forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 USA 2020
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 102

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 21/11/2020 : 13:32:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
BeaGea, gdje sam ja bilo što tvrdio, taj tip " Trump nije izgubio". Ako baš hoćeš službeno još nije.
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 21/11/2020 : 15:39:27  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

BeaGea, gdje sam ja bilo što tvrdio, taj tip " Trump nije izgubio". Ako baš hoćeš službeno još nije.



Nisi?

I opet smo na istom, vracajmo se par koraka nazad u raspravi

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 21/11/2020 : 16:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
quote:
Originally posted by tinton


Pa da, samo je to bilo vrijeme kada si ti vjerovao da je komunizam super ideologija, a poticanje inflacije super ideja za razviti gospodarstvo. Super je što si se u međuvremenu predomislio, ali ne znači da trebaš soliti pamet svima kojima je i prije bilo jasno da si u krivu.

Nikad nisam bio socijalist ni komunist, već anarhist ali da, dugo vremena sam mislio da su te ideologije dobre u teoriji. Ništa previše strašno, i Friedrich Hayek i Thomas Sowell su bili socijalisti, a Friedman je bio kejnzijanac (i ostao, ako se pitalo Hayeka). Svi jednom odrastemo. Što se tiče inflacije, govorio sam o monetarnom suverenitetu i nedostatku kuna na tržištu, ali u svakom slučaju, nije mi problem reći da sam bio u krivu.
quote:

Naravno, ja sam na Liberal naišao dugo nakon što već bijah liberal i puno prije nego što si ti to postao.

Joj daj, molim te
Još u ljeto 2016. si podržavao SDP, niti jedan pravi liberal to nebi radio nakon njihovog onomad još uvijek svježe okončanog katastrofalnog mandata. Naravno, govorim o liberalnim pogledima glede ekonomije. Ne vjerujem da smo ni ti ni ja svjetonazorski i politički ikad bili hitlerovci.
quote:

Sve su to super ljudi za čitati. No ponekad treba čitati i pametne ljude s kojima se ne slažeš u svemu.

Slažem se, ali jedva imam vremena i za ove.

quote:


Svih 6-7. Kruger nije poznat po uzdizanju ljudi na pijedestal nego po aroganciji uz koju priča gkuposti o temama o kojima pojma nema. Kao što ti očito ovdje radiš.

Krugervih pola postova na ovom topicu su varijante "Trump nije zapoičeo niti jedan rat", dok ti kad nisi zauzet komentiranjem američkih medija i solarovih "izvora" govoriš kako je "uncle" Joe "veliki čovjek i političar". I jedan i drugi uzdižete svojeg idola, stvarno ne zanm na koju foru se ja tu uklapam.

quote:


Ken2 uopće nije svršavao na Bidena nego je prema njemu, dapače, bio neopravdano kritičan.

Istina, on i andjusticeforall kao klasični ljevičari su se priklonili tek kad je pobjeda postala izgledna, i srteni su samo jer Trump izgubio, za Bidena ih zaboli. Ono što mene zanima jest ima li kakve razlike između tebe i njih. ti si prije 4 godine bio jako razočaran trumpovim izborom, ako se ne varam. Ja mislim da i ti zapravo daleko više prezireš Trumpa, nego što voliš Bidena i da bi veličao bilo kojeg demokratskog kandidata na njegovom mjestu.

quote:

Tvoj problem nije što si kritizirao božanstvo nego što si pričao gluposti. Očita je razlika između kritike i pričanja gluposti.

Ovakvim patetičnim pokušajima diskreditacije sugovornika ćeš teško dobivati ozbiljnije rasprave. Koje moje gluposti? Kritike na račun bidenaovih političkih izbora koje si ti mogao samo opravdavati nategnutim argumentima, ili ono što sam pisao kenu2 prije nekoliko tjedana? zvučiš poput jednog recentnog američkog predsjednika koji je ovako znao razgovarati s novinarima.




