forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 Leo: Povratak na Aldebaran
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

etmgosa
Senior Member



1731 Posts

Member since 15/07/2002

Posted - 20/10/2019 : 10:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Send etmgosa a Private Message  Reply with Quote
Juce u prodavnici prelistao Povratak na Aldebaran, prvu i drugu epizodu.

Nisam kupio jer mi djeluje vrlo neinteresantno. Obojeno na racunaru i vecina slicica su samo "talking heads". Nema egzoticnih zivotinja ni prizora. Pojavljuje se i vozilo koje lici na land rover. Potpuno odsustvo maste. Leo navalio da crta samo ljude, a bas ljude najslabije crta.
Bolje mu je bilo da je s ovim davno prestao.














anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 16/12/2019 : 21:32:16  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
sad tek videh ovaj post.
ništa nam nisi rekao prijatelju o samom stripu - samo to da više crta ljude nego životinje.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 17/12/2019 06:53:34
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 16/12/2019 : 22:08:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by etmgosa
... i vecina slicica su samo "talking heads"...



Sviđa mi se ovaj izraz (nevezano uz ovaj strip).

Strip koji je pretežno to po meni i ne treba biti strip.
Bolje da ostane u formi pisanog romana.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6580 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 17/12/2019 : 16:36:02  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Deluje jadno i poluamaterski.
Go to Top of Page

Manny
Average Member



568 Posts

Member since 21/08/2011

Posted - 17/12/2019 : 18:25:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Manny a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by etmgosa
Leo navalio da crta samo ljude, a bas ljude najslabije crta.



Sve zavisi koliko oskudno odevene ih crta. :)

Edited by - Manny on 17/12/2019 23:36:13
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 19/12/2019 : 10:03:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by etmgosa
... i vecina slicica su samo "talking heads"...



Sviđa mi se ovaj izraz (nevezano uz ovaj strip).

Strip koji je pretežno to po meni i ne treba biti strip.
Bolje da ostane u formi pisanog romana.




-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 19/12/2019 : 12:21:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Bio na koncertu i uživao.
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 20/12/2019 : 12:01:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Oho, ovo jedva čekam. Bez obzira koliko šund sa milijun mana, leoversum je definitivno najčitaniji kod nas.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 20/12/2019 : 20:25:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Svakako kupicu, mada se osjeti pad u kvaliteti. Prva 2 su super, a onda polako na dolje. Crtez mi zapravo i ne smeta toliko, nekako se brzo naviknes na tu... plastiku.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 23/12/2019 : 20:27:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
kak mu se da to crtat? ovo izgleda ko santa barbara.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

etmgosa
Senior Member



1731 Posts

Member since 15/07/2002

Posted - 02/01/2020 : 14:54:50  Show Profile Show Extended Profile  Send etmgosa a Private Message  Reply with Quote
Tek sad vidim ove reakcije.
Ne mogu nista vise reci o ovim stripovima jer sam ih samo prelistao u prodavnici i vratio na policu.
Grupa Talking Heads je izabrala ime po glavama koje pricaju na televiziji.
U stripu sam uvijek mrzio kad crtac otaljava posao tako sto ce po ko zna koji put nacrtati samo (bezizrazajnu) glavu koja nesto sere. Kao da ne znamo kakva je Zagorova frizura, pa da nas podsjeti. I to u nekoliko slicica zaredom.
Meni kod Lea najvise smeta nepoznavanje ljudske anatomije, pominjao sam to vec negdje. Udove (ruke, noge) crta kao cilindre koji su presavijeni u laktu ili koljenu. Svi muskarci bez solufa. Sva lica u grcu, cak i kad se smiju (onda su tom grcu samo dodati iskezeni zubi). A najgore crta ono dijete, Lynn. Uopste ne lici na dijete, nego na nekog odraslog patuljka.
Ali sve sam to mogao da istrpim dok je prica imala smisla i bilo onih egzoticnih zivotinja. A sad samo suplja prica, plus land rover. Bljak.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000