forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 NAPAD HULIGANA NA STRIP IZLOŽBI U BEOGRADU!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/10/2020 : 01:39:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Nisam ja branio franu niti me briga za njega, niti za "slobodu govora" (sloboda govora na privatnom forumu???), on je nešto provocirao na tom topicu i moglo mu se odgovoriti tada. Ili, ako si htio, ikada na Tulipanu. Ti si odlučio odgovoriti kada je baniran. Ok, nisi znao da je baniran, ja sam napisao šta sam napisao, ti si skužio da je baniran i pobrisali smo postove. Ne znam zašto si odlučio ne četvrtom topicu nakon par dana dramiti oko toga.

Btw. nemaš mi nikakvog prava spočitavati nekakvu ideološku zadojenost (i to nekakvo mrtvo libertarijanstvo, iako očito ne znaš ni šta znači ta riječ), s obzirom da o svojim postupcima u životu odlučuješ na temelju toga što bi mislio neki čiča iz Drugog svjetskog rata. O septičkim jamama drugi put, ali ja tebe nikad ne bih usporedio s vronskim, toliko.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2946 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 23/10/2020 : 02:05:30  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
A ne, "politički zatvoreniče", samo si se javio na ohoho topicu tek kad sam ja nešto napisao, kao glas savjesti :D

Što se tiče ideološke zadojenosti, naravno da imam pravo to činiti, pogotovo prema smrdljivcu, vronskom i tebi, koji to ne krijete, što se tiče mene, tvoja interpretacija se zaista može svrstati među ostale koje su mi već bile pripisane, a evo pridružio si se toj ekipi, sve čestitke.

Vezano za čiču iz Drugog svjetskog rata preporučujem autora - William L. Shirer i njegov Uspon i pad Trećeg Reicha, mai tu svašta zanimljivo...

A i Fitzroy Mclean je imao dobar uvid, da ne navodimo lokalne izvore poput Radeta Roksanidća i njegove 18. Slavonske udarne brigade jer bi vam od toga zasigurno eksplodirala glava...

Nego, najbolje bi bilo, dok je još vrijeme, da mene neko od modova trajno banira, da ne štetim budućoj produkciji, pošto sam lajav i bezobrazan, a baš nas je krenulo po drugi put...

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/10/2020 : 02:25:52  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Ja ništa nisam interpretirao, niti ti pripisao, to za Koču si se sam izjasnio.
Isto tako, ne znam što to ja ne krijem (i još, pazi, isto kao vronski i stinky), ali mislim da si se malo u svojoj samouvjerenosti zapetljao.
Zašto bi te moderatori trajno izbacili, i zašto bi imao potrebu napisati nešto zbog čega bi štetio produkciji, isto je nejasno.
Do predzadnjeg posta sam mislio da se sprdaš (kao u 90% postova koje smo razmjenili), ali ispada da te nešto ozbiljno pogodilo ili da sam ti nenemjerno stao na žulj. Nekada treba bolje znati pročitati sobu, je li, a ja sam osjetno gluplji ovako kasno u noći.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2946 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 23/10/2020 : 02:52:53  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
Za Koču - to je očita zajebancija, "what would Koča do", porijeklo iste je iz online radio-emisije "Alarm", odnosno bivšeg "Uzbudilnika", fora je stara bar 10 godina...

Kao i strijeljanje nakon revolucije, Žižekova pošalica...

Ono, nema više Koče, neće biti revolucije, opustite se, to je, jebote, zajebancija...

Nadalje, od Sandersa do Bidena, jebiga, a ova dva druga zlosretna slučaja, božeme&sakloni - viš da vronski fura da se čejndžo, a svakako Biden je bliže smrdljivcu, no Sanders, ti si njima win-win...

A razlog zašto bi me modovi trajno trebali izbaciti bi bio taj da u tri ujutro ne pišem pizdarije, pošto nas je jopet krenulo, no ko čita impresum danas, to je isto kao šala bila, jel :D

I da, stao si mi na žulj kad si se javio na ohoho topicu kao "glas savjesti", jebmeti sunce, nisi se javio njemu na komentar koji je u điru živo Putin i alternativna stvarnost, no meni i to da on nema platformu za odgovor (a ima deset profila na fejsu)...

