forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 GOLCONDA / PRIČE prva knjiga (epizode 29-31)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 09/12/2019 : 21:49:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
🔥 Dragi prijatelji!

Veilka nam je čast što možemo da najavimo da je iz štamparije konačno pristigao prvi broj naših omiljenih „Priča“, originalnih brojeva 29-31!

I ovde, iz nekih prostih razloga (brojevi nisu dostupni za licenciranje), nismo nastavili tamo gde je prethodni izdavač stao, ali vremenom, očekujemo da popunimo i ovu prazninu…
(ne bi bilo loše kada bi neko stvarno i pročitao čitavu ovu gornju rečenicu, pa da sledeće pitanje ne bude: A šta je sa brojevima 26-28?!?)…😊😊😊

Kao što smo u našem prvom obraćanju i najavili, neke knjige će iz istog razloga imati dve, a neke tri Priče, ali bez brige, 🎩 Golconda svakako planira da izda SVE Priče, i jednog dana će ta kolekcija sasvim fino stajati na policama…
Plan je, kao i za Juliju, (čija je druga knjiga upravo otišla u štampu…), dvomesečni ritam izlaženja, sledeća knjiga je takođe sa tri epizode, a neka od sledećih će sigurno biti i sa dve… o tom - potom…

A u ovoj knjizi, neverovatne tri epizode! Definitivno među najboljima do sada pročitanim!

Barem dve od njih zaslužuju da im glavni junaci dobiju svoj, zaseban serijal!

Izuzetni autori, izuzetne Priče!
Ne propustite!

Evo malo „iznutrice“, ili „fotke iz ruke“…😊












29: Bitka kod Marenga - Jedna grupa mladih, na mestima gde je počinjala novija istorija... Uspomene podsećaju na misterije vremena, besmrtne avanture na marginama ratnog vihora... Ljubav i krv, smrt i herojstva, u armijama junaka, u srcu požara Napoleonovih ratova!



30: Dva kralja - Avgust 1968. Sovjetska armija prelazi granicu Čehoslovačke: „Praško proleće“ je završeno. Za Rudu Brabeca - sve to ne znači ništa. Za njega postoji samo lična osveta, vraćanje duga u krvi, koji mu je serviran dok je bio sa one strane rešetaka…



31: Cena časti - Lopovi, nitkovi, ubice. Iako nose uniforme vojske, Lester i Zip su daleko od dobrih momaka…Ipak, u malom selu El Kantito događa im se nešto neobično, prilika za iskupljenje… i neverovatna mogućnost – da postanu heroji!


FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB

Edited by - Golconda on 09/12/2019 21:50:23

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16301 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 09/12/2019 : 22:06:49  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
A naslovna za sajt?
Go to Top of Page

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 09/12/2019 : 22:11:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote

FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16301 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 09/12/2019 : 22:17:21  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
I ovo je od sutra u prodaji?
Go to Top of Page

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 09/12/2019 : 22:21:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

I ovo je od sutra u prodaji?


Od danas...

FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 09/12/2019 : 22:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Lepo ovo izgleda. :)

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 09/12/2019 : 22:38:52  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
E hvala vam za ovo!!!
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 09/12/2019 : 22:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote

Svaka cast...prvo julia, sad le storie, ( jdjp ili price, svejedno)...digli smo svi bili ruke od ova dva serijala, ali evo nastavaka, i to odmah po tri broja odjednom... Nadam se samo da ce se naci 300 kolekcionara koji ce uzimati oba serijala, pa da to nastavi dalje...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 10/12/2019 : 08:24:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Blagodarim!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/12/2019 : 09:19:50  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Molim vas da ne predstavljate nova izdanja tako što ih slikate na mušemi. To više priliči kad stavite prodajni oglas za domaći med, ali nikako za strip.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/12/2019 : 10:38:21  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
U pravu si. Malo bezveze izgleda. Kao da je slikano kod moje babe u letnjoj kuhinji. :) Jos imam traume od te museme. :)
Go to Top of Page

Erick S
Starting Member

Bosnia and Herzegovina
55 Posts

Member since 28/03/2018

Posted - 10/12/2019 : 10:57:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Erick S a Private Message  Reply with Quote
Lijepo
Koliko para za Priče ?
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/12/2019 : 11:01:59  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Nije bolja ni ova varijanta slikana na laminatu. Zna se kako se predstavlja neka nova stvar- u neutralnom ili "prirodnom" okruženju.

Mene ove fotke asociraju na prodaju polovne robe, nikako na nešto novo i tek izašlo.

Mušema je no comment. Što je najgore, moja baba ima istovetnu u kuhinji. Izgleda da je neki popularan model. :D


Kako god, kritika je dobronamerna, želim puno uspeha!

