forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Južnoameričke kvalifikacije za SP 2026.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12483 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 08/10/2020 : 19:43:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote


Južnoameričke kvalifikacije za Svjetsko nogometno prvenstvo 2022. napokon počinju i to počinju uz izravne prijenose na kanalima Sportkluba. Natjecanje koje je trebalo startati između 23. i 31. ožujka starta više od šest mjeseci kasnije zbog pandemije koronavirusa. No, od večeras 8. listopada nema stajanja sve do 29. ožujka 2022. kad se igraju zadnji susreti. Najbolje latinoameričke reprezentacije kreću u bitku za plasman na najveću svjetsku nogometnu smotru.

Na turniru će sudjelovati deset reprezentacija: Argentina, Bolivija, Brazil, Čile, Kolumbija, Ekvador, Paragvaj, Peru, Urugvaj i Venezuela.

Od tih 10 ekipa četiri će osigurati plasman na SP izravno, dok će petoplasirana reprezentacija ući u dodatne kvalifikacije, u tzv. inter-confederation play-offs, gjde će uz nju biti još po jedna momčad iz Sjeverne Amerike, Azije i Oceanije.

Spektakl na SK kreće već noćas s osmog na deveti listopada, s prvim utakmicama.



izvor teksta: sportklub.hr

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 07/09/2023 21:39:06

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12483 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 08/10/2020 : 19:43:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Večeras uživo:

00:30h Paragvaj-Peru (SK HD)
00:45h Urugvaj-Čile (SK 3)
02.30h Argentina-Ekvador (SK 1)






"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12483 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 08/10/2020 : 19:49:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Koji su vaši favoriti, za koje ekipe mislite da će završiti u top 4?
Za koju državu navijate?

Nekako mislim da bi večeras moglo biti zanimljivo na utakmici Argentine i Ekvadora, evo potencijalnih sastava za noćas:




"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7608 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 08/10/2020 : 19:56:16  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
redovno sam pratio dok je arena imala pravo prenosa...sad mi se ne da ici traziti linkove...realno gledajuci, 7-8 ekipa bi trebalo ici na SP...po nekom rangu: brazil, argentina, urugvaj, kolumbija, cile, ekvador, paragvaj, peru, venezuela, bolivija..
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29152 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 08/10/2020 : 21:02:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Brazilu dajem najviše šansi da bude pobjednik. Argentina i Uruguay će se kvalificirati kao 2. i 3. A tradicionalno za poziciju 4 i 5 će se boriti pola ekipa, prednost bi ipak dao Kolumbiji i Čileu, ispred Paragvaja, Perua i Ekvadora. Bolivia i Venezuela autsajderi. Bit će čudno ako ne bude navijača!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12483 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 08/10/2020 : 21:29:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@Zlatan - ja sam neko vrijeme pratio preko linkova, pa zašteka, pa kasni prijenos.. ovo mi je super sad preko tv-a, baš uživam. Jedino nemam u paketu ovaj SK HD. Ali ne bude često na njemu nekih utakmica, sve one važnije su na prva 3 SK-a.

Istina, dosta je tu kvalitetnih ekipa koje zaslužuju da budu na SP-u, ali samo 4 idu i ta peta kroz dodatne kvalifikacije. Slažem se s tobom da je šteta što ih više ne može proći.

@Tex - aha, tako bi nekako trebao biti poredak, oni glavni favoriti se znaju, samo moraju to dokazati još na terenu. Iako bit će zaista čudno ako ne bude publike, znamo kakva tamo bude atmosfera i ugođaj. Ne znam kako je kod njih stanje što se tiče ove pandemije, da li smiju navijači na tribine.. ovo na našim utakmicama reprezentacija sa povratkom navijača je ono što je najviše falilo, odmah je i osjećaj gledanja utakmica mnogo bolji.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 08/10/2020 21:30:34
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12483 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 08/10/2020 : 21:32:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Dolazak glavnih zvijezda, Messija u Argentinu i Neymara u Brazil..




"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29152 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 08/10/2020 : 21:39:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Batistuta mi bio jedan od najdražih igrača, pa sam dugo navijao za Argentinu, danas mi je najdraži Uruguay! I naravno manje ekipe, recimo Peru na prošlom SP.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12483 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 08/10/2020 : 21:50:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Tko nije volio Batigola Moram priznati da sam se šokirao kad sam prije koju godinu saznao da je teško bolestan. Ne znam u kakvom je stanju danas.

I meni bude drago kad nekad manje ekipe iznenade. Ja sam oduvijek volio Brazil, još tamo od 94', uvijek su imali tu neku čaroliju i lakoću sa potezima, driblanjem. Sad je baš na Areni 1 snimka Corinthiansa i Santosa (brazilska liga) i vidim da nema gledatelja. Možda kod reprezentacija bude..

Što se tiče Urugvaja, njega sam uvijek volio zbog Alvara Recobe Pogotovo ono vrijeme dok je igrao za Inter. Našao sam potencijalne sastave za večeras Urugvaja i Čilea, hoće li Cavani biti noćas u sastavu? Zanima me u kakvoj je formi najviše zbog Man.Utda za koji je friško potpisao.