Uglavnom, over&out, nema više zajebancije, tinton je odnio šalu...

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8381 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 23/10/2020 : 06:59:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
Jbte, vas dvojica se častite ko ova dva lika koja nam kroje vlast.
Mislim da je pametnije da tinton fino nabavi smiješnog duhana tamo u Nizozemskoj, pa da posjeti Saleta u Osijeku. Sale neka sredi jelovnik u mađarskoj retfali, pa najbolje da tamo razriješite svoje političke razmirice.
Naravno, ako pozovete moju malenkost, neću da vas odbijem. I ne brinite, ja neću da se miješam, nego ću samo da žderem, pijem i pušim.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/10/2020 : 07:51:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
https://www.frieze.com/article/wicked-modern-arts-interest-occult

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 23/10/2020 : 07:52:54  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Hajde da ostanemo na temi topica.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 23/10/2020 : 09:44:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by vukozec

Meni se baš ne nateže oko tih forumskih igrica moći i lobiranja, niti ispravlja krive Drine i ne glumi ničije odvjetnike, pa takve stvari obično ignoriram premda nerijetko smatram da moderatori nisu najbolje postupili (bar jednom doduše jesam reagirao, što ono bješe, Hamvas se spominjao čini mi se ;) )



Problem je što imamo praktički isti slučaj; na jednom se digla dreka i nesvrstani piše svoje intelektualne postove
quote:
Originally posted by zeljko

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by zeljko

Ne treba ciniti nesto sto bi moglo druge razbjesniti
Treba misliti o svojim bubrezima i zubinama


Znači kad se organizira 4-5 ljudi koje razbijesne kretenski upisi i palicama po bubrizima i zubima ti objasne da si sam to tražio se nećeš bunit?
To je normalno?
Dapače željka, ako nastaviš provocirat kretenskin upisima dobit ćeš bombu kroz prozor. Po mogućnosti na poslu di je više ljudi, ili još bolje, napravit ćemo bombastični obiteljski ručak.
Mislin, ko te jebe.
Sve legitimno.
Sam si kriv.
Bio si upozoren.
Ti si stavio bombu u ruku antikretenskog gerilca.



samo ti nastavi kenjati u javnoj sferi pa kad dobiješ šaku nemoj ovdje plakati



Evo gorecitiranog pametnog posta nesvrstanog, a ima i željkov. Stvarno, željkov je strašan, prestrašan, takve postove treba zabraniti; naprotiv, postove kakve piše nesvrstani treba podržati, jer to su pametne i duhovite pošalice.

Znači, nisu to nikakve kruške i jabuke, nego imamo isti opći slučaj -nekome nešto smeta u ponašanju/izražavanju drugog. Onaj tko ne vidi ništa problematično u tome kako piše nesvrstani ili ako netko crta rascopane bebe ili sve u tom stilu, nemam pojma što problematično vidi u željkovim postovima?

Pozivanje na dvosmislenost, kao, pa možda je željko stvarno mislio zatući nesvrstanog, je, koliko neuvjerljiv razlog, toliko i samo dvosjekli mač: jer, onda se i ovi koji napadaju izložbe mogu pozivati na takve 'dvosmislenosti' i opravdavati svoje postupke brigom za javni moral i slične fraze koje ništa ne znače (a uvijek dobro dođu; kao što to demonstrira ekipica i ovdje, koja već i u kingovim upisima vidi korak do fašizma i ostali standardni repertoar praznoslovlja).

Možda je ovaj crtao bebu sa sjekirom u glavi jer je bolestan, a možda se samo zeza itd.
Možda je željko dobro spustio nesvrstanom nakon njegovog prepametnog posta o kretenskim upisima, a možda je baš namjeravao poduzeti iskrcavanje na normandiju i sa par batinaša zaskočiti nesvrstanog dok se ovaj najmanje nada.

