forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Vaših Top 10
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 111

Tonto
Advanced Member



7791 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 31/03/2020 : 10:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Pa dajte stavite linkove u tagove, da možemo vidjeti spot odmah na forumu, a ne da moram za svaki klikati!

Marko, jesi slušao ovo? Onako prema tvome ukusu gađam da bi ti se moglo svidjeti.




The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 31/03/2020 : 10:41:01  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Evo jedan evergreen za prepodne.

Charlie






I njegova sestra Carmen


I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 31/03/2020 10:50:23
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 31/03/2020 : 12:13:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Markos

Pa dajte stavite linkove u tagove, da možemo vidjeti spot odmah na forumu, a ne da moram za svaki klikati!

Marko, jesi slušao ovo? Onako prema tvome ukusu gađam da bi ti se moglo svidjeti.



Počinje obećavajuće, a onda se pretvori u lošu kopiju Mumford & Sons. Malo previše komercijalno i previše predvidljivo.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 31/03/2020 : 12:14:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

I ja isto...

Evo odmah šefe, popravljam, neće se više ponoviti, oprosti..



Nema plaće ovaj mjesec!

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 31/03/2020 : 12:15:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

Ne slušam baš albume, više stihijski pjesmu po pjesmu, ali pokušat ću naći 10 albuma.

Sufjan Stevens - Carrie & Lowell (Mogao bih 5 Sufjanovih albuma navesti, ali kako se moram odlučiti na jedan onda Carrie & Lowell)

Bon Iver - For Emma, Forever Ago (možda su drugi i treći album kvalitetniji od debitantskog, ali prvi mi je najdraži)

Arcade Fire - The Suburbs (mogao je komotno i Neon Bible, ali mi je Sprawl II presudila)

The National - Boxer (zbog Slow Show, inače su mi uglavnom svi njihovi albumi odlični)

Johnny Cash - American IV: The Man Comes Around (ne treba posebno objašnjavati)

Leonard Cohen - Ten New Songs (In My Secret Life mi je jedna od najdražih pjesama)

David Bowie - The Rise and Fall of Ziggy Stardust and the Spiders from Mars (htio sam staviti Bowieja, nisam znao koji album pa može ovaj, zbog Starmana)

Nick Cave - The Boatman's Call (Into My Arms i Are You The One That I've Been Waiting For su mi najdraže Caveove pjesme)

The Streets - A Grand Don't Come For Free (genijalan album, tematski povezan od prve do zadnje pjesme, sa dva završetka. Prvi je album također odličan, ali ovo je najbolje od The Streetsa)

2Pac - All Eyez On Me (jedan za izivka :D 2Paca sam slušao prije petnaestak godina, a ovaj album je ponajbolje od njega. Ima nepoznatih bisera kao No More Pain, recimo, i gomila hitova.)



Sufjan Stevens - Carrie & Lowell
Da, to je remek djelo, nevjerojatan album. Kao i skoro cijeli tvoj popis:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 31/03/2020 : 12:20:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Nije elektronika, ali meni jedan od najboljih bendova koji se pojavio u 2010-ima, ako ne i najbolji.


Elektroniku baš i ne volim/slušam, ali Nipple people su mi skroz fora.


Trouble will find me
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 31/03/2020 : 12:26:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Sufjan Stevens - Carrie & Lowell
Da, to je remek djelo, nevjerojatan album. Kao i skoro cijeli tvoj popis:)



Šta fali 2Pacu? :D

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7791 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 31/03/2020 : 12:28:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Markos

Pa dajte stavite linkove u tagove, da možemo vidjeti spot odmah na forumu, a ne da moram za svaki klikati!

Marko, jesi slušao ovo? Onako prema tvome ukusu gađam da bi ti se moglo svidjeti.



Počinje obećavajuće, a onda se pretvori u lošu kopiju Mumford & Sons. Malo previše komercijalno i previše predvidljivo.

