forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Coronavirus
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 256

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/03/2020 : 19:23:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Dexters

Anto, a što kod vas vojska s dugim cijevima hoda po gradu, imaju nekakvo specijalno oružje protiv virusa?


nemam pojma - po ceo dan sam u samoizolaciji.


Ako si već u izolaciji ne moraš zbog toga izvoditi scene. https://www.atvbl.com/vijesti/hronika/drama-u-cacku-muskarac-prijetio-da-ce-da-skoci-sa-terase-jer-nije-testiran-29-3

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 29/03/2020 : 19:24:25  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
nego ljudi,šta vam najviše nedostaje ovih dana otkad smo otišli u tri lepe.Meni je ovo top 3:
1.košarka sa drštvom
2.NBA
3.Tenis (Novak koji melje sve oko sebe)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 29/03/2020 : 19:26:48  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Dexters

Anto, a što kod vas vojska s dugim cijevima hoda po gradu, imaju nekakvo specijalno oružje protiv virusa?


nemam pojma - po ceo dan sam u samoizolaciji.


Ako si već u izolaciji ne moraš zbog toga izvoditi scene. https://www.atvbl.com/vijesti/hronika/drama-u-cacku-muskarac-prijetio-da-ce-da-skoci-sa-terase-jer-nije-testiran-29-3


ha,ha....
nego,ovo je stvarno umom kraju - tamo gde piše grafit Borac,tu je knjižara gde kupujem sve školske potrepštine deci.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 29/03/2020 : 19:30:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message
quote:
Originally posted by anto

nego ljudi,šta vam najviše nedostaje ovih dana otkad smo otišli u tri lepe.Meni je ovo top 3:
1.košarka sa drštvom
2.NBA
3.Tenis (Novak koji melje sve oko sebe)



Šetnja uz more (ja sam na brdu, dakle šetnja šumom mi NE fali ).
Da se malo provozam na skuteru kad je fino vrijeme.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 29/03/2020 : 19:30:48  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
pa čekaj,a zar to sad nemožeš da radiš?????

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 29/03/2020 : 19:31:54  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
ja sam juče ugrabio trenutak kad mi je ova mala zaspala,a preostalo troje bili zauzeti nekim učenjem. da se iskradem i provozam se biciklom neka dva i po sata po predivnom vremenu.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 29/03/2020 19:32:10
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/03/2020 : 19:35:26  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by anto

nego ljudi,šta vam najviše nedostaje ovih dana otkad smo otišli u tri lepe.Meni je ovo top 3:
1.košarka sa drštvom
2.NBA
3.Tenis (Novak koji melje sve oko sebe)


Ja ću bit prizeman ali iskren.
Fali mi seks.
Nema škole, nema odlazaka babi i didi, nema izlazaka, dica zaspu posli nas.
Horor.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/03/2020 : 19:38:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by anto

nego ljudi,šta vam najviše nedostaje ovih dana otkad smo otišli u tri lepe.Meni je ovo top 3:
1.košarka sa drštvom
2.NBA
3.Tenis (Novak koji melje sve oko sebe)




jedino teretana
drugo apsolutno ništa
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/03/2020 : 19:38:38  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by anto

ti si Jaki stvarno prs'o!


Skoro sam ga zavida...
Slzsaj,radim za minimalac.
Zastitarska tvrtka u kojoj radim je medju najvecim u Hr.Tvrtka u kojoj sam rasporeden je najveca u Hr.Ni jedna ni druga nisu mi/nam osigurale ni par rukavica a kamoli nesto vise.Od nadredenih iz obe tvrtke nema ni glasa ni traga.Stizu samo papiri za uvodjenje strozijih mjera pri ulasku u objekt.Za nasu sigurnost se nitko ni ne pita.Minustar mzpa laze na televiziji da strani drzavlhani ne ulaze u Hr osim u tranzitu a kod mene svaku par dana dolaze cisterne iz susjedne nam CG.Ukinuti su autobusi.Na posao idem pjeske i pritom prolazim kroz tu jebenu kontrolnu tocku koja i inace nema nikakvog smisla i uz to pojedini krkani policajski prenose viruse dirajuci stotine papira i osobnih iskaznica bespotrebno.Ne mogu lagat da sam prehladjen i da mozda imam koronu jer ce mi odrediti karantenu.A ako meni odrede karantenu automatski ce odrediti i materi mi i bratu mi.Tko ce nam onda ici u ducan ?Kazna za krsenje karantene je 8000 kn.Mogu dati otkaz ali iako onda moram odraditi otkazni rok od 30 dana.A ako ga ne odradim mogu me po uvovoru teretiti ta 1 placu...
Uglavnom,sve je ok:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/03/2020 : 19:40:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Za sada mi ništa ne fali, ali na ljeto sigurno budu falile olimpijske igre, nogometno prvenstvo je manje bitno.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 29/03/2020 : 19:41:57  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by anto

nego ljudi,šta vam najviše nedostaje ovih dana otkad smo otišli u tri lepe.Meni je ovo top 3:
1.košarka sa drštvom
2.NBA
3.Tenis (Novak koji melje sve oko sebe)


