forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Coronavirus
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 256

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 31/07/2020 : 07:16:30  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
Kad infarkti ubiju one koji su vec naceti i bolesne smirit ce se situacija jer ce ostati samo zdravi

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 31/07/2020 : 10:01:39  Show Profile Show Extended Profile
Koja je poslednja želja Srbina koji ima koronu?

Da zagrli brata Hrvata!!!


Edited by - vronski 3 on 31/07/2020 10:01:52
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 31/07/2020 : 11:37:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Kad je već takva situacija onda je bolje da te zagrli sestra.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 31/07/2020 : 11:43:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

Kad infarkti ubiju one koji su vec naceti i bolesne smirit ce se situacija jer ce ostati samo zdravi


Neće se smirit situacija jer infarkt ubija podmuklo i bez ikakve najave. Još tamo 1991. moj djed je gledao TV i udario ga infarkt onako u sjedećem položaju, a bio je potpuno zdrav 85-ogodišnjak i mogao je doživjeti stotu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2282 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 31/07/2020 : 12:39:43  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message
Infarkt je baš zajebana stvar,čas si živ,pa više nisi,ni ne skužiš da si mrtav.
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 31/07/2020 : 12:54:48  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by DODSFERD

Kad je već takva situacija onda je bolje da te zagrli sestra.



Daj Bože da se uskoro svi grlimo, da zaboravimo na distance i maske i na jebenu koronu!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 31/07/2020 : 13:06:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 3

quote:
Originally posted by DODSFERD

Kad je već takva situacija onda je bolje da te zagrli sestra.



Daj Bože da se uskoro svi grlimo, da zaboravimo na distance i maske i na jebenu koronu!


Ali da ne bude istospolno grljenje jer ne izgleda lijepo.
I kako ide kod tebe s maskama, jesi li ih počeo nositi ili još uvijek nekako izmičeš? Meni najbliža trgovina i pošta ne traže da stavim masku, ali to su mala mjesta gdje nema žive duše kad dođeš, djelatnice me poznaju i normalno da neće gnjaviti s takvim glupostima.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 31/07/2020 : 13:37:41  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by vronski 3

quote:
Originally posted by DODSFERD

Kad je već takva situacija onda je bolje da te zagrli sestra.



Daj Bože da se uskoro svi grlimo, da zaboravimo na distance i maske i na jebenu koronu!


Ali da ne bude istospolno grljenje jer ne izgleda lijepo.
I kako ide kod tebe s maskama, jesi li ih počeo nositi ili još uvijek nekako izmičeš? Meni najbliža trgovina i pošta ne traže da stavim masku, ali to su mala mjesta gdje nema žive duše kad dođeš, djelatnice me poznaju i normalno da neće gnjaviti s takvim glupostima.



Masku ne nosim niti imam nameru. Kod mene u prodavnici kupujem bez maske, svi me znaju pa ne prave probleme a i da prave jebe mi se. Da nosim Soroševu brnjicu nisam lud, pogotovo ne na plus 35 u hladu...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 31/07/2020 : 14:09:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
https://www.index.hr/vijesti/clanak/ove-godine-u-hrvatskoj-je-umrlo-skoro-1000-ljudi-manje-nego-lani-u-isto-vrijeme/2202033.aspx
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 31/07/2020 : 15:06:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Logično je da se umire manje jer su sve ostale bolesti stavljene na čekanje, a korona je preslaba da to nadoknadi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 31/07/2020 : 15:41:33  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
normala da je umrlo manje ljudi kad nije bilo prometa, nerviranja, zagađenja, prežderavanja i trovanja u restoranima itd


Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 31/07/2020 : 16:28:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Nije bilo nerviranja i prežderavanja? Ljudi su živčani stajali u redovima da kupe par stotina komada kvasca, na tone brašna, tjestenine, šećera odjednom... kao da ne postoji sutra. Psihoza i depresija u danima karantene je bila na vrhuncu.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 31/07/2020 : 17:04:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Tko god je dao ponudu s krumpirom svaka mu čast, a ovi niškoristi estradnjaci samo foliraju i sigurno nitko od njih neće biti gladan.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2977 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 31/07/2020 : 19:14:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
o njoj ovisi 15 obitelji. sigurno su već počeli skidat kožu s namještaja i jest. neki su se već okrenuli kanibalizmu.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 31/07/2020 : 19:19:15  Show Profile Show Extended Profile
Umesto da vadi krompir evo može Nina da dođe kod mene da vadi jaja, nema ih mnogo, samo komada dva!


Edited by - vronski 3 on 31/07/2020 19:19:32
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 31/07/2020 : 19:36:27  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
Sjecam se za novu godinu muzeju 25000 da ga spase propasti
nini badric 40000 za docek

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46567 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 31/07/2020 : 19:41:39  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Ko zna kakve žena troškove ima,možda je na bilom,ima skupe jebače,popušila na dionicama...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 31/07/2020 : 19:42:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by xilrion

o njoj ovisi 15 obitelji. sigurno su već počeli skidat kožu s namještaja i jest. neki su se već okrenuli kanibalizmu.


Izgleda da su pse već pojeli i sada slijede kožnati remeni i masnoća s kotača. Ma... sve je dobro dok ne počnu skidati kožu s cipela, kad udare obilne kiše nije ugodno hodati mokrih nogu.




Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4704 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 31/07/2020 : 20:52:00  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Tjednima su sudjelovali u #ostanidoma kampanji a sad odjednom bi htjeli raditi i puniti dvorane. Rek'o bi im Feranando Alonso: "Karma!"

