forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Vaših Top 10
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 111

lwood
Advanced Member



Colombia
46537 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/01/2022 : 17:05:20  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Sve je to bzv. Dodan još i kreatora tu. Nikad me nisu privukli. aj Napalm je još ok,može nešto i proć ,iako se nisan ni na nejga nikad navuka.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15683 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/01/2022 : 17:13:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Sto se moze...
Svasta je dopusteno u demokratskim sustavima, pa tako i bacanje svega u vrecu Heavy Metala, te lijepe i velicanstvene glazbe, koja traje i traje...
To jest stalno je samoodrziva, s novim mladim sljedbenicima.
Uglavnom, jedan i jedini NWOBHM.
Ostalo, pa jbg, ima svasta na ovom bijelom svijetu...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15683 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/01/2022 : 17:22:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Top ten Heavy bendova;

1. Judas Priest
2. Motorhead (nije, ali i je HM)
3. Saxon
4. Black Sabbath
5. Accept
6. Dio
7. Iron Maiden
8. Paradise Lost
9. Megadeth
10. *pod deset, moze svasta a i ne treba nista...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11680 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 31/01/2022 : 19:29:46  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Upravo sam doznao da je Jethro Tull objavio novi album nakon 19 godina.
Idem poslušati


Have mercy
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7787 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 31/01/2022 : 20:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Slusao ja jucer. Meni je grozan.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11680 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 31/01/2022 : 20:45:26  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Meni na prvu skoro pa odličan.
Moram poslušati još jednom sutra u autu s guštom.

Have mercy
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7787 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 31/01/2022 : 21:14:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Evo bas malo gledam, ima dobre kritike... ali ne mogu ja to, nema to veze sa onim starim rock soundom... i jos nema martina barrea.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7787 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 02/02/2022 : 19:16:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Kad bolje razmislim jedini album nakon Broadsworda koji mi je cijeli dobar je Catfish Rising. Rock Island i Dot Com imaju solidnih momenata, ali me u cijelini ne zadovoljavaju. Od onih prije Brodsworda A je grozan, Warchild i Too old to r'n'r slabašni. Sve ostalo je između odličnog i remek djela.










The less I have the more I am a happy man

Edited by - Tonto on 02/02/2022 19:19:13
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15683 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/02/2022 : 03:12:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Meni na prvu skoro pa odličan.
Moram poslušati još jednom sutra u autu s guštom.


Uopce nije los...
Mislio sam na prvu da je malo previse 'veseli' album, komercijaliziran, ali nije
Na 'drugu', uopce nije los.

Mada jbg. ne 'silazim' s ovog noviteta. Bas krasna pjesma.

https://youtu.be/BgjJf-WpEis

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4863 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 04/02/2022 : 11:09:08  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Kraljica:

#1 The March of the Black Queen + Funny How Love Is
#2-15:
Seven Seas of Rhye
Bohemian Rhapsody
Fat Bottomed Girls
You Don't Fool Me
We Will Rock You
A Winter's Tale
Tie Your Mother Down
Under Pressure
I Want to Break Free
Ogre Battle
Spread Your Wings
The Fairy Feller's Master Stroke
I'm Going Slightly Mad
Another One Bites the Dust

Edited by - vukozec on 04/02/2022 11:09:30
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15683 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/02/2022 : 18:08:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Huh, za kraj'cu su totalno drugaciji parametri!
Ono, jebu me totano njihovi perfekcionistocki momementi u glazbi. Cisti geometrijski racuni i glazbeno tocne postavke.
Jebeno su blizu Judasu!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4863 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 04/02/2022 : 19:02:08  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Kakve su ovo pizdarije na topicu?

Buldožer:

Blus gnjus
Yes my baby no
Ne brini, mama
Dobro jutro madam Jovanović
Helga
Jeste li vidjeli djevojčice
Okrutni bogovi istoka
Novo vrijeme
Žene i muškarci
Odmah kaži da




Brecelju nek je sretan put u nirvanu.

Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7787 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 04/02/2022 : 19:17:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Genijalac.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15683 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/02/2022 : 20:14:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nista, Marko, pljuni im istini u oci, gore...
Ili dolje, nebitno!
Adio!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 04/02/2022 : 23:11:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

R.I.P. Covjeku!





