forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Novi kviz: 23.05 u 21:05
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 342

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/05/2020 : 23:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Ja bi da ide jednom tjedno. Sad će lito, kreće sezona (kakva takva), izlazi se vanka, ne stignem često igrati...


+1
Jednom tjedno, idealno bi bilo u nedjelju, ali nije nužno.
Kako bilo, napravit ćemo anketu, pa će većina odlučiti.
Ovih dana.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 25/05/2020 : 23:29:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Ja bih barem dvaput tjedno, a može i kompromis. Recimo dva kviza nedjeljom, u kratkom razmaku, da ljudi koji sastavljaju ne čekaju predugo svoj red, a opet nije problem što se tiče termina. Ako smo mogli dosad igrati kvizove u 20 i 21, ne vidim zašto ne bi mogli isto i jednom tjedno za ligu.

Samo nisam siguran za nedjelju, meni bi više odgovarao radni dan.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/05/2020 : 23:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ma može i dva, ali mislim da neće više biti tolike navale sastavljača.
Možda još ponešto u prvom valu, ali sumnjam da će se održati.
Zato bih rađe išao s jednim kvizom tjedno jer mislim da je održivi model.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/05/2020 : 23:37:39  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Budući da će frekvencija kvizova bit puno manja, nije loše uvest i combo sastavljanja. Dakle, da jedan kviz sastavi više autora.

Ja i tinton planiramo jedan takav. Moglo bi pružit određeno osvježenje i drukčiju dinamiku, a može se sredit i drukčije bodovanje za sastavljače u tom slučaju.

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 25/05/2020 23:38:00
Go to Top of Page

RadioClash
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1670 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 25/05/2020 : 23:39:34  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message  Reply with Quote
Hoće li biti još slikovnih ili tematskih kvizova? Ti su nekako u zadnje dvije sedmice zamrli.

"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 25/05/2020 : 23:40:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Ma može i dva, ali mislim da neće više biti tolike navale sastavljača.
Možda još ponešto u prvom valu, ali sumnjam da će se održati.
Zato bih rađe išao s jednim kvizom tjedno jer mislim da je održivi model.




Već se nekoliko ljudi javilo, a i ja imam sastavljenih 26 pitanja. Prije će me demotivirati za sastavljanje ako moram čekati mjesec dana da mi kviz dođe na red nego bilo kakve obveze.

Mislim da će glavni problem biti pronaći dobar termin koji većini odgovara.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 25/05/2020 : 23:44:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RadioClash

Hoće li biti još slikovnih ili tematskih kvizova? Ti su nekako u zadnje dvije sedmice zamrli.


Ja imam spreman jedan takav.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 25/05/2020 : 23:48:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Meni najvise odgovara nedjelja. Petkom i subotom navecer nemam sanse da igram. Ako ce ici dva kviza o.k. mi je da idu isti dan sa sat vremena razmaka.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/05/2020 : 23:53:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by tinton

Ma može i dva, ali mislim da neće više biti tolike navale sastavljača.
Možda još ponešto u prvom valu, ali sumnjam da će se održati.
Zato bih rađe išao s jednim kvizom tjedno jer mislim da je održivi model.




Već se nekoliko ljudi javilo, a i ja imam sastavljenih 26 pitanja. Prije će me demotivirati za sastavljanje ako moram čekati mjesec dana da mi kviz dođe na red nego bilo kakve obveze.

Mislim da će glavni problem biti pronaći dobar termin koji većini odgovara.


Ok, moguće je da sam u krivu.
Možda je dva zaista optimalan model.
Iako mislim da bi bolje bilo da budu različitih dana (možda sam i oko toga u krivu).

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 26/05/2020 : 00:02:15  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Meni najvise odgovara nedjelja. Petkom i subotom navecer nemam sanse da igram. Ako ce ici dva kviza o.k. mi je da idu isti dan sa sat vremena razmaka.



Također, nedelja, najviše paše.

Najbolje bi bilo da ide jednom tjedno...

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 26/05/2020 : 06:52:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
I ja sam za jednom tjedno i nedjelju.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 26/05/2020 : 07:16:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Nedelja i ponedeljak u 21, to mi nekako djeluje najrealnije.

Slažem se sa Bevom. Ako je dosad bilo interesovanja za pravljenje kvizova svakog dana, za očekivati je da se 2 mogu sastaviti u nedelju dana, a sastavljači ne bi predugo čekali. Ako se desi da neke nedelje nema sastavljenog kviza, preskočiti termin i idemo dalje.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...

Edited by - Beren on 26/05/2020 07:22:40
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3071 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 26/05/2020 : 07:30:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

I ja sam za jednom tjedno i nedjelju.



jedan termin tjedno bi bio dosta za ovaj regularni PRVENSTVENI kviz, i još jedan termin tjedno za tematski KUP kviz

možda bi ponedjeljak bio zahvalniji termin nego nedjelja za regularni kviz

dani će biti sve duži a nedjeljom su mogući izleti sa djecom,porodični skupovi i sl. pa termin nedjeljom u 21h pitanje da li će biti pogodan.

