forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 USA 2020
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 102

verab
Senior Member

Croatia
2526 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 20/01/2021 : 18:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message
ne. jedino se ti ovdje kreveljiš.
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1198 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 20/01/2021 : 18:54:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Događa se to da im predsjednik više nije fašist nego pristojni pošteni katolik koji vjeruje u demokraciju.



Treba je malo odrastanja.

www.maconcomics.com
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16819 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/01/2021 : 18:57:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Macon

quote:
Originally posted by tinton

Događa se to da im predsjednik više nije fašist nego pristojni pošteni katolik koji vjeruje u demokraciju.



Treba je malo odrastanja.



Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19393 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/01/2021 : 18:57:46  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Zašto bih ja plakao ispod maske?
Biden je predsjednik.

Ti, s druge strane, umireš od jala dok lupaš lolove po forumu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 20/01/2021 : 18:58:17  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message
Zašto nema "malog čovjeka" danas na inauguraciji? Tko je odgovoran za takvo stanje? Tko ugrožava sigurnost SAD-a, da se čak i sama zakletva dogodila 10 minuta ranije od uobičajenog vremena?

Za sve ovo odgovoran je samo jedan čovjek. Sramota (: .

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1198 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 20/01/2021 : 19:00:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message
quote:
Originally posted by BeaGea

Nema taj srama...zlo je toliko jako da se nikad nece zaustaviti.



Po mome je to za što si ti zlo.

Ali kad počnu padati prve bombe i rakete reći ćemo vam, da ste baš to tražili i to branili.

Šta vam je učinio Trump osim da je ponekad lupetao gluposti i bio vulgaran? E sad počinje prava pljačka i pravi fašizam.

www.maconcomics.com
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 20/01/2021 : 19:00:10  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Zašto bih ja plakao ispod maske?
Biden je predsjednik.

Ti, s druge strane, umireš od jala dok lupaš lolove po forumu.



Očekivano ponašanje licemjera i manipulatora. Baš me zanima kako je gledao na Bidena sredinom 90-tih? A sad ga vrijeđa na najniži mogući način.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19393 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/01/2021 : 19:00:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Macon

quote:
Originally posted by tinton

Događa se to da im predsjednik više nije fašist nego pristojni pošteni katolik koji vjeruje u demokraciju.



Treba je malo odrastanja.


Neka, neka, brini se ti za svojeg predsjednika.
Njemu je sada najteže, teže nego Krugiju.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1198 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 20/01/2021 : 19:03:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Macon

quote:
Originally posted by tinton

Događa se to da im predsjednik više nije fašist nego pristojni pošteni katolik koji vjeruje u demokraciju.



Treba je malo odrastanja.


Neka, neka, brini se ti za svojeg predsjednika.
Njemu je sada najteže, teže nego Krugiju.




Brinem se jer vas ima previše koji vjerujete izgledu i praznim pričicama.

www.maconcomics.com
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19393 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/01/2021 : 19:03:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Macon

quote:
Originally posted by BeaGea

Nema taj srama...zlo je toliko jako da se nikad nece zaustaviti.



Po mome je to za što si ti zlo.

Ali kad počnu padati prve bombe i rakete reći ćemo vam, da ste baš to tražili i to branili.

Šta vam je učinio Trump osim da je ponekad lupetao gluposti i bio vulgaran? E sad počinje prava pljačka i pravi fašizam.


Bombi i raketa nije bilo zadnje četiri godine?
Dobro da znamo. Javi mrtvoj djeci u Jemenu.
Između ostalih, je li.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 20/01/2021 : 19:04:24  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message
quote:
Originally posted by Macon
Šta vam je učinio Trump osim da je ponekad lupetao gluposti i bio vulgaran? E sad počinje prava pljačka i pravi fašizam.



Evo gore sam postavio neka pitanja u vezi trenutnog stanja u SAD-u nakon (samo) 4 godine vladavine Trumpa.
A da sad ne govorim o ubijanjima generala, napada dronovima ili povlačenje vojnika nakon čega tek slijede zločini domicilnih krimosa i ubojica. Oprost kazni ubojicama (američkim vojnicima u Iraku koji su ubijali zarobljenike i civile), i kao vrhunac 8mislim jučer) oslobađanje svog bivšeg savjetnika osuđenog (ne osumnjićenog vec osuđenog) zbog korupcije. Nema s kim se nije posvađal. čak i sa vlastim suradnicima.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1198 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 20/01/2021 : 19:04:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Macon

quote:
Originally posted by BeaGea

Nema taj srama...zlo je toliko jako da se nikad nece zaustaviti.