"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12483 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 09/10/2020 : 04:34:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Urugvaj i Argentina ocekivano, ali dosta tesko izborene pobjede. Nevjerojatno koliko su Ekvadorci tvrdi, grubi u startovima, a sudac sve to tolerira. Ono, covjek uklize sa dvije noge i treba najmanje dobiti zuti, sudac nista

Ocampos sjajan, odlično je odigrao.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12483 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 09/10/2020 : 18:11:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Argentina predvođena Lionelom Messijem je ciklus otvorila minimalnim trijufom nad Ekvadorom, a jedini gol viđen je već na startu utakmice.

Pobjednika je odlučio Messi. Kapetan i najbolji igrač Gaučosa sigurno je izveo penal u 13. minuti. Argentina je nakon pogotka imala terensku inicijativu, ali nisu stvorili neke izgledne prilike protiv čvrstih Ekvadoraca. Međutim, pobjeda na startu kvalifikacija je najbitnija za Argentinu.

U najzanimljivijoj utakmici noći domaću pobjedu upisao je i Urugvaj i to na vrlo dramatičan način. U Montevideu je gostovao Čile, a pobjednik je odlučen u sudačkoj nadoknadi.

Domaći su vodili golom Luisa Suareza iz penala, za goste je izjednačio Alexis Sanchez, da bi u posljednjim trenucima sjajnim golom Maximiliano Gomez donio pobjedu Urugvaju.

Najviše golova bilo je na dvoboju Paragvaj - Peru. Na kraju je završeno 2:2, a svi golovi su postignuti u drugom poluvremenu.


izvor: sportklub.hr

@Reem - Nije bilo gledatelja, a zanimljivo da se na utakmici Argentine čuo onaj "umjetni" zvuk kakvog smo već navikli na utakmicama otkada nema gledatelja, samo ovaj put je taj zvuk išao sa zvučnika na stadionu tako da su ga i sami igrači mogli čuti.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12483 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 09/10/2020 : 18:22:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Večeras uživo:

01.30h Colombia - Venezuela (SK 2)
02.30h Brazil - Bolivia (SK 1)




"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

njofra32
Average Member

733 Posts

Member since 28/02/2017

Posted - 09/10/2020 : 23:16:58  Show Profile Show Extended Profile  Send njofra32 a Private Message  Reply with Quote
Navijam za Urugvaj
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12483 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 09/10/2020 : 23:54:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Urugvaj je sjajna ekipa, dobro su startali protiv nezgodnog protivnika. Prije utakmice sam mislio da će biti neriješeno, ali ipak su nekako uspjeli u samoj završnici uzeti sva 3 boda. Izgleda da Cavani nije uopće išao na ove susrete, valjda je ostao na Otoku da sredi sve to sa novim klubom (Man.Utd).

Već u utorak Uruvaj ide kod neugodnog Ekvadora, baš gledam nadmorsku visinu tog stadiona gdje će se igrati, oko 2800 m n.v. (Atahualpa Olympic Stadium) Isti taj dan Argentina ide kod Bolivije, taj stadion Bolivije (Estadio Hernando Siles) je na još višoj nadmorskoj, oko 3600 m n.v. Zanimljivo mi je isto to kako mnogi ti igrači recimo igraju u Europi, pa sad imaju utakmice koje budu u 2h po noći, pa čak se igra i do pola 5 ujutro, kako se mogu tome brzo prilagoditi, različitoj vremenskoj zoni.

Što se tiče Brazila večeras, nešto spominju da Neymar možda večeras neće igrati, valjda je prije koji dan osjetio laganu bol u leđima. Evo sastava koji bi mogao biti večeras, možda uz neku manju izmjenu:


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12483 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/10/2020 : 04:33:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Fantastičan Brazil Bas ih je milina za gledati. "Samo" 5:0. Neymar show, sto je sve radio, steta jedino sto se nije upisao u strijelce. Izgleda da mu fali jos jedan gol do 62-og da se izjednači sa Ronaldom (onim brazilskim) po broju pogodaka.

Firmino isto super, steta sto nije postigao hat trick, a bila je velika sansa. Nadam se da ce ovu golgetersku formu prenijeti u Liverpool.

Kolumbija isto ocekivano i uvjerljivo na samom otvaranju.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12483 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/10/2020 : 09:53:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Kolumbijci iz Atalante briljirali protiv Venezuele

quote:
Napadači Kolumbije Luis Muriel i Duvan Zapata bili su iznimno raspoloženi noćas protiv Venezuele

I kolumbijska nogometna reprezentacija uspješno je započela svoju kampanju za odlazak na Svjetsko prvenstvo u Kataru, u Barranquili su 3:0 pobijedili goste iz Venezuele.