Be yourself; everyone else is already taken.

Edited by - ponki on 26/05/2020 07:31:11
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 26/05/2020 : 08:26:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ponki

dani će biti sve duži a nedjeljom su mogući izleti sa djecom,porodični skupovi i sl. pa termin nedjeljom u 21h pitanje da li će biti pogodan.



I ja slično razmišljam, gosti se najčešće najavljuju nedjeljom, a ne mogu ih tjerati zbog kviza :D Radni su dani problem ovim sportašima što imaju kojekakve termine :D

Moje je mišljenje da je samo jedan kviz tjedno premalo jer bi nam za pedeset kvizova trebala skoro cijela godina, a već smo odradili toliko (samo regularnih) u manje od dva mjeseca. Prilagodit ću se svemu što većina odluči, samo bih volio da kad se bude glasalo budu i opcije dvaput tjedno ili jednom tjedno po dva kviza.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/05/2020 : 09:02:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
U svakom slučaju, kroz sljedeća dva dana nabacite prijedloge, pa ćemo negdje na vikend glasati.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 26/05/2020 : 09:11:41  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Meni iskreno najviše paše kroz tjedan... Može recimo ponedjeljak. Ali može bilo kada od ponedjeljka do četvrtka.
Isto tako mi se sviđa ideja o sastavljanju kviza sa nekim jer sam dokazani debil za it sektor. Imam masu ideja u glavi za zagor tematski kviz, opći kviz, Bonelli kviz... Itd pa tko je zainteresiran neka se slobodno javi.
Go to Top of Page

moore
New Member



Croatia
116 Posts

Member since 01/04/2004

Posted - 26/05/2020 : 09:28:42  Show Profile Show Extended Profile  Send moore a Private Message  Reply with Quote
Moj prijedlog je 1-2 kviza tjedno.
Možda preko ljeta jedan kviz (ili dva isti dan), a od jeseni dva kviza tjedno?
Više mi odgovara ponedjeljak od nedjelje.
Nedjeljom (i subotom) se ide na izlet, pa da ne žurimo kući na kviz.

Edited by - moore on 26/05/2020 11:02:14
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 26/05/2020 : 09:39:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Ponedjeljak, i to kasnije. Oko 10 idealno.
Go to Top of Page

Manabo
New Member



259 Posts

Member since 28/08/2013

Posted - 26/05/2020 : 12:14:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Manabo a Private Message  Reply with Quote
Možda bi bilo OK da isti kviz ide u dva termina (nedjelja i ponedjeljak?), da ga svi mogu odigrati, ali onda bi svi trebali biti fer i ne komentirati kviz 24 sata. Dvije tablice bi se mogle preklopiti onda. Znam da je to komplicirano, ali eto, jedan dodatak raspravi.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 26/05/2020 : 13:42:55  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Vikendima bolje da ne igramo. Vikendi su za na more, roštilje, obiteljska druženja, i ostale radosti.
2 kviza tjedno bi bila OK, moj prijedlog su ponediljak i četvrtak.
Isto tako mislin da će 21:00 liti bit prerano.
Možda bolje pribacit termin u 22:00.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9176 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 26/05/2020 : 13:48:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Slažem se za termin u 22:00. Koji dan da se održava, ne znam, mislim da će mi sada jednako ne odgovarati

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/05/2020 : 13:57:08  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Nego,najvažnije pitanje nismo postavili?
Hoće li nam marko opet podijeliti besplatne stripove za drugu sezonu lige?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 26/05/2020 : 14:12:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Nego,najvažnije pitanje nismo postavili?
Hoće li nam marko opet podijeliti besplatne stripove za drugu sezonu lige?


Ovaj put majice. Jedino jaki dobiva umjesto majica fritule, i to 2 pehara.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 26/05/2020 : 14:24:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Vikendima bolje da ne igramo. Vikendi su za na more, roštilje, obiteljska druženja, i ostale radosti.
2 kviza tjedno bi bila OK, moj prijedlog su ponediljak i četvrtak.
Isto tako mislin da će 21:00 liti bit prerano.
Možda bolje pribacit termin u 22:00.

Iskreno, priko lita meni je svaki dan za more, rostilje i druzenja. Ja sam predlozio nedjelju jer mi je to slobodan dan, priko tjedna pogotovo u 22:00 vecinu termina cu biti na poslu.
Nista, stavit glasovanje pa kako se izglasa tako i da bude.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 26/05/2020 : 15:45:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Meni je nedjelja navečer jedini termin kad sam sigurno doma, jer se volim na miru pripremiti za početak radnog tjedna. Bit će, naravno, kako većina odluči, a manjina će se prilagoditi koliko može. Najveću prepreku će mi predstavljati kino, ali to su slatke brige.

Edit:
Slažem se s idejom pomaka na 22:00!


http://onlineimpressions.blogspot.com/

Edited by - Shaner on 26/05/2020 15:46:32
Go to Top of Page
Page: of 342 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.3 seconds. Snitz Forums 2000