Po mome je to za što si ti zlo.

Ali kad počnu padati prve bombe i rakete reći ćemo vam, da ste baš to tražili i to branili.

Šta vam je učinio Trump osim da je ponekad lupetao gluposti i bio vulgaran? E sad počinje prava pljačka i pravi fašizam.


Bombi i raketa nije bilo zadnje četiri godine?
Dobro da znamo. Javi mrtvoj djeci u Jemenu.
Između ostalih, je li.



Žali se Saudcima, ne Amerikancima. Zbog Trumpa je bio svršen koljački "kalifat" u Iraku i Siriji. Obamina administracija i Killary su ga stvorili.

Zahvali se Putinu i Trumpu.

www.maconcomics.com

Edited by - Macon on 20/01/2021 19:08:27
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2526 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 20/01/2021 : 19:06:48  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message
Tintone, je li točno da Bidenu samo dva svjetska državnika još nisu poslala službenu kongratulaciju: Kim Jong-un i Janez Janša?
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1198 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 20/01/2021 : 19:07:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message
quote:
Originally posted by BeaGea

quote:
Originally posted by Macon
Šta vam je učinio Trump osim da je ponekad lupetao gluposti i bio vulgaran? E sad počinje prava pljačka i pravi fašizam.



Evo gore sam postavio neka pitanja u vezi trenutnog stanja u SAD-u nakon (samo) 4 godine vladavine Trumpa.
A da sad ne govorim o ubijanjima generala, napada dronovima ili povlačenje vojnika nakon čega tek slijede zločini domicilnih krimosa i ubojica. Oprost kazni ubojicama (američkim vojnicima u Iraku koji su ubijali zarobljenike i civile), i kao vrhunac 8mislim jučer) oslobađanje svog bivšeg savjetnika osuđenog (ne osumnjićenog vec osuđenog) zbog korupcije. Nema s kim se nije posvađal. čak i sa vlastim suradnicima.



Čekaj čekaj, našao si iranskog generalskog koljača, da se žališ? Šteta da rakete nisu pale i na glave svih mula u Iranu, jer bih bio win-win. Mule bih se instantno teleportirale na Njegovu desnicu i Iran bih mogao normalno zadisati.

www.maconcomics.com
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19393 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/01/2021 : 19:07:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Macon

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Macon

quote:
Originally posted by BeaGea

Nema taj srama...zlo je toliko jako da se nikad nece zaustaviti.



Po mome je to za što si ti zlo.

Ali kad počnu padati prve bombe i rakete reći ćemo vam, da ste baš to tražili i to branili.

Šta vam je učinio Trump osim da je ponekad lupetao gluposti i bio vulgaran? E sad počinje prava pljačka i pravi fašizam.


Bombi i raketa nije bilo zadnje četiri godine?
Dobro da znamo. Javi mrtvoj djeci u Jemenu.
Između ostalih, je li.



Žali se Saudcima, ne Amerikancima. Zbog Trumpa je bio svršen koljački "kalifat" u Iraku i Siriji.

Zahvali se Putinu i Trumpu.


Ne žalim se Amerikancima, žalim se Trumpu. Senat je glasao protiv podrške Saudijskoj kampanji u Jemenu, Trump je uložio veto.

Koljački kalifat je "svršen" trantinčicama pretpostavljam? Ne bombama i raketama?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 20/01/2021 : 19:08:28  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message
quote:
Originally posted by Macon

quote:
Originally posted by BeaGea

quote:
Originally posted by Macon
Šta vam je učinio Trump osim da je ponekad lupetao gluposti i bio vulgaran? E sad počinje prava pljačka i pravi fašizam.



Evo gore sam postavio neka pitanja u vezi trenutnog stanja u SAD-u nakon (samo) 4 godine vladavine Trumpa.
A da sad ne govorim o ubijanjima generala, napada dronovima ili povlačenje vojnika nakon čega tek slijede zločini domicilnih krimosa i ubojica. Oprost kazni ubojicama (američkim vojnicima u Iraku koji su ubijali zarobljenike i civile), i kao vrhunac 8mislim jučer) oslobađanje svog bivšeg savjetnika osuđenog (ne osumnjićenog vec osuđenog) zbog korupcije. Nema s kim se nije posvađal. čak i sa vlastim suradnicima.



