forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Vaših Top 10
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 111

Tonto
Advanced Member



7797 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 31/05/2020 : 19:42:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

ko zna kakvih psiho gadosti ima u rukavu.



Be afraid, be very afraid...




The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 01/06/2020 : 11:19:23  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

hmm, hmm.. ajmo probat:

Weeping song
Mercy seat
Red right hand
Into my arms
As I sat sadly by her side
The ship song
Henry lee
Where the wild roses grow
Straight to you
Tupelo

Moja ljestvica bi izgledala ovako nekako:

Knockin on joe
The ship song
Papa won't leave you henry
Lay me low
Into my arms
Oh my lord
Darker with the day
Wonderful life
There she goes my beautiful world
More news from nowhere



Henry Lee je obrada tradicionalne, ne vjerujem da će upasti (nisam još pogledao rezultate).

Inače se i ja kladim na 8 od 10 tvojih:

Weeping song
Mercy seat
Red right hand
Into my arms
The ship song / Straight to you
Where the wild roses grow
Tupelo

Možda Ship Song ili Straight to you ispadnu, previše su na istu foru, pa njih računam skupa. Dakle još 3...
Izabrat će sigurno bar 2 sa zadnja 3 albuma: Jubilee Street/Jesus Alone/Ghostseen. Još jedna, neka bude From her to eternity. Grinderman/Birthday party/boys next door vjerojatno neće upasti u top 10, možda nešto upadne u top 20.

Ja bih volio vidjeti ove:

The Mercy Seat
There She Goes, My Beautiful World
Deanna
The Weeping Song
Red Right Hand
Into My Arms
Fifteen Feet of Pure White Snow
Babe, I'm on Fire
More News from Nowhere
Dig, Lazarus, Dig!!!
Tupelo
Sunday's Slave
Papa Won't Leave You, Henry
Do You Love Me
Loverman
Lay Me Low
The Curse of Millhaven
Lime Tree Arbour
People Ain't No Good
West Country Girl
Get Ready for Love
Hiding All Away
Breathless
We Call Upon the Author
Higgs Boson Blues
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/06/2020 : 13:43:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Razočaranje sa UFO koncertom.
Ja upalio telku, namjestio zvuk, a ono nema koncerta, samo nafarbani cover likova sa veselim facama, tako da sam ja odslušao koncert bez vizualnog doživljaja.
Što bi se reklo mogao sam i na slušalice.

Inače dobar album, to mi je u rangu nešto kao Boston.
Da se to slušati, veselilo me osim što ih nisam vidio.
Mislim hvališ koncerte i lajv izvedbe, sinergiju sa publikom i onda mi uvališ koncert bez slike, mislim...

Dalje rpwl nisam istraživao, samo sam preslušao ponuđeno.
Čitao Nedirku i lipo mi sjelo, dobre obrade, piši plus.

Ima štogod dalje, pala knjiga na tri slova, vukozec i beva prestali konzumirati muziku.
Ako već ne participira, Beva bi mogao napisati kaj sluša dok crta Pola.
Za Tonta znam kaj ide dok riše.



Jbg. Pa nisam ti rekao da postoji slkopis tog koncerta. Tja...nije se tada sve kamerisalo. Steta, naravno.
Strangers in the night je jedan od najcjenjenijih koncerata u rock povijesti. Rame uz rame sa Live and dangerous, Unleashed in the east, ili It's alive primjerice...
Sto se mene tice, tu fali jos Ravno do dna, i onda imamo veliku skalu u boji. Ali jbg. ne znaju furesti, sastavljaci lista i popisa sto je najbolji bend na svijetu.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

jogurt
New Member



Serbia
240 Posts

Member since 23/01/2020

Posted - 01/06/2020 : 20:41:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jogurt a Private Message  Reply with Quote
Uh, nisam par dana pratio temu ali opasne stvari su postavljane, svaka čast za Nektar ivi, A tab in the ocean je stvarno mnogo dobar album :)

Super i za Eloy što je stavljan

Edited by - jogurt on 01/06/2020 20:42:39
Go to Top of Page

jogurt
New Member



Serbia
240 Posts

Member since 23/01/2020

Posted - 01/06/2020 : 20:44:45  Show Profile Show Extended Profile  Send jogurt a Private Message  Reply with Quote






Evo ja malo vrtim Supertramp, nego kako da postavim pesmu da mozda direktno sa ove stranice da se pusti, na dw forumu je da se obrise s sa https, kako ovde to ide?