Ja ću bit prizeman ali iskren.
Fali mi seks.
Nema škole, nema odlazaka babi i didi, nema izlazaka, dica zaspu posli nas.
Horor.


e pa prijatelju,sad je i kod vas kao i kod nas vaskršnji/uskršnji post - koji podrazumeva uzdražavanje od mesa,jaja,mleka...,zlih misli,svađa...kao i seksa.Tako da seks ti ne bi trebao nedostajati,ako si ikakav hrišćanin.

sa druge strane,Vaskrs (po našem kalendaru) je 19.aprila,i ako se do tada nešto ne reši,ja ću odlepiti jer ću teško moći u ovoj gužvanciji u kakvoj sad živim da navatam ženu!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 29/03/2020 : 19:42:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
Ništa mi ne fali.
Crtam, čitam i pišem pizdarije po forumu.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 29/03/2020 : 19:43:46  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Ja ću bit prizeman ali iskren.
Fali mi seks.
Nema škole, nema odlazaka babi i didi, nema izlazaka, dica zaspu posli nas.
Horor.



To je to.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/03/2020 : 19:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by anto

nego ljudi,šta vam najviše nedostaje ovih dana otkad smo otišli u tri lepe.Meni je ovo top 3:
1.košarka sa drštvom
2.NBA
3.Tenis (Novak koji melje sve oko sebe)


Ja ću bit prizeman ali iskren.
Fali mi seks.
Nema škole, nema odlazaka babi i didi, nema izlazaka, dica zaspu posli nas.
Horor.


e pa prijatelju,sad je i kod vas kao i kod nas vaskršnji/uskršnji post - koji podrazumeva uzdražavanje od mesa,jaja,mleka...,zlih misli,svađa...kao i seksa.Tako da seks ti ne bi trebao nedostajati,ako si ikakav hrišćanin.

sa druge strane,Vaskrs (po našem kalendaru) je 19.aprila,i ako se do tada nešto ne reši,ja ću odlepiti jer ću teško moći u ovoj gužvanciji u kakvoj sad živim da navatam ženu!


Najobičniji pohotni ateist

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 29/03/2020 : 19:46:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
Nesvrstani je krščanin isto ko što sam ja astronaut.



The less I have the more I am a happy man

Edited by - Tonto on 29/03/2020 19:47:05
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/03/2020 : 19:47:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by anto

ti si Jaki stvarno prs'o!


Skoro sam ga zavida...
Slzsaj,radim za minimalac.
Zastitarska tvrtka u kojoj radim je medju najvecim u Hr.Tvrtka u kojoj sam rasporeden je najveca u Hr.Ni jedna ni druga nisu mi/nam osigurale ni par rukavica a kamoli nesto vise.Od nadredenih iz obe tvrtke nema ni glasa ni traga.Stizu samo papiri za uvodjenje strozijih mjera pri ulasku u objekt.Za nasu sigurnost se nitko ni ne pita.Minustar mzpa laze na televiziji da strani drzavlhani ne ulaze u Hr osim u tranzitu a kod mene svaku par dana dolaze cisterne iz susjedne nam CG.Ukinuti su autobusi.Na posao idem pjeske i pritom prolazim kroz tu jebenu kontrolnu tocku koja i inace nema nikakvog smisla i uz to pojedini krkani policajski prenose viruse dirajuci stotine papira i osobnih iskaznica bespotrebno.Ne mogu lagat da sam prehladjen i da mozda imam koronu jer ce mi odrediti karantenu.A ako meni odrede karantenu automatski ce odrediti i materi mi i bratu mi.Tko ce nam onda ici u ducan ?Kazna za krsenje karantene je 8000 kn.Mogu dati otkaz ali iako onda moram odraditi otkazni rok od 30 dana.A ako ga ne odradim mogu me po uvovoru teretiti ta 1 placu...
Uglavnom,sve je ok:)



Zato radi kao ja, rukavice na ruke a u autu bica alkohola za dezinfekciju
I kad ti vrati osobnu lijepo ju operi i nikomu ništa
Manje gorčine, više akcije
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 29/03/2020 : 19:50:57  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message
Ne sekirajte se. Sledečeg tjedna kod nas verovatno dolazi zabrana disanja. Ako ne možeš to sam srediti, poslat če država nekog da to sredi umjesto tebe.

