forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 CRŠ predstavlja: Bouncer 10&11
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

CRŠ
New Member



144 Posts

Member since 03/04/2016

Posted - 27/08/2020 : 21:06:32  Show Profile Show Extended Profile  Send CRŠ a Private Message  Reply with Quote


I westerni postaše legende... Bouncer je mislio da će mirno provoditi svoje dane nakon što se riješio zloglasnog Ružnog Johna u zatvoru u Deep Endu. Ali trebao bi znati da je zakon Zapada uvijek nemilosrdan ... U Barro Cityju je napadnut urar, a njegova kći Gretel užasno osakaćena. Kako su čovjek poput njega i njegova nevina kćer mogli biti žrtve takvog zločina? Dok juri ubojice, jednoruki otkriva da se njihovi tragovi poklapaju s tragovima prokletog blaga u srcu pustinje Sonora u Meksiku. Suho mjesto s mračnim legendama, toliko strašnima da se čak ni Indijanci ne usuđuju posjetiti ga. Bouncer je mislio da je već upoznao pakao, ali otkriva da potonji ima više lica. Pronađite kultnog Boucqovog junaka u fantastičnoj vožnji ususret neprijateljskim i divljim dijelovima Zapada. Ovo je divlji western, gdje su grandiozni reljefi likovi sami po sebi.

Broj stranica: 160 (u boji)
Format: 21 x 29,7 cm
Cijena: 175,00 kn

https://zagrebcomiccon.com/

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 27/08/2020 : 21:24:11  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
ovo je iznenađenje..bravo sad je serijal zaokružen...

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 27/08/2020 : 22:24:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Scenarist za ove 2 epizode je Boucq, a ne Jodorowsky koji sada ima 91. godinu.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11582 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 27/08/2020 : 23:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Čitao, naravno. Ove zadnje priče nisu čemu.

Have mercy
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 28/08/2020 : 07:27:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Čitao, naravno. Ove zadnje priče nisu čemu.



Ma kupuje se kakogod.

@CRŠ: Ovo su pretpostavljam cijene bez popusta?
Kada izlazi, za CRŠ ili ?

EDIT: OK, informacije u više topica, ugl već je izašlo.


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 28/08/2020 09:40:23
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/08/2020 : 09:08:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Kupuje se naravno i zaokruzuje sve.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
540 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 29/08/2020 : 13:29:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
Nisam u toku pa molim info da sad ne istraživam. Što se zaokružuje? Gdje su brojevi od 3 do 10 izašli? I koliko toga sranja ima na koje ću morati potrošiti novac?
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 29/08/2020 : 13:36:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Whetherpine

Nisam u toku pa molim info da sad ne istraživam. Što se zaokružuje? Gdje su brojevi od 3 do 10 izašli? I koliko toga sranja ima na koje ću morati potrošiti novac?


https://www.stripovi.com/index.asp?page=search&header=0&Author=All&Name=&Heroes=&What=HR&Publisher=BURA&ITPublisher=BURA&list=off&sort=Publisher,Num,Hero&cnt=20&PageCount=1

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 29/08/2020 : 13:43:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Ima ukupno 5 knjiga (11 albuma) od izdavača Biblioteka Uragan.

Druga knjiga ima 3 albuma, a ostale po 2 albuma i ovo je redoslijed. Oznake ispod slika su netočne jer se stječe dojam da nedostaje prva knjiga.


Edited by - Peyo on 29/08/2020 14:00:35
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
540 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 29/08/2020 : 13:52:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Whetherpine

Nisam u toku pa molim info da sad ne istraživam. Što se zaokružuje? Gdje su brojevi od 3 do 10 izašli? I koliko toga sranja ima na koje ću morati potrošiti novac?


https://www.stripovi.com/index.asp?page=search&header=0&Author=All&Name=&Heroes=&What=HR&Publisher=BURA&ITPublisher=BURA&list=off&sort=Publisher,Num,Hero&cnt=20&PageCount=1


Hvala, mada mi još uvijek nije jasan taj redoslijed izlaženja. Kaj u Hrvatskoj nijedan strip ne može izlaziti po redu? (retoričko pitanje)
Osim toga na tih pet knjiga pobrojao sam 10 priča. Kako je onda ova zadnja knjiga 10 i 11?
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 29/08/2020 : 14:01:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Whetherpine, da li sam ja kod tebe na ignore ili ne razumiješ što sam napisao?
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 29/08/2020 : 14:53:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Whetherpine

