forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mister No Kolor
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

nenno
Advanced Member



Croatia
3054 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 02/11/2020 : 20:44:47  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
Ako se slažemo da je jedina odluka izdvati ili ne zarada odnosno tiraž ne mogu sebi objasniti da Mali rendžer, Miki i Blek imaju pokriče, a da Mr No ne bi imao..... ili sam možda u krivu?

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 02/11/2020 : 20:57:30  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ovi koje si nabrojao nisu u boji. A mislim da su prava na MNoa mnogo skuplja nego na ove pobrojane.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

947 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 02/11/2020 : 21:09:18  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
Uvjeren sam da se netko predomisli ne zbog "namirisane zarade" ili basnoslovnog bogatstva već da bi "pokrio" naslove na kojim je u minusu ili na sitnoj dobiti.
Realnost je da Zagor najbolje ide i da on vuče za sobom ostale.
Govorom o strip izdavaštvu koje nije potpomognuto Državom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10365 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 02/11/2020 : 21:20:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Ako govoriš o malim izdavačima (s obzirom na nakladu), naravno da neće kupiti jahtu od toga.
Ali će zaraditi, i onda, što kažeš, pokriti gubitke na drugim izdanjima.
Na to sam mislio.
Slažem se.
A slažem se da i MKRH neke podupire, pa im je lakše.
Istina, mnoge naslove zasluženo, ali dobar dio baš i ne.

Ako pak misliš na velike (za naše prilike to je jedino Ludens u RH), bogme se itekako lijepo živi i zarađuje od stripova.
Kakav sitan dobitak, kupuju se auti i kućice.
I sve je to legalno i normalno, ali je zarada itekakva.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 02/11/2020 : 22:39:17  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Pa da , nekidan sam vidija Bernarda na jahti (60 metri)s nekoliko plejboj zečica ,šampanjac je tekao u more, a more oko jahte bilo je bijelo od koke
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 02/11/2020 : 23:56:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Pa da , nekidan sam vidija Bernarda na jahti (60 metri)s nekoliko plejboj zečica ,šampanjac je tekao u more, a more oko jahte bilo je bijelo od koke


Je l' bio u onim naranačastim bermudama, kožnim šlapama iz 70ih i vunenim čarapama, kao za vrijeme sajma?

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 03/11/2020 : 00:07:20  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Je , 70-ih se pravilo kvalitetno da traje , Bernard voli retro stvari
Uostalom bolje stare šlape a mlade kokice nego nove šlape a stare granfulje
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

947 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 03/11/2020 : 11:52:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
Nemam ništa protiv da Izdavači zarade i/ili da se obogate na strip izdavaštvu. Dapače.
Onda je velika vjerojatnost da će izdavati i dalje stripove. Jer većina se bavi tim poslom iz ljubavi manje iz interesa.
Ne bih htio, niti volio, da svi dođu u situaciju kao što je recimo Darkwoodu. Jer onda možemo komotno zaboraviti stripove na "balkanštini".
A da su ti strip Izdavači svi od reda "tajkuni" je čista dezinformacija. Da žele biti tajkuni bavili bi se drugim poslovima.

Isto vrijedi i za Striparnice (ajd, koje su možda u malo boljoj situaciji).

Svaki od njih ima svoj način kak odraditi posao (ili hobi) i ja im skidam kapu i podržavam koliko god mogu da sve to skupa duže traje.
Razumijem da nisu ni konzumenti tih proizvoda ponekad ili non-stop u stanju kupiti od njih strip ali jebiga to je surova realnost koju je teško izmjeniti.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10365 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/11/2020 : 13:50:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Ajde pročitaj još jednom moj odgovor na tvoju prvu objavu, pa mi reci što ti opet nije jasno, gdje si izvukao da su svi tajkuni, odakle sad striparnice ni krive ni dužne u igri i slično.