Edited by - jogurt on 01/06/2020 20:57:10
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7797 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 01/06/2020 : 20:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
>nego kako da postavim pesmu da mozda direktno sa ove stranice da se pusti

Dva mjesta udesno od ove ikonice za stavit link imaš tube ikonu. kopiraj Yotube link u nju.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

jogurt
New Member



Serbia
240 Posts

Member since 23/01/2020

Posted - 01/06/2020 : 20:57:29  Show Profile Show Extended Profile  Send jogurt a Private Message  Reply with Quote
hvala!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7797 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 01/06/2020 : 21:06:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Kod mene se večeras vrte plave gitare. Chris Rea je 2005. izdao album Blue Guitars koji se sastoji od 11 cd-a podjeljenih po različitim blues kategorijama i svaki može stajati kao zasebni album. Meni daleko najdraži je treći cd Louisiana & New Orleans



The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/06/2020 : 00:37:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Lipo mi je ovo iznenadenje od Chrisa. S njim sam sta odavno, od kad je izda onaj debilni Road to hell, part two. Ove plave gitare cu malo prostudirat. Ove dvi pisme su nice!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 03/06/2020 : 21:55:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Kakav je to Supertramp bez najprepoznatljiviji h stvari?

Samo hitovi, ak nije Bohemian rhapsody, nije Queen.


Chris nije nikada pronašao put do mojega srca, jednostavno nismo građeni jedno za drugo, preslušao i nije najlošije na svijetu, a sad da imam svih preko deset cedea i da ih moram preslušati, nisam siguran da bi moje ostarjelo tjelo izdržalo.


No da se vratimo temi, nakon visokotonskih pjevača muškog prog rocka koje smo naslušavali u temi, evo kraljice proga kako neki pričaju.



dobar i basista i sveukupni bend
da je bilo sreće, mogli su i dalje dobaciti

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7797 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 04/06/2020 : 12:02:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Odlično je ovo ivi, nisam čuo dosad. Podsjetilo me na...


The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 04/06/2020 : 22:06:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Demis mi se čini poznat, ali po nekim drugim pjesmama.


Kaj misliš da sam ja čuo za Renesansu, izbacio youtube, a ja prihvatio.
Meni isto sasvim prihvatljivi, nemam pojma kakvi su im drugi albumi, bacit ću uho, čine mi se zanimljivim, samo da nisu van hit bend.
Od tih ženskih prepjevavanja uvijek se vratim



ono kad je ostarila i pohodila turneje sa bendom ili solo mi je uvijek tužno za gledati

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7797 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 05/06/2020 : 10:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Fleetwood Mac bez Petera Greena...blasfemija.


The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 05/06/2020 : 14:29:59  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Pazario malo top 10 stvari danas.

Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7797 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 05/06/2020 : 18:42:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
...ah, dugo mi nije bio ovako zanimljiv. Bez obzira što se radi o obradi. Pogodio je s izborom pjesme, što jest, jest.


The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/06/2020 : 21:28:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Fleetwood Mac bez Petera Greena...blasfemija.




Ipak ne. Bez Greena, su postali najugodniji pop/rock bend na svijetu. Sa glazbom u pravom smislu rijeci; za ugodno starenje. Jako mi je zao sto ih nikad nisam odgledao u zivo.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7797 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 05/06/2020 : 21:36:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Tonto

Fleetwood Mac bez Petera Greena...blasfemija.




Ipak ne. Bez Greena, su postali najugodniji pop/rock bend na svijetu. Sa glazbom u pravom smislu rijeci; za ugodno starenje. Jako mi je zao sto ih nikad nisam odgledao u zivo.