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Whetherpine

Nisam u toku pa molim info da sad ne istraživam. Što se zaokružuje? Gdje su brojevi od 3 do 10 izašli? I koliko toga sranja ima na koje ću morati potrošiti novac?


https://www.stripovi.com/index.asp?page=search&header=0&Author=All&Name=&Heroes=&What=HR&Publisher=BURA&ITPublisher=BURA&list=off&sort=Publisher,Num,Hero&cnt=20&PageCount=1


Hvala, mada mi još uvijek nije jasan taj redoslijed izlaženja. Kaj u Hrvatskoj nijedan strip ne može izlaziti po redu? (retoričko pitanje)
Osim toga na tih pet knjiga pobrojao sam 10 priča. Kako je onda ova zadnja knjiga 10 i 11?



Kada je krenulo izlaziti bilo je samo 9 epizoda.
Boucq (crtač) je te godine bio gost na CRŠu, pa je pretpostavljam iz tog razloga odlučeno da se krene sa integralom koji sadrži epizode 8 i 9 koje čine jednu priču. Valjda se dobro prodavalo, pa je udruga CRŠ odlučila onda unazad izdavat integrale. Dakle slijedeće godine je išao integral sa epizodama 6 i 7...
Jedino što meni nije jasno je zašto je samo taj prvi integral napravljen za ljestvicu kvalitetnije, na debljem mat papiru, dok su drugi na tanjem sjajnom papiru, a i promjenio se dizajn na kičmi.
Uglavnom Bouncer je meni super western, mrvicu ''pomaknut'' jer je Jodorowsky-ev, i drago mi je što napokon imamo kompletan serijal na našem jeziku.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 29/08/2020 14:55:01
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 29/08/2020 : 15:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

.... mrvicu ''pomaknut'' jer je Jodorowsky-ev ...



Mnogo više od mrvice. Ispočetka mi je bio bolji, a poslije se samo nižu (pa i ponavljaju) pomaknute gadarije ...

Ipak crtež rastura i zbog njega se isplati ovo nabaviti.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/08/2020 : 17:03:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by DiSkAcH

.... mrvicu ''pomaknut'' jer je Jodorowsky-ev ...



Mnogo više od mrvice. Ispočetka mi je bio bolji, a poslije se samo nižu (pa i ponavljaju) pomaknute gadarije ...

Ipak crtež rastura i zbog njega se isplati ovo nabaviti.


Meni ni to ponavljanje ludosti ne smeta. Cak ni kako se jedan nas clan onomad izjasnio; 'pizdarije tipa-covik sa sikiron u glavi'...
Dapace, te ludosti imaju sarma. Crtez je zaista rasturacina i ovo je 'must have' , ljubiteljima vizualnog izrazavanja.
Meni smeta, kako je i kolega DISkAcH rekao; razlicitost dizajna i kvalitete papira, te nedosljednost hrbata. To mi bas smeta, ali ajde, sad je sve tu. Btw, nekadasnje izdanje Dagde je bilo izvrsno. Mozda se bas i zbog toga nije dobro prodavala...
Whetherpine, knjiga broj dva ima tri epizode. I bio kakav bio redosljed izdavanja, jako je dobro sto je sad napokon, sve tu.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
540 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 30/08/2020 : 17:53:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Whetherpine, da li sam ja kod tebe na ignore ili ne razumiješ što sam napisao?


Prijatelju nemam ja nikoga na ignore. Stavio si svoj post dok sam pisao svoj pa nisam vidio. Uglavnom znam brojati i vidim na četvrtoj knjizi jedan naslov (To Hell And Back) a ne dva.
Ali nije to bitno.
Sve što Jodorowski napravi mi je super a nisam popratio izlazak ovog izdanja.
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 30/08/2020 : 18:28:24  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
To Hell je 8. album
...and Back je 9. album!

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 30/08/2020 : 19:44:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Whetherpine

quote:
Originally posted by Peyo

Whetherpine, da li sam ja kod tebe na ignore ili ne razumiješ što sam napisao?


Prijatelju nemam ja nikoga na ignore. Stavio si svoj post dok sam pisao svoj pa nisam vidio. Uglavnom znam brojati i vidim na četvrtoj knjizi jedan naslov (To Hell And Back) a ne dva.
Ali nije to bitno.
Sve što Jodorowski napravi mi je super a nisam popratio izlazak ovog izdanja.