Čekaj čekaj, našao si iranskog generalskog koljača, da se žališ? Šteta da rakete nisu pale i na glave svih mula u Iranu, jer bih bio win-win. Mule bih se instantno teleportirale na Njegovu desnicu i Iran bih mogao normalno zadisati.



Znači, u redu je napasti Iran?

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19393 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/01/2021 : 19:10:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by verab

Tintone, je li točno da Bidenu samo dva svjetska državnika još nisu poslala službenu kongratulaciju: Kim Jong-un i Janez Janša?


Ne bih se čudio, ali nisam upratio.
Janša se je nešto povukao, ali nikada do kraja priznao da je bio u krivu.
Zato je Zoki bio pravi vizionar.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 20/01/2021 : 19:11:58  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Macon

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Macon

quote:
Originally posted by BeaGea

Nema taj srama...zlo je toliko jako da se nikad nece zaustaviti.



Po mome je to za što si ti zlo.

Ali kad počnu padati prve bombe i rakete reći ćemo vam, da ste baš to tražili i to branili.

Šta vam je učinio Trump osim da je ponekad lupetao gluposti i bio vulgaran? E sad počinje prava pljačka i pravi fašizam.


Bombi i raketa nije bilo zadnje četiri godine?
Dobro da znamo. Javi mrtvoj djeci u Jemenu.
Između ostalih, je li.



Žali se Saudcima, ne Amerikancima. Zbog Trumpa je bio svršen koljački "kalifat" u Iraku i Siriji.

Zahvali se Putinu i Trumpu.


Ne žalim se Amerikancima, žalim se Trumpu. Senat je glasao protiv podrške Saudijskoj kampanji u Jemenu, Trump je uložio veto.

Koljački kalifat je "svršen" trantinčicama pretpostavljam? Ne bombama i raketama?



Trump nikad nije dozvolio da na svijetlo dana izađe izvješće o smrti novinara Jamala Khashoggija. Biden će uskoro objaviti izvješće javno!

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1198 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 20/01/2021 : 19:13:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message
quote:
Originally posted by BeaGea

quote:
Originally posted by Macon

quote:
Originally posted by BeaGea

quote:
Originally posted by Macon
Šta vam je učinio Trump osim da je ponekad lupetao gluposti i bio vulgaran? E sad počinje prava pljačka i pravi fašizam.



Evo gore sam postavio neka pitanja u vezi trenutnog stanja u SAD-u nakon (samo) 4 godine vladavine Trumpa.
A da sad ne govorim o ubijanjima generala, napada dronovima ili povlačenje vojnika nakon čega tek slijede zločini domicilnih krimosa i ubojica. Oprost kazni ubojicama (američkim vojnicima u Iraku koji su ubijali zarobljenike i civile), i kao vrhunac 8mislim jučer) oslobađanje svog bivšeg savjetnika osuđenog (ne osumnjićenog vec osuđenog) zbog korupcije. Nema s kim se nije posvađal. čak i sa vlastim suradnicima.



Čekaj čekaj, našao si iranskog generalskog koljača, da se žališ? Šteta da rakete nisu pale i na glave svih mula u Iranu, jer bih bio win-win. Mule bih se instantno teleportirale na Njegovu desnicu i Iran bih mogao normalno zadisati.



Znači, u redu je napasti Iran?



Znači, da se mi jebe za prljavu teokraciju koja masovno ubija vlastite ljudi.

Ako se ubije bilo koga iz njihove vladajuče klika, to je samo plus za cijelo čovječanstvo.

Niko jih nije napao, sredili su jednoga generalskog ubicu.

Nevjerovatno je vaše sranje po zapadnoj civilizaciji i odbrana najprljavijih režima i ljudskih kreatura.

www.maconcomics.com
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19393 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/01/2021 : 19:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Macon


Znači, da se mi jebe za prljavu teokraciju koja masovno ubija vlastite ljudi.

Ako se ubije bilo koga iz njihove vladajuče klika, to je samo plus za cijelo čovječanstvo.

Niko jih nije napao, sredili su jednoga generalskog ubicu.

Nevjerovatno je vaše sranje po zapadnoj civilizaciji i odbrana najprljavijih režima i ljudskih kreatura.


