forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Srpska E trafika i nekorektno ponašanje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 26/08/2020 : 08:31:12  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
Preko jednog britanskog sajta je izvršena naruždbina dve mage za moju ćerku 13. 7. 2020. jedna od te dve mange je stigla druge nema ni za lek. Na žalost ovakva mutna vremena omogućila su nekim pojedinsima da u transporznim preduzećima mogu bez većih posledica prisvajati tuđe pošiljke.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.

Edited by - legaz on 26/08/2020 08:32:40
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 26/08/2020 : 09:44:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by legaz

Preko jednog britanskog sajta je izvršena naruždbina dve mage za moju ćerku 13. 7. 2020. jedna od te dve mange je stigla druge nema ni za lek. Na žalost ovakva mutna vremena omogućila su nekim pojedinsima da u transporznim preduzećima mogu bez većih posledica prisvajati tuđe pošiljke.



Ma nije to to baš tako, meni je i prije korone jedan pošiljka sa Alija došla mislim tek nakon 7-8mj. Zna se to zagubiti i proputovati valjda pol svijeta prije nego dođe na pravo odredište.
A na samom prodavaču je da šalje pošiljku sa trackingom jer njemu to zapravo treba, da može dokazati jesi li ili nisi primio pošiljku.
Ali većina ih nema tracking, pa je to na njihovu štetu.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 26/08/2020 09:45:11
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2453 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 26/08/2020 : 10:15:46  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Nevezano za stripove, vec generalno za kurirske sluzbe, 4 porudzbine tokom onog vanrednog stanja, samo je jedan stigla u roku i bez cimanja sa njima.
A za jednu smo cak angazovali advokata jer smo toliko odlepili koliko su nas providno lagali i zavlacili (vrednost 3000 dinara). I tek kada smo zvali inspekciju, javili su se posle 2 dana i vratili posiljku!
Go to Top of Page

Manny
Average Member



569 Posts

Member since 21/08/2011

Posted - 26/08/2020 : 10:34:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Manny a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg
I tek kada smo zvali inspekciju, javili su se posle 2 dana i vratili posiljku!



Da li je moguće zvati nekog i u slučaju redovne pošte? Ja trenutno imam problem da mi preko redovne pošte ništa ne stiže i da se paketi vraćaju kao da ih nisam podigao.
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 26/08/2020 : 10:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Meni se dešavalo da stigne paket u lokalnu poštu, ali da ne dobijem niti ceduljicu niti SMS obaveštenje. Onda me zovu nakon 5-6 dana da dođem po paket, ali traže da platim ležarinu jer nisam došao na vreme po isti, a ja niti znam da je poslato niti da je stiglo.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2453 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 26/08/2020 : 11:05:26  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Manny

quote:
Originally posted by jagodanbg
I tek kada smo zvali inspekciju, javili su se posle 2 dana i vratili posiljku!



Da li je moguće zvati nekog i u slučaju redovne pošte? Ja trenutno imam problem da mi preko redovne pošte ništa ne stiže i da se paketi vraćaju kao da ih nisam podigao.


Ne znam, probaj da ih kontaktiras, ima posebna inspekcija za postanske usluge ili tako nesto.
Sad cu da probam da ti nadjem.

https://mtt.gov.rs/sektori/sektor-za-elektronske-komunikacije-i/odeljenje-za-postanski-saobracaj-i-nadzo/

https://mtt.gov.rs/sektori/sektor-za-elektronske-komunikacije-i/odeljenje-za-postanski-saobracaj-i-nadzo/grupa-za-inspekcijski-nadzor/

Edited by - jagodanbg on 26/08/2020 11:07:18
Go to Top of Page

Lex
New Member



Serbia
194 Posts

Member since 12/09/2004

Posted - 26/08/2020 : 11:54:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Lex a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlix

Meni se dešavalo da stigne paket u lokalnu poštu, ali da ne dobijem niti ceduljicu niti SMS obaveštenje. Onda me zovu nakon 5-6 dana da dođem po paket, ali traže da platim ležarinu jer nisam došao na vreme po isti, a ja niti znam da je poslato niti da je stiglo.



