forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Kviz liga - nagrade
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19392 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/05/2020 : 00:17:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Deers

Poli, going going, zasto niste sudjelovali?



Pravo da ti kazem, nemam pojma.
Jedno vreme nisam ulazio a jedno vreme sam slabo ulazio na forum ocigledno bas kad je pocinjao kviz , a onda kad sam usao video sam da topic sa strip kvizom ima preko 200 strana i nesto mi onda bilo glupo da se prikljucujem, nisam pravo da ti kazem ni procitao pravila i gde se igra.
A inace bas volim kvizove, ucestvujem u Pab kvizovima po BGu a i bio sam u Poteri jednom Tako da se moze reci da sam kvizoman!




Za tebe očekujem da se obavezno priključiš u drugoj sezoni.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10126 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/05/2020 : 00:18:54  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by Deers

Poli, going going, zasto niste sudjelovali?


Jednom sam procitao jedno pitanje iz Nesvrstanovog kviza (jer ga ponovio tu na forumu) i nisam uopste imao pojma sta ta rijec oznacava, mislim hrvatska rijec, tako da uopste ne bi znao sta pitanje hoce od mene... i rekoh bolje da se ne nerviram.
Plus sto mrzim kvizove na vrijeme, a i ne poznajem ti ja nista zapravo pa da se ne blamiram.
Pogledao sam od pocetka sa vrijemena na vrijeme malo onaj topic i nasmijao se, vidim da ste se dobro zabavili i meni je to dovoljno, vidjeti zadovoljne forumase.




Koje pitanje?
Očito je bilo moćno kad si samo zbog njega odusta od kvizova.
Parangal?
Pipun?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11370 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/05/2020 : 00:20:12  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Deers

Poli, going going, zasto niste sudjelovali?



Pravo da ti kazem, nemam pojma.
Jedno vreme nisam ulazio a jedno vreme sam slabo ulazio na forum ocigledno bas kad je pocinjao kviz , a onda kad sam usao video sam da topic sa strip kvizom ima preko 200 strana i nesto mi onda bilo glupo da se prikljucujem, nisam pravo da ti kazem ni procitao pravila i gde se igra.
A inace bas volim kvizove, ucestvujem u Pab kvizovima po BGu a i bio sam u Poteri jednom Tako da se moze reci da sam kvizoman!




Za tebe očekujem da se obavezno priključiš u drugoj sezoni.



Obavezno druze Tintone!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 24/05/2020 : 00:22:09  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Mene su uhvatili sa Zagorovim kvizom gdje me još uvijek kopka što nisam pobijedio monca.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6971 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 24/05/2020 : 00:23:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Što vice reče, koliko god puta rekli "svaka čast" i "hvala", neće biti dovoljno. Naklon do poda.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37386 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 24/05/2020 : 00:27:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Koje pitanje?
Očito je bilo moćno kad si samo zbog njega odusta od kvizova.
Parangal?
Pipun?


Pojma nemam vise, nije nesto od ovoga.
Pretrazio sam sada nekoliko stranica topica ali ne nađoh nista. Ali nije bilo samo to, znam da me zbunilo jos nekoliko stvari, a kamoli kad se dođe do superjunaka.






Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 24/05/2020 : 00:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Vjerojatno ono pitanje čime ribari nove zemlje love ribu
Ili tako nešto
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37386 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 24/05/2020 : 00:41:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ma ne, prije neki pridjev u samom pitanju, pa nisam ni znao sta me se pita. :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10126 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/05/2020 : 00:47:32  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Ma ne, prije neki pridjev u samom pitanju, pa nisam ni znao sta me se pita. :D





Nebitno. Ali ne virujen da bi ti jezična barijera bila problem kod kvizova. Ništa te ne košta probat.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37386 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 24/05/2020 : 00:54:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Je, vjerojatno. Ali tada znam da sam pomislio zasto i probati kad ne razumijem nekog osnovog pitanja o kojem ste cakulali i salili se.




Lijepo je vidjeti da jos postoje topici sa vrijemena na vrijeme koje probude toliko paznje, a da nije neko prepucavanje u igri. Ono, koliko puta se vec reklo da je forum mrtav, da nema stare garde i nista se vise ne dogadja itd. Eto, svake toliko se netko sjeti necega sto uopste nije nesto novo, i sve zazivi. :)


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25945 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/05/2020 : 00:55:00  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Sad triba pronać najskuplji strip u katalogu Fibre
Mogu ja zamjenit sastavljanje dva kviza van lige za jedan kviz lige?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1972 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 24/05/2020 : 01:09:34  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Nema veze. Gušt je gušt, a riječ je riječ.




I ja bih se složio da nije potrebno,
bilo je sjajno a motivacija zabava i druženje
(pa makar i virtualno),
no kad inzistiraš -
hvala, vrlo lijepa gesta

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5627 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 24/05/2020 : 09:10:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Markose, svaka čast!

Volio bih da ljudi koji inače ne čitaju Fibru (ako ih ima) jave što su izabrali i kako im se svidjelo, možda im ovo proširi polje zanimanja.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2328 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 24/05/2020 : 09:16:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
Ova gesta je tako jedinstvena da mi je neugodno. Svaka čast
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2523 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 24/05/2020 : 10:15:27  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivan_micic

Ova gesta je tako jedinstvena da mi je neugodno. Svaka čast


potpis!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25945 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/05/2020 : 10:53:56  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Pičkice...

