forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Coronavirus
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 256

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/03/2020 : 17:05:46  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
evo ti risaru
https://www.index.hr/vijesti/clanak/u-sloveniju-stiglo-300000-maski-iz-kine/2167272.aspx

po vašin eu "prijateljima" mogli ste i pocrkat. jel kužiš sad o čemu pričan?


Evo hr dobila od arapskih prijatelja , od eu "prijatelja" je dobila kitu ka i slo:

https://www.index.hr/vijesti/clanak/maske-za-hrvatsku-dolaze-iz-emirata-avion-croatia-airlinesa-leti-za-abu-dhabi/2167189.aspx

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!

Edited by - lwood on 20/03/2020 17:08:11
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 20/03/2020 : 17:14:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

evo ti risaru
https://www.index.hr/vijesti/clanak/u-sloveniju-stiglo-300000-maski-iz-kine/2167272.aspx

po vašin eu "prijateljima" mogli ste i pocrkat. jel kužiš sad o čemu pričan?


Evo hr dobila od arapskih prijatelja , od eu "prijatelja" je dobila kitu ka i slo:

https://www.index.hr/vijesti/clanak/maske-za-hrvatsku-dolaze-iz-emirata-avion-croatia-airlinesa-leti-za-abu-dhabi/2167189.aspx



TA priča sa Arapima mi zvuči tako bulšitno da ti ne mogu opisat.
Davno se pričalo da su bacili oko na našu pitku vodu...

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/03/2020 : 17:16:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by lwood

evo ti risaru
https://www.index.hr/vijesti/clanak/u-sloveniju-stiglo-300000-maski-iz-kine/2167272.aspx

po vašin eu "prijateljima" mogli ste i pocrkat. jel kužiš sad o čemu pričan?


Evo hr dobila od arapskih prijatelja , od eu "prijatelja" je dobila kitu ka i slo:

https://www.index.hr/vijesti/clanak/maske-za-hrvatsku-dolaze-iz-emirata-avion-croatia-airlinesa-leti-za-abu-dhabi/2167189.aspx



TA priča sa Arapima mi zvuči tako bulšitno da ti ne mogu opisat.
Davno se pričalo da su bacili oko na našu pitku vodu...



Haha,na vodu a? a ovi iz evrope na sve ostalo jel?
o čemu mi pričamo uopće? maske su možda kupljene nebitno- nabavljene su. u eune moš kupit da ne spominjemo da ih više i ne izvoze izvan nacionalnih granica.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 20/03/2020 : 17:18:45  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message
quote:
Originally posted by Dexters

Pa što očekivati nego kenjkanje. Ovakve teme izvlače forumski šljam. Evo npr. nagor, u moru svog kenjkanja reče jednu pametnu stvar...i dobije ban zbog toga



Upravo tako.

Kod nas :

- kad su neke izvanredne situacije, sukobi i sl. - Naši vojnici i policajci su NAŠI HEROJI !
- kad je poplava i požar - Naši vatrogasci i policajci su NAŠI HEROJI !
- kada je teroristički ili dr. oružani napad - naši policajci su NAŠI HEROJI !
- kada je država ugrožena od ilegalnih migracija - naši policajci su NAŠI HEROJI
- kada se širi zaraza opasnim coronavirusom, gripom i ostalim boleštinama - naši zdravstveni radnici, policajci, vojnici su NAŠI HEROJI !

Ali kad ništa od toga nema, kad svi žive kao bubrezi u loju i kad je "lipo na lažini suvoj ležat" - Svi gore navedeni su niškorisni, uhljebi ili kako smo čitali "profesionalni drkači k...."....e da, tako je to kod nas.