Meni se dešavalo da ubace ceduljicu, mada je sigurno neko bio kod kuće. Verujem da samo ponesu ceduljice i ubacuju, da ne bi teglili pošiljke. ;)

A desilo mi se jednom i to što i tebi - da me zovu na mobilni.
"Ako ne dođeš danas do 17h vratićemo pošiljku."
"Pa što niste ubacili ceduljicu?"
"Hehe, eto zato zovemo hehe!"

Kick You Down Like Gravity!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 26/08/2020 : 12:10:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ili ti ostave posiljku ko Antu, na zid pa cao miki...



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 26/08/2020 : 12:12:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Trebalo bi tu bagru streljati ili im oduzimati od place (koja je sigurno vec ionako nikakva)... salu na stranu, bolje da onda drzava ukine postanske usluge, koje ionako ne sprovodi, i vrati se na slanje dimnih poruka. Koji jebeni salabajzeri! U 21. veku stanje je slabije nego pre 100 godna!?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 26/08/2020 : 13:46:43  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Pretpostavljam da ima.

Ali da se vratimo trafici online.

Oni bi kao kompanija trebali rješiti problem srpske pošte i Njemačke ako on postoji. Pronaći neki drugi način ili odustati od slanja u Njemačku.
Ali oni niti rade jedno niti rade drugo.
Nisam ja jedini. Siguran sam.
Ne shvaćam taj APP pristup poslu. I ako ne prođe onda ta serija mailova sa opširnim objašnjenjima bez rezultata.





quote:
Originally posted by morski

quote:
Originally posted by stripnik

Od kada sam se vratio stripovima 3 paketa nisam dobio. Sva tri su trebala doći iz Srbije.
Nikada se nije izgubio paket iz Hrvatske ili Slovenije.
Njemačka pošta je onda kriva za pošiljke iz Srbije?
quote:
Originally posted by morski

quote:
Originally posted by stripnik

Pošta je direktno vraćena sa ulaza u Njemačku i vraćena pošiljaocu. Nikada nije došla u Eisenach.
Isto se dogodilo i sa dvije pošiljke iz Hrvatske koje su bile vraćene i za mjesec dana sam ih dobio. Nije bilo problema.

Ja sigurno neću više naručivati uz Srbije. Nisu rješili poštanska slanja kako treba.






Sad ti meni objasni u čemu je ovde problem sa srpskom Poštom?
I na osnovu ostalih komentara, evidentno nešto nije u redu sa nemačkom...




Mozda EU/non-EU igra neku ulogu u nemackoj posti...


Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 26/08/2020 : 14:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lex

Meni se dešavalo da ubace ceduljicu, mada je sigurno neko bio kod kuće. Verujem da samo ponesu ceduljice i ubacuju, da ne bi teglili pošiljke. ;)



Nije problem i da samo ubace ceduljicu, blizu mi je pošta pa mi nije teško otići. Nervira me to što me kažnjavaju i traže dodatno da platim zbog nečeg što je njihova krivica.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 26/08/2020 : 19:02:37  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripnik

Pretpostavljam da ima.

Ali da se vratimo trafici online.

Oni bi kao kompanija trebali rješiti problem srpske pošte i Njemačke ako on postoji. Pronaći neki drugi način ili odustati od slanja u Njemačku.
Ali oni niti rade jedno niti rade drugo.
Nisam ja jedini. Siguran sam.
Ne shvaćam taj APP pristup poslu. I ako ne prođe onda ta serija mailova sa opširnim objašnjenjima bez rezultata.





quote:
Originally posted by morski

quote:
Originally posted by stripnik

Od kada sam se vratio stripovima 3 paketa nisam dobio. Sva tri su trebala doći iz Srbije.
Nikada se nije izgubio paket iz Hrvatske ili Slovenije.
Njemačka pošta je onda kriva za pošiljke iz Srbije?
quote:
Originally posted by morski

quote:
Originally posted by stripnik

Pošta je direktno vraćena sa ulaza u Njemačku i vraćena pošiljaocu. Nikada nije došla u Eisenach.
Isto se dogodilo i sa dvije pošiljke iz Hrvatske koje su bile vraćene i za mjesec dana sam ih dobio. Nije bilo problema.

