fibrinom ćete webshopu moći kupiti sve naslove iz našeg kataloga uz popust od 20 ili više posto!

Nadamo se da ćete pronaći nešto za sebe i da ćete uživati čitajući naša izdanja!

Vaša Fibra

https://www.fibra.hr/vijesti/ljetni-popusti/42/

Trouble will find me

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12349 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 15/06/2019 : 12:37:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hvala Marko sigurno ce se nesto i za Reema naci :)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Anto_123
Average Member

761 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 15/06/2019 : 15:55:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav Marko , zašto Fibrina izdanja ne možemo platiti na tekući račun. Meni jedino ta opcija odgovara jer sam po terenima, nemam karticu ili jednostavno nisam upućen u druge načine.Na aukcijama sam kupovao i nije bilo problema ali nedavno sam htio naručiti jedan novi strip i odustao sam kad sam saznao da ne ide preko tekućeg.Ostaje mi tako da čekam Interliber pa šta uhvatim.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/06/2019 : 16:04:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Naravno da ide preko tekućeg. Kod plaćanja u košarici umjesto kartičnog odabere virmansko plaćanje i to je to.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Anto_123
Average Member

761 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 15/06/2019 : 20:36:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
E onda je super, to mi je kćerkica radila i ona mi je rekla da ne ide na tekući vjerojatno nije skužila a to je bilo prvi put da sam tako htio naručiti, uvijek sam pravio spisak pa na interliberu pokupujem sve + he he majica i naravno nešto preko aukcija.živio. hvala na infu
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 16/06/2019 : 10:56:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Kako misliš preko tekućeg?
Preko Maestra (nemojte brkat Maestro i Mastercard)?
Meni ide najnormalnije sa Maestrom na Firbinoj stranici.
Ili si ti pitao za uplatu preko uplatnice (mislim da firme imaju žiro, a ne tekuće račune)?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/06/2019 : 11:03:31  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Dobiješ broj računa nakon narudžbe i platiš u banci. Vrlo jednostavno.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12349 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 16/06/2019 : 11:06:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Vjerojatno uplata preko opce uplatnice. Mozes sam ispunit i dodas ukupan iznos koliko kostaju stripovi. Tako cu i ja napravit, moram jedino vidjet jel se negdje ostavlja broj moba da ti onda mogu javit za dostavu kad ce bit, vjerojatno ide preko GLS-a slanje paketa.. Nisam za sebe nikad tako narucivao pa jos ne znam, dosad sam Fibru kupovao u SNK.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/06/2019 : 11:08:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Ma šta komplicirate,fibra vam je najlakša narudžba u hr.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/06/2019 : 11:15:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ukoliko netko ne želi ili ne može platiti karticom, treba izabrati virmansko plaćanje i onda uplatiti ili preko vlastitog netbankinga ili osobno općom uplatnicom u banci/pošti.


Trouble will find me
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 16/06/2019 : 12:41:17  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Da, ukratko - Maestro, Mastercard, Visa (pretpostavljan ide i Electron) - kartično plaćanje.
Uplata u banci/pošti/Tisku ili priko e-zabe, m-zabe i ostalih appova drugih banaka - virmansko.

Ja inače iden priko kartice ali me jebe taj GLS i uvik dostavlja kad smo i ja i cura na poslu. A nije mi svejedno da mi paket ostavlja ispod stubišta u zgradi nadajući se da to niko neće maznit. Dogovor za dostavu neki drugi dan je praktički nemoguć.

Puno više bi volija klasičnu poštu i listić u kasliću za pokupit u pošti.

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 16/06/2019 12:43:44
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/06/2019 : 12:45:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Kako misliš "dogovor za neki drugi dan je praktički nemoguć"? Oni su DUŽNI osigurati ti dostavu drugi dan ako ti tako odgovara. Osim toga, zašto na naručiš da ti paket dođe na adresu na poslu!?

Trouble will find me
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 16/06/2019 : 13:13:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Ja inače iden priko kartice ali me jebe taj GLS i uvik dostavlja kad smo i ja i cura na poslu. A nije mi svejedno da mi paket ostavlja ispod stubišta u zgradi nadajući se da to niko neće maznit. Dogovor za dostavu neki drugi dan je praktički nemoguć.

Puno više bi volija klasičnu poštu i listić u kasliću za pokupit u pošti.