Edited by - logo111 on 20/03/2020 18:48:58
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/03/2020 : 17:46:49  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
https://www.hlk.hr/apel-hrvatskih-lijecnika-javnosti.aspx?fbclid=IwAR3AWRBS9QasOlOi-0bFpFBSOzmsD_r-w2LL3CcY_30MxR_60kXECkY1Fj8

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/03/2020 : 17:50:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message
Teta corona došla i u Senj Uf, to je nekih 35-40 km od mene, najbliže dosad. Osoba koja je zaražena je mojih godina koliko saznajem, a i navodno se vratio sa posla iz Austrije..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 20/03/2020 : 18:21:00  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by Tonto

Imam teško bolesnog mlađeg člana obitelji koji spada u najugroženiju skupinu. Usprkos svemu mora odlaziti u bolnicu na terapiju. Ne želim nikome taj strah, njen , naš, njezine djece. Jebe mi se za ekonomske posljedice, jebe mi se za gospodarstvo i za penzije, jebe mi se hoće li mi firma propast ili preživit. Iznad svega jebe mi se za sve i svakoga ko stavlja pare ispred zdravlja. Preživio sam i glad i nezaposlenost i neizvjesnost 90-ih jer smo imali jedni druge. Bez voljenih smo niko i ništa i ako postoji i najmanja mogućnost da zaštitim njih i njihove zdravlje ja ću to i učiniti. Ne želim ni miligram rizika, da me grad nije zatvorio sam bi dao otkaz. Za pojest će se uvijek naći. Radije ću jesti iz kontejnera sa živom materom nego je pokopat da bi ja imao više. Sve moguće posljedice koje će doći neka dođu... Sve su to puno opipljiviji neprijatelji od ovog sad.



Jedina istina!
Potpis!

Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/03/2020 : 18:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Njemačka trenutno ima 25.000 kreveta za pacijente s respiratornim problemima na intenzivnoj njezi , što znači da pacijenti imaju priliku brzo se oporaviti.
Vlada je također priopćila kako u narednim tjednima planira udvostručiti taj broj, kako se ne bi dogodilo to da bolnice budu preplavljene takvim pacijentima.
Čak i hoteli i velike javne dvorane trebale bi biti prenamijenjene za one pacijente s lakšim simptomima, kako bi bolnice mogle biti slobodne za liječenje teže oboljelih.
Njemačka je stoga bolje opremljena od svojih europskih susjeda. Za usporedbu, Francuska ima samo oko 7000 kreveta za intenzivnu njegu, a Italija 5.000.
U Velikoj Britaniji ih je tek oko 4.000, a tamošnji je ministar zdravstva rekao da zemlja ima 5.000 dostupnih respiratora.


https://www.jutarnji.hr/vijesti/top/koronavirus/zabiljezili-su-16000-slucajeva-koronavirusom-a-umrlo-je-40-osoba-kako-je-to-moguce-strucnjaci-objasnili-koja-je-tajna-njemacke-borbe-protiv-virusa/10113505/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 20/03/2020 : 19:17:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message
U Italiji u jednom danu umrlo 627 osoba (danas), a novozaraženih je 5986.

EDIT: Snimka iz bolnice u Bergamu:



-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 20/03/2020 19:53:52
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 20/03/2020 : 21:01:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

evo ti risaru
https://www.index.hr/vijesti/clanak/u-sloveniju-stiglo-300000-maski-iz-kine/2167272.aspx

po vašin eu "prijateljima" mogli ste i pocrkat. jel kužiš sad o čemu pričan?


Evo hr dobila od arapskih prijatelja , od eu "prijatelja" je dobila kitu ka i slo:

https://www.index.hr/vijesti/clanak/maske-za-hrvatsku-dolaze-iz-emirata-avion-croatia-airlinesa-leti-za-abu-dhabi/2167189.aspx



Ma da šta češ (ču), kad ovisimo od drugih-baraba i prevarantima i nesposobnjakoviča.
http://www.glas-slavonije.hr/427640/2/Prevaranti-Sloveniji-prodali-tri-milijuna-maski?utm_source=Midas&utm_medium=Widget&utm_campaign=Content%2bexchange


Kaže se-Čeferin naručio kod Ali-Babe, a Tonin kod 40 razbojnika..

