forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor kolor 8 - Morbovska prijetnja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 30/07/2019 : 23:12:19  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Caravan mi je imao dobru ideju, ali su se putem malo pogubili. Graystorme isto dobar. Brad Barron dobar. Lillith i Gea nisu moj ukus. Nisam ih mogao provarit bas nikako. Pogotovo Geu


kad već pričamo o mini serijalima:

Bred Beron mi je sjajno počeo,ali se vremenom skroz razvodnio
Kesidi je sjajan i toplo ga preporučujem
Gea je interesantna i neobična,svakako dobra,ali nije baš po mom ukusu.Ali definitivno ga preporučujem za probanje,barem.
Lilit sam pročitao prvih par brojeva,i nije mi se nešto svidela.
Karavan mi je takođe sjajan,mada ima taj fazon za zbunjujućim krajem - ali kad sam pročitao tumečenja scenariste,sve je došlo na svoje mesto.
Grejstorm počinje kilavo ali onda postaje odličan;i njega preporučujem,mada su mi zadnja dva broja malčice pokvarila ukupni utisak.
Jan Diks je jako dobar,takođe preporuka.
Siročad mi je ok,zabavan serijalčić,ali ništa specijalno.
Skriveno lice,Šangajskog đavola i Demijena nisam čitao;ali verujem da se radi o dobrim mini serijalima.
UT je sranje
Merkurio Loi i Komesara Ričardija nisam konzumirao,mada nemam ni neku preveliku želju.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 30/07/2019 23:14:46
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/07/2019 : 02:44:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ne bi bas prokomentirao ovaj osvrt i interes koji je Anto iznio. To je stvar ukusa i osobne percepcije. Meni su osobno svi od dobri do odlicni, osim Shanghaia i Skrivenog lica, oni malo klapaju i propustaju vodu, al su podnosljivi. Vise Shanghai na ustrb Skrivenog lica. Al tu ima Gorana Parlova pa jbg. Samo bi nadodao jos; Adam Wildea, Napoleona, Saguara, Morgan Losta, Reborna, onaj Noar od Freghieria, Lea Pulpa...pricam samo o onim tiskanim od raznih nakladnika dostupnih na nasim prostorima, uz sve vec navedene...
Samo Ut nisam citao, vidjet cu.
I za kraj jedan izvrsni mini serijal, koji nije Bonelli vec Star comics, a objavljen je kod nas; Dr Morgue. Odlican. Svakako preporucujem.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!

Edited by - ivanl on 31/07/2019 07:48:37
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 31/07/2019 : 09:09:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Eto, ReemCP, kakvi su savjeti, diži kredit.
Moja preporuka, nisam ni pročitao ali križaj: Brendon, Brad Barron, Morgan Lost, Lukas, Siročad - ne možeš ni krenuti čitati ako ne voliš žanr (mislim, SF, fantasy, paralelne dimenzije, svijet nakon apokalipse...) a nisam siguran da ga voliš mada si se "raširio" jer mi se čini da si negdje napisao da si kupio Fibrine "Žive mrtvace" (e sad, jesi li čitao to je druga pjesma). Inače, u zadnje vrijeme rjeđe dolazim na forum pa ne upratim svaki post. Uglavnom, samo pažljivo, uvijek će ih biti nabaviti, vidi prvo valja li ti ono što nisi čitao a već si kupio, s antom i ivanoml ćeš lagano bankrotirati. Mada potvrđujem, dobro ga je izvukao, da je ovaj dr. Morgue dobar mini-serijal. Čuvaj se samo "Secreta" (izdala također Padora a vjerojatno ista talijanska izdavačka kuća), ja gori talijanski strip-serijal nisam čitao

