forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Burza Stripova
 Burza stripova - potražnja
 Tražim Zagor LL na posudbu
 New Topic  Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Kila Banana
stripovi.com suradnik

Sri Lanka
318 Posts

Member since 02/01/2019

Posted - 30/08/2020 : 21:01:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Kila Banana a Private Message  Reply with Quote
Ako ima neka dobra duša iz Zagreba da mi posudi Zagor Libellus knjige 21-24 + 26. Nastojat ću da ih ne oštetim, držat ću ih na suhom i hladnom mjestu, još neki posebni uvjet ako ima ispoštovat ću ga i, kad ih pročitam, neće trebati dulje od mjesec dana, vratim ih vlasniku. Naravno preuzimanje gdje njemu odgovara.

EDIT: za brojeve 21-24 postoji i (skoro nemoguća) alternativa!
Ako netko slučajno na mjesečnoj bazi putuje na relaciji Karlovac-Zagreb i član je njihove knjižnice može iz dva puta posuditi po dvije knjige i ja to preuzmem gdje mu odgovara dok je u Zagrebu. Vjerojatno nemoguće ali vrijedi pokušati, pa ako slučajno postoji netko kom bi se dalo i tko je u mogućnosti, hvala.

Edited by - Kila Banana on 31/08/2022 19:30:00

Edited by - Kila Banana on 22/12/2022 18:48:49

supermark
stripovi.com suradnik

Croatia
29256 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 14/11/2022 : 18:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Zar te knjige nije pokrio i Ludens?
Go to Top of Page

Kila Banana
stripovi.com suradnik

Sri Lanka
318 Posts

Member since 02/01/2019

Posted - 14/11/2022 : 18:36:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Kila Banana a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Ma je, ali sad kad sam već krenuo s Libellusom bilo mi glupo mijenjat, uostalom Libellus ima bolji prijevod i uvodne tekstove. Ako se nitko ne javi (jer realno zašto bi netko posuđivao najrjeđe knjige biblioteke random liku), onda sam osuđen na Ludens Biblioteku.

Go to Top of Page

logo111
Senior Member

Croatia
2402 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 14/11/2022 : 19:13:50  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kila Banana

quote:

Ma je, ali sad kad sam već krenuo s Libellusom bilo mi glupo mijenjat, uostalom Libellus ima bolji prijevod i uvodne tekstove. Ako se nitko ne javi (jer realno zašto bi netko posuđivao najrjeđe knjige biblioteke random liku), onda sam osuđen na Ludens Biblioteku.

I ne samo lošiji prijevod, nego i loš c/b otisak kao izgleda da je netko kopirao kiosk izdanja.
Uglavnom i sam nakon LL Zagora teško se prebacim na ostala njegova izdanja. Da smo bliže, dogovorili bi se 🙂 Nadam se da ćeš nabaviti.
Go to Top of Page

Kila Banana
stripovi.com suradnik

Sri Lanka
318 Posts

Member since 02/01/2019

Posted - 15/11/2022 : 15:08:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Kila Banana a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by Kila Banana

quote:

I ne samo lošiji prijevod, nego i loš c/b otisak kao izgleda da je netko kopirao kiosk izdanja.
Uglavnom i sam nakon LL Zagora teško se prebacim na ostala njegova izdanja. Da smo bliže, dogovorili bi se 🙂 Nadam se da ćeš nabaviti.

Hvala na lijepim željama i dobrim namjerama!

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000