forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Marvel Cinematic Universe - Phase 4
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

Chui
Average Member



935 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 04/03/2022 : 23:19:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
Novi Spiderman je kad se sve zbroji i oduzme ok solidan filmić, al tu je ono do kraja izmuzen i zadnji atom koji je još preostao Marvelu, s tim da je ta ideja sa multiverzumima puno bolje ispala u crtiću. Ako Marvel nešto radikalno dalje ne promijeni to je mrtav konj, iscijedilo se, , izmuzlo se što se imalo, gotova priča... nakon ovog filma poželio sam ne pogledati više ni jedan. Oni hiden traileri na kraju su toliko loši da je mučno gledati kamo sve to ide.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25893 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/03/2022 : 09:17:56  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Doša je Spider-man u "kina".
Vrijeme je za obnovit gradivo

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Lucy Liu
Average Member



Croatia
692 Posts

Member since 14/09/2007

Posted - 15/03/2022 : 16:05:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Lucy Liu an AOL message  Send Lucy Liu an ICQ Message  Send Lucy Liu a Yahoo! Message  Send Lucy Liu a Private Message  Reply with Quote
https://youtu.be/m9EX0f6V11Y

Ms Marvel nam dolazi 8.6.! Sjećam se kad sam prvi put čuo za nju da me zaintrigirala, i kad sam počeo čitati njen strip, odmah sam ju zavolio. Zato jedva čekam njenu seriju!

My username was a mistake.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1971 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 16/03/2022 : 03:29:40  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Na stranu što mi je strip nezanimljiv -
ovo mi samo po sebi izgleda kao apsolutni krš, u rangu prosječne CW produkcije.
Mislim da je prva Marvelova koju preskačem bez dodatnog razmišljanja.

Čekam da vidim što će ispasti od Moon Knighta i She-Hulk ..
Hawkeye je bio solidno nezanimljiv, nadam se da nije nastupio trend prema dolje.
("Napokon..!", rekli bi zlobnici)

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 30/03/2022 : 19:04:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
Prilično dobra prva epizoda Moon Knighta. Nije toliko Marvel-ish, barem za sada, čini se dosta ozbiljnijom od ostatka produkcije.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 31/03/2022 : 13:41:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Prva epizoda serijala Moon Knight bila je odlična. Radnja te jednostavno uhvati za grkljan i ne popušta.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3529 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 05/04/2022 : 22:17:47  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Spider-Man: No Way Home (2021)


Najveći minus ide što je Strange previše nerfovan kako bi bio u službi radnje, kakve on sve lakoverne poteze vuče pa ono je za kolutanje očima, i onda dozvoli da ga Spajdi onako olako zarobi u drugoj dimenziji.. Gde je nestao onaj zajebani wizard koji se ne toliko davno vojevao sa Thanosom? Fan service-a ima na izvoz što je lep gest, mada po meni možda se malo preteralo sa ovim. A stvarno ne znam šta im je trebalo da zagade film sa ubacivanjem u epilogu onog užasnog Venoma

Ali overall film vredi. Dobra priča, mnogi nama dragi likovi su dobili svojih pet minuta da se oproste, dovoljno akcije i dovoljno dobro odrađene da drži pažnju, epilog sa MJ tužan i srceparajući, dobro odrađena poveznica sa sledećim Strangeovim filmom gde se nastavlja multiverse ludilo.

Garfield mi je ostavio najjači utisak i njegova replika mi je najupečatljiviji deo filma: "At some point, I just stopped pulling punches, I got rageful, I got bitter, I just don't want you to end up like me" I gotivno što je konačno dobio priliku za iskupljenje i spase tuđu curu kad već nije mogao svoju

Od mene 7/10
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 13/04/2022 : 21:01:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
3 epizoda kolje
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 13/04/2022 : 21:09:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ne znam, imam dojam ko da sam skroz prezasićen superherojskim filmovima, ništa me to više ne veseli.
Interes za Marvel mi je splasnuo samo tako i doslovno uopće nemam volje gledati ništa od tih filmova, stvarno imam osjećaj kao da svaki put gledam praktički jedno te isti film, samo s drugim glumcima. Šareno je, bombastično, svjetlucavo i veselo, a ja iskreno nemam volje sudjelovati u tome ispočetka i ispočetka i ispočetka... Najgore od svega je to što volim te likove, no čini mi se da su filmovi postali jedna obična copy-paste šablona koja se konstantno ponavlja. Mislim, možda su i od početka bili takvi, ali ja to nisam primjetio. Ne znam. Pogledao sam možda nekih 70% MCU filmova + skoro sve X-Mene i ovo novih ne-Marvel/Marvel filmova (Venom, Morbius) i ne znan bi li sve skupa za možda 2 ili 3 rekao da su mi bili baš baš dobri.