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 31/07/2019 09:11:09
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 31/07/2019 : 10:58:38  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
da...the secret je bas naporan...poceo citati i ni pola stripa nisam procitao i stao...dr. morgua nikako da pocnem...stoji godinama vec...osim svih nabrojanih "savremenih", dodao bih jos i one iz 70-80-ih: djila, bellu & bronca, judasa, traper kerija....sve ok serijali...pogotovo ovaj zadnji...cekamo jos da SA izda protagoniste i to bi bilo to od sbe mini serijala...da, ima jos i gregory hunter...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/07/2019 : 13:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Eto, ReemCP, kakvi su savjeti, diži kredit.
Moja preporuka, nisam ni pročitao ali križaj: Brendon, Brad Barron, Morgan Lost, Lukas, Siročad - ne možeš ni krenuti čitati ako ne voliš žanr (mislim, SF, fantasy, paralelne dimenzije, svijet nakon apokalipse...) a nisam siguran da ga voliš mada si se "raširio" jer mi se čini da si negdje napisao da si kupio Fibrine "Žive mrtvace" (e sad, jesi li čitao to je druga pjesma). Inače, u zadnje vrijeme rjeđe dolazim na forum pa ne upratim svaki post. Uglavnom, samo pažljivo, uvijek će ih biti nabaviti, vidi prvo valja li ti ono što nisi čitao a već si kupio, s antom i ivanoml ćeš lagano bankrotirati. Mada potvrđujem, dobro ga je izvukao, da je ovaj dr. Morgue dobar mini-serijal. Čuvaj se samo "Secreta" (izdala također Padora a vjerojatno ista talijanska izdavačka kuća), ja gori talijanski strip-serijal nisam čitao


Da, ako mu ne lezi SF i Fantasy onda jbg. Kao sto ni tebi ne lezi izgleda...meni je siroka paleta ukusa, a na ove spomenute bas pogotovo. Nego, Secret sam skroz zaboravio, (vidi vraga), sto mi se jos nije desilo poslje citanja stripa i knjige...ni ne sjecam se nicega. Nije toliko valjda bio los...malo cu ga ponoviti prvom prilikom sad kad si me na njega podsjetio.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 31/07/2019 : 20:58:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Reem,ako ti bude trebao Bred,tu sam za povoljnu prodaju.
Čak možda i za Grejstorm.

Hvala Anto što si javio, ako se odlučim, ja ti se javim

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Eto, ReemCP, kakvi su savjeti, diži kredit.

A vidim, trebalo bi tu para ali i vremena, ja i ti smo se nekidan upravo dotakli koliko toga ima još za čitanje sastrane. A svako malo se nešto usput nabavi, uzme. Vidjet ću, iako ideja mini serijala nije nimalo loša, ovisi samo tko kakav žanr voli. Zasad imam puno materijala za čitanje i upoznavanje, pa se više fokusiram na skupljanje i popunjavanja onih rupa u serijalima koje čitam.

Nekad mi i nešto vremena uzme pisanje osvrta, ali bez toga ne mogu. To je postala neka tradicija već. Nekad i taj komentar/osvrt na forumu potakne na raspravu, pa malo popričamo o toj priči. Što smatram da je super, a i bit foruma i druženja ovdje

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14515 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 31/07/2019 : 23:31:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Opasno sam se dvoumio ovo preskočiti ali netko je spomenuo rupu između 7. i 9. pa ću ipak uzeti.
Nikako nisam za ovo spajanje bilo kojih junaka, meni to izgleda baš nespojivo. Jednom sam kod Reema čitao Dragonera i Zagora izdržao sam pet stranica.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4969 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 01/08/2019 : 01:10:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
Koliko je ovih koloraca izišlo u ITA? čini mi se da smo vrlo blizu "spajanju" ? (mislim da sam negdje pročitao da tamo izlaze 2x godišnje)

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 01/08/2019 : 01:38:16  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Danas izlazi deveti broj.

https://www.sergiobonelli.it/resizer/1000/-1/true/1561121626850.png--la_vendetta_di_gambit___color_zagor_09_cover.png?1561121628000

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 01/08/2019 : 09:24:41  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Opasno sam se dvoumio ovo preskočiti ali netko je spomenuo rupu između 7. i 9. pa ću ipak uzeti.
Nikako nisam za ovo spajanje bilo kojih junaka, meni to izgleda baš nespojivo. Jednom sam kod Reema čitao Dragonera i Zagora izdržao sam pet stranica.