Go kneel and weep
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 21/11/2020 : 16:52:35  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
quote:


Nije stvar štete, nego toga što je čovjek praktični katolik. Koliko je praktičnih katolika vjerovalo u istospolne brakove 2000-ih, a koliko danas? Zašto bi političar bio imun na trendove?

Zato što je takav političar mediokritet. Da je Joe zaista tako velik čovjek odlučio bi se za ono što je ispravno kad isto nije bilo trend, i onda nebi bio obični populist. Veliš, vjera mu je branila? Sad mu više ne brani?

quote:

Friedman nije bio političar, a Reaganova administracija je bila jedna od najproimigracijskih. Imao je Friedman i nepopularnije stavove od toga.

Ali je bio savjetnik, ali pretpostavljam da hoćeš reći da se samo političari moraju bojati što raja misli o njima. što se tiče Reagna aludirao sam na ovo: https://en.wikipedia.org/wiki/Immigration_Reform_and_Control_Act_of_1986
Govoriti protiv Reaganovih zakona nije mala stvar. Naravno da sam i ja u načelu protiv ilegalne imigracije, ali friedman je na jednoj konvenciji toliko dobro objasnio beneficije da me skoro razuvjerio. imao je i kontroverzne stavove glede droga i kolonijalizma, ali ovo mi je ipak ostalo u ljepšem sjećanju. To think differently is a pretense of knowledege, kako se kaže.

quote:

Da, pa znamo o čemu pričamo. Rekao sam da je taj dan Hrvatska izabrala nacizam jer se odlučila iživljavati bez razloga nad jednom vrlo malom manjinom ljudi. Istospolni brakovi nisu postojali ni prije toga, a to da je brak samo između muškarca i žene je legitimna pozicija, naravno da nisu svi nacisti koji tako misle.

Znači, i kad je Biden '96 glasovao za Defense of Marriage Act iživljavao se nad manjinom. Ok.



quote:

Možeš se rugati koliko hoćeš, ali ti si taj koji prvi mora reći po čemu je to Biden mediokritet.

Pa ako ti do sad nisam rekao , teško da ću to uspjeti vadeći druge Bidenove "mušice"


quote:

Predvidljivo, jer ti postovi liče na mali milijun ljudi koji tako pročitaju par članaka o nečemu, pa idu komentirati.

I tvoji "uncle joe" postovi se ne razlikuju previše od drugih komentara koji svršavaju na Bidena. Osim što možda imaju trunčicu veći manjak samopoštovanja.

Go kneel and weep

Edited by - drogsy on 21/11/2020 16:55:12
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 21/11/2020 : 18:02:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
tip se dobro zajebava
i hrabar je
ali mora se i priznati da trumpovi obožavatelji nisu agresivni
pričaju oni svoje, ali nitko ga nije napao
ne samo na ovom skupu, ima on cijelu seriju na trumpovim skupovima



if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/11/2020 : 18:45:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Još u ljeto 2016. si podržavao SDP, niti jedan pravi liberal to nebi radio nakon njihovog onomad još uvijek svježe okončanog katastrofalnog mandata. Naravno, govorim o liberalnim pogledima glede ekonomije. Ne vjerujem da smo ni ti ni ja svjetonazorski i politički ikad bili hitlerovci.

- onda ja nisam pravi liberal. Što je najbolje, tada sam bio vjerojatno i liberalniji nego danas, ali sam podržavao Milanovića jer je bio najbolji u tom trenutku (a i guštao sam u razvaljivanju Karamarka). Isto kao što sam ga podržavao i za ove predsjedničke izbore.

Krugervih pola postova na ovom topicu su varijante "Trump nije zapoičeo niti jedan rat", dok ti kad nisi zauzet komentiranjem američkih medija i solarovih "izvora" govoriš kako je "uncle" Joe "veliki čovjek i političar". I jedan i drugi uzdižete svojeg idola, stvarno ne zanm na koju foru se ja tu uklapam.