Ja ću ti sad nacrtati, a ako ni tad ne shvatiš, odustajem.
1. Mali izdavač kreće iz ljubavi prema određenim stripovima/junacima i sličnih pobuda.
2. "Niche" izdavaštvo nije lako, uglavnom se posluje oko nule.
3. Uočava se junak koji baš i nije sadržan pod 1., ali predstavlja sigurnu zaradu.
Obećanja se pogaze jer surova stvarnost tako diktira.
4. Prelazi se na toga donedavno omraženog junaka, jer on donosi lijepu zaradu, čime se pokrivaju gubici i omogućuju i ostala izdanja.
Je li ti sad išta jasnije o čemu govorim? Eto, moja se prva objava ticala toga, i tu je trebalo stati.

Veliki izdavač, a ponavljam to je samo LU kod nas (i ne, za neupućene, nije mu vlasnik Bernard, osim ako se ipak nije toliko obogatio i otkupio sve), kreće samo s jednim ciljem:
Potrošiti što manje, uložiti što manje, uštedjeti na svemu i svačemu (što je itekako vidljivo), i zaraditi što više. Neke natruhe "ljubavi" odavno su nestale, ako su ikad i postojale. Neće kupovati jahte ni biti tajkun, ali će fino zarađivati.
I to je normalan biznis, ali je biznis, a ne nekakvo stripoljublje. Najjača mi je kuknjava "a da ga nema". Da ga nema, došao bi drugi.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12901 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 03/11/2020 : 14:19:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmihoci

Uvjeren sam da se netko predomisli ne zbog "namirisane zarade" ili basnoslovnog bogatstva već da bi "pokrio" naslove na kojim je u minusu ili na sitnoj dobiti.
Realnost je da Zagor najbolje ide i da on vuče za sobom ostale.
Govorom o strip izdavaštvu koje nije potpomognuto Državom.



Ovo mi je super. Neprestano se povlači teza da isplativi Zagor izvlači neuspješne projekte. Međutim, stvari izgledaju ponešto drugačije. Svaki junak na kiosku mora biti isplativ projekt, jer u protivnom donosi gubitke, a nitko nije lud bacati novac samo da bi imao nešto bolju ponudu...
Isto je u trgovini na primjeru čokolada. Milka se najbolje prodaje. Ali i ostale čokolade donose dobit. One koje ne donose dobit, brzo se povuku s polica. Milki unatoč, dakako. Dakle, stvar je jasna. Zagor donosi dobit. Ali dobit donosi i Mali Rendžer, baš kao i Blek ili Miki...
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

947 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 03/11/2020 : 15:32:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Ajde pročitaj još jednom moj odgovor na tvoju prvu objavu, pa mi reci što ti opet nije jasno, gdje si izvukao da su svi tajkuni, odakle sad striparnice ni krive ni dužne u igri i slično.

Ja ću ti sad nacrtati, a ako ni tad ne shvatiš, odustajem.
1. Mali izdavač kreće iz ljubavi prema određenim stripovima/junacima i sličnih pobuda.
2. "Niche" izdavaštvo nije lako, uglavnom se posluje oko nule.
3. Uočava se junak koji baš i nije sadržan pod 1., ali predstavlja sigurnu zaradu.
Obećanja se pogaze jer surova stvarnost tako diktira.
4. Prelazi se na toga donedavno omraženog junaka, jer on donosi lijepu zaradu, čime se pokrivaju gubici i omogućuju i ostala izdanja.
Je li ti sad išta jasnije o čemu govorim? Eto, moja se prva objava ticala toga, i tu je trebalo stati.

Veliki izdavač, a ponavljam to je samo LU kod nas (i ne, za neupućene, nije mu vlasnik Bernard, osim ako se ipak nije toliko obogatio i otkupio sve), kreće samo s jednim ciljem:
Potrošiti što manje, uložiti što manje, uštedjeti na svemu i svačemu (što je itekako vidljivo), i zaraditi što više. Neke natruhe "ljubavi" odavno su nestale, ako su ikad i postojale. Neće kupovati jahte ni biti tajkun, ali će fino zarađivati.
I to je normalan biznis, ali je biznis, a ne nekakvo stripoljublje. Najjača mi je kuknjava "a da ga nema". Da ga nema, došao bi drugi.