Uglavnom,
ne ide to tako, vukozec. Nitko si ne može prisvojiti poziciju otkuda izriče općevaljane moralne prodike i ne, niti ken niti nesvrstani niti tonto niti cromwell itd. itd. nisu a priori u pravu jer brane neki crtež, a ovi drugi u krivu (king, željko, spock) jer im je taj crtež smeće.
Nisu čak ni u pravu oni koji se zgražaju jer se događaju i ovakve stvari, da se crtež pokida, što već. Sve je to slučaj i u zbilji se događa - i ima razloge.

Stvari se sigurno neće promijeniti ako se tako pametno propovijeda a la nesvrstani, a vrlo je izgledno da će se još zaoštriti, jer se ne drži nikakvih kriterija: za sebe se prisvaja pozicija zezanja, duhovitosti, odvažne provokacije, a drugome se odriče: on je opasan, prijeti, fašist.

Kada dobri Aralica pokenja jergovića i fukare, onda se propne na sve četiri, pokušava se čak domisliti nova književna vrsta, žanr osvete i cvili se na sve viskovićeve periodike i trabante; a ništa se nije dogodilo, samo je Aralica napisao roman u kojemu se zajebavao sa fukarama; pri tome je još zanimljiviji od nekakvih bezveznjaka koji crtaju bebe i sjekire.

Po meni, ovo je zlatno pravilo: ako radiš nekakvu izložbu, odnosno, ideš u javnost sa svojim umišljajima ili izražavanjem, onda moraš biti spreman na sve vrste kritika. Na kraju krajeva, druge se kritizira tako da se s njima boriš na život i smrt (u krajnjem slučaju). A onaj, tko si umaštava da je takav krajnji slučaj nešto primitivno, nešto čega tobože ne bi smjelo biti u svetom dvajsprvom stoljeću, da bi čovjek kakti trebao evoluirati u bezduhovni automat, taj nema pojma ni o čemu, ponajmanje o tome što je to čovjek. Naravno, krajnji slučaj nije ovaj, ovo bezvezno crtanje bebe; takve gluposti se ignoriraju, puste niz kloaku i čovjek se ne zagađuje takvim budalaštinama. Ali stvar se ne odvija jednostrano, kako se tu postavio taj problem: e, mi ćemo crtati što god nam padne na pamet, a vi imate to uvažiti, a ako ne uvažite onda ste moroni i fašisti. Ma kakvi, ta jednostranost razmišljanja je pogubna, jer stvar stoji ovako: aha, mi crtamo što nam padne na pamet, ali onda KAD IZLAZIMO U JAVNOST UVIĐAMO da izazivamo neželjene posljedice; aha, ove posljedice, koje su realno djelovanje drugih, preobražava i nas same i mi korigiramo svoj 'projekt', iznalazimo bolje teme i crteže tak oda se sve više približavamo ideji čovjeka. To je viši način gledanja i razmišljanja, od ovdje demonstriranog djetinjastog stava: aha, izazivamo neželjene posljedice, ali to je zato jer su DRUGI budale i kreteni, a mi smo savršeni već takvi kakvi jesmo; možemo crtati što god nam padne na pamet i svi nas trebaju u tome uvažiti; mi smo pametni i dobri, a krivnja je samo na drugima.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 23/10/2020 : 10:50:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Humbert Coe

Joj, moram komentirati!

Bravo, Cromwelle, BeaGea i Poli, rekoste bit!
Nevjerojatna je količina i dalje prisutnih nagonskih reakcija koje se pakiraju u ljubav. "Samo majke i očevi razumiju to i to, samo oni koji su bili u ratu shvaćaju to i to", bla-bla...

Zato postoje viši kognitivni procesi, ali i čitanje, imaginacija, spekulacija, empatija, pretpostavka - karakteristike po kojima jesmo ljudi, a ne životinje (što ne umanjuje vrijednost životinja). Kultura i civilizacija (u najboljem značenju te riječi) jedino je po čemu se razlikujemo od životinja. Ako ne iskoristimo potencijal, i dalje smo životinje, ako ne želimo svladavati nagon, isto tako. Jer bez kulturnog nasljeđa mi jesmo životinje, biološki.

A nevjerojatno je da se u 21. stoljeću hvale "kritičari" koji su "posjetili" izložbu.
Da i ja rasturim povijesne muzeje jer se ne slažem s nekim režimima? Obična bagra!
Znači li to da se neki slažu i s "kritičarima" francuskih karikaturista?

