forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Rivalstvo forumaša
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

1Euro
Advanced Member



12208 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/08/2019 : 10:19:42  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
sječam se nekog "rivalstva" između Texa Willera i nekoga iz Vojvodine (zaboravio sam mu nick)
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 11/08/2019 : 11:06:05  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Oero, čitam ove tvoje postove i zaključujem da si i dalje nakon svih ovih godina sa humorom na "vi".
Sjećaš li se kad si me bio raspizdio prije deset i kusur godina pa te ja htio pretući?
Pa kad smo se našli na CRŠ čitav dan si me gotivio i plaćao pića da ti ne razbijem pičku ispod nosa.
Čak si mi bio i poklonio džabalesku kolekciju Džudasa za koju si tražio enormnu sumu novca na aukcijama...

Wtf?

Edited by - bagi on 11/08/2019 11:18:20
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46537 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/08/2019 : 11:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Al ga nisi pribija?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 11/08/2019 : 11:24:21  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Bilo mi žao djeteta jbg...
Malen, ćelav još nije bio bruco, mliječni zubi...
Pa ko bi to tukao brate dragi...

Wtf?
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 11/08/2019 : 11:28:44  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Elmude de pitaj Krašuljka zašto je izbrisao objavu sa fejsa gdje se hvalio kako je mjerkao švapske kite na nudističkoj plaži.
Ja načuo kako je nosio šubler i redom dokumentovao sve dužine. Kako nije mogao istovremeno uzimati dimenzije i pisati ustima je pridržavao subjekte mjerenja.

Wtf?

Edited by - bagi on 11/08/2019 11:45:21
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12208 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/08/2019 : 11:37:40  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

Oero, čitam ove tvoje postove i zaključujem da si i dalje nakon svih ovih godina sa humorom na "vi".
Sjećaš li se kad si me bio raspizdio prije deset i kusur godina pa te ja htio pretući?
Pa kad smo se našli na CRŠ čitav dan si me gotivio i plaćao pića da ti ne razbijem pičku ispod nosa.
Čak si mi bio i poklonio džabalesku kolekciju Džudasa za koju si tražio enormnu sumu novca na aukcijama...






radije reci ljudima istinu. Bilo mi te žao tuči ispred tvog sina
Sječam se kako si me izbegavao, osvrčuči se iznad ramena, non stop si visio na Tintin štantu sa dječjim stripovima jer si znao da ja neču biti tamo, čak je tvom sinu dopizdilo pregledavati one Tintin stripove, dok si ti tamo non stop visio, a ja te tražio svugdje.
Na kraju sam te ipak pronašao, prodao ti tog Judasa za masne pare, novac oplemenitio u kladionici (koliko sam čuo, ta je kladionica nakog mog posjeta zatvorila vrata, jer sam digao toliki novac, da su me jedva isplatili) a na kraju smo čak popili piče, kojeg si ti častio,...pa neka forumaši donesu svoj sud.

Što se humora tiče, ja sam jako ozbiljan čovjek, u biti se nikada ne šalim, jedino nije mi jasno zašto se ljudi smiju mojim postovima, kada su napisani u krajnje ozbiljnim tonom
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46537 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/08/2019 : 11:50:46  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

Elmude de pitaj Krašuljka zašto je izbrisao objavu sa fejsa gdje se hvalio kako je mjerkao švapske kite na nudističkoj plaži.
Ja načuo kako je nosio šubler i redom dokumentovao sve dužine. Kako nije mogao istovremeno uzimati dimenzije i pisati ustima je pridržavao subjekte mjerenja.

a di je držao boce vode prilikom mirenja? U guzici?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11680 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 11/08/2019 : 11:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

Elmude de pitaj Krašuljka zašto je izbrisao objavu sa fejsa gdje se hvalio kako je mjerkao švapske kite na nudističkoj plaži.
Ja načuo kako je nosio šubler i redom dokumentovao sve dužine. Kako nije mogao istovremeno uzimati dimenzije i pisati ustima je pridržavao subjekte mjerenja.