Ima jako puno mojih postova. Moji su kombinacija pohvala Bidenu, kritika Trumpu i Sandersu, predviđanja, ali ponajviše su prenošenje stvari koje su se događale tokom godine. Krugerovi su zaista na toj kafanskoj razini "Trump nije započinjao ratove", što je otprilike na tvojoj razini "Biden je bio protiv istospolnih brakova" - tehnički faktualne rečenice koje su pokupljene uz površno praćenje teme, te pokazuju šire nepoznavanje situacije.

Istina, on i andjusticeforall kao klasični ljevičari su se priklonili tek kad je pobjeda postala izgledna, i srteni su samo jer Trump izgubio, za Bidena ih zaboli. Ono što mene zanima jest ima li kakve razlike između tebe i njih. ti si prije 4 godine bio jako razočaran trumpovim izborom, ako se ne varam. Ja mislim da i ti zapravo daleko više prezireš Trumpa, nego što voliš Bidena i da bi veličao bilo kojeg demokratskog kandidata na njegovom mjestu.


Kako je to moguće kada sam ja favorizirao Bidena i u predizborima? Mene i njih dvojicu razlikuje što sam ja bio u pravu otpočetka.
Ja bih za Bidena navijao i da je s druge strane neki drugi republikanac. To što je s druge strane čisto zlo poput Trumpa je izbore činilo utoliko važnijim.

Ovakvim patetičnim pokušajima diskreditacije sugovornika ćeš teško dobivati ozbiljnije rasprave. Koje moje gluposti? Kritike na račun bidenaovih političkih izbora koje si ti mogao samo opravdavati nategnutim argumentima, ili ono što sam pisao kenu2 prije nekoliko tjedana? zvučiš poput jednog recentnog američkog predsjednika koji je ovako znao razgovarati s novinarima.

Vrijeđa te da ti napišem da pričaš gluposti, a nisi se suzdržavao drugima napisati da pišu proljeve i tako neke slične stvari. Ne budi snowflake. Svi ponekad pričamo gluposti, ti si odabrao ovaj topic za to i to je ok.

Zato što je takav političar mediokritet. Da je Joe zaista tako velik čovjek odlučio bi se za ono što je ispravno kad isto nije bilo trend, i onda nebi bio obični populist. Veliš, vjera mu je branila? Sad mu više ne brani?


S obzirom da se i dalje čini da je tvoja defincija mediokriteta osoba koja se s tobom ne slaže, bojim se da nema pomoći oko toga.
Ne kažem da mu je vjera branila, nego da je logično za svakog katolika u to vrijeme bilo da se protivi istospolnim brakovima. Ti si uvjeren da je on promijenio mišljenje samo zato da bi se svidio biračima, a ja se pitam zašto je onda toliko drugih katolika promijenilo mišljenje iako nemaju birače kojima se trebaju svidjeti? I zašto je Biden bio prvi?
Obični populist?


Ali je bio savjetnik, ali pretpostavljam da hoćeš reći da se samo političari moraju bojati što raja misli o njima.

Pa da. A što se linka tiče, znam na što si mislio, pa pričao sam o tome na topicu više puta.

Govoriti protiv Reaganovih zakona nije mala stvar.

Zašto? Pa imao je dovoljno utjecaja Friedman da si to može dopustiti. A nije ni Ronnie baš bio Staljin da upuca svakog tko se ne slaže s njim.

Naravno da sam i ja u načelu protiv ilegalne imigracije

Komunjaro.

Znači, i kad je Biden '96 glasovao za Defense of Marriage Act iživljavao se nad manjinom. Ok.

Naravno da ne. DOMA je nastala kada još nije bilo nikakve federalne definicije braka. Nije bio referendum u kojem se mobilizirala masa protiv neke manjine. Uopće nema istovjetnosti između situacija.

Pa ako ti do sad nisam rekao , teško da ću to uspjeti vadeći druge Bidenove "mušice"

Upravo je problem u tome što vadiš Bidenove "mušice". Mušice ne čine mediokritete.