Ako misliš na mene da sam se vezao na tvoju objavu, nisam.
Općenito sam napisao što mislim oko toga čak ne misleći isključivo na jednog određenog Izdavača.

Evo sad sam se vezao na tvoju objavu.
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

947 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 03/11/2020 : 15:58:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by mmihoci

Uvjeren sam da se netko predomisli ne zbog "namirisane zarade" ili basnoslovnog bogatstva već da bi "pokrio" naslove na kojim je u minusu ili na sitnoj dobiti.
Realnost je da Zagor najbolje ide i da on vuče za sobom ostale.
Govorom o strip izdavaštvu koje nije potpomognuto Državom.



Ovo mi je super. Neprestano se povlači teza da isplativi Zagor izvlači neuspješne projekte. Međutim, stvari izgledaju ponešto drugačije. Svaki junak na kiosku mora biti isplativ projekt, jer u protivnom donosi gubitke, a nitko nije lud bacati novac samo da bi imao nešto bolju ponudu...
Isto je u trgovini na primjeru čokolada. Milka se najbolje prodaje. Ali i ostale čokolade donose dobit. One koje ne donose dobit, brzo se povuku s polica. Milki unatoč, dakako. Dakle, stvar je jasna. Zagor donosi dobit. Ali dobit donosi i Mali Rendžer, baš kao i Blek ili Miki...


Drago mi je da su moje objave ili razmišljanja "super".
A što se tiče čokolade ipak mi je Kraš broj jedan pa onda Kandit pa tek onda možda Milka.
Gle, pričao s jednim Izdavačem i rekao mi je: "da bi mogli izdavati tvog omiljenog strip junaka (ujedno i mojeg), izdajem junake koji mi nisu najbolji ali mi omogućavaju da mogu izdati i tog junaka kojeg ja i ti volimo".
I napisao sam tog nesretnog Zagora iz jednostavnog razloga što mi je prvi pao na pamet a realno je kod nas na Balkanu on ipak broj jedan, zar ne.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12901 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 03/11/2020 : 16:07:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Zagor nema konkurencije, to je jednostavno tako.
Ha, svatko ima pravo voditi svoju ekonomsku politiku kako mu najbolje odgovara. Bitno je da strip nije mrtav, a sve drugo su samo nijanse.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 03/11/2020 : 16:13:31  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot
. Svaki junak na kiosku mora biti isplativ projekt, jer u protivnom donosi gubitke, a nitko nije lud bacati novac samo da bi imao nešto bolju ponudu...




Ovo je po osnovama ekonomije pogrešno razmišljanje.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 03/11/2020 : 19:38:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Hercule Poirot
. Svaki junak na kiosku mora biti isplativ projekt, jer u protivnom donosi gubitke, a nitko nije lud bacati novac samo da bi imao nešto bolju ponudu...




Ovo je po osnovama ekonomije pogrešno razmišljanje.


Da bi prije “vage” imao plus potreban ti je za otpisivanje i minus.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12901 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 03/11/2020 : 19:45:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Hercule Poirot
. Svaki junak na kiosku mora biti isplativ projekt, jer u protivnom donosi gubitke, a nitko nije lud bacati novac samo da bi imao nešto bolju ponudu...




Po ovoj logici 1+1 nisu 2, nego "koliko se dogovorimo"

Ovo je po osnovama ekonomije pogrešno razmišljanje.


Da bi prije “vage” imao plus potreban ti je za otpisivanje i minus.

Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 04/11/2020 : 09:51:48  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Mi forumaša bi se mogli organizirat ka dioničari da svak uloži određenu sumu novca, pa da tako izdamo stripove koje želimo. Predlažem 1Euro za mentora i glavnog savjetnika
, Curunira za lektora..
Nadalje za glavnog direktora NESVRSTANOG s onom glavurdom odavat će dobar intelektualni dojam, Kikyja za trgovačkog putnika i reprezetativnu osobu za Italiju, opće je poznato da Talijani vole ćelave glave
Dakle na nama je potez, ja ulažem 2000 Eura