Have mercy
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46537 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/08/2019 : 11:51:46  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by bagi

Oero, čitam ove tvoje postove i zaključujem da si i dalje nakon svih ovih godina sa humorom na "vi".
Sjećaš li se kad si me bio raspizdio prije deset i kusur godina pa te ja htio pretući?
Pa kad smo se našli na CRŠ čitav dan si me gotivio i plaćao pića da ti ne razbijem pičku ispod nosa.
Čak si mi bio i poklonio džabalesku kolekciju Džudasa za koju si tražio enormnu sumu novca na aukcijama...






radije reci ljudima istinu. Bilo mi te žao tuči ispred tvog sina
Sječam se kako si me izbegavao, osvrčuči se iznad ramena, non stop si visio na Tintin štantu sa dječjim stripovima jer si znao da ja neču biti tamo, čak je tvom sinu dopizdilo pregledavati one Tintin stripove, dok si ti tamo non stop visio, a ja te tražio svugdje.
Na kraju sam te ipak pronašao, prodao ti tog Judasa za masne pare, novac oplemenitio u kladionici (koliko sam čuo, ta je kladionica nakog mog posjeta zatvorila vrata, jer sam digao toliki novac, da su me jedva isplatili) a na kraju smo čak popili piče, kojeg si ti častio,...pa neka forumaši donesu svoj sud.

Što se humora tiče, ja sam jako ozbiljan čovjek, u biti se nikada ne šalim, jedino nije mi jasno zašto se ljudi smiju mojim postovima, kada su napisani u krajnje ozbiljnim tonom

Ma forumaši su neozbiljni

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12208 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/08/2019 : 12:39:36  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

Elmude de pitaj Krašuljka zašto je izbrisao objavu sa fejsa gdje se hvalio kako je mjerkao švapske kite na nudističkoj plaži.
Ja načuo kako je nosio šubler i redom dokumentovao sve dužine. Kako nije mogao istovremeno uzimati dimenzije i pisati ustima je pridržavao subjekte mjerenja.



to je radio prije nekoliko vremena, no, sad su mu svugdje zabranili ulaz na nudističke plaže, zbog pritužbi Nijemaca. Žalili su se, da predugo zapisiva. Nakon toga mu je i policija službeno zatvorila facebook
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 11/08/2019 : 12:57:46  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

Elmude de pitaj Krašuljka zašto je izbrisao objavu sa fejsa gdje se hvalio kako je mjerkao švapske kite na nudističkoj plaži.
Ja načuo kako je nosio šubler i redom dokumentovao sve dužine. Kako nije mogao istovremeno uzimati dimenzije i pisati ustima je pridržavao subjekte mjerenja.



Cuj..na nudistickoj.plazi sto je veca stomacina to je manja cundara..
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 11/08/2019 : 13:00:32  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by ReemCP

Već sam neko vrijeme na forumu (a i pratio ga prije kao gost), pa prilično dosta poznajem situaciju na forumu, ali i dosta ljudi sam upoznao. Tako da ne može, a da se ne primjeti da postoji određeno rivalstvo forumaša na forumu, od kojih su možda najpoznatija:

logo111 vs. Lwood
King Warrior vs. ivanl
sumohrvat vs. nagor
Valter vs. Rakosi

Curunir vs. ivanl
Dukidule vs. Giuda Ballerino
Fibra vs. Teller
Dodsferd vs. Giuda Ballerino
Tonka24 vs. Tinton
Teller vs. Curunir

stinky vs. Markos
Lwood vs. Kruger
VALTER vs. andjustuceforall

Bagi vs. Kras

Tonka24 vs. Brni
Tonka24 vs. Fikus
Tonka24 vs. Lwood

Mladjo vs. everyone :D

Može se tu složit jedan odličan PPV fight card :)

Ima tu, što friških, što starijih rivalstava. Neka su aktualna, neka možda i nisu. Ima ih sigurno još, pa slobodno navedite, da ubacimo ovdje.

Htio sam pitati:
- jel dobro za forum da imamo ova rivalstva, pa da se nekad izađe iz te "konfort zone" i time forum možda bude "življi" (nešto se događa), da nije sve samo monotono?
- ili mislite da bi bilo bolje da se određeni forumaši jednostavno međusobno ignoriraju, tko kome ne paše, pa da ne moramo nekad čitat njihova prepucavanja jer često se ode van rasprave nekog topica?