Ma znam, malo sam se pokušao našaliti , skužio sam da ti je promaklo.

Nadam se da će ti se svidjeti Bouncer, dosta je žestok za probaviti. Da nije Boucqa ne znam da li bih ga zadržao. U kasnijim epizodama Jodo kao da je skroz otkačio.

Prva 2 albuma imam od Humanoidsa na većem formatu i tamo je Boucqov crtež još veći užitak.






Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
540 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 30/08/2020 : 21:38:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea

To Hell je 8. album
...and Back je 9. album!


Tnx! To je ono što je u mojoj glavi stvaralo pomutnju.
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
540 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 30/08/2020 : 21:45:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by Whetherpine

quote:
Originally posted by Peyo

Whetherpine, da li sam ja kod tebe na ignore ili ne razumiješ što sam napisao?


Prijatelju nemam ja nikoga na ignore. Stavio si svoj post dok sam pisao svoj pa nisam vidio. Uglavnom znam brojati i vidim na četvrtoj knjizi jedan naslov (To Hell And Back) a ne dva.
Ali nije to bitno.
Sve što Jodorowski napravi mi je super a nisam popratio izlazak ovog izdanja.



Ma znam, malo sam se pokušao našaliti , skužio sam da ti je promaklo.

Nadam se da će ti se svidjeti Bouncer, dosta je žestok za probaviti. Da nije Boucqa ne znam da li bih ga zadržao. U kasnijim epizodama Jodo kao da je skroz otkačio.

Prva 2 albuma imam od Humanoidsa na većem formatu i tamo je Boucqov crtež još veći užitak.









Hvala.
Strip me više zanima zbog Jodoa a ne Boucqa.
Ako je ovaj skroz otkačio to znači da bi mi se moglo svidjeti.
Očekujem da je to nešto u stilu Juan Soloa?
Nadam se da su ostale knjige lako dobavljive.


Edited by - Whetherpine on 30/08/2020 21:46:02
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 30/08/2020 : 21:54:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Whetherpine
Ako je ovaj skroz otkačio to znači da bi mi se moglo svidjeti.
Očekujem da je to nešto u stilu Juan Soloa?
Nadam se da su ostale knjige lako dobavljive.



Da, rekao bih da ima sličnosti sa Soloom.

I koliko mi je poznato sve ove knjige su nabavljive.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16298 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 30/08/2020 : 22:17:37  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Ima ukupno 5 knjiga (11 albuma) od izdavača Biblioteka Uragan.

Druga knjiga ima 3 albuma, a ostale po 2 albuma i ovo je redoslijed. Oznake ispod slika su netočne jer se stječe dojam da nedostaje prva knjiga.




Ja sam stavio da je broj 1 Drakula. Ako je nešto drugačije, napišite kako treba.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 31/08/2020 : 00:28:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Mislio sam da su ovo oznake za Bouncera, ali one su za biblioteku Uragan.

E sad ovisi koji ti je kriterij, redoslijed izdavanja ili redoslijed epizoda. Što se mene tiče ovo kako je sada je ipak OK.


Edited by - Peyo on 31/08/2020 00:29:00
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16298 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 31/08/2020 : 15:20:56  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Mislio sam da su ovo oznake za Bouncera, ali one su za biblioteku Uragan.

E sad ovisi koji ti je kriterij, redoslijed izdavanja ili redoslijed epizoda. Što se mene tiče ovo kako je sada je ipak OK.


Pa nemam ja kriterijum, prvo je izašla knjiga koja je numerisana kao broj 5, pa onda 4 i 3. Pretpostavljam da su ove sad 2 i 6. Takva je neka logika. A pošto fali 1, stavio sam Drakulu kao 1, ali ako neko utvrdi da je drugačije, ispraviću. I on ide u biblioteku Uragan.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 30/10/2020 : 15:45:07  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Prevoditeljica ne zna kako se kaže brat od oca?
I stalno tako kroz sve albume?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 30/10/2020 : 16:11:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Bitno je da se umjesto poštovati napiše poštivati. Sve ostalo je manje važno.
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 30/10/2020 : 18:42:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
gdje se uopce mogu nabavit stariji bounceri ?

There can be only one, me!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000