Doslovno si mi napisao da se zahvalim Putinu prije par postova.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 20/01/2021 : 19:21:33  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Macon


Znači, da se mi jebe za prljavu teokraciju koja masovno ubija vlastite ljudi.

Ako se ubije bilo koga iz njihove vladajuče klika, to je samo plus za cijelo čovječanstvo.

Niko jih nije napao, sredili su jednoga generalskog ubicu.

Nevjerovatno je vaše sranje po zapadnoj civilizaciji i odbrana najprljavijih režima i ljudskih kreatura.


Doslovno si mi napisao da se zahvalim Putinu prije par postova.



Lik je totalno pogubljen. Ni trepnuo nije na pitanje stanja danas (doslovno sad) u SAD-u i tko je odgovoran za takvo stanje. Istovremeno je gorljivo izvrijeđal generala jedne zemlje i opravdal podmuklo ubojstvo tajnih službi. A puna su mu usta antiratnih poruka. Fantazija.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1198 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 20/01/2021 : 19:23:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message
quote:
Originally posted by verab

Tintone, je li točno da Bidenu samo dva svjetska državnika još nisu poslala službenu kongratulaciju: Kim Jong-un i Janez Janša?



Službena kongratulacija za krađu izbora nije potrebna. Izbori su bili parodija u stilu najgorijih vukojebina planete i još gori. Verovatno je "kvaliteta" uvlačiti se nekome koji jedva znaje kakvo mu je ime. Previše je bilo toga i sa previše strana da bi bilo ne samo čisto nego u granicama normale.

USA u praksi nisu više demokratija nego oligarhija. Vlada globalistička oligarhija.

www.maconcomics.com
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 20/01/2021 : 19:24:28  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message
quote:
Originally posted by Macon
Nevjerovatno je vaše sranje po zapadnoj civilizaciji i odbrana najprljavijih režima i ljudskih kreatura.



Upravo se bidenova politika temelji na zapadnim vrijednosti koje su započeli humanisti, nastavili prosvjetitelji pa francuski građani u građanskoj revoluciji a vrhunac su nacionalni pokreti i proljeće naroda.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7894 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 20/01/2021 : 19:26:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
nema tu logike
nije započeo skroz novi rat i onda je, naravno, mirotvorac - i vidjet ćete vi kad krenu bombarderi
za sve one koji su ubijeni za njegove vladavine i sve ratove koji su se nastavili voditi - pa to je malo, to su muslimani, da su više pobili bilo bi bolje
da je započeo ratove, bio bi veliki vojskovođa
to što je ameriku doveo na rub rata i pokrenuo domaći terorizam - pa to se nas ne tiče
a tiče nas se iran u tri lepe
a opet, ne tiče nas se što je s eu uništio odnose, to je zbog one komunistice merkel, imigrantske ljubiteljice, neka
on je u biti simpa čovjek
je da malo laže i priča gluposti, da je ženomrzac, potpiruje mržnju, rasizam .. ali to ne znači ništa, to ne ubija...

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1198 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 20/01/2021 : 19:27:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message
quote:
Originally posted by BeaGea

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Macon


Znači, da se mi jebe za prljavu teokraciju koja masovno ubija vlastite ljudi.

Ako se ubije bilo koga iz njihove vladajuče klika, to je samo plus za cijelo čovječanstvo.

Niko jih nije napao, sredili su jednoga generalskog ubicu.

Nevjerovatno je vaše sranje po zapadnoj civilizaciji i odbrana najprljavijih režima i ljudskih kreatura.


Doslovno si mi napisao da se zahvalim Putinu prije par postova.



Lik je totalno pogubljen. Ni trepnuo nije na pitanje stanja danas (doslovno sad) u SAD-u i tko je odgovoran za takvo stanje. Istovremeno je gorljivo izvrijeđal generala jedne zemlje i opravdal podmuklo ubojstvo tajnih službi. A puna su mu usta antiratnih poruka. Fantazija.



Gorljivo sam izvrijeđal generala teokratskog Irana gdje su masovna pogubljenja na dnevnom redu? Svašta, ljudi, vaša "empatija" je preduboka za mene.

Stanje u SAD-u? Nemam pojma jer nisam tamo. Izbori su jim bili smiješni.

www.maconcomics.com
Go to Top of Page
Page: of 102 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000