Ja sigurno neću više naručivati uz Srbije. Nisu rješili poštanska slanja kako treba.






Sad ti meni objasni u čemu je ovde problem sa srpskom Poštom?
I na osnovu ostalih komentara, evidentno nešto nije u redu sa nemačkom...




Mozda EU/non-EU igra neku ulogu u nemackoj posti...





zezaš
pa da li je to realno da oni rade?

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/08/2020 : 19:19:31  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Prvi put čujem da bilo koja firma koja šalje stvari po svetu rešava problem državnih pošta. ;)
Srpska pošta jeste užas, ali ovde mi problem nije jasan. Paket je poslan, pošta ga je uknjižila i prosledila, došao je do zemlje odredišta, ali ne i na naznačenu adresu. Pošta primalac ga je odbila i vratila. Ako neko treba da pruži objašnjenje, onda je to u ovom slučaju nemačka pošta.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

947 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 26/08/2020 : 19:38:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
Mene kao kupca uopće ne zanima koja dostavna služba ili pošta je krivac ako naručeno ne dobijem.
Uvijek krivim Prodavača. I ako pošiljka ne dođe dobro razmislim da li ću ponovno kupovati od tog Prodavača.
Nisam ja ni UN, ni Interpol, Europol, CIA, FBI, i ostala "lijepa" imena pa da tražim paket.
Bez obzira što mi Prodavač vrati novce.
Nije isprika ni ova pandemija.
Ono što platim treba mi doći i gotovo.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 26/08/2020 : 19:50:08  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Dogadja se...sve sto je modernije,naprednije...ne mora i nije nuzno dobro i bolje.
Koliko sam skonta,prodavac i izlazna/odlazna posta nemaju krivicu u ovom slucaju.Jedino,ne znam da li u takvom prometu ima nesto posebno da se zajebe u vidu pakiranja,deklaracije i sl.
Kad smo vec kod slanja/primanja,u nasem prometu koristim kioske Tiska i apsolutno sam zadovoljan,nikad nijedne falinge.Iako,neki prodavaci bjeze od njih,ali jos uvik ne znam zasto.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/08/2020 : 20:10:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Iz iznesenog nema sumnje da je jedini krivac švabska pošta.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/08/2020 : 20:34:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by legaz

Preko jednog britanskog sajta je izvršena naruždbina dve mage za moju ćerku 13. 7. 2020. jedna od te dve mange je stigla druge nema ni za lek. Na žalost ovakva mutna vremena omogućila su nekim pojedinsima da u transporznim preduzećima mogu bez većih posledica prisvajati tuđe pošiljke.



Ma nije to to baš tako, meni je i prije korone jedan pošiljka sa Alija došla mislim tek nakon 7-8mj. Zna se to zagubiti i proputovati valjda pol svijeta prije nego dođe na pravo odredište.
A na samom prodavaču je da šalje pošiljku sa trackingom jer njemu to zapravo treba, da može dokazati jesi li ili nisi primio pošiljku.
Ali većina ih nema tracking, pa je to na njihovu štetu.


Meni je 2010. jedna pošiljka iz Amerike zalutala na Kajmanske Otoke i tek nakon 6 mjeseci došla do mene. Da ju nisam dobio ne bih mogao ništa napraviti jer pošiljka nije imala tracking, kupovina je išla na rizik i prodavač u slučaju gubitka pošiljke ne vraća novac. To je bila kap koja je prelila čašu i odustao sam od daljnje kupovine s te stranice (imao oko 10-ak narudžbi), tim više jer je i u normalnim okolnostima trebalo oko mjesec dana za pristizanje pošiljke.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/08/2020 : 21:07:10  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmihoci

Mene kao kupca uopće ne zanima koja dostavna služba ili pošta je krivac ako naručeno ne dobijem.
Uvijek krivim Prodavača. I ako pošiljka ne dođe dobro razmislim da li ću ponovno kupovati od tog Prodavača.
Nisam ja ni UN, ni Interpol, Europol, CIA, FBI, i ostala "lijepa" imena pa da tražim paket.
Bez obzira što mi Prodavač vrati novce.
Nije isprika ni ova pandemija.
Ono što platim treba mi doći i gotovo.