Nije ti ni pošta neka sreća. Ne da se poštaru uvijek gnjaviti s obavijestima i vraćanjem pošiljki u ispostavu. Pa ti onda pošiljke zna ostaviti kod susjeda. Ili još gore, na sandučićima, gdje ti ih bilo tko može uzeti.

S dostavljačkim službama se barem možeš dogovoriti kada da ti dostave. Naravno, ako imaju tvoj kontakt.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 16/06/2019 : 13:34:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Kako misliš "dogovor za neki drugi dan je praktički nemoguć"? Oni su DUŽNI osigurati ti dostavu drugi dan ako ti tako odgovara. Osim toga, zašto na naručiš da ti paket dođe na adresu na poslu!?



Ne rade tako ni u Ri kod mene.
Dečko je uvijek i bezobrazan i priča samnom ko da smo ovce pasli.
Ugl oni dobivaju penale ako ne izvrše dostavu taj dan, a ne želi dovest na drugu adresu, ne želi doći kasnije, ono ništa mu ne paše, samo sad i odma.
I onda te fore da će pustit u dvorištu kod susjeda i slično na što ja NIKAKO ne pristajem. Uglavnom dostava neki drugi dan je nemoguća. Još nikada nisam to doživio. Jednom je imao paket za mene od cca 20ak kg i kaže mi frajer ja sam sa u X dijelu grada pa dođi i nađemo se. Otkantao ga pa je došao, ali neda mi se stalno natezat s njim.

Posao mi je takav da sam em jako puno po terenu, em imamo više adresa na kojima mogu biti pa zato ne prakticiram dostavu na radno mjesto, a ni iz razloga da itko vidi što kako i koliko kupujem...

Ovo je moja opaska na GLS, nekako mi se više čini da se ovaj dečko koji je za moje područje tako ponaša(ali vj mu netko odobrava takvo ponašanje-nisam se osobno žalio njegovima na njega)....ne na Fibru.

Kod HP-a me već znaju ovi moji lokalni kolko često nešto dižem ili šaljem, pošta mi je udaljena 2min autom i još nikada nikakvih većih problema sa njima nisam imao.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 16/06/2019 13:37:23
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/06/2019 : 13:47:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Trebate se žaliti nadređenima, kao prvo. Kao drugo, mislim da se nakon primitka obavijesti o planiranom vremenu dostave može dogovoriti drugo vrijeme i mjesto dostave preko aplikacije, nema potrebe natezati se s dostavljačem.

Trouble will find me
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/06/2019 : 14:44:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Slicna situacija i kod mene nedavno (nije bio Fibrin paket u pitanju)
Dostavljaču sam objasnio da doma nema nikoga prije 15h, a ja dolazim oko 17h
On me pokušavao nagovoriti da se nađemo negdje gdje njemu odgovara (zašto plaćam dostavu?). Naravno da nisam pristao, a on je rekao na to: Onda će se paket, nažalost, morati vratiti posiljatelju
Ja sam kratko odgovorio: Onda dobro da sam izabrao plaćanje pouzećem
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 16/06/2019 : 15:17:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
A vidis mene zeza sto ja uvijek platim odmah. Evo sad zadnji put sam mu objasnio da ce brat biti doma za pol ure pa je onda nadureno rekao da ce on onda kad stigne...nisam mu ni htio reci da ce brat mozda dotad vec opet otici ca... Ugl radio sam davno izmedju ostalog u Agitu kao dostavljac i opak je to i naporan posao (radio sam po 12-14h). Razumijem ja i njega...ali mi se nismo ovako natezali sa ljudima i pametovali. Cak sam morao ako je npr stranka u starom dijelu grada gdje je zabranjen ulazak sa vozilima, paket pod misku ajmo trazit stranku. U Veli Losinj npr nesmijes uci, u centar Krka isto...
I cisto sumnjam da bi moja zalba donijela ista dobrog, mislim da bi me tek nakon toga decko poceo jos i vise zezat.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 16/06/2019 : 15:30:01  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
To sa GLS-om uglavnom ovisi o radniku koji dostavlja u kombiju za područje u kojem živite.

Mene nazove tip na dan dostave...ja mu rečem da sam na poslu, ako nije problem da ostavi u obližnjem dućanu, ili kafiću, ili kod nekog susjeda/frenda/rodbine koji žive uz glavni put pa mu lako objasnim gdje.
On se uredno zahvali, i kad ostavi pošalje mi sms da je ostavio :)

Pa kud ćeš bolje.
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 16/06/2019 : 17:46:35  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dicmanjac

To sa GLS-om uglavnom ovisi o radniku koji dostavlja u kombiju za područje u kojem živite.