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4130 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 24/05/2020 : 11:22:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Jebote Markose stvarno nisi normalan. Ovo je jako jako puno para (omg još i poštarina) a pogotovo je puno za trenutnu neizvjesnu situaciju.
Ne znam, ovo je toliko ludo i velikodušno da se ja sad osjećam dužan iako sam mislio ignorirati nagrade. Mislim da je najbolje što mogu učiniti prihvatiti ali i uzeti još barem jedan naslov koji već duže vrijeme planiram naručiti a vjerojatno se kiseli u skladištu. Rukarukumije (siseobadvije:D) .

Stvarno svaka jebena čast

Bok, kako si.

Edited by - Cromwell on 24/05/2020 11:23:26
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2523 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 24/05/2020 : 11:27:24  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Pičkice...



tebi umjesto najskuplje fibre treba poslati USB od 16GB

no Sandman for you
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28982 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/05/2020 : 11:56:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ajde, ajde, bez ustručavanja, ugledajte se na Antinog strip-prijatelja Jakog!

Trouble will find me
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15698 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/05/2020 : 12:19:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ovakva gesta uopce ne iznenaduje od osobe, covjeka i izdavaca kakav je Marko. Svaka cast i postovanje! I jos jedan u nizu dokaza sto je Fibra i kakva je.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20738 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/05/2020 : 12:57:23  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Dakle, kao što samo obećao, Fibra će svim učesnicima Strip kviz lige koji su osvojili barem jedan bod pokloniti po jedan strip iz svog kataloga.



šta reći osim

stvarno si car u svakom pogledu,iako si krenuo sa kvizom u 9 i iako nas zavlačiš sa Tvrđama pola decenije!!

mada,sad ne mogu da se iskajem što nisam otvorio nalog sinovima i obojicu ih ubacio u kviz;ali ko će sve da predvidi u životu.

i obaveznomi moraš napisati neku duhovitu posvetu,samo da bih je pokazao ženi - ma 20 puta smo se popičkarali zbog njega;ono,hoće da mi uvali malu da je čuvam ili da poradim sa decom oko domaćeg,a ja je kažem "ma boli me qrac,što moraju da imaju sve petice" ili "ma stavi Miu u ogradicu,gde može da pobegne,a plakanjem samo jača pluća" ... tako da je nekako na kraju skontala da me ostavi na miru tih 40-ak minuta.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28982 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/05/2020 : 13:02:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Nisam ti ja duhovit baš... Iako se trudim (mada ne pomaže:) )

Trouble will find me
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24694 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 24/05/2020 : 13:18:28  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Marko, sad gledam Fibrin katalog, pa da izaberem nešto, kad si već navalio.

Koje cene su meridavne, normalne ili akcijske?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Manabo
New Member



259 Posts

Member since 28/08/2013

Posted - 24/05/2020 : 13:19:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Manabo a Private Message  Reply with Quote
Marko hvala na velikodušnoj gesti.
Nego da pitam, jeste već poslali svoje želje? Da ne ispadne da se pohlepno guram prvi.
Nemojte mi samo reći da još birate jer sam siguran da je velika većina već iste večeri kad su najavljene nagrade znala što će uzeti.
Ne znam kako vama, ali meni bi bilo zanimljivo vidjeti što se izabralo. Možda može Marko objaviti što je bilo u paketima ili da sami napišemo koji su bili izbori. Mislim da bi se i tu moglo vidjeti razlika u ukusima, kao i kod kviz pitanja.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20738 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/05/2020 : 13:20:42  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos



Kriteriji su sljedeći:
- od 2. do 11. mjesta - strip po izboru u vrijednosti 350 kn
- od 12. do 21. mjesta - strip po izboru u vrijednosti 300 kn
- od 22. do 31. mjesta - strip po izboru u vrijednosti 250 kn
- od 32. do 41. mjesta - strip po izboru u vrijednosti 200 kn
- od 42. do 51. mjesta - strip po izboru u vrijednosti 150 kn
- od 52. do 63. mjesta - strip po izboru u vrijednosti 100 kn


mislim da mi većina učesnika dođe po pivo kad se vidimo - kriterijume je markos namestio samoda bih mogao da dobijem Estebana (da se malo opere zbog neizdavanja Tvrđi) - pa je morao da namesti ovako.

Inače bi bilo:
- od 2. do 5. mjesta - strip po izboru u vrijednosti 350 kn
- od 6. do 10. mjesta - strip po izboru u vrijednosti 300 kn
- od 11. do 15. mjesta - strip po izboru u vrijednosti 250 kn
- od 16. do 20. mjesta - strip po izboru u vrijednosti 200 kn
- od 21. do 25. mjesta - strip po izboru u vrijednosti 150 kn
- od 26. do 30. mjesta - strip po izboru u vrijednosti 100 kn
- od 31. do 60. mjesta - Crveni gospodar
- od 61. do 62. mjesta - Tehnika međice
- 63.mesto - Ja ubijam divove (ali ne dobra i zla)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000