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Chief Warhead
Senior Member



1213 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 05/02/2022 : 20:30:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
Au koje sranje, ode i Mark O'Brecelj

Tri ljuta moderatora suzbijala spam.
Jedan dobi povišicu, ostade ih dva...
Go to Top of Page

Chief Warhead
Senior Member



1213 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 06/02/2022 : 16:35:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
Jako šugava nedelja, ode i peđa Vranešević, još jedan genijalac manje

Peđa Vranešević - Buđenje https://www.youtube.com/watch?v=0HY5rLXM8lE
Peđa Vranešević - Ciganjska https://www.youtube.com/watch?v=Ks2iiNouc-4
Peđa Vranešević - Proleterska https://www.youtube.com/watch?v=3DMNzL1ppfU
Peđa Vranešević - Straga/spreda https://www.youtube.com/watch?v=xXaiYd-9Z6g
Peđa Vranešević - Crna hronika https://www.youtube.com/watch?v=Z9yQjt-auBw
Laboratorija Zvuka - Dok vam je još vreme https://www.youtube.com/watch?v=bO6ImjUW7Yg
Laboratorija Zvuka - Daj mi vugi, dam ti bugi https://www.youtube.com/watch?v=FM_NH0IuphA
Laboratorija Zvuka - Lenčuga https://www.youtube.com/watch?v=9TFuAI3m7Wg
Laboratorija Zvuka - Duboko u tebi - https://www.youtube.com/watch?v=c157XVVfsSE
Laboratorija Zvuka - Igra https://www.youtube.com/watch?v=B9ibHqwdzdg

Stigo i da gostuje kod Imperium of Jazz:

Tri ljuta moderatora suzbijala spam.
Jedan dobi povišicu, ostade ih dva...
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7787 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 20/02/2022 : 20:52:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Moj najnoviji bog glazbe je početkom mjeseca održao četiri koncerta u nizu svaki dan sa potpuno drukčijom setlistom. Odgledao sam preko 10 sati materijala i uživao svakom trenutku. Kakva svirka, ovo mi je nadjebalo i allmanov fillmore (riskiram da me vukozec posalje svragon)... sreća na svakom pojedinom licu u publici sve govori. Mandolina mi je odsad najdraži instrument.



The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4863 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 20/02/2022 : 22:27:11  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Kakva svirka, ovo mi je nadjebalo i allmanov fillmore (riskiram da me vukozec posalje svragon)...



Meni je ionako One Way Out jači album ;)
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/02/2022 : 17:32:39  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Pis brader. Top10 hipičije










Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 26/02/2022 : 10:39:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
đizus, kakav splitski neukus
dok sam bil studoš, mlađan lovac i zelembać, reče meni jedan čovjek: splićani su šminka, u điru. to sam tada samo uzeo na znanje, nisam mogel reći ni da ni ne.

milenijima kasnije, gledam po scomu muzičare spliće. zauzeli glazbeni topic i seru kvake.
najjači mi je ivanlo. ima domu huljić, hrnjić kak se zove taj čovjek bistu, a strašno rovari protiv. kao, on je neki mada faka. roker. ili leherlih elvud. cuclek nesvrstani. ekipa malo sam maka, ta divna splitska noć i te šeme.

splićani nemaju crtu. nemaju žicu. splićani ne mogu biti proživljeni. splićani su valjda sportaši, kukoč i tako to.

danas slušam Moja Ane dane broji. meni se je obećala. sve to znade naša kala. pa grupa 777. ti ti si moj hit. ti si moja ideja. to su stvari. pogađaju onak, iznutra prema van. poslije toga mi na plejlisti ide Poison - Ride the Wind. evo, to je mojih top 10.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 26/02/2022 : 14:19:32  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote


Ja i ti smo već pričali o tome, al ti biće nisi sluša.

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by stinky

ajron fist, nesvrstani, ajron fist

(ps - nije ti to baš naj naj kaj ne voliš tešku filozofiju. znači, ni teški metal ni tešku filozofiju, baš je taj split sav u điru, šminkica, lajt, lignje. ciliii je spliiiiiit rascvaaala granaaa, baš ću morat jednom vidjet to čudo od grada, to malo velo misto u kojemu skače iz jednog ekstrema u drugi, kako reče fetivi splićo Radica "Taj Split - koji se tako jetko označio u Kerubinu Šegviću, polemičaru protuslovnom i gorkome, koji je mogao od Starčevićeva pravaštva preuzeti čak i aktivnu ulogu kod stvaranja vlaške Jugoslavije, pa čak i savjetovati Matu Drinkovića kako da surađuju s Aleksandrom, i da u isti mah, samo malo kasnije, bude i ideologom ustaštva i gotskog podrijetla Hrvata itd. itd... Da li je to sve iz oportunizma ili iz organskog splitskog nezadovoljstva, koje iz oduševljenja za slavenstvom prima širokim zanosom srpstvo, da se odmah malo zatim okrene svom svojom snagom i impulzivnim temperamentom protiv srpstva u naručaj hrvatstva i zagreba itd." meni je najbolji ovaj dio kad se u splitu tumači gotsko podrijetlo hrvata, uh to me vužge, jer goti mi svi smo. kolko je u splitu gota zapravo, možda ti to znaš bolje, možda i ne, ipak nisi s time opterećen toliko, ti imaš realni život, pravi rock, motoorhead. ne zamjeri ni ovo, malo sam maka, gotsko podrijetlo je ipak učinilo svoje, opsjeo me philosophicus teutonicus, goti mi skaču po glavi, kud god se okrene po zagorju sve sam got. radimo tu neki kružok gota, samo got got got. hrvati i goti i samo smo time opterećeni. nakon teme androgina, probat ću čitati dylana doga s pozicije gotskog podrijetla hrvata, ako bude išlo. ako ne ne.)