Warriore, war is over!


Očito su ti neki postovi promakli, jer već smo imali kritičare francuskih karikaturista. Kažu neke naše kolege forumaši da su sami krivi, jer bože moj, bili su upozoreni a nisu prestali sa prcanjen kozojeba.
Inače, i mene ponekad uvati tuga kad vidin kakvin krkanima san okružen. Baš je tužno pročitat da u dvadesetin godinama 21. stoljeća, među nama ima brdo ljudi koji žive dvadesete godine 20. stoljeća.
Pustimo li te seljačine da vode kolo, u tridesetin godinama 21.stoljeća možemo očekivat otvaranje muzeja degenerične umjetnosti po uzoru na treći rajh.




Samo da se nadovežem na stinkyjev post s upisom našeg dragog člana, svrstanog i nerazumnog, koji nas neistomišljenike naziva: kozojebima, krkanima, seljačinama i nacistima. I to bez ikakve posljedice, pa čak ni opomene i to uz aplauz "prosvjećene" gomile, kojoj su očigledno draži diktatorski režimi pod lažnom krinkom slobode govora i djelovanja.
Je li to normalno, dragi moderatori?

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 23/10/2020 10:56:00
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 23/10/2020 : 11:17:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Očito su ti neki postovi promakli, jer već smo imali kritičare francuskih karikaturista. Kažu neke naše kolege forumaši da su sami krivi, jer bože moj, bili su upozoreni a nisu prestali sa prcanjen kozojeba.
Inače, i mene ponekad uvati tuga kad vidin kakvin krkanima san okružen. Baš je tužno pročitat da u dvadesetin godinama 21. stoljeća, među nama ima brdo ljudi koji žive dvadesete godine 20. stoljeća.
Pustimo li te seljačine da vode kolo, u tridesetin godinama 21.stoljeća možemo očekivat otvaranje muzeja degenerične umjetnosti po uzoru na treći rajh.




Samo da se nadovežem na stinkyjev post s upisom našeg dragog člana, svrstanog i nerazumnog, koji nas neistomišljenike naziva: kozojebima, krkanima, seljačinama i nacistima. I to bez ikakve posljedice, pa čak ni opomene i to uz aplauz "prosvjećene" gomile, kojoj su očigledno draži diktatorski režimi pod lažnom krinkom slobode govora i djelovanja.
Je li to normalno, dragi moderatori?



Oprosti, ali NESVRSTANI je govorio o ljudima koji pravdaju napad na Charlie Hebdo. Sumnjam da ti to opravdavaš, pa se onda ne bi odnosilo na tebe. Ako pak opravdavaš napad na Charlie Hebdo, onda nemam komentara.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 23/10/2020 : 11:29:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Nije baš tako.
On govori o prcanju kozojeba itd., odnosno, ovi "kozojebi" se odnosi puno šire od "ljudi koji pravdaju napad" (jer, malo tko i opravdava napad, ali zato mnogi nemaju baš puno smisla za takve priglupe pošalice "kozojebi" i slično). Da se ne preseravamo, ovo "kozojebi" se odnosi na sve one koji se njemu ne sviđaju, baš na te koji njegove budalaštine ne smatraju duhovitim. Ako se smije obraćati na taj način, onda ni željkov ne iskače. I to je problem, ta nedosljednost, dvostruka mjerila, a ne te gluposti koje nesvrstani piše.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 23/10/2020 : 11:33:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message

quote:
Originally posted by Spock
quote:
Originally posted by Beva

Samo da se nadovežem na stinkyjev post s upisom našeg dragog člana, svrstanog i nerazumnog, koji nas neistomišljenike naziva: kozojebima, krkanima, seljačinama i nacistima. I to bez ikakve posljedice, pa čak ni opomene i to uz aplauz "prosvjećene" gomile, kojoj su očigledno draži diktatorski režimi pod lažnom krinkom slobode govora i djelovanja.
Je li to normalno, dragi moderatori?