Edited by - RAKOSI4 on 04/11/2020 09:52:36
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12212 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 04/11/2020 : 11:31:56  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Mi forumaša bi se mogli organizirat ka dioničari da svak uloži određenu sumu novca, pa da tako izdamo stripove koje želimo. Predlažem 1Euro za mentora i glavnog savjetnika
, Curunira za lektora..
Nadalje za glavnog direktora NESVRSTANOG s onom glavurdom odavat će dobar intelektualni dojam, Kikyja za trgovačkog putnika i reprezetativnu osobu za Italiju, opće je poznato da Talijani vole ćelave glave
Dakle na nama je potez, ja ulažem 2000 Eura




ja ulažem 5000 eura + nekretninu koja nam može služiti kao skladište, pisarna,....+ 50.000 eura kredita (ako zatreba).

-Znači sa 5000 eura kupujem dionice
-nekretninu besplatno nudim na godinu dana onda nakon isteka godine dana tražim 200 eura na mijesec za najamninu
-50.000 eura kredita nudim sa povolnijom stopom kamata nego što je u banci (ne znam sad na pamet kakvi su kamati kod banke, ali ja nudim povolnije, samo da se ne trebamo kreditirati kod banke)
-uz to spreman sam besplatno organizirati i voditi sastanke dioničara, distributirati stripove (da ne trebamo plačati poštu) i sve oko komerciale.

Ali imam nekoliko uvjeta:

-ako neki član dioničarskog društva želi prodati svoje dionice, najprije MORA ih ponuditi ostalim dioničarima da ih odkupe, tek nakon toga ako nema interesa može ih prodati van dioničarskog društva. Znači Dioničarsko društvo ima predkupno pravo
-dioničarsko društvo treba da ima upravni odbor i ja moram biti u njemu
-prve tri godine svu zaradu ulažemo u posao, tek nakon 3 godine počnemo si isplačivati dividende
-za razliku od ostalih izdavača mi čemo KOMUNICIRATI sa čitaocima i barem jednom godišnje organizirati neku nagradnu igru, neki izlet, druženje (recimo Gardaland, Disneyland, piknik, koncert, fudbalski turnir,....)
-izdavat čemo i knjige (ili čemo barem o tome ozbiljno razmisliti)

Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 05/11/2020 : 07:25:13  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Mi forumaša bi se mogli organizirat ka dioničari da svak uloži određenu sumu novca, pa da tako izdamo stripove koje želimo. Predlažem 1Euro za mentora i glavnog savjetnika
, Curunira za lektora..
Nadalje za glavnog direktora NESVRSTANOG s onom glavurdom odavat će dobar intelektualni dojam, Kikyja za trgovačkog putnika i reprezetativnu osobu za Italiju, opće je poznato da Talijani vole ćelave glave
Dakle na nama je potez, ja ulažem 2000 Eura




ja ulažem 5000 eura + nekretninu koja nam može služiti kao skladište, pisarna,....+ 50.000 eura kredita (ako zatreba).

-Znači sa 5000 eura kupujem dionice
-nekretninu besplatno nudim na godinu dana onda nakon isteka godine dana tražim 200 eura na mijesec za najamninu
-50.000 eura kredita nudim sa povolnijom stopom kamata nego što je u banci (ne znam sad na pamet kakvi su kamati kod banke, ali ja nudim povolnije, samo da se ne trebamo kreditirati kod banke)
-uz to spreman sam besplatno organizirati i voditi sastanke dioničara, distributirati stripove (da ne trebamo plačati poštu) i sve oko komerciale.

Ali imam nekoliko uvjeta:

-ako neki član dioničarskog društva želi prodati svoje dionice, najprije MORA ih ponuditi ostalim dioničarima da ih odkupe, tek nakon toga ako nema interesa može ih prodati van dioničarskog društva. Znači Dioničarsko društvo ima predkupno pravo
-dioničarsko društvo treba da ima upravni odbor i ja moram biti u njemu
-prve tri godine svu zaradu ulažemo u posao, tek nakon 3 godine počnemo si isplačivati dividende
-za razliku od ostalih izdavača mi čemo KOMUNICIRATI sa čitaocima i barem jednom godišnje organizirati neku nagradnu igru, neki izlet, druženje (recimo Gardaland, Disneyland, piknik, koncert, fudbalski turnir,....)
-izdavat čemo i knjige (ili čemo barem o tome ozbiljno razmisliti)





