forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: KLO 141 - Miris gladnih dječaka
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/11/2019 : 21:04:36  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
koma nije njegova priča - scenarista je Pitersov zemljak,Pjer Vazem;e sad,možda je i njemu davao sugestije za kraj :)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 18/11/2019 : 10:30:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by DiSkAcH


U svakom slučaju se slažem (osim u dijelu o kutlačama i peglama, ali pretpostavljam da je to zajebancija )


kakbvi su to sad bušidovski politički korektni fazoni??

pa normalno da bi svet bio opuštenije mesto kad bi se žene više držale pegli i kutlača,a manje pametovale i bavile muškim poslovima (u koji smatram i pisanje strip scenarija);normalno,čast izuzecima.

da napomenem da mi je supruga fakultetski profesor sa doktoratom - ista je kao i većina drugih.




Ma joj, dobro ja sam drugačijeg mišljenja i svako ima pravo na svoje.
To me podsjetilo na jednog dečka koji mi je rekao da Bujoldica piše knjige za kućanice (ili nešto u tom stilu), a meni je Vorkosigan saga odlična.

Nego ovaj strip...je teški trip.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

SenG
Junior Member



Canada
370 Posts

Member since 23/04/2006

Posted - 18/11/2019 : 15:02:47  Show Profile Show Extended Profile  Send SenG a Private Message  Reply with Quote
Ima u ovim Dječacima nešto što mi je bilo dobro. Ali da je u top 10% Fibre, uz takvu konkurenciju teško :)

Ich bin nur ein Schauspieler
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/01/2020 : 19:39:18  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Bez puno filozofije.
Nadrealno imbecilan strip.
Izbjegavati u širokom luku.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 30/01/2020 : 20:41:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Bez puno filozofije.
Nadrealno imbecilan strip.
Izbjegavati u širokom luku.




Piši, samo piši Nesvrstani, meni se ne da. Ljudi moraju znat kolika je ovo debilana i kakvih debilana ima u našem miljeu...a ovi autori žive od ovoga jebote

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/01/2020 : 21:42:38  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Bez puno filozofije.
Nadrealno imbecilan strip.
Izbjegavati u širokom luku.




Piši, samo piši Nesvrstani, meni se ne da. Ljudi moraju znat kolika je ovo debilana i kakvih debilana ima u našem miljeu...a ovi autori žive od ovoga jebote


Ovo je toliko besmisleno da neznan šta napisat. Bez zajebancije.
Ali i meni je palo na pamet da je nevjerovatno da neko za ovakvo govno još dobije i neku lovu.
Da san izdavač i da je meni došla sa ovin u kancelariju zva bi emigraciski ured i deportira je nazad u Laos.
Mislin da je ovde ka i kod Šume djevica u pitanju čisti seksizam.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 31/01/2020 00:57:57
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 30/01/2020 : 23:27:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
A i ovi Peeters je na drogama, to je jasno. Nema mu stripa bez deliricnog kraja.
Ovo smrdi na onu najgoru vrstu politicke korektnosti, stari Markos je ovi put pretjera he he he, prska po nama, svaka mu cast. Jos se ekipa javlja da kuzi ovo, da je ovo vrh...predobro.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 31/01/2020 : 08:22:27  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay
Jos se ekipa javlja da kuzi ovo, da je ovo vrh...predobro.



koja ekipa?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 31/01/2020 : 09:03:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Bez puno filozofije.
Nadrealno imbecilan strip.
Izbjegavati u širokom luku.




Piši, samo piši Nesvrstani, meni se ne da. Ljudi moraju znat kolika je ovo debilana i kakvih debilana ima u našem miljeu...a ovi autori žive od ovoga jebote


Ovo je toliko besmisleno da neznan šta napisat. Bez zajebancije.
Ali i meni je palo na pamet da je nevjerovatno da neko za ovakvo govno još dobije i neku lovu.
Da san izdavač i da je meni došla sa ovin u kancelariju zva bi emigraciski ured i deportira je nazad u Laos.
Mislin da je ovde ka i kod Šume djevica u pitanju čisti seksizam.