Ti si jedan od onih "ja plaćam, mogu svi da mi popuše" klijenata očigledno? Neke stvari se ne kupuju novcem, niti se rešavaju njime.
Možda grešim, ali ovde zvučiš poput bahatog američog turiste koji se žali da ima komaraca u Amazoniji, a on je platio odmor bez komaraca i sad ima da se ti komarci uklone inače neće putovati nikada sa tom agencijom.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

947 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 26/08/2020 : 22:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by mmihoci

Mene kao kupca uopće ne zanima koja dostavna služba ili pošta je krivac ako naručeno ne dobijem.
Uvijek krivim Prodavača. I ako pošiljka ne dođe dobro razmislim da li ću ponovno kupovati od tog Prodavača.
Nisam ja ni UN, ni Interpol, Europol, CIA, FBI, i ostala "lijepa" imena pa da tražim paket.
Bez obzira što mi Prodavač vrati novce.
Nije isprika ni ova pandemija.
Ono što platim treba mi doći i gotovo.




Ti si jedan od onih "ja plaćam, mogu svi da mi popuše" klijenata očigledno? Neke stvari se ne kupuju novcem, niti se rešavaju njime.
Možda grešim, ali ovde zvučiš poput bahatog američog turiste koji se žali da ima komaraca u Amazoniji, a on je platio odmor bez komaraca i sad ima da se ti komarci uklone inače neće putovati nikada sa tom agencijom.



Usporedba ti je na "klimavim" nogama.
Zar bi sad ja trebao biti "detektiv" i tražiti svoju pošiljku ili mi je lakše pronaći drugog kod kojeg nemam tih problema.
Jer ako se baviš tim poslom onda valjda znaš na koji način trebaš slati tu pošiljku.
Ili kako ti veliš "nije sve u novcu" ali zato ima nešto "u muljanju naivaca koji zbog nostalgije (u ovom slučaju stripova) ne bi trebali 'gnjaviti' Prodavača nego tražiti odgovornu dostavnu službu ili poštu".
Vjerojatno tebe ne smeta kad nabaviš strip koji je manje ili više oštečen, jer "naravno nije sve u novcu".

Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 26/08/2020 : 23:08:37  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Evo, nije mi jasno kako prodavač može biti kriv ako uredno pošalje pošiljku, a dostavna služba zajebe stvar!?
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 27/08/2020 : 07:50:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Evo, nije mi jasno kako prodavač može biti kriv ako uredno pošalje pošiljku, a dostavna služba zajebe stvar!?



Ni meni nije jasno.
Nije kriv prodavač, pogotovo ako je sve crno na bijelom što se tiče trackinga.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/08/2020 : 08:00:04  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmihoci

Usporedba ti je na "klimavim" nogama.
Zar bi sad ja trebao biti "detektiv" i tražiti svoju pošiljku ili mi je lakše pronaći drugog kod kojeg nemam tih problema.
Jer ako se baviš tim poslom onda valjda znaš na koji način trebaš slati tu pošiljku.
Ili kako ti veliš "nije sve u novcu" ali zato ima nešto "u muljanju naivaca koji zbog nostalgije (u ovom slučaju stripova) ne bi trebali 'gnjaviti' Prodavača nego tražiti odgovornu dostavnu službu ili poštu".
Vjerojatno tebe ne smeta kad nabaviš strip koji je manje ili više oštečen, jer "naravno nije sve u novcu".