Mudro i konstruktivno , slažem se

Edited by - RAKOSI4 on 05/11/2020 07:27:31
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

947 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 05/11/2020 : 12:42:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Mi forumaša bi se mogli organizirat ka dioničari da svak uloži određenu sumu novca, pa da tako izdamo stripove koje želimo. Predlažem 1Euro za mentora i glavnog savjetnika
, Curunira za lektora..
Nadalje za glavnog direktora NESVRSTANOG s onom glavurdom odavat će dobar intelektualni dojam, Kikyja za trgovačkog putnika i reprezetativnu osobu za Italiju, opće je poznato da Talijani vole ćelave glave
Dakle na nama je potez, ja ulažem 2000 Eura




ja ulažem 5000 eura + nekretninu koja nam može služiti kao skladište, pisarna,....+ 50.000 eura kredita (ako zatreba).

-Znači sa 5000 eura kupujem dionice
-nekretninu besplatno nudim na godinu dana onda nakon isteka godine dana tražim 200 eura na mijesec za najamninu
-50.000 eura kredita nudim sa povolnijom stopom kamata nego što je u banci (ne znam sad na pamet kakvi su kamati kod banke, ali ja nudim povolnije, samo da se ne trebamo kreditirati kod banke)
-uz to spreman sam besplatno organizirati i voditi sastanke dioničara, distributirati stripove (da ne trebamo plačati poštu) i sve oko komerciale.

Ali imam nekoliko uvjeta:

-ako neki član dioničarskog društva želi prodati svoje dionice, najprije MORA ih ponuditi ostalim dioničarima da ih odkupe, tek nakon toga ako nema interesa može ih prodati van dioničarskog društva. Znači Dioničarsko društvo ima predkupno pravo
-dioničarsko društvo treba da ima upravni odbor i ja moram biti u njemu
-prve tri godine svu zaradu ulažemo u posao, tek nakon 3 godine počnemo si isplačivati dividende
-za razliku od ostalih izdavača mi čemo KOMUNICIRATI sa čitaocima i barem jednom godišnje organizirati neku nagradnu igru, neki izlet, druženje (recimo Gardaland, Disneyland, piknik, koncert, fudbalski turnir,....)
-izdavat čemo i knjige (ili čemo barem o tome ozbiljno razmisliti)





Mudro i konstruktivno , slažem se




Mislim da su takvi "dogovori" (ili jedna od stvari) skoro zatukli Darkwood.
Go to Top of Page

tomassi
Starting Member

Croatia
49 Posts

Member since 04/10/2007

Posted - 07/11/2020 : 14:39:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tomassi a Private Message  Reply with Quote
Mislim da će najprije Veseli objaviti pilota u koloru. Svaka im čast na dosadašnjem radu, kupujem dosta njihovih izdanja i ubuduće ću. Malo me muči prijevod imena ljudi i mjesta, al ok, tako je bilo i nekad... Nadam se da će doći i Mister No u boji, samo naprijed Veseli :-)
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/11/2020 : 15:27:13  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Koliko od vas koji ste na ovom topiku (i drugim)zazivali Mr.Noa od pocetka(u boji ili van nje)kupuje ove epizode koje objavljuje VČ?
Možda 50%?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12901 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 07/11/2020 : 15:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Imam komplet Mister Noa u izdanju VČ-a.
Također, neću ga duplirati Libellusom,kada dođe do tih brojeva.
Na kiosku bih uzimao samo Mister Noa od broja 1,u bilo kakvom izadanju, u boji ili bez nje.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 07/11/2020 : 16:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Koliko od vas koji ste na ovom topiku (i drugim)zazivali Mr.Noa od pocetka(u boji ili van nje)kupuje ove epizode koje objavljuje VČ?
Možda 50%?


Ako mislis na debele,taj sam![^

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/11/2020 : 16:22:33  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ne.Ti ionako ne izlaze
Već na regularnu seriju.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000