Ok je to. Neka uziva ko voli, ja ne volem... cak mi se malo i gadi.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/06/2020 : 21:49:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Od tog dira glazbe, taj dio Fleetwood-a, skupa sa radom Eurythmicsa su mi fenomenalni. Iako sam na temeljima skroz druge glazbe, to mogu uvik poslusat. Plus Abbu. Ima puno lipe atmosfere i momenata u tim i takvim pop pismama. A i provuce se to kroz godine slusanja glazbe, na mala vrata...
Nije mi krivo, dapace.
Ustvari, odlicni su mi ti i takvi zenski vokali.

Los cukar na fritulama!

Edited by - ivanl on 05/06/2020 21:51:36
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 05/06/2020 : 21:52:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Kaj ti je zbilja žao šta ovo nisi vidio?
Jiihaa, parada kiča i pokliča.




Vukozec sajam ploča u Križanićevoj je pomaknut za 28. zadnja nedjelja ovog mjeseca, možda i tamo nešto nahvataš.


Tonto, imaju poneku i dobru, ali što su išli dalje voda je bila mutnija.
Malo podilaženja publici i čudnovati albumi, izgubili totalno nit vodilju.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/06/2020 : 22:07:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Kaj ti je zbilja žao šta ovo nisi vidio?
Jiihaa, parada kiča i pokliča.



Je, jbg, bas mi je zao. Uostalom ovo je koncertni dio 'za ekipu'. Ni mnogi drugi bendovi nisu cijepljeni od takvih stvari. Drugi dir, od njihovih pocetka i to je sve. Pop kako rekoh. 'Veselje'. Nije sve ni u Judas Priestu ili Megadethu. Treba malo i ovakvih stvari.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7797 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 05/06/2020 : 22:07:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Od tog dira glazbe, taj dio Fleetwood-a, skupa sa radom Eurythmicsa su mi fenomenalni. Iako sam na temeljima skroz druge glazbe, to mogu uvik poslusat. Plus Abbu. Ima puno lipe atmosfere i momenata u tim i takvim pop pismama. A i provuce se to kroz godine slusanja glazbe, na mala vrata...
Nije mi krivo, dapace.
Ustvari, odlicni su mi ti i takvi zenski vokali.

Da, dobro da si spomenuo abbu. I ja sam davno povezao tu vrstu pop rock izricaja. Samo sto to kod mene ne prolazi. Abba mi spada medju najiritantnije bendove svijeta. Radije cu slusat usisivac.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/06/2020 : 22:20:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by ivanl

Od tog dira glazbe, taj dio Fleetwood-a, skupa sa radom Eurythmicsa su mi fenomenalni. Iako sam na temeljima skroz druge glazbe, to mogu uvik poslusat. Plus Abbu. Ima puno lipe atmosfere i momenata u tim i takvim pop pismama. A i provuce se to kroz godine slusanja glazbe, na mala vrata...
Nije mi krivo, dapace.
Ustvari, odlicni su mi ti i takvi zenski vokali.

Da, dobro da si spomenuo abbu. I ja sam davno povezao tu vrstu pop rock izricaja. Samo sto to kod mene ne prolazi. Abba mi spada medju najiritantnije bendove svijeta. Radije cu slusat usisivac.


Moze i Wartsila sa dobro ugodenim rasprskacima. Ima sve valjda svog smisla. Vis' kako se Momcilo dobro referirao na takve stvari...
https://cuspajz.com/tekstovi-pjesama/pjesma/bajaga/muzika-na-struju.html
Pretpostavljam da je okej i usisivac.

Los cukar na fritulama!

Edited by - ivanl on 05/06/2020 22:21:32
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 05/06/2020 : 22:23:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Da usisavač.

Čikitita tell me what’s wrong
Ima sa tih sjevernih zemalja još aduta


Forever nahtjors mi baš zvuči Norveški

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/06/2020 : 22:30:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
https://youtu.be/BQ4c54rCJ_k

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7797 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 05/06/2020 : 22:36:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Dobro sad ce biti malo smijesno i mozete me proglasiti ludim, ali ja sam kao mali zaista uzivao slusat babu kako usisava. Taj zvuk mi je pruzao nevjerovatan osjecaj ugode i topline. Teska tuga bi me oprala kad bi ga ugasila. Jednom prilikom sam si cak snimio na kazetu pola sata fena za kosu kako radi. Zaspao bi kao beba uz to. :)

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page
Page: of 111 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000