Mene nazove tip na dan dostave...ja mu rečem da sam na poslu, ako nije problem da ostavi u obližnjem dućanu, ili kafiću, ili kod nekog susjeda/frenda/rodbine koji žive uz glavni put pa mu lako objasnim gdje.
On se uredno zahvali, i kad ostavi pošalje mi sms da je ostavio :)

Pa kud ćeš bolje.




upravo tako. ne može bolje ni profesionalnije. prvo mi pošalju mail (i sms) da su zaprimili paket od fibre i da će mi sutra biti dostavljen. sutra najranije ujutro šalju sms da između toliko i toliko sati stižu na kućnu adresu i daju mi broj moba dostavljača da ga nazovem i dogovorim eventualnu drugu opciju (drugo vrijeme, drugu lokaciju), a 15 min prije nego stigne na vrata dostavljač me nazove i provjeri jesam li doma, ako slučajno nisam nije im problem sačekati me ili doći gdje god treba. uvijek ljubazni, uvijek nasmijani.

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 16/06/2019 : 17:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verab

quote:
Originally posted by dicmanjac

To sa GLS-om uglavnom ovisi o radniku koji dostavlja u kombiju za područje u kojem živite.

Mene nazove tip na dan dostave...ja mu rečem da sam na poslu, ako nije problem da ostavi u obližnjem dućanu, ili kafiću, ili kod nekog susjeda/frenda/rodbine koji žive uz glavni put pa mu lako objasnim gdje.
On se uredno zahvali, i kad ostavi pošalje mi sms da je ostavio :)

Pa kud ćeš bolje.




upravo tako. ne može bolje ni profesionalnije. prvo mi pošalju mail (i sms) da su zaprimili paket od fibre i da će mi sutra biti dostavljen. sutra najranije ujutro šalju sms da između toliko i toliko sati stižu na kućnu adresu i daju mi broj moba dostavljača da ga nazovem i dogovorim eventualnu drugu opciju (drugo vrijeme, drugu lokaciju), a 15 min prije nego stigne na vrata dostavljač me nazove i provjeri jesam li doma, ako slučajno nisam nije im problem sačekati me ili doći gdje god treba. uvijek ljubazni, uvijek nasmijani.



E vidiš i ja ga uvijek odmah sutradan nazovem, ali njemu nikad ne paše ništa osim da mi on to dostavi onda kada sam ja doma. Ali da, odsad ću se počet žalit i bok. Prije njega je bila jedna cura i bila je prva liga.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 16/06/2019 : 18:50:48  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Trebate se žaliti nadređenima, kao prvo. Kao drugo, mislim da se nakon primitka obavijesti o planiranom vremenu dostave može dogovoriti drugo vrijeme i mjesto dostave preko aplikacije, nema potrebe natezati se s dostavljačem.



Nekad mi poruka o pripremi pošiljke stigne isti dan kad i dostavljač, tako da je to zajeb. A gle, radim u ambulanti blizu Sesveta, i ako već mogu birat misto i vrime, to će bit meni doma. Kužim da bi to na papiru tribalo ić bez frke, ali u praksi stvar šteka. Jbg, tako je kako je.

Inače, Bushido, s poštom osobno nisan ima problema. Uvik me dočeka papirić, i tako već 10 godina.

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 16/06/2019 18:51:12
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12349 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 16/06/2019 : 19:51:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ja isto sa GLS-om nisam imao nikada problema, a sto se tice poste, vezano za one obicne pakete koje redovito primam (na kojima pise ono V=100), te sam uvijek podizao na posti. Donedavno je tako bilo. Zadnjih 5-6 puta mi sve postar doma nosi i naplati mi to dodatnih 5 kuna. A kako velim, prije sam stalno otisao u posti podici (posta mi minutu voznje udaljena). Nadam se onda da ce se ta njegova praksa dostavljanja na kucni prag nastavit i zimi kad bude vani 2m snijega.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/06/2019 : 20:13:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Tokom svih ovih godina i stotina paketa svi postanski sluzbenici me znaju i naucili su da su u posiljci stripovi s kojima nema zezanja...donose u kucu, poznaju staru, zenu, sinove...niti vise ne naplacuju onih dodatnih famoznih 5 kuna dostave. Do sada, a to je vec cijela vjecnost, nikakav zajeb, osim jednog mladog dostavljaca koji je tiskanicu sa brojem 1 Alan Forda uredno presavinuo i gurnuo u sanducic. A dogovor s posiljateljem je bio preporucena posiljka. Jbg. jedan ali vrijedan zajeb. Uglavnom, trebalo je doci do takvog statusa s postarima tokom vremena.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 17/06/2019 : 19:44:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Uh, trenutno na godišnjem, znam koja me prva obaveza čeka čim se vratim :)

