forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 USA 2020
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 102

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 24/11/2020 : 23:33:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by solar

Da bi društvo dobro funkcioniralo mora biti neka ravnoteža između konzervativaca i liberala. Tko dobiva izbore ovisi o društvenim okolnostima i potrebama, nekad je dobro da dobiju konzervativci, da uspore lude liberalne ideje, a nekad je dobro da dobiju liberali, da donesu nove ideje u okoštalo društvo.



Jos kad bi konzerve izabrale, to jest kada bi ih zastupao netko normalan (ali ok, to je tesko za ocekivati kod republikanaca kada pogledamo njihove predsjednike unazad) umjesto bjesnog populista, lazljivaca i glupsona.


A ako je Trump to nesto dobro sto stvara ravnotezu, to je onda isto kao kad bi rekao koji ce nama kurac vise ove Attenboroughjeve emisije, boli nas za zivotinje i ovaj planet, daj ti nama radije Big Brothera, Farmu i statijaznamkojeglupostivecsnimajudanaszaljudebezmozga.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/11/2020 : 23:54:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by mladjo

Meni i dalje nije jasno da je Solar za Trumpa:D
On mi se uvijek činil onak dobroćudan i simpatičan:D
Makar je "dobrođudni Dalmatinac" teška kontradikcija:D



Solar je na strani dobra, za razliku od tebe.


Ne znam što ćeš misliti o meni nakon ovoga, ali ja sam za Bosellija i protiv Burattinija. :)



Mislim da bi Trump bio ljubitelj Buratinija:D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4341 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/11/2020 : 23:54:45  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
Obozavatelj bozelia i trumpa. Gore ne moze.
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by mladjo

Meni i dalje nije jasno da je Solar za Trumpa:D
On mi se uvijek činil onak dobroćudan i simpatičan:D
Makar je "dobrođudni Dalmatinac" teška kontradikcija:D



Solar je na strani dobra, za razliku od tebe.


Ne znam što ćeš misliti o meni nakon ovoga, ali ja sam za Bosellija i protiv Burattinija. :)

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/11/2020 : 23:56:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Ajde daj i meni je Boselli bolji:D
A nisam za Trumpa:D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/11/2020 : 23:57:18  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by mladjo

Meni i dalje nije jasno da je Solar za Trumpa:D
On mi se uvijek činil onak dobroćudan i simpatičan:D
Makar je "dobrođudni Dalmatinac" teška kontradikcija:D



Solar je na strani dobra, za razliku od tebe.



Tako je, na strani sam zla:D
Zlo je simpatično i zanimljivo, dobro je dosadno:D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4341 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/11/2020 : 23:58:36  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
Nema sanse. Bozelijev zagor je americki superheroj, buretov je socijalno europski
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by mladjo

Meni i dalje nije jasno da je Solar za Trumpa:D
On mi se uvijek činil onak dobroćudan i simpatičan:D
Makar je "dobrođudni Dalmatinac" teška kontradikcija:D



Solar je na strani dobra, za razliku od tebe.


Ne znam što ćeš misliti o meni nakon ovoga, ali ja sam za Bosellija i protiv Burattinija. :)



Mislim da bi Trump bio ljubitelj Buratinija:D

Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 25/11/2020 : 00:11:07  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
E sad možemo reći da ova tema ide u pravom smjeru, samo nam je falio Zagor! :D
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4341 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 25/11/2020 : 00:18:22  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
Zagorov izbor je izgubio protiv bidena Jos u predizborima
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/11/2020 : 09:27:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by adriano

Zagorov izbor je izgubio protiv bidena Jos u predizborima


Netočno. Zagor i Biden su obojica ponosni Irci.
Cijeli Zagorov Darkwood county je glasao za Bidena u demokratskim predizborima u Ohiu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/11/2020 : 09:34:09  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Čak postoje indicije da je Bidenov predak, Seamus Biden, oženio rođakinju Zagorove majke, Deirdre Burton. Što znači da je Biden Zagorov rođak i legitimni nasljednik darkvudskog trona.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/11/2020 : 11:55:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by tinton

Čak postoje indicije da je Bidenov predak, Seamus Biden, oženio rođakinju Zagorove majke, Deirdre Burton. Što znači da je Biden Zagorov rođak i legitimni nasljednik darkvudskog trona.