Nekidan sam uhvatio Black Panther na televiziji i natjerao se gledati nekih sat vremena, nisam mogao dalje od susramlja. Užasan film. Baš sam izgubio interes... Čak ni sa serijama ne stojim nešto bolje. Daredevila sam dva puta krenuo gledati i bio mi je užasno dosadan i suhoparan, ovo dalje nisam ni pokušavao. Doduše, nemam baš ni vremena za serije (četvrtu sezonu Farga "gledam" već dva miseca i dogurao sam do druge epizode), al šta je tu je.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 13/04/2022 : 21:20:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
Daredevil je vrhunski, ne znam dokle si dogurao sa epizodama. Ako se išta razlikuje od ''klasičnog'' Marvela onda je to definitivno on.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 13/04/2022 : 21:24:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Do druge epizode. Da, znam, vjerojatno sam trebao ustrajati i još odgledati jer garant "kasnije postaje bolje", kao i kod gomile drugih serija, međutim nemam ni volje ni vrimena dangubit na stvari koje mi ne odgovaraju. Ako me ne uhvati odma na prvoj epizodi, ne idem dalje. Zadnje na šta sam potratio vrijeme je onaj užas od Casa de Papel. Prve dvije epizode su bile prosjek, al kontam ajde da vidimo kako će završit priča... Na kraju sam odgledao prve dvije sezone samo zato šta me zanimalo koliko serija može potonuti. A bome mogla je, i to poprilično duboko. Ni danas mi još nije jasno zašto je toliko hvaljena, jer rijetko šta mi je bilo tako loše kao taj užas.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 13/04/2022 21:26:08
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 13/04/2022 : 21:37:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
Uh ti baš imaš specifičan ukus, bolje da ne ulazim u dalje preporuke Meni je LCDP jedna od dražih serija
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11347 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/04/2022 : 02:49:09  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Daredevil je stvarno vrhunski!

Ostatak MCU je bas uzas sem faze 1, James Gunnovih Guardians of the Galaxy i Infinity Wara. Mozda pogledam ovog Dr Strangea najnovijeg i to samo zato sto ga rezira Sam Raimi.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22146 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 14/04/2022 : 10:19:14  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Do druge epizode. Da, znam, vjerojatno sam trebao ustrajati i još odgledati jer garant "kasnije postaje bolje", kao i kod gomile drugih serija, međutim nemam ni volje ni vrimena dangubit na stvari koje mi ne odgovaraju. Ako me ne uhvati odma na prvoj epizodi, ne idem dalje. Zadnje na šta sam potratio vrijeme je onaj užas od Casa de Papel. Prve dvije epizode su bile prosjek, al kontam ajde da vidimo kako će završit priča... Na kraju sam odgledao prve dvije sezone samo zato šta me zanimalo koliko serija može potonuti. A bome mogla je, i to poprilično duboko. Ni danas mi još nije jasno zašto je toliko hvaljena, jer rijetko šta mi je bilo tako loše kao taj užas.


Napokon neko ko razmislja kao ja, covjek s ukusom. 😆
Daredevil nece postati bolji. Ja pratim sve zivo od Marvela, DD sam odbacio nakon mislim osme epizode. Dosadna serija koju sam poceo gledati sa velikim ocekivanjima.
Kuca novca je smor teski, u svakom pogledu, mislio sam da serija prolazi samo na port/spanskom govornom podrucju.
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 14/04/2022 : 12:49:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Daredevil je stvarno vrhunski!

Ostatak MCU je bas uzas sem faze 1, James Gunnovih Guardians of the Galaxy i Infinity Wara. Mozda pogledam ovog Dr Strangea najnovijeg i to samo zato sto ga rezira Sam Raimi.



Pa ima i poslije P1 dobrih filmova, Civil War i Winter Soldier su meni izvrsni. No Way Home također.