Kakvo je općenito vaše mišljenje o ovome?



Ja i bagić bagičević smo sad jarani..druzimo se u bihacu.kafendisemo i pomazemo migrante cigarama i keksom



kad saznaju da voziš autobus onda češ ih morati voziti u Veneciju, Minhen, Pariz, Koln,.....a što je najgore, popit če ti svu vodu koju si spremio za kineske turiste



Vi slovenci ste malo cudni..tamo se uz granicu ukupljaju neke seoske straze kao brane migrantima da udju u zemlju..umjesto da im pomazete za dobre pare..jebote sve moramo mi priseljenci radit
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 11/08/2019 : 14:25:56  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Dok oni drže stražu i ostavljaju sela nebranjena vi čefuri vršite diverzije i dižite natalitet.

Wtf?
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 11/08/2019 : 14:48:42  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by bagi

Elmude de pitaj Krašuljka zašto je izbrisao objavu sa fejsa gdje se hvalio kako je mjerkao švapske kite na nudističkoj plaži.
Ja načuo kako je nosio šubler i redom dokumentovao sve dužine. Kako nije mogao istovremeno uzimati dimenzije i pisati ustima je pridržavao subjekte mjerenja.



Cuj..na nudistickoj.plazi sto je veca stomacina to je manja cundara..


Po toj logici onda moderator Mlađo nije svoje ćune vidio najmanje sedam godina.
Dovoljno dugo da je legalno proglasi nestalom ili mrtvom...

Wtf?
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24652 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 11/08/2019 : 15:21:55  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Bagi i Kras na nekoj temi = ode sve u pizmaterinu.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 11/08/2019 15:22:14
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24652 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 11/08/2019 : 15:23:56  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by manhunter

Pfff... Kakva su ovo rivalstva? Većina amatera ovde. :D



Vratio si se..drago mi je



Ma volim i ja tebe.
Sledeći put kad si u Švici, javi se pa da napravimo par fotki za bagija.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 11/08/2019 : 22:18:56  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Jebo te Švica. Bio prije dva mjeseca u Baselu, čvaknuo pizzu, srknuo Colu i platio 22 CHF.
Gon' to u pičku materinu.

Wtf?

Edited by - bagi on 11/08/2019 22:19:37
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 11/08/2019 : 22:37:07  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

Jebo te Švica. Bio prije dva mjeseca u Baselu, čvaknuo pizzu, srknuo Colu i platio 22 CHF.
Gon' to u pičku materinu.



Jes...al je soferski minimalac 6500frank9va...

A posto ti sad vec imas nekog iskustva.znas ono kad sam te ucio po parkingukad si prvi put sjeo iz onih gastarbajterskih krseva koje obicno vozas u avion...
Radost na tvom licu kad si malo provozo moga

Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 11/08/2019 : 22:42:21  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Bestidniče. Mislio sam da je to za private photo album i specijalizirane dark web stranice a ne za javnost.

Wtf?

Edited by - bagi on 11/08/2019 22:44:12
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24652 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 11/08/2019 : 23:28:06  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

Jebo te Švica. Bio prije dva mjeseca u Baselu, čvaknuo pizzu, srknuo Colu i platio 22 CHF.
Gon' to u pičku materinu.



Ima se, može se.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1548 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 12/08/2019 : 08:33:53  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Khm, khm, ja bih samo htio skrenuti paznju da je prije Svice diskusija (opet) otisla u smjeru penisa i skembi

Remo, druze, jesi vidio? Jesi?

A da ni ne spominjem da su se u medjuvremenu tamo u jednom topiku u Boneliju dva clana nesto pokacila pa je jedan drugome rekao da preferira guzenje...
Go to Top of Page

Manny
Average Member



569 Posts

Member since 21/08/2011

Posted - 13/08/2019 : 01:02:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Manny a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli
Ako se zelis dobro nasmijati, svakako potrazi u arhivi "aferu Mirabilis" (koju neki sigurno zele zaboraviti).



Ovo zvuči kao da ima veze sa nekom pričom iz Alana Forda. :)
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000