I tvoji "uncle joe" postovi se ne razlikuju previše od drugih komentara koji svršavaju na Bidena. Osim što možda imaju trunčicu veći manjak samopoštovanja.

Pa kojih to drugih komentara? Ja ih nisam baš primjetio.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 21/11/2020 18:47:49
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 21/11/2020 : 19:31:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
spominjete me, pa da se javim
i ništa niste krivo rekli
meni se prije činilo da biden nije dobar kandidat za dobiti trumpa, ali sam ga malo bolje upoznao, pa mi nije više tako loš
a i dobijo je izbore, jebagapatak, sjebo je trunpa
i to uvjerljivo
ovi izbori su dobili percepciju drame isključivo zato što su se glasovi poštom brojali kasnije
da su ko u teksasu bili brojani prvi, onda bi svi govorili o, kako ameri kažu, 'landslide victory'
ali to sam već napisao
a i napisao sam da meni biden nije bitan
može se, što se mene tiče, pokazat kao loš predsjednik, briga me
meni je samo bitno da se ovo zlo od čovjeka makne
ali neće se on samo tako dat
ovo što on radi je opasno, a svi nešto misle kako neće ništa bit od toga, dok on smjenjuje ministra obrane, kadrovira po vojsci... da se bilo gdje drugo to događa, govorilo bi se o državnim udaru, ili barem o pokušaju istoga
a ako uspije da države koje su pod republikanskim upravama, a izabrale bidena, izaberu elektore koji će glasati za trumpa, onda to ameriku svrstava među banana republike i dovodi na rub građanskog rata i mogući raspad federacije
nadajmo se samo da su oni crveni dugmići na sigurnom

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 21/11/2020 : 23:49:32  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Ok, predajem se. Dobro da rasprava nije bila uživo, inače bi bila u ovakvom tonu


Go kneel and weep
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 22/11/2020 : 00:01:07  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Ono "Biden" iz vedra neba mi je najjače!
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 22/11/2020 : 00:55:11  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message
Biden’s Deep State:
http://www.ronpaulinstitute.org/archives/featured-articles/2020/november/18/biden-s-deep-state/

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/11/2020 : 01:00:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by drogsy

Ok, predajem se. Dobro da rasprava nije bila uživo, inače bi bila u ovakvom tonu





Sve ti je oprošteno zbog ovog videa.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/11/2020 : 11:05:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by BeaGea

quote:
Originally posted by Kruger

BeaGea, gdje sam ja bilo što tvrdio, taj tip " Trump nije izgubio". Ako baš hoćeš službeno još nije.



Nisi?

I opet smo na istom, vracajmo se par koraka nazad u raspravi



Ali ja stvarno ništa ne tvrdim, stalno ponavljam kako je Trump odličan predsjednik jer nitko nema argumente da to pobije, pa vas malo pržim, kao i ono sa ratovima.

A gle tintona i drogsya kako se vrte ukrug.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/11/2020 : 11:16:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by drogsy



quote:


Svih 6-7. Kruger nije poznat po uzdizanju ljudi na pijedestal nego po aroganciji uz koju priča gkuposti o temama o kojima pojma nema. Kao što ti očito ovdje radiš.

Krugervih pola postova na ovom topicu su varijante "Trump nije zapoičeo niti jedan rat", dok ti kad nisi zauzet komentiranjem američkih medija i solarovih "izvora" govoriš kako je "uncle" Joe "veliki čovjek i političar". I jedan i drugi uzdižete svojeg idola, stvarno ne zanm na koju foru se ja tu uklapam.





Ovo mi je pomalo promaklo od tintona.

Ne znam, pa ni drogsy ne zna. Ah koliko vidim puno više znam nego ti tintone.

drogsy ne uzdižem ja nikog, to što tvrdim kako je Trump odličan predsjednik je nešto što se dogodilo. Meni Trump nije neka osoba koja je vrijedna nekog uzdizanja, ali s druge strane strašno je iritantan svojim oponentima, to mi se sviđa. Zna čovjek pričati.