Slijedom tvoje logike ispada da je Trampu predak Supermajkl


On mu je predak s ove škotske strane, Trumpova njemačka loza je navodno povezana s Hellingenima.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4341 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 25/11/2020 : 12:42:25  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
Zagoru irstvo ništa ne znači
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by adriano

Zagorov izbor je izgubio protiv bidena Jos u predizborima


Netočno. Zagor i Biden su obojica ponosni Irci.
Cijeli Zagorov Darkwood county je glasao za Bidena u demokratskim predizborima u Ohiu.


Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/11/2020 : 14:47:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
"Irstvo"
Naravno da mu znači, pa kako se samo raspekmezi svaki puta kada čuje melodiju Molly Malone.


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 25/11/2020 14:47:59
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 25/11/2020 : 16:07:47  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message
quote:
Originally posted by solar

Da bi društvo dobro funkcioniralo mora biti neka ravnoteža između konzervativaca i liberala. Tko dobiva izbore ovisi o društvenim okolnostima i potrebama, nekad je dobro da dobiju konzervativci, da uspore lude liberalne ideje, a nekad je dobro da dobiju liberali, da donesu nove ideje u okoštalo društvo.



Meni je Trump uvreda upravo za ono konzervativno u meni.

To je meni ono najluđe, Trump je taj mesija koji će spasiti temeljne vrijednosti, wtf, tko je tu slijep?
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 25/11/2020 : 16:48:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by solar

Da bi društvo dobro funkcioniralo mora biti neka ravnoteža između konzervativaca i liberala. Tko dobiva izbore ovisi o društvenim okolnostima i potrebama, nekad je dobro da dobiju konzervativci, da uspore lude liberalne ideje, a nekad je dobro da dobiju liberali, da donesu nove ideje u okoštalo društvo.



Meni je Trump uvreda upravo za ono konzervativno u meni.

To je meni ono najluđe, Trump je taj mesija koji će spasiti temeljne vrijednosti, wtf, tko je tu slijep?



To je valjda po onom principu "daj što daš".
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/11/2020 : 19:55:28  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
To što se naši ljudi sa strašću i predanošću svrstavaju u jedan od dva suprotstavljena tabora, pa još na engleskom uzvikuju nadimke federalnih jedinica i gradova koji su "ispravno" birali i navijačke slogane iz kampanje, to je najbolji dokaz koliko smo duboko ogrezli u kolonijalnom mentalitetu i svijesti, u nedostatku dostojanstva. Da je drug Stari živ, ovo se ne bi događalo...
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 25/11/2020 : 19:58:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

To što se naši ljudi sa strašću i predanošću svrstavaju u jedan od dva suprotstavljena tabora, pa još na engleskom uzvikuju nadimke federalnih jedinica i gradova koji su "ispravno" birali i navijačke slogane iz kampanje, to je najbolji dokaz koliko smo duboko ogrezli u kolonijalnom mentalitetu i svijesti, u nedostatku dostojanstva. Da je drug Stari živ, ovo se ne bi događalo...




Koji drug Stari...Staljin?
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 25/11/2020 : 20:29:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by mladjo

Meni i dalje nije jasno da je Solar za Trumpa:D
On mi se uvijek činil onak dobroćudan i simpatičan:D
Makar je "dobrođudni Dalmatinac" teška kontradikcija:D



Solar je na strani dobra, za razliku od tebe.