Oprosti, ali NESVRSTANI je govorio o ljudima koji pravdaju napad na Charlie Hebdo. Sumnjam da ti to opravdavaš, pa se onda ne bi odnosilo na tebe. Ako pak opravdavaš napad na Charlie Hebdo, onda nemam komentara.



Normalno da ne opravdavam. Takve spodobe nisu zaslužile niti suđenje.
Problem je što je on to tako zapakirao i napisao nakon ljudskog Kingovog posta i svjesno zalijepio te epitete svim neistomišljenicima.
Kasnije je ublažio retoriku i priznao da se ni njemu sviđaju te brutalne slike i tim pokazao da ipak ima neke ljudske osjećaje.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 23/10/2020 11:37:39
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 23/10/2020 : 11:35:53  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Očito su ti neki postovi promakli, jer već smo imali kritičare francuskih karikaturista. Kažu neke naše kolege forumaši da su sami krivi, jer bože moj, bili su upozoreni a nisu prestali sa prcanjen kozojeba.
Inače, i mene ponekad uvati tuga kad vidin kakvin krkanima san okružen. Baš je tužno pročitat da u dvadesetin godinama 21. stoljeća, među nama ima brdo ljudi koji žive dvadesete godine 20. stoljeća.
Pustimo li te seljačine da vode kolo, u tridesetin godinama 21.stoljeća možemo očekivat otvaranje muzeja degenerične umjetnosti po uzoru na treći rajh.




Samo da se nadovežem na stinkyjev post s upisom našeg dragog člana, svrstanog i nerazumnog, koji nas neistomišljenike naziva: kozojebima, krkanima, seljačinama i nacistima. I to bez ikakve posljedice, pa čak ni opomene i to uz aplauz "prosvjećene" gomile, kojoj su očigledno draži diktatorski režimi pod lažnom krinkom slobode govora i djelovanja.
Je li to normalno, dragi moderatori?



Oprosti, ali NESVRSTANI je govorio o ljudima koji pravdaju napad na Charlie Hebdo. Sumnjam da ti to opravdavaš, pa se onda ne bi odnosilo na tebe. Ako pak opravdavaš napad na Charlie Hebdo, onda nemam komentara.


Upravo tako.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 23/10/2020 : 11:47:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by Spock

Normalno da ne opravdavam. Takve spodobe nisu zaslužile niti suđenje.


Onda se post ne odnosi na tebe i radi se o nesporazumu.

quote:
Originally posted by Spock

Problem je što je on to tako zapakirao i napisao nakon ljudskog Kingovog posta i svjesno zalijepio te epitete svim neistomišljenicima.
Kasnije je ublažio retoriku i priznao da se ni njemu sviđaju te brutalne slike i tim pokazao da ipak ima neke ljudske osjećaje.



Svi mi na forumu pomalo projiciramo vlastite misli i predrasude dok čitamo postove drugih forumaša. Ja ovaj post nisam doživio kao napad na forumaše, nego na pojedince iz društva koji su spremni opravdati najgore zločine kao što je napad na Charlie Hebdo.

quote:
Originally posted by Spock

Nije baš tako.
On govori o prcanju kozojeba itd., odnosno, ovi "kozojebi" se odnosi puno šire od "ljudi koji pravdaju napad" (jer, malo tko i opravdava napad, ali zato mnogi nemaju baš puno smisla za takve priglupe pošalice "kozojebi" i slično). Da se ne preseravamo, ovo "kozojebi" se odnosi na sve one koji se njemu ne sviđaju, baš na te koji njegove budalaštine ne smatraju duhovitim. Ako se smije obraćati na taj način, onda ni željkov ne iskače. I to je problem, ta nedosljednost, dvostruka mjerila, a ne te gluposti koje nesvrstani piše.


Ne, u toj konkretnoj rečenici "kozojebi" se odnosi isključivo na ljude kojima su zasmetale karikature u Charlie Hebdo i koji su kasnije pravdali napade. Ne na forumaše, pročitaj ponovo.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 23/10/2020 : 11:58:14  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Spock


quote:
Originally posted by Spock
quote:
Originally posted by Beva

Samo da se nadovežem na stinkyjev post s upisom našeg dragog člana, svrstanog i nerazumnog, koji nas neistomišljenike naziva: kozojebima, krkanima, seljačinama i nacistima. I to bez ikakve posljedice, pa čak ni opomene i to uz aplauz "prosvjećene" gomile, kojoj su očigledno draži diktatorski režimi pod lažnom krinkom slobode govora i djelovanja.
Je li to normalno, dragi moderatori?