Ti si rekao da je prodavac za sve kriv, pa i za greške pošte ili kurirskih službi. Čak i ako se paket zagubi i prodavac ti ponudi povraćaj novca, smatraš prodavca krivim i više ne kupuješ kod njega. Bahatost na kvadrat. "Platio sam, ne zanima me".

Drugo je kada ti stigne oštećena roba, onda je prodavac kriv. Ali to je već druga priča, ovde se radi o neisporučenoj robi.


I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

947 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 27/08/2020 : 09:04:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by mmihoci

Usporedba ti je na "klimavim" nogama.
Zar bi sad ja trebao biti "detektiv" i tražiti svoju pošiljku ili mi je lakše pronaći drugog kod kojeg nemam tih problema.
Jer ako se baviš tim poslom onda valjda znaš na koji način trebaš slati tu pošiljku.
Ili kako ti veliš "nije sve u novcu" ali zato ima nešto "u muljanju naivaca koji zbog nostalgije (u ovom slučaju stripova) ne bi trebali 'gnjaviti' Prodavača nego tražiti odgovornu dostavnu službu ili poštu".
Vjerojatno tebe ne smeta kad nabaviš strip koji je manje ili više oštečen, jer "naravno nije sve u novcu".





Ti si rekao da je prodavac za sve kriv, pa i za greške pošte ili kurirskih službi. Čak i ako se paket zagubi i prodavac ti ponudi povraćaj novca, smatraš prodavca krivim i više ne kupuješ kod njega. Bahatost na kvadrat. "Platio sam, ne zanima me".

Drugo je kada ti stigne oštećena roba, onda je prodavac kriv. Ali to je već druga priča, ovde se radi o neisporučenoj robi.





Gle na kraju se svodi na isto bilo da pošiljka ne dođe ili su stripovi oštećeni.
Tražiti krivca kao Kupac za jedno ili drugo je bespredmetno. To što Prodavač vrati novac, ok, ili još bolje pošalje drugu pošiljku.
E sad, da li ćeš idući put naručiti od istog Prodavača ili tražiti drugog, ne znam.
Ja ću probat tražiti drugog.
I da, mislim da Prodavač snosi najveću odgovornost jer on bira na koji način će poslat pošiljku (bilo neki tracking ili ne) i on pakira i time zaštićuje sadržaj jer na kraju Kupac to plaća Prodavaču, ne Dostavljaču/Pošti.
Ovo vam je i dodatni razlog recimo što Libellus stripovi su relativno skuplji.
Osim što se drže beskompromisne kvalitete oni ako vam dođe njihova knjiga imalo oštećena zbog Dostavljača ili vam ne dođe zbog kojekakvih razloga ne "vade" se na Dostavljača ili Poštu nego vam zamijene primjerak ili dostave novi bez obzira što je oštećenje "mikrometarsko". I ne traže elaborat ili pišu opravdanja.

Edited by - mmihoci on 27/08/2020 09:06:12
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/08/2020 : 09:26:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Ti si rekao da je prodavac za sve kriv, pa i za greške pošte ili kurirskih službi. Čak i ako se paket zagubi i prodavac ti ponudi povraćaj novca, smatraš prodavca krivim i više ne kupuješ kod njega. Bahatost na kvadrat. "Platio sam, ne zanima me".

Drugo je kada ti stigne oštećena roba, onda je prodavac kriv. Ali to je već druga priča, ovde se radi o neisporučenoj robi.



Da, ali valjda bi trebao prodavac snositi troskove neisporucene robe, pogotovo ako pricamo o poduzecu, a ne o fizickoj osobi koja prodaje nesto preko aukcija/ebayja.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/08/2020 : 09:29:32  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli
Da, ali valjda bi trebao prodavac snositi troskove neisporucene robe, pogotovo ako pricamo o poduzecu, a ne o fizickoj osobi koja prodaje nesto preko aukcija/ebayja.






Naravno. Ali čovek je napisao ovo:

Mene kao kupca uopće ne zanima koja dostavna služba ili pošta je krivac ako naručeno ne dobijem.
Uvijek krivim Prodavača.
Bez obzira što mi Prodavač vrati novce.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000