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/03/2020 : 21:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
Nesto se britanci povlace iz plana o slobodnom protoku virusa medju omladinom a izolacijom starih

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/03/2020 : 21:59:30  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
I kakve rezultate moš očekivat s takvom nediscipliniranom ruljom,da ne kažen stokom?
Ako izbjegnemo talijanski scenarij možemo se tuč nogama u guzicu.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-hrpa-umirovljenika-na-balotama-u-splitu-rastjerala-ih-policija/2167360.aspx

https://www.index.hr/vijesti/clanak/u-ljekarnama-danas-uhvaceno-50-ljudi-koji-su-prekrsili-samoizolaciju/2167363.aspx

https://www.telegram.hr/zivot/svecenik-iz-sesvetskog-kraljevca-koji-je-zadnjih-dana-drzao-mise-ima-koronu-zarazen-je-i-jedan-zupljanin/

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/03/2020 : 22:42:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by zeljko

baš me zanima ko bi bio u stanju potpisati "otpis" 10% 15 % pučanstva samo zbog njihovih godina
pa to bi bila masovna eutanazija
ko zna bil onda mutirao virus pa napadao mlađe od 50, da ne kažem stripadžije

znači trebalo je pustiti naše stare najmilije niz vodu da bi se održao ekonomski rast da bi influencerice mogle putovat, tvornice raditi mali biznisi opstat...
ko garantira da će se virus smiriti kad sve pobije koje može
zar neće onda se mijenjati da napada i jače



Upravo ovo.

Tužno i jadno je kako neki ljudi razmišljaju.


Slažen se, tužno i jadno kako ljudi milokliza ne razume.
Zašto ljudi moraju bit glupi i ić u krajnosti? Zašto strah od ekonomskog kraha mora značit da si monstrum koji bi starce gazija ka žohare?
Kažu da je povijest učiteljica života, a mene povijest naučila da su dvi najgore pošasti dvadesetog stoljeća nastale upravo zbog ekonomskog kraha.




Sad me još više živciraš nego dok si psoval :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 20/03/2020 : 23:37:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message
Baš odgledao Peti dan, nije baš osmijeh na licima, malo su puno zabrinuti.
Bit će tu svega.
Neko preslagivanje kad oluja prodje je najvjerojatnija opcija.
Dole globalizacija, svako svoj vrt nek zasadi i malo se vratiti domaćem tržištu.
Malo se pokazalo da svaki sistem ima prednosti i mana, u Kini kad glavonje kažu nema van, svi ko jedan poštuju u strahu.
Kod demokratičara, pusti ti mene i moju slobodu na miru nekako slabo funkcionira u ovoj situaciji.
Iako mislim da ako se ne nadje lijek i neka ozbiljnija preventiva vratit će se to ponovo i u Kinu na mala vrata.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/03/2020 : 00:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Ja ne vjerujem baš previše u ta njihova cjepiva. Jedini puta kada sam se cijepio protiv gripe je bilo 2000. kada sam došao u vojsku, a nekoliko mjeseci nakon toga zaradio upalu pluća.
Možda nije istinita informacija, ali pročitah da je u provinciji Bergamo ove sezone bilo najviše slučajeva cijepljenja protiv gripe, i baš tamo sada ima toliko smrtnih slučajeva.
I kada se pojavi cjepivo ne vjerujem da će mi pasti na pamet ići iskušavati sreću, izdržao sam 20 godina bez takvih stvari pa valjda mogu i dalje.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 21/03/2020 : 01:01:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message
quote:
Originally posted by logo111
- kada se širi zaraza opasnim coronavirusom, gripom i ostalim boleštinama - naši zdravstveni radnici, policajci, vojnici, prodavači i vozači su NAŠI HEROJI !


Nije na odmet dodati još barem te dvije kategorije, puno je tih malih "neopjevanih" koji se neće puno spominjati a dali su obol u ovoj situaciji.
Znam da je situacija prije epidemije bila takva da si mogao bez problema naći posao kao vozač šlepera a možete si misliti kako je sada...