Oprosti, ali NESVRSTANI je govorio o ljudima koji pravdaju napad na Charlie Hebdo. Sumnjam da ti to opravdavaš, pa se onda ne bi odnosilo na tebe. Ako pak opravdavaš napad na Charlie Hebdo, onda nemam komentara.



Normalno da ne opravdavam. Takve spodobe nisu zaslužile niti suđenje.
Problem je što je on to tako zapakirao i napisao nakon ljudskog Kingovog posta.


Ne. Problem je šta ti umišljaš i konstruiraš pizdarije.
Ne bi ti ni sad ništa odgovara da opet ne uvlačiš treće osobe(King u ovome slučaju) da mi daš do znanja koliko me voliš.
Ako se želin svađat s Kingon ne tribaš mi ti.
Koliko si sulud u svojin tumačenjima mojih postova nisi ni primjetija da san ja kad o tom ljudskom postu pričamo bija na Kingovoj strani.
Isto tako, King je na temu napisa da se neće mišat jer nezna ništa o tome šta se dogodilo, i sigurno nisan na njega mislija kad san pisa one epitete.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 23/10/2020 : 12:11:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by Beva

Ne, u toj konkretnoj rečenici "kozojebi" se odnosi isključivo na ljude kojima su zasmetale karikature u Charlie Hebdo i koji su kasnije pravdali napade. Ne na forumaše, pročitaj ponovo.



ti pročitaj ponovo

i onda još jednom pa ćeš možda shvatiti da ovo što on piše je skroz blesavo, jer izjednačava 2 kategorije:
1. ljudi kojima smetaju karikature
2. ljudi koji opravdavaju napad, odnosno ubijanje

a te dvije kategorije nisu jednakoznačne; mogu biti i ne moraju. npr. postoje ljudi kojima smetaju takve karikature. oni zato nisu nikakvi "kozojebi". odnosno, ako jesu, to se mora pokazati, da vidimo što je to što ih čini kozojebima.

tvoja apologetika najbjednijih gluposti koje pišu kojekakvi pametnjakovići je kontradiktorna, jer se pritom pozivaš na neku umišljenu i pretpostavljenu uljudbu (a istovremeno se koristiš kočijaškim rječnikom, kozojebi i sl.)
po čemu si uvjerljiv ovim ljudima kojima smetaju karikature? meni se čini: ni po čemu. ti samo izričeš ovaj stav: crtati karikature, čega god, to je dobro i smisleno, tako se treba živjeti; ali oni koji ne dijele takvo razmišljanje, dapače, koji drže da postoje neke stvari koje ne mogu biti predmet ismijavanja, to su budale i kozojebi.

naravno, ničime nisi pokazao da si u pravu. samo se držiš svog -eto slučajno, meni bedastog stava- i živiš svoj mali sebični, zatvoreni svijet. morat ćeš ti to malo bolje promisliti, jer može se dogoditi (i događa se) da i tebe neko smatra kozojebom.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 23/10/2020 : 12:15:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Spock


quote:
Originally posted by Spock
quote:
Originally posted by Beva

Samo da se nadovežem na stinkyjev post s upisom našeg dragog člana, svrstanog i nerazumnog, koji nas neistomišljenike naziva: kozojebima, krkanima, seljačinama i nacistima. I to bez ikakve posljedice, pa čak ni opomene i to uz aplauz "prosvjećene" gomile, kojoj su očigledno draži diktatorski režimi pod lažnom krinkom slobode govora i djelovanja.
Je li to normalno, dragi moderatori?



Oprosti, ali NESVRSTANI je govorio o ljudima koji pravdaju napad na Charlie Hebdo. Sumnjam da ti to opravdavaš, pa se onda ne bi odnosilo na tebe. Ako pak opravdavaš napad na Charlie Hebdo, onda nemam komentara.