No unatoč svemu, nisu mi jasni oni koji bi glazbenicima zabranjivali pravo na rad.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10073 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 31/07/2020 : 22:18:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message
Ako država nekome onemogućuje/uskraćuje pravo na bavljenje svojim zanimanjem (a nije u pitanju neka nezakonita aktivnost) logično je da taj dobije određenu nadoknadu od države.
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 31/07/2020 : 23:04:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message
quote:
Originally posted by bvagner3

Infarkt je baš zajebana stvar,čas si živ,pa više nisi,ni ne skužiš da si mrtav.


U jednom momentu pratiš Tarika i potjeru i dok trepneš vidiš da su kutna, pivo i TV nestali a neki mršavi maneken sa poljedjelskom alatkom slaže stolić i ploču za šah.


Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 31/07/2020 : 23:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message
quote:
Originally posted by drogsy


No unatoč svemu, nisu mi jasni oni koji bi glazbenicima zabranjivali pravo na rad.


+1

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 01/08/2020 : 00:44:16  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message
quote:
Originally posted by corto33

quote:
Originally posted by Tonto

Moja sestra koja je zavrsila medicinu je cijepila svoju djecu.
Moj prijatelj farmaceut je cijepio svoju djecu.
Prijetelj moga oca, kirurg, je naravno cijepio svoju djecu.
Moj susjed pero koji uzgaja pcele i zna tri akorda na gitari nece cijepit svoju djecu jer "nije on glup", "citao je on o tome".



Pa pčelar je najkorisniji od ova četiri, nije čudno, da je i najpametniji.



Sarkazam?

Ok kužim da su farmaceuti na lošem glasu, unatoč tome što nisu svi lijekovi komercijalni.

Ali nikako mi nije jasno kako si procijenio da je pčelar korisniji od medicinara ili kirurga? Kad ti zatreba operacija ideš kod pčelara da ta natrlja medom?

Sve 5 ako je sarkazam, ali ako nije ne znam kako više tvoje postove ne čitati kao humor.


quote:
Originally posted by Risar_69

lepo je netko kazao:
Testovi netacni totalno, ne rade se obdukcije, ne pretraže Wuhan, glavni i odgovorni nikad ne nosi masku, kompijuteras pravi vakcinu, svako ko je umro to je bilo zbog korone.Pa ljudi i ovca bi vise shvatila kakva je ovo sprdacina.



Uopće nije lepo kazao nego je generalizirao onako kako mu je odgovaralo isto je mogao reći u suprotnom kontekstu. Kompjuteraš ne radi vakcinu već ima zakladu koja financira stručnjake koji se bave tim poslom. Nije svatko tko je umro umro od korone, to najbolje vidiš u RH gdje imamo nešto preko 130 umrlih, želiš reći da je u RH u 7 mjeseci ukupno umrlo toliko ljudi?

Uostalo imaš službene statistike na kojima se za određene države koje su prijavile veliku smrtnost od Korone vidi ogroman porast smrtnosti u odnosu na prethodne godine i to unatoč smanjenju smrtno stradalih od drugih faktora koje sad nisamo imali zbog karantene.

Slijep pored zdravih očiju, treba i to znati.


quote:
Originally posted by izivko

Njemačko gospodarstvo se smanjilo za 10,1 % u odnosu na prošli kvartal. (prethodni kvartal je palo za 2,0 %)
A sve zbog corone od koje je obolilo 0,25 % ukupnog stanovništva - obolilo, ne umrlo.



Koja je poanta napisanog? Švedska koja gotovo da nije imala karantenu ima veći pad BPD-a od Danske koja je bila potpuno u karanteni. Pad BDP-a je ljudska reakcija na pandemiju, bili mi otvoreni ili ne pad će biti tu.

Bili bilo lakše da je umrlo 10% stanovništva? Onda bi se sad pisale kritike kako se karantena nije uvela na vrijeme. Nije se rodio onaj koji bi nama udovoljio, u biti je, a znamo kako je ON završio.


quote:
Originally posted by kiky

taj gospodarski aspekt korone ne jebe ljude baš previše na ovom topiku i ovom forumu.
a trebao bi. možda i najviše.



To si zaključio na osnovu čega? Ako se netko zalaže za poštovanje osnovnih mjera, higijena, maske u zatvorenim prostorima to ne znači da protiv gospodarstva i ekonomije. Pa Kinezi nose maske već jako dugo pa im gospodarstvo cvijeta. Uostalom tržište će se prilagoditi, uvijek je tako bilo i uvijek će tako biti.

Ne možeš ti sad ljude natjerati da kupuju nove aute, idu na krstarenja i slično. Ljudska je reakcija u ovakvim vremenima biti suzdržan od pretjerane potrošnje na luksuz.

Edited by - stripofil on 01/08/2020 00:45:24
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 01/08/2020 : 09:18:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
a na temelju čega ti donosiš svoje zaključke? pazi ovo, kinezi nose maske pa im gospodarstvo cvjeta?! to je argument?

i nije ekonomija samo krstarenje i kupovina auta. tržište će se prilagoditi? kako? na zadovoljstvo svih? ili na nečiju štetu?
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/08/2020 : 21:02:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
A ja usput sumnjam i u američku i britansku.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=08&dd=01&nav_category=78&nav_id=1713514

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 256 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.51 seconds. Snitz Forums 2000