Nisan čita ovo al Šuma Djevica je skroz ok.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7793 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 31/01/2020 : 10:07:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Uopce nisam imao u planu ovo citati. Sad moram :P

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 31/01/2020 : 11:01:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Uopce nisam imao u planu ovo citati. Sad moram :P


Hahaha "there is no such thing as bad publicity"

U svakom slučaju, ako još netko želi neka požuri...

Trouble will find me
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 31/01/2020 : 14:23:01  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Tonto

Uopce nisam imao u planu ovo citati. Sad moram :P


Hahaha "there is no such thing as bad publicity"

U svakom slučaju, ako još netko želi neka požuri...


Istina. Zato i neman problem popljuvat neko tvoje izdanje. Izrazito mi je blesavo kad ljudi ne žele negativno pisat o nekome stripu.
Meni je ovo dno dna, i iako u tebe ka izdavača i čovika iman beskrajno povjerenja ovde ti ne virujen. Odnosno ne virujen da si ovde primjenija svoje pravilo da izdaš samo ono šta ti se svidi. Jednostavno ne virujen da ti se ovo sviđa.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 31/01/2020 : 14:27:11  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Bez puno filozofije.
Nadrealno imbecilan strip.
Izbjegavati u širokom luku.




Piši, samo piši Nesvrstani, meni se ne da. Ljudi moraju znat kolika je ovo debilana i kakvih debilana ima u našem miljeu...a ovi autori žive od ovoga jebote


Ovo je toliko besmisleno da neznan šta napisat. Bez zajebancije.
Ali i meni je palo na pamet da je nevjerovatno da neko za ovakvo govno još dobije i neku lovu.
Da san izdavač i da je meni došla sa ovin u kancelariju zva bi emigraciski ured i deportira je nazad u Laos.
Mislin da je ovde ka i kod Šume djevica u pitanju čisti seksizam.

Nisan čita ovo al Šuma Djevica je skroz ok.


Ova dva stripa nisu slična, i jedina poveznica je da i kod jednog i kod drugog imamo ženske autore koje su posal vjerovatno dobile samo zato šta su žene. Šuma je napisana diletantski, Miris pretenciozno preseratorski. Crtež u Šumi je sramotan, ovde je crtež odličan.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7793 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 31/01/2020 : 14:28:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by DiSkAcH


U svakom slučaju se slažem (osim u dijelu o kutlačama i peglama, ali pretpostavljam da je to zajebancija )


kakbvi su to sad bušidovski politički korektni fazoni??

pa normalno da bi svet bio opuštenije mesto kad bi se žene više držale pegli i kutlača,a manje pametovale i bavile muškim poslovima (u koji smatram i pisanje strip scenarija);normalno,čast izuzecima.

da napomenem da mi je supruga fakultetski profesor sa doktoratom - ista je kao i većina drugih.


Anto, a smije li tvoja žena vidjeti ove pizdarije koje pišeš...?

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 31/01/2020 : 15:18:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

A i ovi Peeters je na drogama, to je jasno. Nema mu stripa bez deliricnog kraja.
Ovo smrdi na onu najgoru vrstu politicke korektnosti, stari Markos je ovi put pretjera he he he, prska po nama, svaka mu cast. Jos se ekipa javlja da kuzi ovo, da je ovo vrh...predobro.


Doslovno svatko tko se javio je napisao da ne kuži što je ovo.
I ama baš nitko nije napisao da je ovo vrh.
Da nisi i ti uzeo malo te droge od Peetersa?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 31/01/2020 : 16:04:32  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Nemojte bezveze optuživat drogu.
U pravin rukama (kad je stvaralaštvo u pitanju) droga je zlato.
No LSD no Pink floyd.
No marihuana no Bob Marley.
No heroin no The doors.
No speed no Motorhead.

Dapače, ovoj gospođi preporučan da se dobro izroka bilo čime, rezultat će bit sigurno bolji.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 31/01/2020 16:05:13
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7793 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 31/01/2020 : 16:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Tako je. Ovisnosti nisu tu da se s njima borimo, nego da se njima pomirimo...

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 31/01/2020 : 16:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Tonto

Uopce nisam imao u planu ovo citati. Sad moram :P


Hahaha "there is no such thing as bad publicity"

U svakom slučaju, ako još netko želi neka požuri...