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 21/03/2020 : 06:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

I kakve rezultate moš očekivat s takvom nediscipliniranom ruljom,da ne kažen stokom?
Ako izbjegnemo talijanski scenarij možemo se tuč nogama u guzicu.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-hrpa-umirovljenika-na-balotama-u-splitu-rastjerala-ih-policija/2167360.aspx

https://www.index.hr/vijesti/clanak/u-ljekarnama-danas-uhvaceno-50-ljudi-koji-su-prekrsili-samoizolaciju/2167363.aspx

https://www.telegram.hr/zivot/svecenik-iz-sesvetskog-kraljevca-koji-je-zadnjih-dana-drzao-mise-ima-koronu-zarazen-je-i-jedan-zupljanin/



stvar je vrlo jednostavna. što bi rekli električari: bolje izolacija nego uzemljenje al šta vrijedi kad su imbecili posvuda, shvatili su ovo ko plaćeni godišnji

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 21/03/2020 06:57:16
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 21/03/2020 : 08:16:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
pa ni tvoj post nije sušta genijalnost

kad dežurni higijeničari izražavaju ovakvu 'zabrinutost' čovjek bi se trebao voditi onom: griješnik koji griješi bolji je od griješnika koji ne griješi.

da, ima nešto duboko protusmisleno kod ovih moralki koje u ime humanizma osuđuju ljude i drže govore "imbecili su posvuda", "hrpa umirovljenika" i slično

da, baš je uvjerljiv i brižan onaj koji govori "hrpa umirovljenika" i "imbecili posvuda"
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 21/03/2020 : 08:40:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

odrastao sam u katoličkoj obitelji i katoličkoj sredini
i mogu ti reći da u toj sredini možeš na prste jedne ruke nabrojat vjernike koji vole bilo koga drugoga osim sebe
ja čak vjerujem da oni uopće ne vjeruju
barem većina njih




jako loše pisanje (i razmišljanje), ken

to što si napisao je beskrvno, bezlično, neautentično svjedočenje. bez obzira šo se pozivaš na svoje iskustvo. ali je to iskustvo posredovano onim bezličnim u najgorem vidu, maltene bagateliziranom figurom općeg, anonimno cirkuliranje tzv. javnog mnijenja.

vidi ovo:

živim u građanoidnoj sredini. sve oko mene ljudi koji se busaju u prsa i izvikuju velike parole: demokracija, ljudska prava, tolerancija, prihvatimo različitost.
i mogu ti reći da u toj sredini možeš na prste jedne ruke nabrojat humanitarce koji vole bilo koga drugoga osim sebe
ja čak vjerujem da oni uopće nisu humani
barem većina njih

---------------------

dakle,
to je ta dvosmislenost koja se provlači kroz ovaj tobožnji razgovor na topicu
može se okretati kako se kome svidi
to ne vodi ničemu, nije životno, nego figure već stvorenih oblika koji cirkuliraju. ono tontovo je barem živo. krik očajnika (dalo bi se o tome), ali barem krik iz života.

Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 21/03/2020 : 09:32:01  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

pa ni tvoj post nije sušta genijalnost

kad dežurni higijeničari izražavaju ovakvu 'zabrinutost' čovjek bi se trebao voditi onom: griješnik koji griješi bolji je od griješnika koji ne griješi.

da, ima nešto duboko protusmisleno kod ovih moralki koje u ime humanizma osuđuju ljude i drže govore "imbecili su posvuda", "hrpa umirovljenika" i slično

da, baš je uvjerljiv i brižan onaj koji govori "hrpa umirovljenika" i "imbecili posvuda"





dašta su nego imbecili, samo ja ne generaliziram, za mene je svako imbecil, od 7 do 77, ko god ne poštuje konkretna pravila o izolaciji i samoizolaciji, kao i grupiranju.prvo se apeliralo na ljude da budu razumni oko tih stvari, al što vrijedi kad imbecili ne poštuju apele i bauljaju ko muhe bez glave zarad role tariguza il kile brašna. e da, kad sam kod brašna, odjednom nitko nema intoleranciju na gluten


Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 21/03/2020 09:46:56
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/03/2020 : 10:00:11  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
https://www.theguardian.com/environment/2020/mar/18/tip-of-the-iceberg-is-our-destruction-of-nature-responsible-for-covid-19-aoe?fbclid=IwAR2jSj4GhmB449C34H6Wjp5zzq55MpjKAvTGA2xTfsC2o8RH00b2z-oB6nw

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 21/03/2020 : 10:12:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message
@Igor12: Ti si odlučio svu onu zajebanciju sa FB-a, pretočit tu na forumu (ovo sa glutenom, pa električari, sada očekujem da napiše onu da samo moramo ostat doma i gledat TV...). :)

@DODS: Bergamo je grad u Lombardiji, Lombardija je regija (provincija).

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 21/03/2020 : 10:18:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
meni je to što pišeš bezveze
mislim, u konačnici ti se kao zalažeš za dobro, ali ne vjerujem da se takvim pisanijama može polučiti išta dobro

pozivati da ljudu budu razumni je tek apel; moraš biti svjestan nemoćnosti svih (bilokakvog) apela - ovo bi si svaki koji nastupa u ime nekakve moralke morao osvijestiti; u protivnom ispada smješniji od ovih koje proziva, koji se ne ponašaju odgovorno

drugo, ljudi nisu (ne mogu, stavi što hoćeš) biti isključivo "razumni"
to bi bili automati, potpuna glupost i degradacija
ova je okolnost također poznata, pa onaj tko je ne uzima u obzir pri svojoj moralki, opet ispada smiješan

treće, nije rješenje ni dresura i prisila; to je samo krajnja mjera u bezizlaznoj situaciji (ova još uvijek nije takva)

sve to znači (a sad sam vrlo skratio da ne pišem romane) da će vrlo teško biti organizirati situaciju. a onaj tko vodi ili čak onaj koji se na ovoj našoj mikrorazini (forumu) javlja u pretenziji savjetodavca, morao bi moći sagledavati širu sliku, a ne biti tako jednodimenzionalan (kako uglavnom istupate).

zabrinutost je jedno, tjeskoba drugo, igranje higijeničara treće, licemjerje četvrto, prisebnost peto, organizatorski duh šesto itd... ispravnije sudi onaj tko shvaća suptilne diferencijacije svih ovih stanja, umjesto da ispaljuje bez uma i razuma niškorisne jednostranosti
Go to Top of Page

Dranki
Senior Member



2549 Posts

Member since 03/06/2007

Posted - 21/03/2020 : 10:24:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dranki a Private Message
Juče su zbog party-lavova uvedene mjere u Njemačkoj koje će Njem. koštati koju milijardicu više.
Kod mene je jedna ukućanka imala posjetu prijateljice sa kojom je u bašti ispijala napitke. To sam joj oprostio jer je ipak i radi se o nasušnjoj potrebi ispijanja kafice i trača.

Na psihijatrijama širom Njem. će se otvoriti posebna odjeljenja koja će tretirati psihičke posljedice otkazivanja žurki i ispijanja koktela. VW i BMW su kompletnu proizvodnju preusmjerili i u tri smjene proizvode koktele za grupu najviše pogođenu restrikcijama.

I am tormented with an everlasting itch for things remote.
I love to sail forbidden seas, and land on barbarous coasts.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 21/03/2020 : 10:59:17  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by DiSkAcH

@Igor12: Ti si odlučio svu onu zajebanciju sa FB-a, pretočit tu na forumu (ovo sa glutenom, pa električari, sada očekujem da napiše onu da samo moramo ostat doma i gledat TV...). :)

@DODS: Bergamo je grad u Lombardiji, Lombardija je regija (provincija).



diskać, treba se zajebavat. neš valjada trtarit ko stinky

i da, treba ostat doma i gledat tv. šta je lidija bačić pametnija nego ti il ja?

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 21/03/2020 11:41:06
Go to Top of Page
Page: of 256 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.75 seconds. Snitz Forums 2000