Što se tiče dostave, mislim da je ovo druga dostavljačka služba kojom se fibra služi ali iskreno niti sa sadašnjom niti sa prošlom nisam imao problema, a to je ipak dostava u manje mjesto, a ja često na putu.
Go to Top of Page

Anto_123
Average Member

761 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 18/06/2019 : 21:16:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ukoliko netko ne želi ili ne može platiti karticom, treba izabrati virmansko plaćanje i onda uplatiti ili preko vlastitog netbankinga ili osobno općom uplatnicom u banci/pošti.



Pa da to me zanimalo, virman je praktički uplata na tekući ili žiro obzirom da je firma. Dostava nešto kao što to Libellus radi. Eeee da meni stvarno često stižu ti paketi od LL. Ali nije sve uvijek tako jednostavno.Imaju moj broj mob. a ja sam na terenu tako da mi starci doma primaju poštu,pakete. dakle prvi dan jave da je paket spreman što je gotovo 100% da sutra ujutro stiže sms .faza dva - ujutro pišu. Dostava paketa je npr. od 13-16h. te mi pošalju broj dostavljača.Taj broj pošaljem starom kući jer bude problema ali ne baš u velikoj mjeri.Evo baš zadnji put jave dostava od 11-14h i moj stari čeka , čeka da bi mi u 17h poslali sms sa sljedećim textom- Dostava nije uspjela kontaktirajte tamo nekoga da se dogovorite o novom terminu za dostavu, ja poludio na poslu, znam da se stari nije maknuo od kuće jer zna da će doći a oni nisu ni bili a kao nisu nikog našli kući i još uz to što smo platili moramo zvati. tu priči nije kraj, tu veče se čujem opet sa mojima i stripovi stigli pola sata prije nego li su mi poslali da nije uspjela dostava. Ono što bi svi trebali znati je da (barem je to u Brodu slučaj) ti dostavljči imaju svoju ispostavu,. tako da taj paket možete i sami podići ako ga iz nekog razloga fulate.Nešto kao što tisak ima skladište iz kojeg se stripovi i ostalo ujutro razvoze po gradu samo nešto manjeg kapaciteta.Jedan takav paket sam podigao dan nakon prvog termina (dan ranije) A ovi u pošti stalno mijenjaju pravila. sad za običnu uplatnicu pišemo OIB , broj osobne i najnovije traže neki dokument sa slikom da ga kopiraju.Uskoro će mo vaditi liječnički da bi stekli pravo na ispunjavanje uplatnice
Go to Top of Page

Anto_123
Average Member

761 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 18/06/2019 : 21:24:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Tokom svih ovih godina i stotina paketa svi postanski sluzbenici me znaju i naucili su da su u posiljci stripovi s kojima nema zezanja...donose u kucu, poznaju staru, zenu, sinove...niti vise ne naplacuju onih dodatnih famoznih 5 kuna dostave. Do sada, a to je vec cijela vjecnost, nikakav zajeb, osim jednog mladog dostavljaca koji je tiskanicu sa brojem 1 Alan Forda uredno presavinuo i gurnuo u sanducic. A dogovor s posiljateljem je bio preporucena posiljka. Jbg. jedan ali vrijedan zajeb. Uglavnom, trebalo je doci do takvog statusa s postarima tokom vremena.

He he tu se slažem , treba vremena, mog starog tamo u pošti poznaju bolje nego neke svoje radne kolege. Nije rijedak slučaj da poštar donese papirić a paket već stigao kući.Toliko toga naručim kroz godinu da znam u dan, kad će stići , osim naravno ako mi netko slaže dan slanja što je rijetkost svi sa kojima sam trgovao 99% su stvarno ljudi na mjestu.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000