forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Champions League
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 85

don_draper
Advanced Member



3783 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 05/05/2021 : 08:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

PSGu fali Guardiola. Sve drugo imaju.



Nisam siguran da bi im i on pomogao. Guardioli svaka cast na postignucima ali sto se tice igrackog kadra jako je zahtjevan.
Tuchel i Pochettino su jako dobri treneri i mislim da su izvukli maksimum iz ove ekipe bez imalo kemije.

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29465 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 05/05/2021 : 08:30:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ključ je Dias + neviđeno velik broj igrača koji igraju sezonu života (Phoden, Mahrez, Gundogan), de Bruyne zdrav, automatizam, kvaliteta, svakako favoriti u finalu! PSG veliko razočaranje, godinama bez igre!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/05/2021 : 09:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Napokon je Guardiola nakon dugo godina naparavio ekipu za naslov. Vjerujem da je ovo njihova godina. Ovaj Foden samo takva zvijer od igrača.




Pep svake godine napravi ekipu za naslov
To dokazuje što svake godine i osvaja naslove

Kup natjecanja su ionako dosta specifična zbog svog kup sistema i tu kvaliteta često ne prevagne
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19392 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 05/05/2021 : 09:21:04  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Napokon je Guardiola nakon dugo godina naparavio ekipu za naslov. Vjerujem da je ovo njihova godina. Ovaj Foden samo takva zvijer od igrača.




Pep svake godine napravi ekipu za naslov
To dokazuje što svake godine i osvaja naslove

Kup natjecanja su ionako dosta specifična zbog svog kup sistema i tu kvaliteta često ne prevagne


Zar nisi ti godinama tvrdio da je španjolska liga najbolja jer španjolski klubovi pobjeđuju u neđunarodnim kup natjecanjima?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10073 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 05/05/2021 : 09:56:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Ne bi me iznenadilo da ove godine gledamo u oba finala (Liga prvaka i Euro Liga) samo engleske klubove.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7812 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 05/05/2021 : 10:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Ne bi me iznenadilo da ove godine gledamo u oba finala (Liga prvaka i Euro Liga) samo engleske klubove.

Sad ce ti supermark objasnit zasto je to u slucaju spanjolskih klubova bio dokaz kvalitete, a u ovom nije.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3783 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 05/05/2021 : 10:26:21  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Ne bi me iznenadilo da ove godine gledamo u oba finala (Liga prvaka i Euro Liga) samo engleske klubove.



Dogodilo se to 2019 pa smo imali dva nikad dosadnija finala LP i EL

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7812 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 05/05/2021 : 10:33:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by don_draper

quote:
Originally posted by Peyo

Ne bi me iznenadilo da ove godine gledamo u oba finala (Liga prvaka i Euro Liga) samo engleske klubove.



Dogodilo se to 2019 pa smo imali dva nikad dosadnija finala LP i EL

tesko da je ista bilo dosadnije od finala milan juventus.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/05/2021 : 10:46:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Napokon je Guardiola nakon dugo godina naparavio ekipu za naslov. Vjerujem da je ovo njihova godina. Ovaj Foden samo takva zvijer od igrača.




Pep svake godine napravi ekipu za naslov
To dokazuje što svake godine i osvaja naslove

Kup natjecanja su ionako dosta specifična zbog svog kup sistema i tu kvaliteta često ne prevagne


Zar nisi ti godinama tvrdio da je španjolska liga najbolja jer španjolski klubovi pobjeđuju u neđunarodnim kup natjecanjima?




Pobjeđivali su u kup natjecanjima jer su takva natjecanja jedino igrali, ne znam sto je tu nejasno...
Da su igrali ligaška natjecanja, tek bi tu pomeli ostatak konkurencije iz drugih liga

Kup natjecanja idu na ruku slabijim klubovima jer na dvije utakmice slabiji može lakše izenaditi favorita
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 05/05/2021 : 10:46:02  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Napokon je Guardiola nakon dugo godina naparavio ekipu za naslov. Vjerujem da je ovo njihova godina. Ovaj Foden samo takva zvijer od igrača.




Pep svake godine napravi ekipu za naslov
To dokazuje što svake godine i osvaja naslove

Kup natjecanja su ionako dosta specifična zbog svog kup sistema i tu kvaliteta često ne prevagne


Zar nisi ti godinama tvrdio da je španjolska liga najbolja jer španjolski klubovi pobjeđuju u neđunarodnim kup natjecanjima?