Istina. Zato i neman problem popljuvat neko tvoje izdanje. Izrazito mi je blesavo kad ljudi ne žele negativno pisat o nekome stripu.
Meni je ovo dno dna, i iako u tebe ka izdavača i čovika iman beskrajno povjerenja ovde ti ne virujen. Odnosno ne virujen da si ovde primjenija svoje pravilo da izdaš samo ono šta ti se svidi. Jednostavno ne virujen da ti se ovo sviđa.



Meni je ovo dobro. ozbiljno. Je čudno, ali mi je dobro.

Trouble will find me
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 31/01/2020 : 16:17:32  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Tako je. Ovisnosti nisu tu da se s njima borimo, nego da se njima pomirimo...


Ovisnosti su tu da ih odaberemo.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 31/01/2020 : 16:42:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Ako ne nista, ja ti virujem. A ako oces jos reklame, uvatin se pisat, necu prokomentirat zadnji 50 fibri al iman poriv kad stignem da bar 10 obradim,pogotovo Posvojenje...to mi je bas ono...uffff...agenda. Bas si nas sviju isprska...svaka cast. Sta sljedi iduci godina ne mogu ni zamislit.



quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Tonto

Uopce nisam imao u planu ovo citati. Sad moram :P


Hahaha "there is no such thing as bad publicity"

U svakom slučaju, ako još netko želi neka požuri...


Istina. Zato i neman problem popljuvat neko tvoje izdanje. Izrazito mi je blesavo kad ljudi ne žele negativno pisat o nekome stripu.
Meni je ovo dno dna, i iako u tebe ka izdavača i čovika iman beskrajno povjerenja ovde ti ne virujen. Odnosno ne virujen da si ovde primjenija svoje pravilo da izdaš samo ono šta ti se svidi. Jednostavno ne virujen da ti se ovo sviđa.



Meni je ovo dobro. ozbiljno. Je čudno, ali mi je dobro.


Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 31/01/2020 : 17:23:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
bogme ste me zainteresirali za ovaj strip :))

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3134 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 31/01/2020 : 17:28:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:

Dapače, ovoj gospođi preporučan da se dobro izroka bilo čime, rezultat će bit sigurno bolji.



Postoje ljudi kojima ni droge ne bi pomogle u kreativnosti. Mislim da je ona jedna od tih.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 31/01/2020 : 17:39:47  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Ako ne nista, ja ti virujem. A ako oces jos reklame, uvatin se pisat, necu prokomentirat zadnji 50 fibri al iman poriv kad stignem da bar 10 obradim,pogotovo Posvojenje...to mi je bas ono...uffff...agenda. Bas si nas sviju isprska...svaka cast. Sta sljedi iduci godina ne mogu ni zamislit.



quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Tonto

Uopce nisam imao u planu ovo citati. Sad moram :P


Hahaha "there is no such thing as bad publicity"

U svakom slučaju, ako još netko želi neka požuri...


Istina. Zato i neman problem popljuvat neko tvoje izdanje. Izrazito mi je blesavo kad ljudi ne žele negativno pisat o nekome stripu.
Meni je ovo dno dna, i iako u tebe ka izdavača i čovika iman beskrajno povjerenja ovde ti ne virujen. Odnosno ne virujen da si ovde primjenija svoje pravilo da izdaš samo ono šta ti se svidi. Jednostavno ne virujen da ti se ovo sviđa.



Meni je ovo dobro. ozbiljno. Je čudno, ali mi je dobro.




Meni je Posvojenje odlično.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 31/01/2020 : 17:46:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Ako ne nista, ja ti virujem. A ako oces jos reklame, uvatin se pisat, necu prokomentirat zadnji 50 fibri al iman poriv kad stignem da bar 10 obradim,pogotovo Posvojenje...to mi je bas ono...uffff...agenda. Bas si nas sviju isprska...svaka cast. Sta sljedi iduci godina ne mogu ni zamislit.


A piši ako ti se piše, tko ti brani.
Meni je Posvojenje predivan strip, npr.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 31/01/2020 : 18:13:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Nisan reka da je strip los/dobar/odlican, suludo ga je stavljat u isti kos s ovim Pettersom&Phang... al da zahtjeva odredjenu pozornost...je. tizzer...

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000