Vrijedi probati, nikad ne znas.
Mada, ako ti se tim sa Dragonerom nije nimalo dopao, tesko da ce onda ovaj sa Bradom. Crtac je isti, prica mnogo losija.
Go to Top of Page

vknez
Average Member



Croatia
593 Posts

Member since 02/09/2009

Posted - 01/08/2019 : 11:00:56  Show Profile Show Extended Profile  Send vknez a Private Message  Reply with Quote
Teški trash...Ferri i Sergio se okreću u grobu...

Moje aukcije:
https://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=vknez
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/08/2019 : 16:01:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kad mačke nema miševi kolo vode...

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14515 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 01/08/2019 : 19:33:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Tonka24

Opasno sam se dvoumio ovo preskočiti ali netko je spomenuo rupu između 7. i 9. pa ću ipak uzeti.
Nikako nisam za ovo spajanje bilo kojih junaka, meni to izgleda baš nespojivo. Jednom sam kod Reema čitao Dragonera i Zagora izdržao sam pet stranica.


Vrijedi probati, nikad ne znas.
Mada, ako ti se tim sa Dragonerom nije nimalo dopao, tesko da ce onda ovaj sa Bradom. Crtac je isti, prica mnogo losija.


A uzeti ću i pročitati, kad već uzimam Zagor kolor.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 01/08/2019 : 23:48:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vknez

Teški trash...Ferri i Sergio se okreću u grobu...



+1
Go to Top of Page

Gris
Starting Member



76 Posts

Member since 28/09/2015

Posted - 03/08/2019 : 16:59:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Gris a Private Message  Reply with Quote
prvi Zagor kojeg nisam smeo ni da se usudim da počnem da čitam.
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2320 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 03/08/2019 : 19:34:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
Prvi zagor u kojem vidim riječ sranje
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/08/2019 : 19:58:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Prvi Zagor kojeg neću barem spremiti na policu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 04/08/2019 : 10:46:05  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Zagor koji se nije smio ni trebao dogoditi.
Go to Top of Page

FelipeKajetano
New Member



256 Posts

Member since 01/06/2016

Posted - 06/08/2019 : 00:31:39  Show Profile Show Extended Profile  Send FelipeKajetano a Private Message  Reply with Quote
Da li je izašla epizoda s Dragonerom u Ludensu? Mora da sam profulao
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/08/2019 : 00:34:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nije, samo kod VČ.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

vešmašina
Average Member



599 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 06/08/2019 : 06:50:51  Show Profile Show Extended Profile  Send vešmašina a Private Message  Reply with Quote


Jedina pozitivna stvar ovog Zagora su Morbovi, daleki rođaci Morba iz Futurame
Go to Top of Page

Anto_123
Average Member

761 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 06/08/2019 : 15:46:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by FelipeKajetano

Da li je izašla epizoda s Dragonerom u Ludensu? Mora da sam profulao

Ne znam kad će i hoće li Ludens izbaciti to ali mislim da će u sljedećoj turi Libellus izdati tu priču u sklopu Dragonero specijala
Go to Top of Page

nellesky
Junior Member



407 Posts

Member since 25/08/2009

Posted - 06/08/2019 : 22:35:52  Show Profile Show Extended Profile  Send nellesky a Private Message  Reply with Quote
Ovaj strip o Bred Beronu nije loš. Čitajući ga na svakoj narednoj stranici očekujete da ovoj indijanki spadne donji dio odjeće.
Mora pasti jer ništa je ne drži. Sve u svemu neizvjestan strip koji drži pažnju. Da li će haljina spasti ili ne do samog kraja

Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/08/2019 : 22:46:34  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Nažalost, nije joj pala haljina. Ali kad dođeš do kraja ovog stripa pozitivno je što je gotovo s mučenjem.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 06/08/2019 : 23:05:39  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Nažalost, nije joj pala haljina. Ali kad dođeš do kraja ovog stripa pozitivno je što je gotovo s mučenjem.



opet spoiler, grrrrr

sad nema smisla da kupujem
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000