forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 DR ZAGOROLOG 2019: Polufinale A
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/12/2019 : 21:44:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
A ja gledam kako se dječica zabavljaju, ajde neka, svatko ima pravo na svoje veselje. Hoćemo li izabirati doktora za Morgan losta?
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 20/12/2019 : 21:47:04  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Što je to morganlost?
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 20/12/2019 : 22:37:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
+1 grofica Varga

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 20/12/2019 : 22:38:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
ReemCP

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/12/2019 : 22:49:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Što je to morganlost?



Nemam pojma, nisam ga čitao. Nije pošteno imati samo zagorologe.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11206 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 20/12/2019 : 23:01:55  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Glas za Igor12.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/12/2019 : 23:10:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Sad sam pogledao poll



quote:
Originally posted by Altairfan

Moj glas ide Reemu .

Najbolje ga poznajem i stvarno je ultra pozitivan na čak 2 foruma , gdje prenosi svoja iskustva i mišljenja o Zagoru .
I uvijek pomaže sa pitanjima ako tko ne zna nešto vezano za Zagora .
Svaka čast .

Hvala Altairfan Ali trebao si nekome drugome dati glas, nekome koji to stvarno zaslužuje

quote:
Originally posted by Altairfan

Iako moram priznati da je u posljednje vrijeme malo zastranio i počeo ljubovati sa Kit Tellerom .
I sa Komandantom Markom.
I sa Mister No-om .
I ne voli Demone Ludila .
I riješio se je onih knjiga od Libellusa .

Wait a minute ......

..i Nick Raider..and the list goes on I treba dodati - pročitao skoro tek samo polovicu redovne serije i jako malo, nešto sitno od specijala i koji maxi. Daleko je to još od onog pravog fana
quote:
Originally posted by Vlaadisha

kakva je ovo kampanja dok traje izborna tisina?! c, c, c...


A to ti se ja i Anto malo zafrkavamo

Inače, koliko god ja govorio da bi ovdje u ovom natjecanju trebao biti samo broj, odnosno da bi kod mene trebao biti naglasak samo na sudjelovanje, ali svaki put kad pogledam poll, netko glasa za mene, pojavi se novi glas O ljudi moji, što da kažem, hvala vam, ali nemojte to više raditi Trebalo bi do utorka bar još 50 ljudi glasati (kako je bilo mislim prošle godine), pa se nadam da će se do utorka stvari promijeniti

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 21/12/2019 : 07:22:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Igor12- već duže vrijeme sinonim za recenzije o Zagoru, nameće se kao "fan s kojim ne možeš pogriješiti".

nagor- prototip zagorološkog zelota kojem bi nagrada mnogo značila.

ReemCP- čita Zagora strogo kronološki, nije stigao ni do polovice serijala, a žali se da kasnimo za talijanima- ako to nije definicija zagorologa onda ne znam što jest.

Kontrast2- poznat po kontriranju na kvadrat temeljem čega je i dobio nadimak. Njegova posvećenost Duhu sa sjekirom je neupitna.

Dwayne_Looney- vrlo angažiran u komentiranju brojnih junaka, dašak vjetra u ovoj, za Zagora, sušnoj godini. Idvajam ga i kao jednog od pretendenata za forumaša godine

hamzik- sram me priznati, ali zaista ne znam tko je ovaj gospodin. Sorry

tinton- bilo je i vrijeme da konačno ispadne iz svih kalkulacija

Moram vas informirati da izvjesna zbunjenost koja me obuzela još uvijek nije urodila spremnošću da glasam.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 21/12/2019 : 07:36:13  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

E ovo je paklena grupa!


Stvarno jeste. Ovako kad je gledas, previse "jakih" imena stoji na jednom mestu.
Ipak, broj glasova na kvalifikacijama govori drugacije, a meni je kao i uvek bilo bitno da kandidati budu po tom kriterijumu ravnomerno podeljeni na Naivcine i Bandu.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 21/12/2019 : 09:47:58  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
da citiram jednog precjednićkog kandidata: ako ne poobijedim, to će značiti da je u pitanju izborna prijevara

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 21/12/2019 : 09:49:52  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
aj kad sam već u komšiluku, da pitam jel znate dal se može registrirat s g mail atresom? ono, ak se netko danas prijavi, idealno bi bilo da se rega omogući do utorka, najkasnije oko 18 sati?

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 21/12/2019 : 09:51:31  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
p.s. pitam radi nekolkicine poznanika i kolega, interesiraju ih isključivo aukcije

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 21/12/2019 : 12:50:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Za igora12 nema zime, 2019.te recenzent Godine, dogodine Dr. Zagorlog, 2021.te Mister No...

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 21/12/2019 : 12:54:28  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by Tutta

Za igora12 nema zime, 2019.te recenzent Godine, dogodine Dr. Zagorlog, 2021.te Mister No...
[/quote

Samo je nebo granica

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6597 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 21/12/2019 : 13:05:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Nitko me ne prati: ma nemoj, u jednom trenutku jučer 6 od 12 zadnjih postova se odnosilo na mene (1 sam ja izazvao, priznajem), naravno u podrugljivom tonu kao i objašnjenje zašto si mi dao glas
Ali tvoje pretpostavke su urnebesne: prvo da sam u Hrvatskoj pa negdje u dalekoj dijaspori pa kad sam u BiH pogrdno opet "van svog sela". Opet promašaj naravno. Ali ti nikad nećeš priznati.