Od serija WV ima vrlo zanimljiv koncept, TFAWS meni omiljeni Zemo je digao level up. Loki mi je bio prosječan, dok mi se Hawkeye također dopao, iako je veoma ''marvelish''.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 14/04/2022 : 15:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Hm da, WandaVision je bolja od jedno barem 90% Marvelovih filmova. Mimo toga, još bih rekao da valja ju GotG1, treći Thor, Logan i moooožda Winter Soldier, mada ga se ne sjećam baš puno. Ostalo za zaborav.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 14/04/2022 : 16:41:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
Istakao bih i X-Men: First Class koji je kriminalno podcijenjen film.
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3529 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 14/04/2022 : 19:46:15  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
@Paka, jesi odustao od Daredevila nakon prve ili druge epizode? Jer u drugoj je ona legendarna šorka u hodniku. Poezija
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7266 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 14/04/2022 : 19:57:41  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Daredevil je izvrsna serija u svojim neparnim sezonama, a u parnoj je slabija.

Smatram kako je šteta odustati tako rano, ali opet, ako nemaš vrimena i puca ti k za to, a čuj - ko san ja da ti namećen da je gledanje imperativ?

Inače, MCU mi već neko vrime nema smisla.

4. faza je promašaj.

Serije su manjkave i isprazne.

Izuzeci za 4. fazu i serije su Spidey i MK koji su jako dobri.

Radujem se i Strangeu zbog Raimija, ali ostalo je prosječno do jako loše.

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 14/04/2022 20:01:14
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 14/04/2022 : 20:10:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

@Paka, jesi odustao od Daredevila nakon prve ili druge epizode? Jer u drugoj je ona legendarna šorka u hodniku. Poezija



Ne znam, ne sjećam se stvarno. Davno je to bilo

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11347 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/04/2022 : 02:15:05  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stark

quote:
Originally posted by going going

Daredevil je stvarno vrhunski!

Ostatak MCU je bas uzas sem faze 1, James Gunnovih Guardians of the Galaxy i Infinity Wara. Mozda pogledam ovog Dr Strangea najnovijeg i to samo zato sto ga rezira Sam Raimi.



Pa ima i poslije P1 dobrih filmova, Civil War i Winter Soldier su meni izvrsni. No Way Home također.

Od serija WV ima vrlo zanimljiv koncept, TFAWS meni omiljeni Zemo je digao level up. Loki mi je bio prosječan, dok mi se Hawkeye također dopao, iako je veoma ''marvelish''.



Da i Civil War je dobar. Winter Soldier onako.
No Way Home hvata samo na nostalgiju i namigivanje pubilici, kad se malo dublje razmisli o filmu potpuno je besmislen, nazalost, koliko god voleo sto sam ponovo dobio priliku da vidim Tobeya kao Petera. Kaze cak Raimi u nedavnom intervjuu da je nakon Doctor Strangea sve moguce u MCU, ako vrate Tobeya i Kirsten Dunst u Spidermanu 4 smestenom 20 godina nakon dogadjaja iz trojke i koji bi rezirao Sam Raimi, obecavam da necu reci ni jednu ruznu rec upucenu Marvel Studiosu!(salim se, hocu, ja se slazem sa Skorsezeom.)

A vidim sad da ste posle ubacili i ne-MarvelStudios filmove. Tu naravno uvek mogu da gledam po bezbroj puta Raimijevu Spider-Man trilogiju i Logana. I Wolverine u Japanu mi je bio vrlo dobar, mogao bih da ga obnovim.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25893 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 18/04/2022 : 16:54:44  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Najbolji marvelov film:

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2522 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 19/04/2022 : 16:54:48  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
Ther




lijep citat

[/url]
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 28/04/2022 : 09:43:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Prva epizoda serijala Moon Knight bila je odlična. Radnja te jednostavno uhvati za grkljan i ne popušta.


A jebote, bit će mi izrazito žao ako Oscar Isaac ne osvoji neke nagrade za ovu ulogu. Doista to zaslužuje.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2522 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 28/04/2022 : 11:53:39  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
Zaspao sam za vrijeme prve epizode 10-tak minuta prije kraja pa nemam pojma kako je završila.
Isaac mi je bio katastrofalan, preglumljivanje s isforsiranim akcentom. Možda jednom ponovo pokušam.

U međuvremenu, brojim dane do treće sezone Boysa.

Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000