forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 GOLKONDA NAJAVLJUJE NOVU EDICIJU: CRNO OGLEDALO
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 27/06/2020 : 14:11:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
🎩 GOLKONDA NAJAVLJUJE NOVU EDICIJU: ⬛️ CRNO OGLEDALO!



Dragi prijatelji,
GOLKONDA vam sa velikim zadovoljstvom najavljuje prvu od svoje (za sada) planirane TRI edicije albuma: "CRNO OGLEDALO"!!!

Kao što joj samo ime kaže, u ovu ediciju ćemo smeštati neke mračne i donekle čudjnikave naslove, horor, SF i njima slične...:)

Čast da otvori novu ediciju pripala je izvanrednom albumu "PANDEMONIJUM", koji bi, ako sve ostane po planu, svetlost dana trebalo da ugleda već u julu!

Sa ovom jezivom pričom ćemo čitaocima na ovim prostorima po prvi put u paketu predstavili izvrstan dvojac: Kristof (Kartago, Svetilište...) Bek i Stefano (Karavan, Konan, DC, te obilje Marvelovštine...) Rafaele, koji ovako zajedno imaju sijaset odličnih albuma, a ovdašnji čitaoci do sada nisu imali prilike da njihova dela vide u ovoj formi, (ako vam ih ovaj album približi, mi smo kao zapete puške spremni za još dosta njihovih smelih uradaka...)

👉 Evo kratkog sadržaja, a u narednim danima, kao i uvek kad smo mi u pitanju, očekujte samo još...

📜 Leto 1951. Doris dovodi svoju, od tuberkuloze bolesnu, devojčicu Koru u sanatorijum "Vejverli Hils", isti onaj u kome se i sama izlečila od ove opake bolesti kada joj je bilo 11 godina. To je najpoznatija bolnica za lečenje tuberkuloze u SAD. Ali Doris nije svesna da je ovo poslednje mesto ne koje je trebala i smela da dovede svoju ćerku...
Da li će pobeći nemilosrdnim kandžama opake "bele smrti", da li će ikada otići sa ovog prokletog mesta!? Dok izgubljene duše mrtvih vrište u očaju u svakom uglu poseda, i dok se smrtonosna omča ludila steže oko Doris i male Kore...
Budite spremni na sve, na teškom putu kroz jedan od danas najjezivijih lokaliteta na svetu!

Videla sam ih, sve koji su ovde umrli...
Ušla sam u tunel smrti i ostala tamo čitave noći.
Čula sam i voz, pratila sam šine...
Svi su bili tamo,
na hiljade njih, u gomili, sa krikom užasa na usnama...
Oni čekaju voz svake večeri.



🔖 PREMA ISTINITIM DOGAĐAJIMA!

Sanatorijum "Vejverli Hils" bio je jedna od najpoznatijih ustanova za lečenje tuberkuloze u SAD. Između 1920. i 1960. godine tamo je umrlo više od 63.000 ljudi. Ova ogromna zgrada sagrađena u obliku krila šišmiša danas se svrstava među 10 najstrašnijih mesta na svetu! Postoje mnoga svedočanstva o viđanju duhova koji još uvek ne miruju među oronulim zidinama...

👀 Dobro došli u "Vejverli Hils", dobro došli u predvorje pakla!

Naše (naravno) integralno izdanje obuhvata sva tri originalna albuma koji zaokružuju priču.

Tvrdih korica, A4 formata u punom koloru, a prostire se na nekih 170-ak stranica...

FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB

Edited by - Golconda on 27/06/2020 14:12:20

udarnik007
Senior Member



Croatia
1049 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 27/06/2020 : 15:54:54  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Veselim se ovome!
Sviđa mi se logo.🍺
Go to Top of Page

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1589 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 27/06/2020 : 15:55:48  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message  Reply with Quote
Bravo!

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18435 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 27/06/2020 : 16:00:18  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
bez mene, ne volim smor.
bit če publike za ovo, sretnoinače, crtež je odličan.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 27/06/2020 16:03:22
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15701 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/06/2020 : 16:53:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Smor? Mracni i donekle cudnjikavi naslovi...
Ej moj Telleru...
Ja bas cekam s gustom, ovo.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11233 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 27/06/2020 : 17:29:23  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Deluje brutalno dobro.
Sad sam pogledao i ostale naslovnice... kidanje

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4282 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 27/06/2020 : 18:01:23  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
deluje zanimljivo
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37421 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/06/2020 : 18:12:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

bez mene, ne volim smor.
bit če publike za ovo, sretnoinače, crtež je odličan.


Posto nema nikakvog linka u prvome postu, a ni ikakve table, gdje si ti to vidio crtez? Cak si trazio po internetu?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 27/06/2020 : 19:05:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by teller

bez mene, ne volim smor.
bit če publike za ovo, sretnoinače, crtež je odličan.


Posto nema nikakvog linka u prvome postu, a ni ikakve table, gdje si ti to vidio crtez? Cak si trazio po internetu?





I ja baš kontam isto? 🤔

PS.
Ja sam ih pogledao.
Djeluje super. 👍🏼

Spojler:
https://postimg.cc/gallery/Yh11S2r

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11384 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/06/2020 : 19:56:02  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Bas mi se svidja dizajn loga.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000