Edited by - Kruger on 22/11/2020 11:19:52
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 22/11/2020 : 12:14:10  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message
Krugeru, u upisu iznad mog pišeš "to što tvrdim kako je Trump odličan predsjednik...", a u upis iznad (imaš dva upisa zaredom) "Ali ja stvarno ništa ne tvrdim..." daj se dogovori sam sa sobom. Onda će te i sugovornicu doživljavati s poštovanjem, ovako ispadaš "smiješan".

Drogsy i tinton se ni najmanje ne vrte u krugu vec nadograđuju raspravu i završavaju je jednom odličnom parodijom. Kad bi barem ti imao upola smisla za voditi ovakve rasprave, umjesto ponavljanja jednih te istih floskula (koristiš 2-3 floskule i to je sve od tebe)

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 22/11/2020 : 12:22:06  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger


drogsy ne uzdižem ja nikog, to što tvrdim kako je Trump odličan predsjednik je nešto što se dogodilo. Meni Trump nije neka osoba koja je vrijedna nekog uzdizanja, ali s druge strane strašno je iritantan svojim oponentima, to mi se sviđa. Zna čovjek pričati.


Bože dragi, na što ja trošim svoje dragocjene slobodne sate, ali ajde da i tebe riješim.

Ne, Krugeru, Trump nije odličan predsjednik, i to ne zato što je seksist i rasist, već zbog toga što je zadrti nacionalist. Samo nacionalist može misliti da "domaći" proizvodi i usluge uvijek moraju biti u prednosti nad stranim. samo nacionalist može misliti da će uvođenjem carina i sličnim protekcionističkim mjerama pomoći domaćoj proizvodnji i potrošaćima. Samo nacionalist može misliti da je veći uvoz od izvoza pokazatelj lošeg stanja ekonomije radije nego velike kupovne moći.
Samo nacionalist može otići u trgovinski rat s Kinom i onda zbog posljedice iste subvencionirati farmere. Posebice su te subvencije narasle tik pred izbore. Jbte, čovjek bi pomislio da trump ima neke ovdašnje političke gene.

https://in.reuters.com/article/us-usa-election-farmers-aid/trumps-payments-to-farmers-hit-all-time-high-ahead-of-election-idUSKBN2741D4


Ali najače mi je bilo kad je ovog ljeta najavio zabranu kineskog tiktoka (ako ne znaš, to ti je neka vrsta kineskog youtubea). umro sam od smijeha gledajući ga na vijestima kako priča o tiktoku ko o nekom zlu koje treba iscijediti. kad bi takav zakon prošao, više od 2000000 milijuna amerikanaca koji koriste tu platformu bi u sekundi bili pretvoreni u kriminalce.
Zato sam i popizdio na kenove2 postove u kojima on kao daleko najgore stvari koje je trump napravio navodi njegove izjave koje nemaju ni približno takav utjecaj na živote ljudi koliko njegove ekonomske politike

Naravno, i njegova anti-imigrantska politika je za svaku osudu. Zid na granici s meksikom? Zato da kad jednom američka ekonomija bude uništena, amerikanci budu ti koji će bježati preko njega? ne znam tko može poučen iskustvom berlinskog zida uopće imati takve ideje.

Tu je i jegov način ophođenja s novinarima. Ok, dobro je jednom-dvaput reći bahatom CNN-ovom novinaru da su fakenews, ali ići tako na svakog novinara koji upućuje kritiku je stvaranje kulta ličnosti.

Što se tiče "trump nije započeo niti jedan rat" teorije, zaboravljaš da smo imali onu situaciju s Iranskim generalom na početku godine i pitanje je kako bi to završilo da nije bilo korone. Krizne situacije i diktature se ne riješavaju atentatima jer umjesto da okrenu naciju protiv vlastite diktature zapravo još više učvršćuju istu jer raja to doživljava kao napad na sebe.