Tvrdio je kad mu je išlo u prilog, sad ne ide pa se mijenja ploča. Klasika našeg društva, umjesto dolaska do valjnog zaključivanja na temelju dokaza ovdje je normalnog da se dokazi prilagođavaju unaprijed stvorenom zaključku.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/05/2021 : 10:48:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Nije mi problem vama genijalcima objasniti
Ipak onaj tko se služi vlastitom glavom mora obrazovati sirotinju

Procitajte jos jednom pa se javite ako trebate opet pomoć
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/05/2021 : 10:53:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Eto primjer ovogodisnjeg kupa kralja
Atletico i Real su ispali od objektivno nekvalitetnijeg protivnika
Jbga, iskoristili outsideri opuštanje favorita
I to nije rijetkost za kup natjecanja

Ali na kraju ipak ispliva kvaliteta i ponajbolji klub osvaja, kao Barca ove godine


Eh, što sam dobar
Imam volje svima zakinutima crtati
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19392 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 05/05/2021 : 11:41:20  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Napokon je Guardiola nakon dugo godina naparavio ekipu za naslov. Vjerujem da je ovo njihova godina. Ovaj Foden samo takva zvijer od igrača.




Pep svake godine napravi ekipu za naslov
To dokazuje što svake godine i osvaja naslove

Kup natjecanja su ionako dosta specifična zbog svog kup sistema i tu kvaliteta često ne prevagne


Zar nisi ti godinama tvrdio da je španjolska liga najbolja jer španjolski klubovi pobjeđuju u neđunarodnim kup natjecanjima?




Pobjeđivali su u kup natjecanjima jer su takva natjecanja jedino igrali, ne znam sto je tu nejasno...
Da su igrali ligaška natjecanja, tek bi tu pomeli ostatak konkurencije iz drugih liga

Kup natjecanja idu na ruku slabijim klubovima jer na dvije utakmice slabiji može lakše izenaditi favorita


Supermarče, ti si bog izvrtanja logike.
Nejasno je to da si ti tvrdio da je ta činjenica da španjolski klubovi pobjeđuju u kup natjecanjima nepobitni dokaz da je španjolska liga najbolja.
A sada tvrdiš da u kup natjecanjima često pobjeđuju slabiji.
Ako tebi nije jasno da si u proturječju, ja više stvarno ne znam kako da ti pomognem.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/05/2021 : 12:22:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
zato sam ja supermark, jer sam superioran u svakom smislu

koliko često lige osvajaju autsideri? koliko često vidiš da klub kao leicester osvaja ligu? jednom u trideset godina?
ja već sad znam da svih pet liga petice mogu svesti na 7-8 klubova koji će osvojiti prvenstvo i niti jednog prvaka neću pogriješiti

ali u kupu je druga priča, tamo se puno češće od jednom-u-trideset-godina događa iznenađenje i slabiji klub tu i tamo osvoji kup (u LP je zadnji put to bio Chelsea 2012)
ali ukupno gledajući, kupove i dalje osvajaju najjači - Barca, Real, Bayern jer su, naravno, kvalitetniji
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29465 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 05/05/2021 : 12:24:32  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
https://www.24sata.hr/sport/prije-23-godine-ispali-su-u-trecu-ligu-sad-su-u-finalu-lige-prvaka-760242

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19392 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 05/05/2021 : 13:04:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

zato sam ja supermark, jer sam superioran u svakom smislu

koliko često lige osvajaju autsideri? koliko često vidiš da klub kao leicester osvaja ligu? jednom u trideset godina?
ja već sad znam da svih pet liga petice mogu svesti na 7-8 klubova koji će osvojiti prvenstvo i niti jednog prvaka neću pogriješiti

ali u kupu je druga priča, tamo se puno češće od jednom-u-trideset-godina događa iznenađenje i slabiji klub tu i tamo osvoji kup (u LP je zadnji put to bio Chelsea 2012)
ali ukupno gledajući, kupove i dalje osvajaju najjači - Barca, Real, Bayern jer su, naravno, kvalitetniji


Tko uopće spori taj dio?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7053 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 05/05/2021 : 13:04:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Napokon je Guardiola nakon dugo godina naparavio ekipu za naslov. Vjerujem da je ovo njihova godina. Ovaj Foden samo takva zvijer od igrača.