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 10/12/2019 : 11:14:20  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
dobro je ovo fotkanje na laminatu, fale šlape u pozadini i kese iz Lidla. :)

ali samo izdanje izgleda dobro, oštro, bez prevelikih margina... ide to na bolje. lijepo je vidjeti da se izdavač trudi, da uči iz grešaka, uskoro će i prezentacija biti na nivou, samo pomalo...

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 10/12/2019 : 11:53:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
Generalno, prve fotke naših izdanja (one koje nekoliko sekundi po preuzimanju iz štamparije prosledim drugarima) su iz auta. A i za ove smo lepo napisali da su "iz ruke". Nije to nikakva prezentacija i slično, za prezentaciju bismo verovatno koristili "nežive"...

A i meni lično se ova mušema baš sviđa, nekako me podseća na toplinu detinjstva... Sad, da sam znao da Savić ima traume, ne bih stavio, naročito jer je obećao da će da kupi Priče, iako nisu onakve kakve bi on voleo, možda ga u narednom periodu obradujemo sa nečim što više voli...

FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB
Go to Top of Page

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 10/12/2019 : 11:55:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Erick S

Lijepo
Koliko para za Priče ?



1250din prva dva meseca, posle toga, ako ih još bude, po 1500

FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7884 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 10/12/2019 : 12:00:13  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
Bilo je to bezbrizno doba"musema"
Sta li to Savic ocekuje?Magicni Vetar nije predpostavljam..

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/12/2019 : 12:57:10  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golconda
A i meni lično se ova mušema baš sviđa, nekako me podseća na toplinu detinjstva... Sad, da sam znao da Savić ima traume, ne bih stavio, naročito jer je obećao da će da kupi Priče, iako nisu onakve kakve bi on voleo,


Uvek su me terali da jedem spanac. A uzecu price iako sam protiv te logike sa 3 u 1 ali mi je serijal vrh. :)

quote:
Originally posted by Golconda
možda ga u narednom periodu obradujemo sa nečim što više voli...



Op, op. Nema puno stvari koje bih ja voleo da se objave, ovo sad vrlo intrigira..
Go to Top of Page

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 10/12/2019 : 13:11:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
Nažalost, sve će još neko vreme morati da ostane nerečeno...
Sa izlaskom nove Julije objavićemo malo okvirniji plan za prvih par meseci 2020.
Taman tako nekad ćemo završiti i sa ugovorima...

FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 10/12/2019 : 13:36:15  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
mozda bi bilo efektnije da je ova najava u boneli podforumu
a samo izdanje je, koliko sam video, lepo odradjeno. nema veze sa onom julkom...
Go to Top of Page

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 10/12/2019 : 13:59:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
Može, ko ume i zna neka prebaci i obriše ova dva poslednja posta...

FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16301 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 10/12/2019 : 14:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golconda

quote:
Originally posted by delboj

I ovo je od sutra u prodaji?


Od danas...


Dobro. Malo je mutna ova naslovna, ne valja kad je manja rezolucija od 450x600.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 10/12/2019 : 16:40:02  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
super, ali dali se zna kada bude dostupan u Zagrebu i gdje ????

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

SPQRoma
Average Member



Italy
788 Posts

Member since 30/06/2015

Posted - 10/12/2019 : 19:38:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit SPQRoma's Homepage  Send SPQRoma a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Golconda

quote:
Originally posted by delboj

I ovo je od sutra u prodaji?


Od danas...


Dobro. Malo je mutna ova naslovna, ne valja kad je manja rezolucija od 450x600.






HOKA-HEY
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4268 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 11/12/2019 : 09:39:03  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
nisam jos kupio..na slikama izgleda ok,videcu uzivo....imam par pitanja...za juliju,da li cemo ubuduce imati i tekstualni dodatak kakav je i u originalu? drugo pitanje za price,rekli ste neke knjige imace 3 a neke 2 epizode ali nisam razumeo zbog cega sve ne budu sa tri ? koji je razlog?
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 11/12/2019 : 10:17:41  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzoni

nisam jos kupio..na slikama izgleda ok,videcu uzivo....imam par pitanja...za juliju,da li cemo ubuduce imati i tekstualni dodatak kakav je i u originalu? drugo pitanje za price,rekli ste neke knjige imace 3 a neke 2 epizode ali nisam razumeo zbog cega sve ne budu sa tri ? koji je razlog?



i mene bas zanima zbog cega ce neke price ici u dva nastavka... koliko znam, samo je u jednom slucaju dosad, da je prica u dva dijela, i to tek preko broja 70, ako se ne varam, rijec je o onom nastavku tropskog bluza...imaju jos, ako se ne varam tri price u tri broja i to je to...jedna od te tri je ova aktuelna u italiji, a nju vec imamo kod nas...nakon nje opet ide jedna prica...
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000