forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Aukcije Sortiranje po nazivu (Moje aukcije)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 15/08/2020 : 17:53:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
Primjetio sam da mogu sortirati kada pregledavam ostale akucije po nazivu, cijeni,.. ali vlastite ne mogu.

Marko mogao bi li napraviti i to za aukcije po korisniku tj. kada gledam koje aukcije imam da ih mogu sortirati po cijeni, nazivu,...

Mislim znam da bi mogao samo je pitanje koliko ti se da. Mislim pošto već ima to implementirano kod ostalih.

I da, možda da staviš navigaciju i na dno (prethodna / slijedeća stranica). Da se ne moram vratiti na vrh kada dođem do dna kao što opet to ima implementirano kod pretraživanja aukcija. Ovo ne postoji kod Neprodanih aukcija kod kod Aukcija u prodaji postoji.

Hvala.


Moj strip
Moje aukcije

Edited by - Spiderman on 15/08/2020 17:54:23

Markos
Webmaster



Croatia
28935 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/08/2020 : 20:47:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Sorry, ne da mi se

Trouble will find me
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 15/08/2020 : 21:13:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
Nisam ni mislio da ti se bude dalo


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000