forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Beogradski sajam 2019. 20 – 27. listopad/oktobar
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

velka031
Advanced Member

Croatia
15239 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 14/10/2019 :  23:35:10  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by velka031

Kada je sajam u Sarajevu?
Nisam dosad niti čuo za njega, a volio bih i njega posjetiti.

https://www.trt.net.tr/hrvatski/region-2/2019/04/18/sarajevski-sajam-knjiga-okupilo-se-vise-od-100-izdavaca-veliki-odziv-posjetitelja-1185943

Hvala, ubačeno u plan za 2020.
Go to Top of Page

Golconda
Starting Member

44 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 15/10/2019 :  00:38:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:
Originally posted by Golconda

quote:

quote:
Originally posted by Golconda

Pozdrav društvo!
Golkondina ekipa planira dolazak na Interliber 15.-16., pa možemo nešto stripova svakakvih vrsta dostaviti do Zagreba, ako Vam šta treba sa BG Sajma javljajte...
Za detaljisanje i dogovaranje, slobodno nam pišite na PP...

Hoće li se vaši stripovi moći dobiti po sajamskim cijenama na Interliberu. Pitam jer su do sada na Interliberu cijene srpskih izdanja bili dosta skuplje nego u Srbiji.

Pozdrav, u principu, ne znam da li će se moći na nekom štandu naći Golcondina izdanja, još nismo ništa dogovorili ni sa kim. Ono što možemo to je da donesemo neki broj primeraka, pa da uzmete kod nas, naravno po Sajamskoj ceni, koliko to bude, svakako neće biti skuplje...
Inače, plan je i da do IL izađe i prvi trobroj Priča...:)

To sam i mislio. Da se u dogovoru sa vama naruči par stripova pa se nađemo u Zagrebu, podružimo, popričamo, zapijemo i obavimo trgovinu i razmjenu 😊😊😊

Ovo definitivno zvuči kao savršen plan...
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member

Chile
3649 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 15/10/2019 :  09:48:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:

Kako nisi!!!???

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4010 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 15/10/2019 :  10:05:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:

Nisi čuo da netko spominje odlazak na sajam u Sarajevo, ali ne znači da taj sajam ne valja i da nije dobra opcija jer je i bliže i jeftinije za odlazak. Meni je više za zgražanje što bi netko išao u puno udaljeniji Beograd na sajam nego na sajam knjiga u glavni grad države u kojoj živi(iako i na tom sajmu ima više nego dovoljno srpskih izdavača) , ali tu već ulazimo u politiku koja je zabranjena na ovom forumu pa bolje da se zaustavimo jer mi se ne leti sa foruma... Opet 😂😂😂😂
Na sreću sam bio na sajmu knjige i u Zagrebu i u Sarajevu i u Beogradu i na sva tri sajma sam se proveo odlično, nakupovao pune torbe stripova i podružio se sa predivnim ljudima.
Živ mi bio...

Razumijem Delboja u potpunosti, pogotovo ako ga zanimaju i stripovi. Bio sam prije nekoliko godina na sajmu u Sarajevu i od štandova sa stripovima su bili samo Agarthi i Red Box. Ako je omjer s izdavačima knjiga sličan (a pretpostavljam da je sajam u Beogradu puno veći), zašto bi htio ići na manji sajam?

Ne mora sve uvijek biti politika.

Uostalom, ako je državi u interesu boljitak građana, ili će uložiti da napravi svoj sajam konkurentnim, ili će poslati ljude na kvalitetniji sajam. Pametne države stipendiraju i školovanje svojih ljudi vani ako je program školovanja kvalitetniji.

'Izvadio sam prst iz tegle s pekmezom i stavio ga u nos!'
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member

3947 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 15/10/2019 :  10:40:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:

Kako nisi!!!???

E onda razumijem ovog debelog iz Rijeke
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member

3947 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 15/10/2019 :  10:43:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

quote:

Nisi čuo da netko spominje odlazak na sajam u Sarajevo, ali ne znači da taj sajam ne valja i da nije dobra opcija jer je i bliže i jeftinije za odlazak. Meni je više za zgražanje što bi netko išao u puno udaljeniji Beograd na sajam nego na sajam knjiga u glavni grad države u kojoj živi(iako i na tom sajmu ima više nego dovoljno srpskih izdavača) , ali tu već ulazimo u politiku koja je zabranjena na ovom forumu pa bolje da se zaustavimo jer mi se ne leti sa foruma... Opet 😂😂😂😂
Na sreću sam bio na sajmu knjige i u Zagrebu i u Sarajevu i u Beogradu i na sva tri sajma sam se proveo odlično, nakupovao pune torbe stripova i podružio se sa predivnim ljudima.
Živ mi bio...