A neću kupiti taj strip, i sam guraš filozofiju da jezik nije toliko bitan. "Stare furune" su bile sasvim u redu. Zapravo ne znam ni što će Fibra raditi reprint kad si ti razglasio da ga ima po knjižarama, čudim se kako se autobusi nisu slijevali i vodile krvave bitke pred knjižarama koje si 50 puta spomenuo.

I sad tražim od moderatora da obojicu opomene i da izbaci onog tko napiše prvi idući post koji se odnosi na drugog a nema veze s temom jer je jasno da ćeš ti goniti svoje a ja svoje i nikome to nije zanimljivo.
Ti si duboko frustriran, vršiš pomaknutu agresiju, ne znaš priznati grešku, smor a ja seljober (striparnica mi na 300 m, inače), lijen, smotan, glup i sve što ide uz to... I to je to, nema se više što reći.

loading...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 21/12/2019 : 13:37:50  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Stavite jedan drugoga na ignore.
Nema ovdje nešto zbog čega bi se išlo u ban, sumo je naporan kao i obično, ništa novo.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/12/2019 : 13:52:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

hamzik- sram me priznati, ali zaista ne znam tko je ovaj gospodin. Sorry

Dexters, ako se dobro sjećam, mislim da je on sudjelovao u dosta Zagor rasprava. On je simpatični Zagorov statističar, kad se njegovo ime spomene, ja se sjetim odmah ove teme: http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=48461

Jako zanimljiv tekst sa slikama naslovnica. A i ako te zanima koliko je puta Zagor poderao hlače ili košulju (ili kombinirano oboje), i to se može naći u toj istoj temi: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=48461&REPLY_ID=2032668

I ima za avatar, Zagorovu sjekiru.

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Stvarno jeste. Ovako kad je gledas, previse "jakih" imena stoji na jednom mestu.
Ipak, broj glasova na kvalifikacijama govori drugacije, a meni je kao i uvek bilo bitno da kandidati budu po tom kriterijumu ravnomerno podeljeni na Naivcine i Bandu.

Super si ti to posložio, bolje nego kako oni u UEFA-i rade ždrijeb za EURO. Jedino što je ovdje glasanje podbacilo, ali ima još vremena do utorka..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 21/12/2019 : 14:04:56  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Hamzik ima uvijek zanimljive komentare na recenzijama:

https://www.stripovi.com/index.asp?page=reviews-user-latest&Hero=&Author=hamzik&pagechooser=1
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20717 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/12/2019 : 15:13:17  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga


Nemoj ti nigdje ići, osjećam se partibrejker, ne želim kvariti zabavu. (Osim ako ta zabava nije podjebatorski na moj račun. Ili samo trebam vremena da te shvatim i upoznam, pa će i podjebavanje biti gledano drugim očima.)

Na istoj smo strani ovaj put, pokopat ćemo ratnu sjekiru. Šaljem drugarski zagrljaj!


ma kakvo crno idenje sa teme, jer si me malo (više) spustila,i to sa punim pravom - nisam ti ja takav tip.

a i daleko od toga da se pravi zabava na takav način;pa pre bi sami sebi spalili pola kolekcije nego da se sprdamo sa damom;i to ovde gde ih ima na prste jedne ruke (i to stolareve);pa još takve poput tebe koja aktivno učestvuje u diskusijama (još kad bi malo zalazila u neke druge žanrove).

I prihvatam drugarski zagrljaj

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 21/12/2019 : 17:07:45  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Za igora12 nema zime, 2019.te recenzent Godine, dogodine Dr. Zagorlog, 2021.te Mister No...



konkurirao bi i za dr. kitologa, al tu već imamo dvije čvrste desnice koje odlično odrađuju posao

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 21/12/2019 17:08:08
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4337 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 22/12/2019 : 02:35:39  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Igor nagor i reem zasluzuju titulu ali Kontrast 2 je najblizi mom poimanju Zagora
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 22/12/2019 : 07:05:24  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
dobro je, još samo devet zaostatka, uz moj glas još osam. tintać, rodjeni, imaš li spremnih žetončića da uskoče u zadnji čas?

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 22/12/2019 : 09:07:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
@PijaniPatak ne znam što si ti zbrajao, ali u nominacijama ja imam 8 glasova, a famozni hamzik 7. Odmah mi se alarm upalio kad si spomenuo da si "samo za tintona" brojao dvaput. Kod ovakvog oblika divljeg nominiranja mora se triput provjeriti za svakog.

Što se mene tiče, ne treba sad ništa mjenjati, ali ne bi se iznenadio da ima još grešaka
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7013 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 22/12/2019 : 10:12:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

@PijaniPatak ne znam što si ti zbrajao, ali u nominacijama ja imam 8 glasova, a famozni hamzik 7. Odmah mi se alarm upalio kad si spomenuo da si "samo za tintona" brojao dvaput. Kod ovakvog oblika divljeg nominiranja mora se triput provjeriti za svakog.

Što se mene tiče, ne treba sad ništa mjenjati, ali ne bi se iznenadio da ima još grešaka



Baš famozni Hamzik!
Dexters je mogao poremetiti raspored glasova više od meni nepoznatog Hamzika.

Ne bi bilo loše da je objavljena ljestvica glasova barem dan prije polufinalne runde, zbog mogućih prigovora ili barem zbog transparentnosti.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 22/12/2019 : 12:22:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Reem!
Aktivan je i na drugim mjestima. Unosi veliki entuzijazam među zagoroljupce. Pravo osvježenje.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"

Edited by - Leonid on 22/12/2019 12:22:29
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.46 seconds. Snitz Forums 2000