forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 Rock Mastard 1 - Gestapo u skripcu
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

etmgosa
Senior Member



1731 Posts

Member since 15/07/2002

Posted - 02/04/2020 : 10:21:53  Show Profile Show Extended Profile  Send etmgosa a Private Message  Reply with Quote
Rock Mastard 1 - Gestapo in het nauw

Rock Mastard 1 - Gestapo u skripcu

Prica Karim Belkrouf
Crtez François Boucq



Tesko je ista reci o ovom stripu. Zbog prilicno solidnog crteza, pokusao sam da citam, ali sam odustao zbog cudnog smisla za humor, koji meni nije smijesan. Ovo je nekakav ozbiljni neozbiljni strip poput Alana Forda (samo sto eto nije smijesan). Kad pominjem Alana Frda, mislim na "pravog" Alana Forda, ne na ono u sto se izrodio poslije Magnusa.







izivko
Advanced Member



Germany
11663 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 02/04/2020 : 15:08:08  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Uh, Boucq, moj omiljeni autor.
Nažalost, koliko znam, ovo nije objavljeno na njemačkom.

Vidim na slikama je i Jérôme Moucherot (njem. Horst Katzmeier). Imam prva 3 albuma ovog serijala. Gromovito!

Have mercy
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37326 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 02/04/2020 : 20:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Hm, sudjeci po tablama, trebao bi biti ovaj serijal
https://www.bedetheque.com/serie-1926-BD-Jerome-Moucherot-Les-Aventures-de.html

To je izlazilo kod nas u Strip Bumerangu ali mi se nije previse dojmilo. Mislim, komicno ali vise na onaj stari otkaceni Jodo nacin (mada to ne mislim na nacin kao odusevljen), acid tales.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11663 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 02/04/2020 : 20:30:29  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Nije taj već ovaj

https://www.bedetheque.com/serie-6554-BD-Rock-Mastard.html

Have mercy
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37326 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 02/04/2020 : 20:50:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Vid stvarno... ali onaj "safari cica" je i iz onog drugog, vise ko samo neke geg fore.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ninel
Senior Member



Serbia
1576 Posts

Member since 16/11/2004

Posted - 02/04/2020 : 21:14:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ninel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Hm, sudjeci po tablama, trebao bi biti ovaj serijal
https://www.bedetheque.com/serie-1926-BD-Jerome-Moucherot-Les-Aventures-de.html

To je izlazilo kod nas u Strip Bumerangu ali mi se nije previse dojmilo. Mislim, komicno ali vise na onaj stari otkaceni Jodo nacin (mada to ne mislim na nacin kao odusevljen), acid tales.





Uh, kako mi je bio onaj Jerome bezvezan strip. A ni ovaj Rok mi se ne čini pono bolji.

http://www.youtube.com/watch?v=SSRVtlTwFs8&feature=related
Go to Top of Page

etmgosa
Senior Member



1731 Posts

Member since 15/07/2002

Posted - 03/04/2020 : 08:38:56  Show Profile Show Extended Profile  Send etmgosa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Vid stvarno... ali onaj "safari cica" je i iz onog drugog, vise ko samo neke geg fore.






Tako je. Strip su pravili kao film, pa je Rock Mastard zvijezda, a "safari cica" Jérôme Moucherot - guest star.
Svako poglavlje pocinju najavom kao za film.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000