Razumijem Delboja u potpunosti, pogotovo ako ga zanimaju i stripovi. Bio sam prije nekoliko godina na sajmu u Sarajevu i od štandova sa stripovima su bili samo Agarthi i Red Box. Ako je omjer s izdavačima knjiga sličan (a pretpostavljam da je sajam u Beogradu puno veći), zašto bi htio ići na manji sajam?

Ne mora sve uvijek biti politika.

Uostalom, ako je državi u interesu boljitak građana, ili će uložiti da napravi svoj sajam konkurentnim, ili će poslati ljude na kvalitetniji sajam. Pametne države stipendiraju i školovanje svojih ljudi vani ako je program školovanja kvalitetniji.

E nema dalje lepo si sve objasnio. Sarajevo je prelep grad ali kada je u putanju Sajam knjige nema mesta dilemi.
Da ne spominjem ribe i provod i sve sto ide uz knjige
Go to Top of Page

sumohrvat
Senior Member

Croatia
2461 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 15/10/2019 :  12:20:14  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ne znam, meni su ribe u Sarajevu bolje nego u Beogradu. Barem ona jedna 😊 Ne organiziraš srednjoškolcima izlet na sajam knjiga da bi gledali ribe ili se provodili po splavovima. Ne mora sve biti politika, ali ovdje očigledno je riječ o politici jer sarajevski sajam knjige iako nije veličinom usporediv sa beogradskim i zagrebačkim još uvijek je dovoljno kvalitetan i bogat ponudom i izlagačima. Pogotovo za jednog srednjoškolca jer Delboj ovdje govori o odlasku škole na izlet. Ako tome dodamo da je Sarajevo turistički atraktivan grad, barem koliko i Beograd, a meni osobno i puno atraktivniji onda se može spojiti jedan fini izlet sa posjetom sajmu knjiga. Tako da je stvar ukusa kome je bolji odlazak u Bg ili Sa, ali definitivno nitko ne bi trebao biti zgrožen što se podupire odlazak na sajam u svojoj državi umjesto na sajam u drugu državu. A ako ćemo govoriti o slanju srednjškolaca na sajmove u druge države zbog boljitka onda boljeg sajma knjiga od onog u Frankfurtu nema 😊😊😊

odabrao Ðelo Hadžiselimovic,tekst citao Miljenko Kokot
Go to Top of Page

manhunter
Moderator

18809 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/10/2019 :  12:31:33  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Sumohrvat, ajd dosta je ove zajebancije.
Ako tebi nije jasno zašto se đaci i maloletnici iz Republike Srpske ne šalju organizovano u autobusima u Federaciju BiH i obratno (!), onda samo mogu da pomislim da si maliciozan, ništa drugo.
Odgovor je: BALKAN.

Zato diskusija na tu temu prestaje ODMAH sad.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Edited by - manhunter on 15/10/2019 12:32:17
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4010 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 15/10/2019 :  12:58:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:

Tako da je stvar ukusa kome je bolji odlazak u Bg ili Sa, ali definitivno nitko ne bi trebao biti zgrožen što se podupire odlazak na sajam u svojoj državi umjesto na sajam u drugu državu. A ako ćemo govoriti o slanju srednjškolaca na sajmove u druge države zbog boljitka onda boljeg sajma knjiga od onog u Frankfurtu nema 😊😊😊

Ali tamo je većina knjiga na stranim jezicima :)

Sad ozbiljno, bez ikakve politike. Razumijem Delbojevu frustraciju jer s jedne strane imaš beogradski sajam sa 980 izlagača lani, a s druge strane u Sarajevu, citiram stranicu sajma: "nešto više od 100 izlagača". Nema tu usporedbe, nekome tko voli knjige (i stripove) neusporedivo je zanimljiviji sajam u Beogradu. I čovjek je frustriran jer je propustio priliku otići tamo organizirano, što je dosad bila praksa, a ti ga peglaš oko politike. I ja bih na njegovom mjestu bio nezadovoljan.

Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
11258 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 15/10/2019 :  14:10:11  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Moram se isključiti iz rasprave. Nisam samo ja nezadovoljan, svi su nezadovoljni.
Go to Top of Page

Stark
Junior Member

Bosnia and Herzegovina
304 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 15/10/2019 :  14:22:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
Dobar je sarajevski sajam, ne treba ga podcjenjivati. Bio sam proljetos i zaista izuzetan izbor knjiga je bio, mislim da nijedan već izdavač u regionu nije izostao. Ali svakako je beogradski sajam najveći i najposjećeniji u ex-yu, a pogotovo za kupce stripova je odličan.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4010 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 15/10/2019 :  15:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stark

Dobar je sarajevski sajam, ne treba ga podcjenjivati.