U 16. minuti Kolumbijci dolaze do prvog pogotka, Duvan Zapata je zabio, a samo 10 minuta kasnije na 2:0 povećao je njegov klupski suigrač iz Atalante, Luis Muriel. Muriel je zabio i za konačnih 3:0 u samoj završnici prvog poluvremena.



quote:
Utakmicu je zasjenila stravična ozljeda braniča Bayera Leverkusena, Santiaga Ariasa. U osmoj minuti susreta Arias se borio za loptu protiv napadača Granade Darwina Machisa, a lijeva noga ostala je duboko zakopana u teren te je tako slomio gležanj lijeve noge.


izvor: sportklub.hr



-
-

@Reem - teška ozljeda, užasno je ovo za vidjeti :( Odmah se sjetio Eduarda i one njegove ozljede. Ali Arias je ovdje sam kriv, baš nije imao sreće. Igrač Venezuele prvo dobio crveni karton da bi se sudac uvjerio nakon pregledavanja snimke da nije nimalo kriv za ovu stravičnu ozljedu.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12483 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/10/2020 : 09:57:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Našao sam ovdje jednu kratku snimku kako doktor namješta nogu Ariasa, možda nije ništa slomljeno. Iako grozno izgleda, ali na prijelazu iz 17. u 18. sekundu videa, kao da je sve sjelo na mjesto. Nisam stručnjak, ali možda ništa nije slomljeno..


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29152 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 12/10/2020 : 20:12:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Iznenadilo me što je Ederson drugi golman Brazila iako nema Alissona?!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12483 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 12/10/2020 : 20:58:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Mene isto, ali evo kako je prije utakmice sa Bolivijom Tite prokomentirao kad je najavljivao sastav:

"We have three great goalkeepers but Weverton has played at a high level."

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29152 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 12/10/2020 : 21:10:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Pošteno, rijetko tko bi se usudio tako nešto napraviti, pa i velikani poput Njemačke (Neuer) i Španjolske (De Gea) su držali stare golmane, lošije forme od pretendenta.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12483 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 12/10/2020 : 22:05:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Možda je pretpostavio da će se igrati samo na jedan gol (onaj od Bolivije) pa je tako odlučio A tako zapravo i bilo.

Sutra je drugo kolo (svi igraju), a evo da stavimo rezultate i tablicu nakon prvog kola:

Paragvaj-Peru 2:2
Urugvaj-Čile 2:1
Argentina-Ekvador 1:0
Kolumbija-Venezuela 3:0
Brazil-Bolivija 5:0


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12483 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/10/2020 : 09:32:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Večeras uživo:

22.00h Bolivija-Argentina (SK 1)
23.00h Ekvador-Urugvaj (SK 2)
23.55h Venezuela-Paragvaj (SK 1)
02.00h Peru-Brazil (SK 1)
02.30h Čile-Kolumbija (SK 2)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12483 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/10/2020 : 20:06:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Pozitivni testovi na koronavirus u peruanskoj reprezentaciji uoči susreta s Brazilom

quote:
Peruanska nogometna reprezentacija u sklopu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo dočekuje u Limi Brazil, a dvojica napadača otpala su za nastup zbog pozitivnog testa na koronavirus...

Peru večeras igra protiv Brazila, međutim javili su se problemi neposredno uoči susreta. U sklopu redovnog testiranja na koronavirus, dvojica napadača dobili su pozitivne testove.

Riječ je o Raulu Ruidiazu, napadaču hrvatskih korijena, koji je i počeo u prvih 11 protiv Paragvaja te Alexu Valeri. Ruidiaz je protiv Paragvaja odigrao 75 minuta, a Valera nije bio među onima koji su ušli u igru.

"Igrači su dobro i ne pokazuju ozbiljne simptome. Nekoliko sati prije saznanja o dotičnim rezultatima ispitivanja, strogo poštujući protokole o epidemiološkoj sigurnosti, igrači su bili u potpunoj izolaciji", ističu iz Peruanskog nogometnog saveza.

Peruanski izbornik Ricardo Gareca prebacio je posljednji trening s jutra na poslijepodne te bi sudeći prema njemu u prvih 11 umjesto Ruidiaza trebao biti Jefferson Farfan.



https://sportnet.rtl.hr/vijesti/543711/nogomet-nogometni-svijet/pozitivni-testovi-na-koronavirus-u-peruanskoj-reprezentaciji-uoci-susreta-s-brazilom/

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12483 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/10/2020 : 22:25:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
U yebote, vodi Bolivija protiv Argentine

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12512 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 13/10/2020 : 23:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

U yebote, vodi Bolivija protiv Argentine



Ništa čudno, iskorištavaju prednost domačeg terena na visokoj nadmorskoj visini.

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!

Edited by - panzer on 13/10/2020 23:03:03
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12483 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 14/10/2020 : 00:01:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Da, zaista teški uvjeti, ali niti travnjak nije bio u naj stanju. Ipak su uspjeli nekako preokenuti i pobijediti, po meni zasluženo. Imali su više prilika, naročito Lautaro, a i Paredes je pogodio stativu u prvom poluvremenu. Teške dvije utakmice za Argentinu, ali ipak 100% učinak.

Selim sad u Ekvador, oni trenutno vode 1:0 i uskoro počinje drugo poluvrijeme.. Nadam se da će Urugvaj isto uspjeti preokrenuti.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000