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/03/2020 : 19:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Neman rukavica.
U dva ducana kraj mene i ljekarni nema.
By the way nema ni kvasca ni maski a bogami ni dezifenkcijskih sredstava.
Uglavnom,nema potrebe da itko ista brise jer ce na mojoj osobnoj pisati isto drza je ja u ruci ili policajac.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 29/03/2020 : 19:59:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
el umire itko u svijetu u posljednje vrijeme od ičeg drugog osim od korone?

ozbiljno pitam.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/03/2020 : 20:04:38  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by panzer

Ne sekirajte se. Sledečeg tjedna kod nas verovatno dolazi zabrana disanja. Ako ne možeš to sam srediti, poslat če država nekog da to sredi umjesto tebe.


Baš me briga.
Ja san se opskrbija na vrime.
[url=https://postimages.org/][/url]
[url=https://postimg.cc/rKnFY98s][/url][url=https://postimages.org/]picture hosting websites free[/url]

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 29/03/2020 : 20:05:10  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by anto

ti si Jaki stvarno prs'o!


Skoro sam ga zavida...
Slzsaj,radim za minimalac.
Zastitarska tvrtka u kojoj radim je medju najvecim u Hr.Tvrtka u kojoj sam rasporeden je najveca u Hr.Ni jedna ni druga nisu mi/nam osigurale ni par rukavica a kamoli nesto vise.Od nadredenih iz obe tvrtke nema ni glasa ni traga.Stizu samo papiri za uvodjenje strozijih mjera pri ulasku u objekt.Za nasu sigurnost se nitko ni ne pita.Minustar mzpa laze na televiziji da strani drzavlhani ne ulaze u Hr osim u tranzitu a kod mene svaku par dana dolaze cisterne iz susjedne nam CG.Ukinuti su autobusi.Na posao idem pjeske i pritom prolazim kroz tu jebenu kontrolnu tocku koja i inace nema nikakvog smisla i uz to pojedini krkani policajski prenose viruse dirajuci stotine papira i osobnih iskaznica bespotrebno.Ne mogu lagat da sam prehladjen i da mozda imam koronu jer ce mi odrediti karantenu.A ako meni odrede karantenu automatski ce odrediti i materi mi i bratu mi.Tko ce nam onda ici u ducan ?Kazna za krsenje karantene je 8000 kn.Mogu dati otkaz ali iako onda moram odraditi otkazni rok od 30 dana.A ako ga ne odradim mogu me po uvovoru teretiti ta 1 placu...
Uglavnom,sve je ok:)



Ministar ne laže. Ovo što ti spomnješ su vozači kamiona koji dolazu u RH radi opskrbe. Znači teretni promet a ne putnički. Opskrba ne smije stati to je valjda svima jasno. Putnički promet je privremeno zaustavljen preko graničnih prijelaza i stranci ne mogu ući u RH a to je i rekao.

A za ovo što se ljutiš na policajca nemaš potrebe - samo trebaš slušati preporuke stožera i oprati svoje ruke nakon što ti je uzeo isprave. Čovjek samo radi svoj posao.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 29/03/2020 : 20:10:38  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

el umire itko u svijetu u posljednje vrijeme od ičeg drugog osim od korone?

ozbiljno pitam.


Skrolaj do Health-a

https://www.worldometers.info/

Go kneel and weep

Edited by - drogsy on 29/03/2020 20:11:30
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 29/03/2020 : 20:17:57  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
Jesam.ovo kacio
Korona umistava i feminizam hahaha
https://www.nedjelja.ba/hr/iz-zivota/razmisljanje/koronavirus-nepovratno-unistava-i-feminizam/14803


Sreca u nesreci

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/03/2020 : 20:49:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Važno je samo imati dugačku kožicu. https://postimg.cc/qNYy7qbJ

A od kuda maska kad je nemaš za kupiti?
Ja još mogu prevući kožicu od kurca preko usta a šta će ovi obrezani??!


https://www.index.hr/vijesti/clanak/u-federaciji-bih-od-danas-svi-moraju-nositi-maske-policijski-sat-pocinje-u-20-sati/2170145.aspx

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2500 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 29/03/2020 : 21:02:59  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Da, virujen u sustav jer mi Hrvati smo navikli palit mozak i funkcionimo samo kad su ekstremne situacije poput rata ili bolesti u pitanju.
Stvarno neman volje otvarat linkove.
Reci mi šta kad počnen bjesomučno tražit linkove i mišljenja infektologa po internetu i nakon 50 linkova dobijen 20 različitih teorija? Kome da virujen? Onako zdravorazumski, jedino u šta mogu bit siguran je da je najmanje 19 teorija teška pizdarija, al ću ja eto bit genijalac da točno pripoznan koja teorija je ispravna?

Ako si ti genijalac koji to može, svaka ti čast.
Ja nisan.




Nisam ja genijalac ali hoću da čujem različite stavove i da se bolje informišem. Mene više nego taj virus brinu represije koje uvode vlade u Europi i šire.


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page
Page: of 256 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.71 seconds. Snitz Forums 2000