Stay clean, stinky,stay clean
Ima nešto u tome šta ti pišeš.
Split je poprilično retardiran grad. Grad đira i naočala za sunce.
Al neću o tome, mlađo će nas izbacit.

On topic
Vezano za taj osjećaj pripadnosti i tešku filozofiju...
Sve te knjige su više manje zakurac ako sam ne dođeš do nečega.
Evo recimo moj primjer.
Ima od toga 10-ak godina, lito, plaža na Visu. Lito u svome najboljen izdanju, lito koje prodaješ imperijalističkoj bandi.
Izaša san iz mora, lega na plažu, sunce, borovina, nebo, sve ka s reklama.
I u tome momentu iz obližnjeg kafića krene Mišo...
Stari moj sve se spojilo...
Nisan u životu nikad sluša Mišu, ali to je bija katalizator. Sve se spojilo. More,borovina,žalo,sunce, sve jebote.
Sve san razumija u tome trenu.
Don't think, feeel šema.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 26/02/2022 : 16:13:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
joj, otkud si to spuknul
je, sad se sjećam da sam ti objašnjavao prevrtljivi split, al' sam zaboravio da si skužio m. kovača

al' ti ja ne vjerujem. ti si onaj, kak se oni zovu, koji su stalno u điru i samo bacaju baze. si išel u sinj? si išel u knin? kam ti hodočastiš? nikam. samo tu neke listice, rokeri, počešljaš se, cipelice. na, ja sad čitam Žeželja. a ti? ništ. friška figa. kaj si hrvatskoga danas napravil? ništ. ja doma hrvatujem sve u šesnajst i pazi kaj se prije tjedan dana dogodilo. dođe meni mali i veli: napravil sam prezentaciju. kakvu prezentaciju, daj beži, viš da čitam hajdegera. prezentaciju. kaj, za hrvatski? ne, za sebe. o Pavlu Vujsiću. čekaj malo, daj pokaži. i stvarno, mali je napravio onakvu đačku prezentaciju o Pavlu Vujsiću. pitam ja: otkud to? kak Pavle Vujsić? to mi je dobar glumac. i ja velim: bravo.

ovo je dobro: carski rez - zbog čega sam rođen. ti niti to ne znaš, ni ivanl. https://www.youtube.com/watch?v=7a8xEvo40As

uopćeno uzevši, vi spliće malo toga znate. a tu se razmećete o glazbi, o stripovima, o sportu, o hrvatskoj...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 26/02/2022 : 16:58:11  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

joj, otkud si to spuknul
je, sad se sjećam da sam ti objašnjavao prevrtljivi split, al' sam zaboravio da si skužio m. kovača

al' ti ja ne vjerujem. ti si onaj, kak se oni zovu, koji su stalno u điru i samo bacaju baze. si išel u sinj? si išel u knin? kam ti hodočastiš? nikam. samo tu neke listice, rokeri, počešljaš se, cipelice. na, ja sad čitam Žeželja. a ti? ništ. friška figa. kaj si hrvatskoga danas napravil? ništ. ja doma hrvatujem sve u šesnajst i pazi kaj se prije tjedan dana dogodilo. dođe meni mali i veli: napravil sam prezentaciju. kakvu prezentaciju, daj beži, viš da čitam hajdegera. prezentaciju. kaj, za hrvatski? ne, za sebe. o Pavlu Vujsiću. čekaj malo, daj pokaži. i stvarno, mali je napravio onakvu đačku prezentaciju o Pavlu Vujsiću. pitam ja: otkud to? kak Pavle Vujsić? to mi je dobar glumac. i ja velim: bravo.

ovo je dobro: carski rez - zbog čega sam rođen. ti niti to ne znaš, ni ivanl. https://www.youtube.com/watch?v=7a8xEvo40As

uopćeno uzevši, vi spliće malo toga znate. a tu se razmećete o glazbi, o stripovima, o sportu, o hrvatskoj...



Prvi bold.
Ti si meni objašnjavao.
Ajde neka.
Drugi bold.
Zato fala bogu imamo tupave dudeke da nas nauče i vode.
Prikjučer Jozu, jučer Franca, sutra stinkija.

E da. Zaboravih.
Od hrvatskih stvari, danas san vozija mlađega na folklor. Čuva mali hrvatsku baštinu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 26/02/2022 17:00:35
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4863 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 28/02/2022 : 16:03:48  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Pis brader. Top10 hipičije



Ja ovih dana pod tušem pjevušim 2 Minutes to Midnight.
Go to Top of Page
Page: of 111 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000