Vjerujem ti. Zaličilo mi je baš na takve ala Mumford i još neke alt rock vrste. Meni je bend drag zbog albuma Trust Us Now, izuzetno zanimljivog spoja reggea i blues rocka. Ovo što sad rade nije moj đir.



The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 31/03/2020 : 14:41:35  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Nije elektronika, ali meni jedan od najboljih bendova koji se pojavio u 2010-ima, ako ne i najbolji.


Potpisujem, mislim da nema dana a da ne stavim neku njihovu pjesmu.

Imam taj album ali puno više mi se sviđa A Deeper Understanding, i treba naglasiti da su to baš albumi, nije da ćeš poslušati samo par pjesama nego bez problema možeš krenuti od početka do kraja.

Ova live verzija Red Eyes posebno mi je dobra:

Edited by - solar on 31/03/2020 15:04:18
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7791 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 31/03/2020 : 19:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Odvrtio tri Fat freddyjeva koncerta od jutros. Totalni feelgood. Jazz, soul, funk, reggae, dub, ska...





Uz Devil Makes Three na vrhu ljestvice koncerata koje bi želio pohoditi.


The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/03/2020 : 20:25:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Dobro si ziv. No u ovoj totalno neuobicajenoj situaciji nije ni cudno. Kad mozes nog ('zabavljaca'), sto mu ime ne smijem spominjati, mozes i bilo sto drugo.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7791 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 31/03/2020 : 21:04:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ček da vidiš gdje sam sad otišao...





The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 31/03/2020 : 21:24:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by ivi skoj

Amanda je vrh, totalno sam zaboravio na nju, njega.

Manhunter je pravi muškarac, nisu za njega te pop balade.

https://youtu.be/tsHCcu0Mz2E

Jel nam frontmen dobro, ima kakvih novosti?


Pise jucer, da je ok.
Jesi li ih gledao kad su bili u Areni?



Nisam, ali pomalo mi je i žao što nemam baš tu žicu za odlaske na koncerte (evo već par godina nemam ni pretplatu za Lisinski).
Frend došo po mene da idemo na Foo Fighterse u Pulu, imao kartu za mene i prevoz, a meni se nije dalo.
Nikada ništa od mene, to mi je još matera govorila.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/03/2020 : 21:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
A u...
Sto da ti ja sad kazem?
Potkovan. Obucen. Old school. Sve znas, ali ti se ne da... Steta. Nijemci su ti kraj kuce, tako reci bili i svirali... ja opalin 800-900 km za to. da mi je barem nesto od ovih par stotina odgledanih/odslusanih koncerata bilo kraj kuce. Ajd, je Iron Maiden na Poljudu, i u Spaladium areni, samo par sto metara niz ulicu u kvartu... ali to je tad, i ko zna kad opet...
Inace trebao si pohoditi Pulu i Figterse, kad si vec mogao, to je jedan od onih rijetkih momenata kod live nastupa bas za pamcenje. Potvrda da neki bend ne svira isto, na istoj turneji u razlicitim gradovima. Ovo im je bilo za pamcenje. I to obe veceri. Potpuno ih je 'opralo' i 'otvorilo'...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 31/03/2020 : 22:39:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Ma znam, samo svi imamo mane, nisam ni ja savršen, iako sam nevjerojatno blizu.
Žena i mali otišli na Watersa u Arenu sami, ajde bar sam ih odvezao do ulaza.
Mogli smo i na Maidene da sam normalan.
Sad me frend maltretira da idemo, mislim u Austriju negdje na Maidene na koncert, srećom je korona pa ću se izvući.