Tako da ne, Trump nije odličan predsjednik, i treba otići, ali Biden/Harris nisu trebali biti ti koji će ga zamijeniti.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/11/2020 : 12:23:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by BeaGea

Krugeru, u upisu iznad mog pišeš "to što tvrdim kako je Trump odličan predsjednik...", a u upis iznad (imaš dva upisa zaredom) "Ali ja stvarno ništa ne tvrdim..." daj se dogovori sam sa sobom. Onda će te i sugovornicu doživljavati s poštovanjem, ovako ispadaš "smiješan".

Drogsy i tinton se ni najmanje ne vrte u krugu vec nadograđuju raspravu i završavaju je jednom odličnom parodijom. Kad bi barem ti imao upola smisla za voditi ovakve rasprave, umjesto ponavljanja jednih te istih floskula (koristiš 2-3 floskule i to je sve od tebe)



Kad sam uporabio pojam ja ne tvrdim ništa to se odnosilo na tvoje upadice koje mi namećeš. A drugi upis „ … tvrdim … „ odnosi se na nešto što se dogodilo ili događa. Znači pojmovi tvrdim i ne tvrdim se mogu upotrijebiti u istom topicu ovisno na što se odnose. Nije to ništa smiješno, trebao bi razmišljati a ne pokušavao složiti lažni logički zaključak.
A što se tiče tintona i drogsya vrte se u krug i sad su se valjda odlučili zaustaviti, no to još uvijek ne znači da neće nastaviti ponovnu vrtnju u neko dogledno vrijeme.
Najlakše je nekom prilijepiti etiketu floskule i izbjegavati obaranje mojih „ floskula „, naravno kad su moje „ floskule „ neoborive. Stara taktika priljepljivanje etiketa bez argumentirane rasprave.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/11/2020 : 12:32:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
drogsy, Trump uopće nije nacionalist već patriot, iako su to slični pojmovi, ali je jasno kako ti koristiš ovu etiketu u smislu ocrnjavanja. Pao si po tom pitanju. Što se tiče ekonomije pokazao je dobre rezultate, logično. A što se tiče zida to ga nije omelo da Latinosi glasaju za njega iako taj problem zida je zanimljiv problem i očito je tebi O.K da netko bez dokumenata ulazi/izlazi kako hoće u državu.
Što se tiče ekonomskog rata sa Kinom to je svakako duboka tema, uostalom zašto ne bi ratovao s Kinom na korist svoje države. Smiješna ti je konstatacija.
A što se tiče tog incidenta sa Iranom, opet smiješna konstatacija, to nije ratni događaj već dio ratnih čarki koji se događaju, a taj incidente je vrhunski odrađen od američke vojske.
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 22/11/2020 : 12:33:08  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message
Ne vrijedi...ti jednostavno ne želiš komunicirati kao razuman čovjek. Pridružujem te dodsu i panzeru na listu ignoriranih.


Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/11/2020 : 12:35:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
drogsy, mislio sam da imaš neke čvrste argumente, kad ono ništa, isprazne floskule koje ponavljaju neprijateljski mediji.
Da Trump je odličan predsjednik, a što se tiče Bidena on je poslušnik kao bilo koji kandidat iz tog čopora, svejedno dal je republikanac ili demokrat.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/11/2020 : 12:36:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by BeaGea

Ne vrijedi...ti jednostavno ne želiš komunicirati kao razuman čovjek. Pridružujem te dodsu i panzeru na listu ignoriranih.





Ajde fala Bogu da se riješim jednog dosadnog i napornog lika.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/11/2020 : 13:20:32  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by drogsy


Što se tiče "trump nije započeo niti jedan rat" teorije, zaboravljaš da smo imali onu situaciju s Iranskim generalom na početku godine i pitanje je kako bi to završilo da nije bilo korone.


