forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 STAR TREK UNIVERSE - sve o Zvjezdanim stazama
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2629 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 31/01/2023 : 06:03:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Ima li netko pretplatu na Sky Showtime? Zanima me što sve od Star Treka ima gore.



Od serija TNG i Strange New Worlds. Imaju i svih 13 filmova.
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1545 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 31/01/2023 : 08:29:35  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote

Zadnji forspan, premijera 16.2. Komentar ispod videa s kojim se skroz slazem, ne vrijedi samo za Picarda, vec i za Discovery: Why does it have to be world ending why can't we just have a nice episode that sorted out in 40 minutes



Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9199 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 31/01/2023 : 08:49:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ernie Pike

quote:
Originally posted by Deers

Ima li netko pretplatu na Sky Showtime? Zanima me što sve od Star Treka ima gore.



Od serija TNG i Strange New Worlds. Imaju i svih 13 filmova.



Hvala!

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 02/02/2023 : 18:57:49  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
Discovery prva sezona nije loša, druga mi je već muka, pokušavam je odgledati, ali mi baš ne ide. Nekako mi je dosadna.

Strange new world me razočarao, pročitao sam puno pohvala, ali meni je serija loša. Spocka mi je već na vrh glave, svaka nova ST serija i spock je glavna ličnost, toliko su nemaštoviti da je to strašno. Pike je dobar, odabrali su dobrog glumca. Mlada Uhura mi je isto dobra. Ostali su mi od bezveze do može proći. Na mostu 2 muška i 66 žena. Momak koji upravlja teleporterima mislim da još nije izvadio osobnu, valjda radi tamo preko student servisa. Produkcija je jako dobra kao i CGI, ali što vrijedi kad su priče ponavljanje ili potpuno besmislene.

Picard još nisam počeo gledati, čujem da je užasan, ali svejedno se moram uvjeriti svojim očima i ušima.
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 01/04/2023 : 18:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
Ne komentarišete 3. sezonu Lijepo je vidjeti staru ekipu, zanimljivo mi je koliko Worf, La Forge, Riker i ostali imaju više karizme nego većina mladih glumaca u seriji.

I dalje pokušavaju biti na silu mračniji nego što je primjereno, Picard i njegove moralne dileme oko egzekucije zatvorenika Jack Crusher je zanimljiv lik, vjerovatno planiraju graditi serije oko njega u budućnosti.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 01/04/2023 : 18:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
ja nazalost nemam vise pristup pirateriji
obrusila se masinerija sve zivo da izblokira, a meni se ne cima da se zajebavam s VPNovima, a pogotovu ne za ovu splacinu
tako da kad bude, bude:)

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 01/04/2023 : 18:35:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
A ovi domaći sajtovi koji streamaju prevedene serije, je li i to blokirano?
Go to Top of Page

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1585 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 01/04/2023 : 20:16:32  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message  Reply with Quote
Kako android može ostariti? Gledam poručnika Datu u ovom foršpanu za zadnju sezonu Pikarda, đuturum pravi.

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6918 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 01/04/2023 : 21:04:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stark

Ne komentarišete 3. sezonu


Svima je neugodno priznati da gledaju.

Ni karizma stare ekipe ne može spasiti ovu seriju.

@Vader
Rekao bih ti da ne znaš što propuštaš, ali lagao bih.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 01/04/2023 : 22:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cerichus

Kako android može ostariti? Gledam poručnika Datu u ovom foršpanu za zadnju sezonu Pikarda, đuturum pravi.


SPOILER

To nije Data.

Barem ne onaj koji je umro u Nemesisu.

Altan Inigo Soong je prije svoje smrti krenuo stvoriti novog androida, koji bi sadržavao ličnosti Date i Lorea, kao i informacije B-4, Lal i samog Soonga. Međutim, umro je prije nego je uspio završiti svoje djelo. Dakle, tog androida gledamo u trećoj sezoni Picarda.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1545 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 24/04/2023 : 07:34:44  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote

Malo novosti nakon sto je zavrsio Picard. Svake dvije godine radit ce se filmovi za streaming, prvi ce biti Star Trek: Section 31. Zadnja sezona Discoveryja ide iduce godine, a onda ce ici Starfleet Academy i nove sezone Strange New Worlds. Ove dvije animirane idu dalje. Postoji mogucnost za novu seriju Star Trek: Legacy, nastavak Picarda. Sve se to zove Star Trek: Phase 2.

https://trekmovie.com/2023/04/19/report-section-31-to-be-the-first-of-series-of-star-trek-movies-for-paramount/
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1545 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 10/05/2023 : 09:06:00  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Stark

Ne komentarišete 3. sezonu


Svima je neugodno priznati da gledaju.