Ako sve prodje i svijet ponovno živne, obečajem da ću neke pohoditi, ali ne daleko.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/03/2020 : 22:53:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ja nisam bio doma, kad su mi zena i stariji bili na Watersa na Poljudu. Jbg. Uhvatio sam ga u Zagrebu u Areni, fala bogu... i to supruga ga gledala cetiri puta, ja samo jednom. Ljubomoran sam na to do bola.
Nista, kad prode ova Korona, mozemo se cuti pa ne trebas daleko, castim te Coronom ladnom s komadicem limuna u Zagrebu, jer sam non stop gore na nekom 'gigu'.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 31/03/2020 : 23:04:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Evo slika da me znaš prepoznati.


samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/04/2020 : 10:09:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Moze. Nemos fulat ni da oces...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7791 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 01/04/2020 : 10:24:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ajmo dalje s remek djelima koja nisu spomenuta

Josipa Lisac - Dnevnik jedne mladosti

Zaista sam mislio da će se ovo naći na nečijoj listi pa da ispravimo nepravdu.



The Rolling Stones - Exile on Main St.

Po mnogima najbolji album od stonesa. Mene osobno živcira taj low fi sound, ali kvalitetu ne mogu poreći.



Crosby, Stills, Nash & Young - Deja vu

Folk rock u svom punom sjaju.


The less I have the more I am a happy man

Edited by - Tonto on 01/04/2020 10:45:03
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 01/04/2020 : 12:58:38  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Top 10 albuma Stonesa:

10. Blue & Lonesome
9. Out of Our Heads
8. Voodoo Lounge
7. Undercover
6. Black and Blue
5. Aftermath
4. Sticky Fingers
3. Let it Bleed
2. Some Girls
1. Beggars Banquet

(Goat Heads Soup je jedini kojeg iz nekog razloga nikad nisam slušao)
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7791 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 01/04/2020 : 13:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Skok na devedesete...

Red Hot Chili Peppers - One Hot Minute

Sad bi me fanovi benda vjerovatno razapeli što biram album bez Frusciantea ispred ostalih, ali meni je ovaj album jednostavno fantastičan. One big mob ubija...



Mad Season - Above

Rijeći su suvišne. Magično.




Days of the New - Red

Da ne ispadnem baš grunge hejter, ovo mi je izvrstan bend. Tri albuma: Yellow, Green i Red. Biram ovaj treći zbog bezvremenske Dancing with the wind.


The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7791 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 01/04/2020 : 13:05:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Top 10 albuma Stonesa:

10. Blue & Lonesome
9. Out of Our Heads
8. Voodoo Lounge
7. Undercover
6. Black and Blue
5. Aftermath
4. Sticky Fingers
3. Let it Bleed
2. Some Girls
1. Beggars Banquet

(Goat Heads Soup je jedini kojeg iz nekog razloga nikad nisam slušao)

Nema exilea? Okej je Goats, samo da je izbrisat Angie...

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 01/04/2020 : 13:16:18  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ako neku grupu ne podnosim, onda je to RHCP. Bože, kako ih mrzim. Jedina pesma koja mi se sviđa je Otherside i to je to.

Sorry svim fanovima, ali eto...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7791 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 01/04/2020 : 13:19:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Ako neku grupu ne podnosim, onda je to RHCP. Bože, kako ih mrzim. Jedina pesma koja mi se sviđa je Otherside i to je to.

Sorry svim fanovima, ali eto...

Pošteno. Meni je tako od Californication pa nadalje.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/04/2020 : 13:22:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Ako neku grupu ne podnosim, onda je to RHCP. Bože, kako ih mrzim. Jedina pesma koja mi se sviđa je Otherside i to je to.

Sorry svim fanovima, ali eto...


Ja sam dugo godina isto mislio. Sve su mi pjesme bile na isti kalup. No spletom okolnosti pogledao sam ih uzivo u Singapuru i ostao sokiran energijom i eksplozivnoscu iskazanom na koncertu. Onda sam se vratio albumima i lagano promjenio misljenje. Jako dobar bend. Jako dobre pjesme. Jako mi je drago da sam ih odgledao.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page
Page: of 111 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000