Kakvo je stanje sa stripovima u zadnjih par godina? Izdavači, popusti?

Go to Top of Page

Stark
Junior Member

Bosnia and Herzegovina
304 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 15/10/2019 :  15:25:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by Stark

Dobar je sarajevski sajam, ne treba ga podcjenjivati.

Kakvo je stanje sa stripovima u zadnjih par godina? Izdavači, popusti?

Zaista ne znam za stripove jer mi je cilj bio kupiti što više knjiga. Znam da sam na pojedinim štandovima viđao izdanja Belog puta i ČK, ali o o cijenama ti ništa ne mogu reći.
Go to Top of Page

KOMIKO
Senior Member

Serbia
1492 Posts

Member since 05/02/2012

Posted - 17/10/2019 :  08:59:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit KOMIKO's Homepage  Send KOMIKO a Private Message  Reply with Quote

Za 3 dana počinje Sajam. Na našem zajedničkom štandu izložićemo kompletan katalog, sva izdanja koja imamo na stanju, uključujući i poneko rasprodato izdanje, neretko u samo jednom primerku. Ponešto od toga su iznenađujući "warehouse finds", ili redakcijski/arhivski primerci. Moguće je da će ti primerci nestati već prvog dana, u nedelju, pa požurite. Biće i manja količina blago oštećenih primeraka sniženih 50% u odnosu na ove sajamske cene.

Nalazimo se na istom mestu kao i prethodnih godina, a na ovoj slici su naša albumska izdanja premijerno izašla između dva sajma (bez reprinata i Zlatnog doba)

www.komiko.rs
www.zlatnodoba.com
info@komiko.rs

Edited by - KOMIKO on 17/10/2019 09:00:15
Go to Top of Page

globinjo
Moderator

Croatia
32829 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 17/10/2019 :  09:44:41  Show Profile Show Extended Profile  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
tema je beogradski sajam...za sarajevski,BiH itd,otvorite novi topic pa tamo raspravljajte...

Meskovic,Dzoni,Buljan,Holcer,Peruzovic,Rozic,Zungul,Muzinic,Oblak,Jerkovic ,Surjak.
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member

Serbia
32475 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 17/10/2019 :  10:10:01  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

tema je beogradski sajam...za sarajevski,BiH itd,otvorite novi topic pa tamo raspravljajte...

Dok ti ukapiras prodje sajam
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member

Croatia
12091 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 17/10/2019 :  11:17:15  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:

toćno

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

mezzano
Senior Member

Serbia
1161 Posts

Member since 26/06/2007

Posted - 17/10/2019 :  13:15:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mezzano a Private Message  Reply with Quote
Zna li se nešto o popustima VČ za sajam? Koliki će biti i hoće li važiti za online narudžbine?
Go to Top of Page

globinjo
Moderator

Croatia
32829 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 17/10/2019 :  13:36:33  Show Profile Show Extended Profile  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:

je
visim 24 sata online i tražim vaše pizdarije

Meskovic,Dzoni,Buljan,Holcer,Peruzovic,Rozic,Zungul,Muzinic,Oblak,Jerkovic ,Surjak.
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member

Croatia
12091 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 17/10/2019 :  19:58:22  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Cijene na sajmu System Comics

https://www.facebook.com/systemcomics/photos/pcb.2602808989783371/2602788036452133/?type=3&theater&ifg=1

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".

Edited by - risbozg on 17/10/2019 20:00:19
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik

Slovenia
5325 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 18/10/2019 :  08:01:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

Cijene na sajmu System Comics

https://www.facebook.com/systemcomics/photos/pcb.2602808989783371/2602788036452133/?type=3&theater&ifg=1

Nema Druune? Zadnji album koji su izdali datira iz 2017. godine.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member

Croatia
15239 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 18/10/2019 :  18:48:10  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Tko će od ekipe biti na sajmu zadnji dan, nedjelja, 27.10.?
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member

Serbia
32475 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/10/2019 :  21:08:20  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ja sam u nedelju verovatno tamo, prekosutra. A ako bude vremena jos jedan dan.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member

Croatia
15239 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 18/10/2019 :  22:03:00  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Obećao sam anti da dolazim, pa nije red da ne izvršim obećanje... A i volio bi vidjeti kako to izgleda, nikad nisam bio... Ali eto, mogu doći samo zadnji dan.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik

Croatia
21647 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/10/2019 :  00:29:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Ne da mi se sad dešifrirati karte, samo jedno pitanje za znalce - svi štandovi su na istom mjestu kao i prošle godine? Ako jesu, onda znam gdje je što!

Ako bude ko tamo, vidimo se sad u nedjelju. ;)

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.15 seconds. Snitz Forums 2000