Ni karizma stare ekipe ne može spasiti ovu seriju.

@Vader
Rekao bih ti da ne znaš što propuštaš, ali lagao bih.





Konačno zbinđah treću sezonu i mogu samo reći vau, uz prvu sezonu SNW ovo je definitivno najbolja sezona neke nove ST-serije. Prve dvije sezone Picarda su krenule relativno dobro i onda se raspale do kraja, ali ovo je bilo stvarno super odrađeno. U biti ispada da je ovo zadnji TNG film. I jedva čekam taj Star Trek: Legacy s najseksi kapetanicom u Zvjezdanoj floti!

A vi hejteri odite hejtat Star Warse

Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6918 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 10/05/2023 : 15:59:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Odi na onaj mladjin topik pa se tamo veselite. Pusti ljude ovdje da imaju kritičko mišljenje.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 10/05/2023 : 16:04:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
sad bih te pitao Shaneru - zar ti takvi standardi ne ubiju 99% stvari koje gledas? xD

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6918 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 10/05/2023 : 21:15:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Da citiram jednog mudrog forumaša (koji ipak ponekad omane):

Pa, ne?




http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1545 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 27/05/2023 : 18:52:21  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote

Ima Klingonaca, ima seksa, a bit ce i crossover epizoda sa Lower Decks:

Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 02/06/2023 : 00:24:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
stop the presses, disengage
Shaneru, stani na loptu

jbt ljudi, jel ovo moguce? ovo je toliko dobro, da ja nemam reci
dve veceri sam bukvalno bio prikovan za stolicu, 2 puta 5 epizoda, gde istovremeno jedva cekam da odem sto dalje i ne zelim da se zavrsi

da li je realno da posle dve sezone onolikog useravanja i budalasanja, naprave nesto ovako?
da li je realno da moze da se napravi neki member berries nastavak/spinoff neke voljene fransize, a da zapravo bude dobar, promisljen, da se odnosi s postovanjem prema likovima i univerzumu?

ja sam odusevljen
zaista sam gledao seriju kao DEO SVETA koji volim i za koji sam vezan, sto mi se odavno nije desilo
odoh sad negde da se raspadam od miline

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6918 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 02/06/2023 : 00:45:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
I onda da ja stanem na loptu?


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 02/06/2023 : 00:47:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
ahahahahah najjače xD

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 02/06/2023 : 00:49:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
meni ovo ulazi zvanično u Star Trek katalog, first entry nakon Enterprisea, pa ti vidi

a zna se koliko volim da serem po svemu što ne valja xD

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 02/06/2023 : 08:34:17  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Tvoja ejakulacija je nadišla fizičke okvire prostora. Skoro san posega za maramicom kad vidjeh da ipak nema ničeg.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6918 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 02/06/2023 : 09:09:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

meni ovo ulazi zvanično u Star Trek katalog, first entry nakon Enterprisea, pa ti vidi

a zna se koliko volim da serem po svemu što ne valja xD


Ček, Enterprise? S Bakulom? I taj ti je u katalogu?


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 02/06/2023 : 09:36:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
pocasno mesto xD

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13367 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 02/06/2023 : 14:28:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

stop the presses, disengage
Shaneru, stani na loptu

jbt ljudi, jel ovo moguce? ovo je toliko dobro, da ja nemam reci
dve veceri sam bukvalno bio prikovan za stolicu, 2 puta 5 epizoda, gde istovremeno jedva cekam da odem sto dalje i ne zelim da se zavrsi

da li je realno da posle dve sezone onolikog useravanja i budalasanja, naprave nesto ovako?
da li je realno da moze da se napravi neki member berries nastavak/spinoff neke voljene fransize, a da zapravo bude dobar, promisljen, da se odnosi s postovanjem prema likovima i univerzumu?

ja sam odusevljen
zaista sam gledao seriju kao DEO SVETA koji volim i za koji sam vezan, sto mi se odavno nije desilo
odoh sad negde da se raspadam od miline



Picard?
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 02/06/2023 : 15:16:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
a pa da

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000