Pep svake godine napravi ekipu za naslov
To dokazuje što svake godine i osvaja naslove

Kup natjecanja su ionako dosta specifična zbog svog kup sistema i tu kvaliteta često ne prevagne


Je li prevagnula kvaliteta u dvomeču PSG-Barca? Samo mi nemoj reći da je to bio splet nesretnih okolnosti za Messija i ekipu.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/05/2021 : 13:06:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Barca je bila puno bolja drugu utakmicu, ali PSG je bio bolji ukupno
Jbga, zasluženo su prošli, nažalost
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/05/2021 : 13:08:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by supermark

zato sam ja supermark, jer sam superioran u svakom smislu

koliko često lige osvajaju autsideri? koliko često vidiš da klub kao leicester osvaja ligu? jednom u trideset godina?
ja već sad znam da svih pet liga petice mogu svesti na 7-8 klubova koji će osvojiti prvenstvo i niti jednog prvaka neću pogriješiti

ali u kupu je druga priča, tamo se puno češće od jednom-u-trideset-godina događa iznenađenje i slabiji klub tu i tamo osvoji kup (u LP je zadnji put to bio Chelsea 2012)
ali ukupno gledajući, kupove i dalje osvajaju najjači - Barca, Real, Bayern jer su, naravno, kvalitetniji


Tko uopće spori taj dio?




E jbga
Sve sam ti nacrtao
čitaj ispočetka dok ti ne sjedne
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7628 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 05/05/2021 : 13:09:52  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
Treba priznati englezima da su u zadnje dvije godine oni ti koji su ipak u vrhu, kad je klupski nogomet u pitanju...ono sta su spanjolci radili zadnjih 15ak godina, ( real i barca po 4 LP, Atletiko 2 finala LP i 3 EL, sevilla 6 EL, jos su i bilbao i espanol igrali finala EL, silni superkupovi ovih klubova, ) englezi rade sad, united je 99% siguran, arsenal i chelsea imaju fine sanse da odu u finale...

Imaju trenutno englezi barem 10 klubova koji bi daleko dogurali i u ligi prvaka...osim sestorke iz super lige, tu su i lester, west ham, leeds, aston vila...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/05/2021 : 13:12:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Sa prvim Zlatanovim dijelom se slažem
S drugim baš i ne
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19392 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 05/05/2021 : 13:28:03  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by supermark

zato sam ja supermark, jer sam superioran u svakom smislu

koliko često lige osvajaju autsideri? koliko često vidiš da klub kao leicester osvaja ligu? jednom u trideset godina?
ja već sad znam da svih pet liga petice mogu svesti na 7-8 klubova koji će osvojiti prvenstvo i niti jednog prvaka neću pogriješiti

ali u kupu je druga priča, tamo se puno češće od jednom-u-trideset-godina događa iznenađenje i slabiji klub tu i tamo osvoji kup (u LP je zadnji put to bio Chelsea 2012)
ali ukupno gledajući, kupove i dalje osvajaju najjači - Barca, Real, Bayern jer su, naravno, kvalitetniji


Tko uopće spori taj dio?




E jbga
Sve sam ti nacrtao
čitaj ispočetka dok ti ne sjedne


Rađe ti pročitaj sve moje, pa svoje postove i shvati o čemu se rasprava uopće vodi.

Tvrdnja koju nitko ne spori: kup natjecanja predstavljaju bolje prilike za slabije klubove da osvoje trofeje i uspijeh u takvim natjecanjima nije nužno pokazatelj kvalitete.

Tvoja prijašnja tvrdnja koju gornja tvrdnja pobija: uspijesi španjolskih klubova u kup natjecanjima dokazuju kvalitetu španjolske lige.

Jel' ti sada iole jasnije?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22161 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 05/05/2021 : 13:38:14  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Tacno je da su engleski timovi trenutno najsuperiorniji, nazalost.
Ukoliko Rocky zaista narednu sezonu ode u ManU, opet cu pratiti i tu ligu. Italijani mi nisu posebno interesantni, ovako sam prisiljen da ih gledam.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/05/2021 : 13:39:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Pa kao što sam ti napisao, kvaliteta i tu na kraju ispliva
Zato su u LP iznenađenja moguća, puno češće nego u prvenstvima, ali na kraju ipak naslove osvajaju najkvalitetnije momčadi (odnosno Barca i Real po 4 puta u zadnjih 15ak godina)
Ovo sam sve napisao, vrtim se u krug



Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22161 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 05/05/2021 : 13:41:08  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

PSGu fali Guardiola. Sve drugo imaju.


Nesto slicno mi je sinoc proslo kroz glavu. Imaju odlican tim, nisu znali jedan napad organizovati kako treba.
Go to Top of Page
Page: of 85 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000