Plus činjenica da je Trump povećao broj napada dronovima, plus činjenica da je uložio veto na odluku kongresa da SAD prestane podupirati Saudijski rat u Jemenu , plus činjenica da je ukinuo Obaminu politiku obaveznog izvještavanja o civilnim žrtvama napada dronovima. Pravi mirotvorac, nema što.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/11/2020 : 13:57:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
tintone, ne budi smiješan, to je ništa prema ratovima koje je pokrenuo Obmana. Pogotovo ako uzmemo činjenicu što su dronovi danas sastavni dio vojnih akcija/borbenog djelovanja.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/11/2020 : 14:00:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
https://www.courtlistener.com/recap/gov.uscourts.pamd.127057/gov.uscourts.pamd.127057.202.0_1.pdf

Sudac u Pennsylvaniji odbacio Trumpovu tužbu.
Objašnjenje čitati:

In this action, the Trump Campaign and the Individual Plaintiffs (collectively, the “Plaintiffs”) seek to discard millions of votes legally cast by Pennsylvanians from all corners – from Greene County to Pike County, and everywhere in between. In other words, Plaintiffs ask this Court to disenfranchise almost seven million voters. This Court has been unable to find any case in which a plaintiff has sought such a drastic remedy in the contest of an election, in terms of the sheer volume of votes asked to be invalidated. One might expect that when seeking such a startling outcome, a plaintiff would come formidably armed with compelling legal arguments and factual proof of rampant corruption, such that this Court would have no option but to regrettably grant the proposed injunctive relief despite the impact it would have on such a large group of citizens.
That has not happened. Instead, this Court has been presented with strained legal arguments without merit and speculative accusations, unpled in the operative complaint and unsupported by evidence. In the United States of America, this cannot justify the disenfranchisement of a single voter, let alone all the voters of its sixth most populated state. Our people, laws, and institutions demand more. At bottom, Plaintiffs have failed to meet their burden to state a claim upon which relief may be granted. Therefore, I grant Defendants’ motions and dismiss Plaintiffs’ action with prejudice.



Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 22/11/2020 : 14:16:24  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message


57 godina od dana kad je Amerika uz suglasnot Lyndona Johnsona ubila mir i toleranciju

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 22/11/2020 : 14:24:03  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

https://www.courtlistener.com/recap/gov.uscourts.pamd.127057/gov.uscourts.pamd.127057.202.0_1.pdf

Sudac u Pennsylvaniji odbacio Trumpovu tužbu.
Objašnjenje čitati:

In this action, the Trump Campaign and the Individual Plaintiffs (collectively, the “Plaintiffs”) seek to discard millions of votes legally cast by Pennsylvanians from all corners – from Greene County to Pike County, and everywhere in between. In other words, Plaintiffs ask this Court to disenfranchise almost seven million voters. This Court has been unable to find any case in which a plaintiff has sought such a drastic remedy in the contest of an election, in terms of the sheer volume of votes asked to be invalidated. One might expect that when seeking such a startling outcome, a plaintiff would come formidably armed with compelling legal arguments and factual proof of rampant corruption, such that this Court would have no option but to regrettably grant the proposed injunctive relief despite the impact it would have on such a large group of citizens.
That has not happened. Instead, this Court has been presented with strained legal arguments without merit and speculative accusations, unpled in the operative complaint and unsupported by evidence. In the United States of America, this cannot justify the disenfranchisement of a single voter, let alone all the voters of its sixth most populated state. Our people, laws, and institutions demand more. At bottom, Plaintiffs have failed to meet their burden to state a claim upon which relief may be granted. Therefore, I grant Defendants’ motions and dismiss Plaintiffs’ action with prejudice.



To je tek prvi korak, znaš i sam. Tužba sada ide na žalbeni sud, a onda vjerovatno na Vrhovni sud. Da je Trump dobio opet bi bilo isto jer bi se Demokrati žalili.

Go to Top of Page
Page: of 102 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.29 seconds. Snitz Forums 2000