Normalno da ne opravdavam. Takve spodobe nisu zaslužile niti suđenje.
Problem je što je on to tako zapakirao i napisao nakon ljudskog Kingovog posta.


Ne. Problem je šta ti umišljaš i konstruiraš pizdarije.
Ne bi ti ni sad ništa odgovara da opet ne uvlačiš treće osobe(King u ovome slučaju) da mi daš do znanja koliko me voliš.
Ako se želin svađat s Kingon ne tribaš mi ti.
Koliko si sulud u svojin tumačenjima mojih postova nisi ni primjetija da san ja kad o tom ljudskom postu pričamo bija na Kingovoj strani.
Isto tako, King je na temu napisa da se neće mišat jer nezna ništa o tome šta se dogodilo, i sigurno nisan na njega mislija kad san pisa one epitete.



Vidim da je ljubav obostrana. Nije istina da nisam primijetio, kasnije si stao na kočnicu i odlučio opravdati svoj nick, što se može vidjeti u nastavku mog posta:

quote:
Originally posted by Spock
Kasnije je ublažio retoriku i priznao da se ni njemu sviđaju te brutalne slike i tim pokazao da ipak ima neke ljudske osjećaje.



Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 23/10/2020 : 12:31:43  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
Znači ipak iman neke ljudske osjećaje
Fala ti.
Nikad mi niko nešto ovako lipo nije reka.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 23/10/2020 : 12:35:01  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Dosta. Je. Bilo.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 23/10/2020 : 12:56:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

tvoja apologetika najbjednijih gluposti koje pišu kojekakvi pametnjakovići je kontradiktorna, jer se pritom pozivaš na neku umišljenu i pretpostavljenu uljudbu (a istovremeno se koristiš kočijaškim rječnikom, kozojebi i sl.)


Ja se osobno ne koristim takvim izrazima, ali mi ne smetaju kad ih drugi koriste. Recimo, upis zbog kojeg je Željko izbačen nije bio nikakva prijetnja nego ilustracija njegove teze. I tu je očito došlo do nesporazuma.

quote:
Originally posted by stinky

po čemu si uvjerljiv ovim ljudima kojima smetaju karikature? meni se čini: ni po čemu. ti samo izričeš ovaj stav: crtati karikature, čega god, to je dobro i smisleno, tako se treba živjeti; ali oni koji ne dijele takvo razmišljanje, dapače, koji drže da postoje neke stvari koje ne mogu biti predmet ismijavanja, to su budale i kozojebi.


Također, i ovdje sam puno više za općenite slobode nego što ih sam koristim. Recimo, kad crtam stripove, uvijek je prisutna dobra doza autocenzure jer mi je uvijek u glavi da mi jednog dana mama to može pročitati :D Ali me apsolutno ne smeta kad drugi crtaju provokativne stvari, dok god ne krše zakon.

quote:
Originally posted by stinky

naravno, ničime nisi pokazao da si u pravu. samo se držiš svog -eto slučajno, meni bedastog stava- i živiš svoj mali sebični, zatvoreni svijet. morat ćeš ti to malo bolje promisliti, jer može se dogoditi (i događa se) da i tebe neko smatra kozojebom.



Apsolutno me ne dotiče ako me netko smatra kozojebom jer na to ne mogu utjecati. Davno sam naučio da ne možeš svakome biti simpatičan pa sam puno opušteniji oko tih stvari.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 23/10/2020 : 13:26:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message
Forum neimača osjećaja.mp3

Bok, kako si.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 23/10/2020 : 14:06:57  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Stinky, glavu bum ti odšarafil. Šalim se.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 23/10/2020 : 14:08:22  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Kad budem počeo da izbacujem posle TRI upozorenja, nemojte se žaliti. Hvala i doviđenja.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 23/10/2020 : 14:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message
Koristite samo snagu argumenata i ljubavi.

Nasilje nije rješenje, ono će vas odvesti u samo još veće nasilje.

Poslušajmo Herkula mlađeg:

Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 23/10/2020 : 14:29:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message
Da li je izdavač u opasnosti zbog objavljivanja ovog stripa?

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=6&TOPIC_ID=45378#2192835
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000