Ne znam što ćeš misliti o meni nakon ovoga, ali ja sam za Bosellija i protiv Burattinija. :)





Pa adriano i ja smo veliki ljubitelji Buratinija ali se ne slažemo oko teme Trump/Biden.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 25/11/2020 : 20:32:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Ajde daj i meni je Boselli bolji:D
A nisam za Trumpa:D



Znači ipak sam pogodio. Nagađao sam.
Ovdje ne mislim na Boselija već ovo manje bitno Trump vs Biden.
Nisam baš ljubitelj Boselija ali nek čovjek stvara umjetnost za one koji ga vole.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 25/11/2020 : 20:34:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Čak postoje indicije da je Bidenov predak, Seamus Biden, oženio rođakinju Zagorove majke, Deirdre Burton. Što znači da je Biden Zagorov rođak i legitimni nasljednik darkvudskog trona.



Zagor, iako lik iz mašte, je simbol dobra. Bidne je simbol zla, to su dvije nespojive stvari, nekak ne idu jedna uz drugu.
Nego, tebi se taj ukruvak Biden toliko sviđa i to što će namještati poslove svome sinu.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 25/11/2020 : 20:39:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by solar

Da bi društvo dobro funkcioniralo mora biti neka ravnoteža između konzervativaca i liberala. Tko dobiva izbore ovisi o društvenim okolnostima i potrebama, nekad je dobro da dobiju konzervativci, da uspore lude liberalne ideje, a nekad je dobro da dobiju liberali, da donesu nove ideje u okoštalo društvo.



Meni je Trump uvreda upravo za ono konzervativno u meni.

To je meni ono najluđe, Trump je taj mesija koji će spasiti temeljne vrijednosti, wtf, tko je tu slijep?



Ulaziš u temu koju najbolje nekužiš. Čak bi se složio sa dobrim djelom Valterovog opletanja ljudi koji sa tolikom strašću imaju želju pripadati nekom taboru ili bolje reći čoporu. Mada je i on sam takav, no, to ne znači da dobro ne priča.
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 25/11/2020 : 21:28:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by tinton

Čak postoje indicije da je Bidenov predak, Seamus Biden, oženio rođakinju Zagorove majke, Deirdre Burton. Što znači da je Biden Zagorov rođak i legitimni nasljednik darkvudskog trona.



Zagor, iako lik iz mašte, je simbol dobra. Bidne je simbol zla, to su dvije nespojive stvari, nekak ne idu jedna uz drugu.
Nego, tebi se taj ukruvak Biden toliko sviđa i to što će namještati poslove svome sinu.



Čega je Trump simbol?
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/11/2020 : 21:56:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Ja sa strašću pratim i izbore u Južnoj Africi, na primjer. Nisu me valjda i oni kolonizirali.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

surfer
Average Member

Austria
953 Posts

Member since 09/05/2008

Posted - 25/11/2020 : 22:29:45  Show Profile Show Extended Profile  Send surfer a Private Message
Ocekuje se novi nastup RG i njegov leteci cirkus, izgleda da ce i DT biti tamo.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 25/11/2020 : 22:30:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

To što se naši ljudi sa strašću i predanošću svrstavaju u jedan od dva suprotstavljena tabora, pa još na engleskom uzvikuju nadimke federalnih jedinica i gradova koji su "ispravno" birali i navijačke slogane iz kampanje, to je najbolji dokaz koliko smo duboko ogrezli u kolonijalnom mentalitetu i svijesti, u nedostatku dostojanstva. Da je drug Stari živ, ovo se ne bi događalo...




i u vrijeme druga starog su se pratili američki izbori
nije bilo interneta i interaktivnih karata, niti nam je itko objašnjavao elektorski sustav
iako sam imao samo 11 godina, dobro se sjećam izbora regan : carter i koliko su stariji o tome pričali

edit: haha, tek sad sam osvijestio da su ti izbori bili malo nakon što je drug stari umro

if you tolerate this, then your children will be next

Edited by - ken2 on 25/11/2020 22:33:20
Go to Top of Page
Page: of 102 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000